Kredyt dla firm w Pekao

Udzielany przez Pekao kredyt dla firm to dla wielu przedsiębiorstw podstawowa forma zewnętrznego finansowania. Warto zadbać o to, aby na nim nie przepłacać i cieszyć się najlepszymi możliwymi w danej sytuacji warunkami spłaty – doradca Habza Finanse pomoże w wynegocjowaniu optymalnych parametrów kredytu i poprawnym wypełnieniu wniosku.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Wyciąg, dane z oferty Banku Pekao, na dzień 18 czerwca 2022, ze strony https://www.pekao.com.pl/


Kredyt dla firm Pekao
z Habza Finanse to:

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

ikona5

Kredyty konsolidacyjne dla firm

ikona6

Oddłużanie firmKredyt dla firm Pekao – podstawowe informacje

ikona7

Dostępny w Pekao kredyt dla firm to szybki i korzystny sposób na radzenie sobie z brakiem kapitału w firmie – czy to na rozwój, czy bieżące wydatki.

Mnogość dostępnych zobowiązań sprawia, że każde przedsiębiorstwo może dopasować formę finansowania do swoich celów i preferencji.

W zależności od tego, na jaki dokładnie typ kredytu firma się zdecyduje, okres spłaty może wynosić od roku do nawet kilkunastu lat, a kwota zobowiązania może być liczona w setkach tysięcy, czy nawet w milionach złotych. Oferowany przez Pekao kredyt firmowy jest więc zobowiązaniem bardzo elastycznym.

W Pekao S.A. kredyt dla firm występuje między innymi pod postacią kredytu obrotowego (w tym kredytu odnawialnego), a także inwestycyjnego. 


Sprawdź, czy kredyt dla firmy w Pekao to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online

Kredyt dla nowych firm Pekao

W ramach kredytu dla firm Pekao nie oferuje dedykowanego produktu finansowego dla nowych przedsiębiorstw. Nie jest to równoznaczne z brakiem możliwości skorzystania z finansowania na starcie działalności. Lista kredytów firmowych, zarówno opracowanych z myślą o korporacjach, jak i MŚP oraz mikrofirmach, jest naprawdę szeroka i warto się jej przyjrzeć.

Bank Pekao S.A. nie wskazuje konkretnego wymogu stażu dla wspomnianych produktów finansowych, w związku z czym kwestia ta ma charakter mocno indywidualny. Branża, przychody, koszty stałe, potencjał rozwoju – te wszystkie elementy mogą zostać wzięte pod uwagę przy rozważaniu, czy danemu przedsiębiorcy zostanie udzielony kredyt firmowy w Pekao, mimo krótkiego stażu działalności. 


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


Kredyt obrotowy dla firm Pekao

Swój kredyt obrotowy dla firm Pekao zdecydowało się rozbić na dwa produkty finansowe: nieodnawialny i odnawialny kredyt obrotowy. W obu przypadkach mamy do czynienia z kredytem udzielanym na poczet dowolnych bieżących wydatków związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, natomiast różni się forma zobowiązania i sposób jego spłaty.

Nieodnawialny kredyt obrotowy, to rozwiązanie w którym spłata odbywa się według wyznaczonego wcześniej harmonogramu, a jej okres może wynosić maksymalnie 36 miesięcy.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt dla firmy w Pekao.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice między ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.


Kredyt hipoteczny dla firm Pekao

Hipoteka może być jedną z form zabezpieczenia kredytu firmowego w Pekao S.A. Przede wszystkim chodzi tutaj o kredyty udzielane na zakup nieruchomości firmowej (fabryki, biura, magazynu i nie tylko), względnie jej budowę lub remont.

Kredyt hipoteczny, czyli właśnie zobowiązanie zabezpieczone hipoteką, wiąże się z mniejszym ryzykiem dla kredytodawcy niż zobowiązania pozbawione zabezpieczenia, w związku z czym może charakteryzować się lepszymi parametrami (na przykład wyższą dopuszczalną kwotą finansowania).


Kredyt odnawialny dla firm Pekao


Odnawialny kredyt firmowy w Pekao jest skutecznym sposobem na zapewnienie przedsiębiorstwu bieżącej płynności finansowej

Jego podstawową walutą są złotówki, natomiast, jeśli firma dokonuje rozliczeń w dolarach lub euro, to może otrzymać zobowiązanie również w tych walutach obcych.

W przypadku kredytu odnawialnego maksymalny okres spłaty jest taki sam, jak w przypadku kredytu obrotowego nieodnawialnego – a więc 36 miesięcy, natomiast istnieje opcja przedłużenia zobowiązania na kolejny okres. 

W czasie trwania umowy częściowa spłata kapitału jest wykonywana według dyspozycji klienta, a spłata całkowita – w ostatnim dniu obowiązywania kredytu. Kredytobiorca ma więc dużą kontrolę nad tempem spłaty zobowiązania i może dostosować je do bieżącej sytuacji finansowej firmy.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm w Pekao – sprawdź możliwości.


Kredyt inwestycyjny dla firm Pekao


Wśród swoich kredytów dla firm Pekao zdecydowało się umieścić także kredyt inwestycyjny. Jest to zobowiązanie celowe, długoterminowe (okres spłaty może wynieść nawet do 15 lat). 

Co ciekawe, spłata kapitału kredytu może odbywać się nie tylko w ratach miesięcznych, ale również kwartalnych, jeśli taka opcja będzie przez firmę preferowana.

Środki mogą zostać zagospodarowane na ustalony z bankiem cel inwestycyjny, a więc przykładowo na unowocześnienie procesów w firmie poprzez zakup bardziej zaawansowanych maszyn i pojazdów. To jednak tylko jedna z niezliczonej ilości dostępnych opcji. Inne często spotykane rozwiązania to chociażby rozbudowa nieruchomości firmowych, a także wdrożenie nowych technologii. 

Zaciągnięty w Pekao kredyt dla firm o charakterze inwestycyjnym można przeznaczyć także na refinansowanie już poniesionych kosztów związanych z rozwojem firmy, a także spłatę kredytu inwestycyjnego zaciągniętego w innym banku.


Opinie o kredycie dla firm w PKO S.A.

Opinie o oferowanym w Pekao kredycie dla firm podkreślają przede wszystkim indywidualne podejście i wielowariantowość. Kredyt obrotowy odnawialny i nieodnawialny, kredyt w rachunku bieżącym, inwestycyjny, a nawet kredyt konsolidacyjny – możliwości jest bardzo wiele i tak naprawdę tylko od potrzeb i możliwości finansowych firmy zależy, z której ostatecznie skorzysta.

Każde przedsiębiorstwo jest inne, czy to w zakresie świadczonych usług lub tworzonych produktów, czy modelu biznesowego, aktualnych wydatków i planów na przyszłość. Fakt, że oferta banku jest tak rozbudowana, zwiększa szanse na znalezienie w niej idealnego produktu finansowego nawet w nietypowej bądź trudnej sytuacji.


Kredyt dla firm Pekao S.A. – wady i zalety


Kluczowe zalety, jakie wyróżniają oferowany przez Pekao S.A. kredyt dla firm, to długi maksymalny okres kredytowania (w przypadku kredytów inwestycyjnych sięgający nawet kilkunastu lat), a także otwartość na potrzeby kredytobiorców.

Przejrzysta procedura kredytowa i otwartość na przedsiębiorstwa o różnym rozmiarze, od najmniejszych po największe, to kolejne istotne aspekty, które warto wziąć pod uwagę rozważając ofertę tego banku.

Warto jednak pamiętać, że podjęcie decyzji kredytowej przez Pekao S.A. jest zawsze poprzedzone szczegółową analizą kredytową. Firma musi się więc przygotować na weryfikację jej zdolności i historii kredytowej, wymagane będzie ponadto dostarczenie szeregu dokumentów (np. rejestrowych, księgowych). 

Żeby zapewnić najwyższe szanse na pozytywną decyzję kredytową, a także ograniczyć formalności do minimum, warto powierzyć zadanie uzyskania zobowiązania specjalistom.


Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu kredytu? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm Pekao – sprawdź możliwości.


Kredyt dla firm Pekao S.A. – koszty


Dostępny w Pekao kredyt firmowy wiąże się z kilkoma podstawowymi kosztami. Przede wszystkim są to odsetki oraz prowizja, a opcjonalne także opłata przygotowawcza bądź opłaty związane z wybraną formą zabezpieczenia zobowiązania (czyli przykładowo koszt ubezpieczenia). 

Na odsetki wpływa wysokość oprocentowania kredytu, a dokładniej mówiąc, oprocentowania nominalnego. Nie należy mylić go z RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopą Oprocentowania, przy wyliczaniu której bierze się pod uwagę także między innymi wspomnianą wcześniej prowizję.

Chcąc obliczyć, z jakim kosztem będzie się wiązał zaciągnięty w Pekao S.A. kredyt dla firm, należy też wziąć pod uwagę okres spłaty i kwotę zobowiązania. Dłuższy okres spłaty wiąże się z niższymi ratami, ale wyższym kosztem, jako że wolniejsza spłata kapitału przełoży się na wysokość odsetek, więc warto dobrze zastanowić się nad tą kwestią.

W dokonaniu odpowiednich obliczeń i minimalizacji kosztów związanych z kredytem może pomóc doświadczony doradca kredytowy.


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt dla firm w Pekao

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek