Jesteś zainteresowana/y kredytem? Zapraszamy do wypełnienia formularza.
Ekspert kredytowy skontaktuje się z Tobą maksymalnie w ciągu 30 minut. ( dni robocze w godzinach 9:00 – 19:00, sobota 10:00 -15:00 )

Dlaczego warto❓

Pomoc kredytowa. Zajmujemy się pośrednictwem kredytowym już od ponad 10 lat. Jesteśmy świadomi tego, jakie problemy mają nasi klienci. Wiemy, jak je rozwiązać.

Całkowicie bezpłatna analiza sytuacji finansowej oraz raportu BIK. Nie płać za analizę! U nas otrzymasz ją za darmo, bez zobowiązań!

Ponad 91% skuteczności. Dzięki doświadczeniu i wiedzy średnio 9 na 10 wniosków złożonych za naszym pośrednictwem w bankach rozpatrywanych jest pozytywnie.

Wiedza ekspercka. Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie finansów, gotowych dostarczyć Ci najlepsze rozwiązania.

Błyskawiczny kontakt. Obiecujemy, że nasz zespół skontaktuje się z Tobą w ciągu 15 minut od zgłoszenia, aby szybko odpowiedzieć na Twoje pytania i wątpliwości (w godzinach naszej pracy).

Zrozumienie sytuacji. Skupiamy się na skutecznym znalezieniu rozwiązań problemów finansowych — nie oceniamy, nie krytykujemy.

Paulina Ekspert kredytowy Habza
Wniosek skrócony

Wypełnij skrócony wniosek

Dane osobowe
Szczegóły kredytu

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Habza Group Sp. z o.o.


Skutecznie pozyskujemy m.in. kredyty konsolidacyjne ( w tym na spłatę chwilówek), kredyty refinansowe czy kredyty gotówkowe. Możemy pomóc w przypadku braku zdolności kredytowej czy niestandardowego zatrudnienia. Nasi eksperci pomogą również w uzyskaniu kredytu dla firmy. Dzięki możliwości negocjacji na szczeblu decyzyjnym mamy ponad 91% skuteczności w uzyskiwaniu kredytów bankowych (w stosunku do złożonych wniosków). Sprawdź naszą wiedzę i skuteczność już teraz.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

  • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
  • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
  • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
  • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
  • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
  • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
  • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
  • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
  • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.