Kredyt dla prawników.

Adwokaci, radcy prawni, notariusze – to tylko niektórzy przedstawiciele wolnych zawodów powiązanych z prawem, wobec których używamy często określenia „prawnik”.

Z uwagi na fakt, że ich wykonywanie wymaga najpierw ukończenia pięcioletnich studiów magisterskich, a następnie kilkuletniej aplikacji, uważa się je za prestiżowe, a osoby je wykonujące – za zamożne. Nawet do 550 tys zł !


ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.


Kredyt dla prawników

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 550 000 zł
bez zabezpieczenia

ikona5

Dogodny okres spłaty
120/144 miesiące bez zabezpieczenia

ikona6

9,85%
Oprocentowanie w skali roku
od 9,85%, prowizja od 0%


Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


  • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
  • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Kredyt dla prawników
Habza Finanse

ikona8

Dlatego też prawnicy są dla banków idealnymi klientami. Żeby zachęcić ich do korzystania z usług danej instytucji, coraz częściej oferują one tak zwany kredyt dla prawników (zarówno tradycyjny kredyt gotówkowy, jak i kredyt hipoteczny dla prawników). Jak on działa i czy może zostać udzielony na oświadczenie?

Kredyt dla prawników (w tym między innymi kredyt dla adwokatów czy radców prawnych) charakteryzuje się z reguły uproszczoną procedurą względem tradycyjnych kredytów. Co oznacza to w praktyce? Taki wniosek zostanie rozpatrzony prawdopodobnie bardzo szybko, a potencjalny kredytobiorca będzie musiał zmierzyć się jedynie z minimalną ilością formalności.

Możliwy jest niekiedy nawet kredyt dla prawników na oświadczenie o dochodach, co dla wielu z nich niewątpliwie będzie ulgą. Są to bowiem w dużej mierze, nie osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę, a prowadzące własną działalność, co utrudnia wykazanie precyzyjnej wysokości dochodów.

Jednak kredyt dla tej grupy zawodowej ma wiele zalet nie tylko w zakresie oszczędności czasu i energii. Bardzo często wiąże on się również z realnym zmniejszeniem jego kosztów względem kredytów oferowanych innym osobom, z uwagi na przykład na mniejszą (bądź nawet zerową) prowizję czy obniżenie marży.

Trzeba przy tym wspomnieć, że oferty kredytów dla prawników w poszczególnych bankach bywają bardzo różne – często są to oferty okresowe, a więc ważny jest moment, w którym będziemy poszukiwali idealnego kredytu. Bardzo przydatna będzie też wiedza na temat polskiego rynku finansowego i tego, z którymi bankami można negocjować warunki kredytu właśnie na podstawie zawodu potencjalnego kredytobiorcy.

Co oczywiste, większość osób niepracujących w branży finansowej takiej wiedzy nie posiada, ponieważ po prostu nie jest im ona w codziennym życiu potrzebna. Dlatego też mądrym rozwiązaniem może być skorzystanie z usług specjalisty, który wie, gdzie szukać kredytu na najlepszych warunkach w danej chwili.


Kredyt dla prawników!

Doradcy Habza Finanse Tobie pomogą!

Wypełnij wniosek online


Kredyt hipoteczny dla prawników


ikona4

Co, jeśli interesuje nas kredyt hipoteczny dla prawników, ponieważ na przykład chcemy założyć nową kancelarię i posiadać daną nieruchomość na własność?  Taki produkt bankowy również jest dostępny, ponadto jego warunki są bardziej korzystne względem tradycyjnych kredytów hipotecznych, tak samo jak działa to w przypadku kredytu gotówkowego dla prawników.

Lepsze warunki objawiają się nie tylko w formie niższej marży i prowizji, ale także wyższej kwoty, którą prawnik może pożyczyć, a także uproszczenia formalności i dłuższego okresu spłaty. Warto przy tym pamiętać, że na całkowity koszt kredytu hipotecznego bardzo duży wpływ mają właśnie marża i prowizja, tak więc bycie prawnikiem może pozwolić na potencjalnie bardzo duże oszczędności.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


Kredyt dla prawników – podsumowanie

Prawnicy to szanowana grupa społeczna, która może pochwalić się dobrą reputacją (zwłaszcza wśród banków, które postrzegają ich jako terminowych, godnych zaufania klientów) i stosunkowo wysokimi jak na polskie warunki dochodami. Również nie każdy może ten zawód uprawiać – wymaga to wielu lat nauki i przygotowania, co dla wielu osób nim zainteresowanych okazuje się zbyt dużą przeszkodą.

Nic więc dziwnego, że funkcjonuje taki produkt bankowy, jak kredyt dla prawnika, łatwo również zrozumieć, dlaczego jest on tak korzystny. Posiadanie prawników jako klientów jest dla banków bardzo opłacalne, ponieważ nie dość, że są oni wiarygodni, to jeszcze dysponują sporymi środkami. Udzielenie im taniego kredytu może sprawdzić, że zdecydują się oni wziąć w danym banku również kolejne zobowiązanie, a jest to niezwykle istotne w czasach, kiedy banki muszą rywalizować miedzy sobą o klientów.

Jesteś prawnikiem i szukasz dla siebie najkorzystniejszego kredytu? Skontaktuj się z naszym ekspertem, który chętnie odpowie na Twoje pytania.

Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


  • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
  • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny online
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

  • Miesięczna rata:
  • Całkowita kwota do zapłaty:
  • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.Najnowsze artykuły o Kredyt dla prawników

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek