kredyt-na-oswiadczenie-o-dochodach-i-dowod-osobisty

Kredyt na oświadczenie o dochodach i dowód osobisty

Kredyty stają się coraz bardziej powszechne. Badania pokazują, że zdecydowanie ponad połowa Polaków spłaca obecnie jakiś kredyt, niemalże 80% z nas kiedykolwiek miało do czynienia z produktami kredytowymi. Wśród nich są kredyty hipoteczne, gotówkowe, chwilówki, karty kredytowe i limity w koncie. Coraz chętniej korzystamy z pomocy finansowej banków i firm pożyczkowych, bo dzięki niej jesteśmy w stanie szybciej realizować własne plany. Dzięki pożyczkom możemy szybciej kupować rzeczy, o których marzymy, np. samochody. Zamiast co miesiąc odkładać określoną kwotę z wynagrodzenia i kupić sobie auto dopiero po kilku latach – możemy spłacać miesięczne raty, a w tym czasie korzystać już z upragnionego samochodu.

Uzyskamy dla Ciebie atrakcyjny kredyt tylko na oświadczenie o dochodach.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Zaskoczyły Cię nagłe wydatki? Chcesz wziąć kredyt w banku, ale zniechęcają Cię liczne formalności? Nasi doradcy kredytowi znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę kredytową. Z naszą pomocą unikniesz zbędnych formalności i uzyskasz tani kredyt na oświadczenie o dochodach.

Kredyt na oświadczenie o dochodach

Niezwykłą popularność zyskuje również kredyt na oświadczenie o dochodach i dowód osobisty. Pojawił się na rynku w odpowiedzi na potrzeby swoich klientów – tych, którzy żyją w coraz szybszym tempie, nie mają czasu na odwiedzanie placówek, a dodatkowa gotówka od czasu do czasu jest im niezbędna. W swojej ofercie mają go zarówno banki tradycyjne, jak i instytucje parabankowe i firmy pożyczkowe, chociaż trzeba przyznać, że te drugie udzielają ich łatwiej i chętniej. Kredyt na oświadczenie o dochodach i dowód osobisty jest szybki, bardzo łatwo go dostać, a wystarczy do tego tylko kilkanaście minut.

Czy kredyt na oświadczenie o dochodach ma jakieś wady? Niestety tak – jak każdy produkt finansowy. Jedną z wad, jaką charakteryzują się kredyty na oświadczenie o dochodach, może być ograniczenie ich maksymalnej wysokości i wyższa stopa procentowa. Z uwagi na zminimalizowaną ilość formalności wnioskodawca z reguły nie może liczyć na otrzymanie gotówki w takiej wysokości jak podczas tradycyjnej formy kredytu. Wynika to z faktu, że pożyczkodawca oblicza zdolność i bazuje wyłącznie na zapewnieniu klienta w formie pisemnej i ewentualnie dodatkowych dokumentach takich jak wyciąg z konta. Jednak w przewadze przypadków kredyty na oświadczenie o dochodach są wystarczające dla średnich potrzeb finansowych większości klientów, którzy cenią sobie dyskrecję, czyli brak konieczności dostarczania zaświadczeń od pracodawcy i szybką analizę wniosku. Kredyty na oświadczenie o dochodach są rozsądnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują szybkiej gotówki a nie chcą korzystać z pożyczek – chwilówek, ponieważ zależy im na rozwiązaniu o charakterze ratalnym, w którym kwota udzielonego kredytu jest rozłożona na równe, comiesięczne raty, łatwiejsze do spłaty.

Na czym polega kredyt na dowód osobisty?

Żeby otrzymać taki kredyt wystarczy mieć 18 lat i ważny dowód osobisty. Wszystkie formalności to tylko niezbędne minimum i zazwyczaj nie zajmują więcej niż pół godziny. Przez Internet wypełniamy prosty formularz, w którym oświadczamy m.in. jakie są nasze zarobki i koszty utrzymania. To wystarczy, by firma pożyczkowa była w stanie ocenić naszą zdolność kredytową. Co ważne, podanych przez nas informacji nikt nie będzie weryfikować. Nasz pracodawca z pewnością nie otrzyma telefonu z pytaniem o to, czy w oświadczeniu znajdują się prawdziwe informacje. Firma pożyczkowa nie będzie również wymagać dokumentów w postaci zaświadczenia o zatrudnieniu, czy umowy o pracę. Weryfikacja przebiega maksymalnie dyskretnie i nie są o niej informowane osoby trzecie. Musimy również wiedzieć, że przed wydaniem decyzji kredytowej firma pożyczkowa nie będzie weryfikować naszej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. To ważne dla osób, które w przeszłości miały problemy z regularnym spłacaniem swoich zobowiązań. W tym przypadku nie będzie to stanowiło problemu i nie powinno przeszkodzić w otrzymaniu pożyczki.

Zobacz też: najtańszy kredyt konsolidacyjny!

Kredyt gotówkowy na oświadczenie – jak dostać?

Procedura przyznania kredytu trwa od kilku do kilkudziesięciu minut. Po wypełnieniu formularza internetowego oczekujemy na odpowiedź ze strony firmy pożyczkowej. Jeśli wolimy sprawę załatwić osobiście – możemy oczywiście odwiedzić oddział wybranej firmy. W przypadku internetowej weryfikacji – środki zostaną wypłacone przelewem w ciągu kilkunastu minut. Jeśli składamy wniosek osobiście w oddziale, możemy również skorzystać z wypłaty gotówki do ręki. Dzieje się tak zaraz po zaakceptowaniu umowy. Pamiętajmy, aby dokładnie zapoznać się z jej warunkami. Powinniśmy wiedzieć, ile czasu mamy na spłatę zobowiązania i w jakich miesięcznych ratach będzie się to odbywać. Kredyt na oświadczenie o dochodach i dowód osobisty jest bowiem wygodnym sposobem na szybkie otrzymanie gotówki w nagłej potrzebie, nie dajmy się jednak zaskoczyć szybkim terminem spłaty czy wysokimi kosztami jego uzyskania.

Pomożemy Ci uzyskać tani kredyt – szybko i przy minimum formalności.

Uzyskamy dla Ciebie tani kredyt, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Z naszą pomocą szybko uzyskasz decyzję kredytową i nie będziesz musiał długo czekać na wpływ pieniędzy na konto.

Na co możemy przeznaczyć pieniądze z kredytu na oświadczenie?

Gotówka, która znajdzie się w naszym portfelu po podpisaniu umowy może zostać przeznaczona na dowolny cel. To ważne, że nie musimy się rozliczać z tego, co kupujemy. Za otrzymane pieniądze możemy zarówno wybrać się na wakacje, jak i zaspokoić podstawowe potrzeby domowe, jeśli akurat znaleźliśmy się w finansowym dołku. To właśnie dlatego kredyt gotówkowy na oświadczenie i dowód osobisty cieszy się taką popularnością i zainteresowaniem wśród klientów. Pieniądze możemy otrzymać bardzo szybko, bez zbędnych formalności, a w dodatku przeznaczyć je na dowolny cel. Tego rodzaju pożyczki stanowią obecnie poważną konkurencję dla tradycyjnych kredytów bankowych. Nie musimy dysponować całym plikiem dokumentów potwierdzających dochód i posiadać wzorowej historii kredytowej. Decydując się na kredyt bankowy spotkamy się z ogromem formalności, zdecydowanie inaczej jest w przypadku kredytów na oświadczenie.

kredyt na oswiadczenie o dochodach i dowod osobisty - wykres cel pozyczki


Źródło: https://crediteo.pl/news/na-co-komu-pozyczka/

Kredyt na oświadczenie – czy warto?

Możemy zastanawiać się, czy kredyt na oświadczenie (bądź pożyczka na oświadczenie) jest dobrym pomysłem. Chociaż rozwiązanie to ma swoje wady, o których już wspomniano, nie sposób nie zwrócić uwagi również na jego zalety.

Kredyt gotówkowy na oświadczenie świetnie sprawdzi się zwłaszcza w przypadku, kiedy zależy nam na czasie i nie możemy pozwolić sobie na to, aby pozyskiwać i dostarczać potencjalnemu wierzycielowi odpowiednie dokumenty (na przykład zaświadczenie o dochodach od pracodawcy). Kredyt na oświadczenie online jest bardzo wygodnym rozwiązaniem – często pozwala on na posiadanie dodatkowych środków na koncie już w ciągu kilkudziesięciu, jeśli nie kilkunastu minut po wypełnieniu wniosku.

Warty rozważenia jest również kredyt gotówkowy dla wolnych zawodów na oświadczenie – osoby pracujące na przykład jako tłumacze, graficy czy innego rodzaju freelancerzy, często nie mogą pochwalić się na tyle stabilnymi i regularnymi dochodami, aby bez problemu otrzymać kredyt. Dlatego też tak korzystna jest dla nich sytuacja, w której wystarczy, że uzupełnią własne oświadczenie odnośnie swojego stanu majątkowego, a prawdopodobnie ich wniosek zostanie zaakceptowany.

Który kredyt gotówkowy na oświadczenie wybrać?

Ofert kredytów i pożyczek na oświadczenie w Internecie jest bardzo wiele – niektóre z nich są korzystne, inne niekoniecznie. Bardzo istotny parametr, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę to RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) – im jest ono wyższe, tym co do zasady, mniej korzystna jest dana oferta.

Jeśli nie posiadamy dużej wiedzy na temat polskiego rynku kredytowego, łatwo jest popełnić błąd i niepotrzebnie przepłacić. Dlatego też warto skorzystać z usług profesjonalnego pośrednika kredytowego, który wie, jakie firmy są wiarygodne i rzeczywiście udzielają pożyczek na korzystnych warunkach. Alternatywą mogą być różnego rodzaju porównywarki i rankingi kredytów oraz pożyczek. Nie możemy jednak podchodzić do nich z pełnym zaufaniem, ponieważ nie zawsze jesteśmy w stanie stwierdzić, na czyje zlecenie działa twórca danego rankingu i czy posiada on wystarczającą wiedzę, aby nie skłonić nas do podjęcia złej decyzji.

Co zrobić, aby otrzymać kredyt gotówkowy na oświadczenie o dochodach?

Aby otrzymać tego typu zobowiązanie finansowe, można wypełnić formularz na stronie internetowej. Następnie wystarczy poczekać od kilku do kilkunastu minut na odpowiedź od pożyczkodawcy. Wszystkie formalności możesz także załatwić osobiście w oddziale. Po pozytywnej weryfikacji wniosku środki pieniężne trafią przelewem na Twoje konto bankowe w ciągu kilkunastu minut. Kredyt na oświadczenie o dochodach jest zobowiązaniem, które stosunkowo łatwo i szybko jest otrzymać – wystarczy spełnić parę prostych warunków.

Jak można rozdysponować środki z kredytu na oświadczenie?

Gotówkę, którą otrzymasz w ramach kredytu na oświadczenie o dochodach, możesz przeznaczyć na dowolny cel. Nie masz obowiązku rozliczać się z pożyczkodawcą z tego, co kupiłeś, ponieważ cel zaciągnięcia kredytu nie został opisany w umowie. Za tak pozyskane środki możesz np. zrobić remont mieszkania i pojechać na wakacje, jak i kupić samochód lub opłacić nieprzewidziane wydatki. Nie dość więc, że pieniądze możesz otrzymać bardzo szybko, to także możesz wydać je w dowolny sposób.

Na co bank zwraca uwagę przed udzieleniem kredytu na oświadczenie?

Przed udzieleniem kredytu bank na pewno sprawdzi Twój dowód osobisty w celu weryfikacji tożsamości. Konieczna jest także ocena zdolności kredytowej – podobnie jak w przypadku innych kredytów. Weryfikacja przebiega jednak szybko i sprawnie, a pożyczkodawca nie będzie kontaktował się z Twoim pracodawcą, aby potwierdzić informacje, które wpisałeś we wniosku. Niekiedy wymagane będzie jedynie zaświadczenie o zatrudnieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz