Kredyt dla firm w BNP Paribas

Prowadzenie własnej firmy to poważne przedsięwzięcie, które zwykle wymaga dużego nakładu środków. Niestety, właściciel biznesu nie zawsze dysponuje wystarczającą kwotą, w szczególności na początku istnienia działalności gospodarczej. Kredyt firmowy BNP Paribas rozwiązuje ten problem, gwarantując możliwość realizacji firmowych założeń i planów.

Szukasz pieniędzy na inwestycję? Brakuje Ci nakładu potrzebnego do otwarcia własnego biznesu? A może chcesz poprawić płynność finansową Twojej firmy? W każdym z tych przypadków kredyt firmowy BNP Paribas będzie doskonałym rozwiązaniem. Złóż wniosek z pomocą specjalistów Habza Finanse i ciesz się kwotą, która zapewni Twojej firmie rozwój, o jakim marzysz.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Wyciąg, dane z oferty BNP Paribas, na dzień 18 czerwca 2022, ze strony www.bnpparibas.pl


Kredyt dla firm BNP Paribas
z Habza Finanse to:

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

ikona5

Kredyty konsolidacyjne dla firm

ikona6

Oddłużanie firmKredyt firmowy – czym jest i do kogo skierowana jest ta oferta?

ikona7

Zastanawiasz się, czym jest kredyt firmowy i do kogo skierowany jest ten produkt? Taki rodzaj finansowania nastawiony jest na wspieranie nowych oraz funkcjonujących już dłuższy czas firm. Bank BNP Paribas oferuje różne produkty, wśród których każdy przedsiębiorca znajdzie dla siebie odpowiedni rodzaj finansowania. Czas istnienia firmy na rynku nie ma aż tak dużego znaczenia. Instytucja proponuje bowiem kredyty i pożyczki zarówno młodym przedsiębiorcom, jak i tym, którzy działają już dłużej w branży. 

Ważną informacją dla osób poszukujących takiego produktu jak BGŻ BNP Paribas kredyt firmowy jest fakt, że instytucja jakiś czas temu zmieniła nazwę. Obecnie funkcjonuje jako bank BNP Paribas. W związku z tym kredytem odpowiadającym poszukiwanej ofercie jest aktualnie BNP Paribas kredyt firmowy.

Dużym udogodnieniem jest możliwość zyskania środków potrzebnych już od pierwszego dnia istnienia działalności. Dzięki temu otrzymujesz kwotę dochodzącą do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, które pomogą Ci w realizacji marzeń o własnym biznesie. Na wsparcie mogą też liczyć firmy potrzebujące gotówki w celu pokrycia bieżących kosztów działalności. 

BGŻ BNP Paribas kredyt firmowy to w szczególności oferta przeznaczona dla:

 • osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą indywidualnie,
 • spółek osobowych (cywilnych, jawnych, partnerskich, komandytowych),
 • spółek kapitałowych (z o.o., akcyjnych).

W zależności od wybranego produktu przedsiębiorca może spodziewać się różnych wymagań w zakresie czasu prowadzenia działalności. W ofercie banku BNP Paribas są jednak dostępne również takie rodzaje finansowania, które otrzymamy na sam start firmy. 


Sprawdź, czy kredyt dla firmy w BNP Paribas to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online

Kredyt firmowy BNP Paribas – warunki wnioskowania

Jakie warunki musi spełniać firma, która chce skorzystać z BNP Paribas kredytu firmowego? Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj produktu nas interesuje. Warunkiem wnioskowania może być konieczność posiadania konta firmowego w banku BNP Paribas. Oprócz tego instytucja może wymagać od firmy określonego czasu istnienia na rynku, np. 12 lub 24 miesięcy. 

Wśród produktów banku znajdziemy jednak również taki, który skierowany jest do nowych firm, w przypadku których nie istnieją takie wymagania. To atrakcyjne finansowanie, które pozwala na pokrycie wielu różnych kosztów, z jakimi spotyka się świeżo upieczony przedsiębiorca.

Warto jednak pamiętać, że w przypadku kredytu dla nowych firm bank BNP Paribas wymaga od wnioskodawcy, by miał on już jakieś doświadczenie w branży, w jakiej zamierza działać. Kredyt skierowany jest do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, które przed założeniem firmy były już zatrudnione w tym samym sektorze gospodarczym w ramach umowy o pracę lub umowy zlecenia.

Istotnym elementem wymaganym w przypadku niektórych typów kredytów firmowych BNP Paribas jest zabezpieczenie. Możliwymi rodzajami zabezpieczeń w przypadku kredytów firmowych BNP Paribas jest ubezpieczenie, hipoteka lub kaucja. Warto zaznaczyć, że dzięki takiej ochronie firma może zwiększyć swoje szanse na uzyskanie finansowania w większej kwocie.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt dla firmy w BNP Paribas.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice między ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.


BGŻ BNP Paribas kredyt firmowy – jak bezpiecznie go spłacić?


Chcesz wziąć BNP Paribas kredyt gotówkowy dla firm, ale martwisz się, że jego spłata nie pójdzie po Twojej myśli? Nie martw się! Z naszym wsparciem zapewnisz sobie ratę, która nie będzie stanowiła problemu dla Twojego budżetu.

Zadbamy o odpowiednie wydłużenie okresu spłaty i dzięki temu dopasujemy miesięczne opłaty do możliwości przedsiębiorstwa. Wszystko w trosce o zachowanie płynności finansowej Twojej działalności gospodarczej. 

Bezpieczną spłatę możesz również zapewnić sobie z pomocą ubezpieczenia. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, kiedy obawiasz się, że nieprzewidziane okoliczności uniemożliwią spokojną spłatę zobowiązania.

Bank BNP Paribas zapewnia swoim klientom ubezpieczenie na życie oraz na wypadek poważnego zachorowania. W razie wystąpienia takich okoliczności ubezpieczenie pokrywa resztę pozostałego do spłaty zobowiązania. Pozwala to na ochronę finansów własnych, rodziny kredytobiorcy, a także jego wspólników. 


 

BNP Paribas kredyt gotówkowy – czy tylko dla firm?

BNP Paribas kredyt gotówkowy to rozwiązanie dostępne dla przedsiębiorców i osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Wnioskować o niego może zarówno firma, jak i jej właściciel, czyli osoba fizyczna. O uzyskanie finansowania może również starać się osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą. Oferta banku BNP Paribas jest naprawdę szeroka i dostępna dla dużej grupy klientów zainteresowanych pozyskaniem środków potrzebnych do rozwoju własnej działalności. Jeśli szukasz produktu, który będzie skrojony na miarę Twoich potrzeb, specjaliści Habza Finanse pozostają do Twojej dyspozycji. Szybko dobierzemy idealne rozwiązanie dopasowane do Twojej sytuacji.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm BNP Paribas – sprawdź możliwości.


BNP Paribas kredyt gotówkowy kalkulator – czy można wyliczyć ratę kredytu dla firm w BNP Paribas?

BNP Paribas kredyt gotówkowy kalkulator – czy takie narzędzie jest dostępne dla klientów zainteresowanych ofertą banku BNP Paribas? Niestety, osoba chcąca zweryfikować koszt kredytu firmowego BNP Paribas nie może wyliczyć go z pomocą kalkulatora. Koszt jest zależny od wielu indywidualnych kwestii, takich jak czas funkcjonowania firmy na rynku, historia kredytowa, a także rodzaj możliwej do zastosowania formy zabezpieczenia.

Najlepszym sposobem na poznanie kosztów kredytu dla firm BNP Paribas jest skorzystanie z pomocy specjalistów Habza Finanse. Doskonale orientujemy się w warunkach oferowanych przez różne banki, dlatego jesteśmy w stanie szybko oszacować, jakie koszty będzie musiała ponieść Twoja firma w związku z kredytem. Oprócz tego zapewnimy Ci ratę w wysokości odpowiadającej Twoim preferencjom i przedstawimy Ci możliwy harmonogram spłaty.


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt dla firm w BNP Paribas

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek