Kredyt gotówkowy dla firm.

Szukasz kredytu dla swojej firmy? Dodatkowy zastrzyk gotówki to nie tylko dobry sposób na uporanie się z tymczasowymi problemami finansowymi w przedsiębiorstwie, ale również możliwość realizacji inwestycji.

Kredyt gotówkowy dla firm jest doskonałym produktem polecanym dla osób posiadających własną działalność gospodarczą. Nawet do 1 200 000zł.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Kredyt gotówkowy dla firm

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 1 200 000 zł
bez zabezpieczenia

ikona5

Dogodny okres spłaty
120/144 miesiące bez zabezpieczenia

ikona6

9,49%
Oprocentowanie w skali roku
od 9,49%, prowizja od 0%


Sebastian – Ekspert kredytów firmowychl

Sebastian – Ekspert kredytów firmowych


 •  Posiada doświadczenie, jako analityk w dwóch bankach, zarówno od strony klienta firmowego,
  jak i klienta indywidualnego.
 •  W pełni angażuje się w każdą sprawę, którą prowadzi i dokładnie analizuje sytuację klienta.

Kredyt gotówkowy dla firm – z Habza Finanse

ikona3

Atrakcyjne warunki spłaty i niski koszt sprawiają, że przedsiębiorcy chętnie sięgają po takie rozwiązanie. Jest on świetnym wyjściem w sytuacji, kiedy budżet firmy nie pozwala na dodatkowe wydatki. Finansowanie stworzone z myślą o przedsiębiorcach to wysokie kwoty, które pozwalają na realizację dużych przedsięwzięć w celu kontynuowania rozwoju firmy.

W biznesie każda decyzja powinna być rozsądna i przemyślana. Dotyczy to również wyboru właściwej oferty kredytu gotówkowego dla firm. Analizując warunki poszczególnych ofert, należy zwrócić uwagę na wiele istotnych kwestii. Takie zadanie najlepiej przekazać w nasze ręce.

W przypadku kredytu gotówkowego przedsiębiorca ma pełną dowolność co do tego, w jaki sposób rozdysponuje pozyskane w ten sposób pieniądze. Jeśli zatem potrzebujesz środków finansowych na opłaty ZUS i US, wynagrodzenia, czy uregulowanie faktur VAT, kredyt gotówkowy będzie doskonałym rozwiązaniem. Uzyskaną kwotę możesz również przeznaczyć na zakup potrzebnego towaru, nowy sprzęt czy szkolenia dla pracowników. Katalog dostępnych pod tym względem możliwości jest naprawdę obszerny.  W przypadku jakich firm kredyt gotówkowy będzie dobrym rozwiązaniem? Takie finansowanie jest przeznaczone zarówno dla przedsiębiorstw z ugruntowaną pozycją na rynku, jak i niedawno rozpoczętej działalności.

Kredyt gotówkowy dla nowych
firm to pieniądze, dzięki którym będziesz mógł rozwinąć swój biznes na samym początku jego drogi. Nie ma również znaczenia rozmiar firmy – wysokość finansowania może zostać dopasowana zarówno do potrzeb niewielkiego, jak i dużego przedsiębiorstwa. Kredyt gotówkowy dla małych firm będzie idealnym sposobem na poszerzenie działalności i stopniowy rozwój biznesu. Przedsiębiorcy poszukujący wsparcia finansowego w trudnej sytuacji budżetowej mogą wnioskować o kredyt gotówkowy dla firm bez zaświadczeń. W ramach tego produktu pieniądze otrzymają szybko i bez zbędnych formalności.


O kredytach wiemy wszystko, dlatego bez problemu dobierzemy najlepszy możliwy wariant, aby Twoja firma mogła skorzystać z bezpiecznego produktu dostosowanego do jej potrzeb.

Wynegocjujemy niskie opłaty i prowizje, a także zapewnimy satysfakcjonujący Cię okres spłaty zobowiązania. 

Wypełnij wniosek online


Kredyt gotówkowy dla firm – jak się o niego ubiegać?


ikona8

Dużym problemem przedsiębiorców bywa natłok obowiązków związanych z prowadzeniem firmy. Ubieganie się o kredyt w razie potrzeby uzyskania dodatkowych środków może być długim procesem wymagającym cierpliwości.

 

Na szczęście każdy właściciel firmy ma do dyspozycji kredyt gotówkowy dla firm online. Jest to produkt, w przypadku którego procedura wnioskowania o potrzebną kwotę przebiega za pośrednictwem internetu. Oznacza to, że kredyt możemy uzyskać bez wychodzenia z domu! To duża oszczędność czasu i mniejsza ilość zadań wynikających z prowadzenia własnego biznesu. 

Tradycjonaliści mogą natomiast bez problemu skorzystać z kredytu gotówkowego dla firm stacjonarnie. Wizyta w instytucji udzielającej kredytu to dobry moment na wyjaśnienie niezrozumiałych warunków umowy, a także rozwianie wszelkich wątpliwości związanych z kredytem.


Masz problem z pozyskaniem kredytu gotówkowego dla firm? Banki nie chcą przyznać Ci finansowania w wystarczającej kwocie?

Zwróć się do nas. Szybko znajdziemy najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu unikniesz kłopotów finansowych.Czy małe firmy też mają szansę?

ikona13

Pieniądze są potrzebne na każdym etapie istnienia przedsiębiorstwa. Zarówno dopiero startujący biznes, jak i dobrze prosperująca firma to podmioty, które mogą potrzebować dodatkowego zastrzyku gotówki. W przypadku kredytu gotówkowego dla firm nie ma znaczenia to, jak duża jest działalność gospodarcza, której właściciel wnioskuje o wsparcie finansowe. Oznacza to, że małe firmy również mogą liczyć na to, że na ich konto trafi potrzebna kwota.

W razie wystąpienia komplikacji podczas ubiegania się o kredyt, potrzebna może okazać się pomoc eksperta z dziedziny kredytów. Osoby zajmujące się pozyskiwaniem wsparcia finansowego na co dzień szybko uporają się z wszelkimi trudnościami. Bardzo częstą praktyką wśród instytucji udzielających kredytów firmom jest wymóg przedłożenia pracownikom banku zaświadczeń z ZUS i US, a także potwierdzeń przelewów czy wyciągów z konta.

Nie zawsze jednak jest to obowiązkowym krokiem. Kredyt gotówkowy dla firm bez zaświadczeń to produkt, z którym przedsiębiorca może zaoszczędzić sobie trochę czasu i nerwów. Nie musi się bowiem stresować tym, czy kredyt zostanie mu udzielony. Kredyt gotówkowy dla firm bez zaświadczeń dostępny jest w wielu instytucjach – wystarczy jedynie dobrać najlepszą opcję i cieszyć się wysoką kwotą finansowania.


Zastanawiasz się kto może pomóc przy kredycie firmowym?

Doradcy Habza Finanse! Nie czekaj !Kredyt gotówkowy dla firm kalkulator – czy można obliczyć ratę kredytu?

W obliczeniu kosztów, na jakie przedsiębiorca musi się przygotować w związku z zaciągnięciem kredytu, pomocny może okazać się kalkulator kredytu gotówkowego dla firm. Narzędzia tego typu czasami są dostępne na stronach internetowych poszczególnych banków. Zwykle jednak mamy z nimi do czynienia wobec kredytów przygotowanych z myślą o klientach indywidualnych. Kredyt gotówkowy dla firm to produkt w znacznej mierze dostosowywany do potrzeb i warunków finansowych firmy ubiegającej się o wsparcie finansowe.

W związku z tym ogólnodostępne narzędzie nie jest w stanie przybliżyć nam realnych kosztów. Najszybszym i gwarantującym rzetelne informacje sposobem na poznanie możliwych opłat jest skorzystanie z pomocy specjalistów Habza Finanse. Eksperci z dziedziny kredytów dla firm szybko znajdą najlepsze rozwiązanie i przedstawią możliwe warunki poszczególnych ofert. Oprócz tego zajmą się procesem negocjacji tak, aby przyczynić się do jak największych oszczędności przedsiębiorcy. 

Sebastian – Ekspert kredytów firmowychl

Sebastian – Ekspert kredytów firmowych


 •  Posiada doświadczenie, jako analityk w dwóch bankach, zarówno od strony klienta firmowego,
  jak i klienta indywidualnego.
 •  W pełni angażuje się w każdą sprawę, którą prowadzi i dokładnie analizuje sytuację klienta.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.

Poznaj opinie

Naszych klientów

Wielkie podziękowanie dla Pana Mateusza Końskiego za pełne zaangażowanie w mojej sprawie, pomoc a przede wszystkim fachowe doradztwo. Profesjonalne podejście i bardzo…
Szymon

Polecam współpracę z Panem Marcelim Kwaśniewskim. Świetny kontakt, fachowość i ogromna wiedza. Pan Marceli sprawy trudne załatwia "od ręki", na beznadziejne potrzebuje…
Hanna Kurkiewicz

Bardzo dziękuję firmie Habza Finanse zwłaszcza p.Marcelemu Kwaśniewskiemu za szybką pomoc i uzyskanie kredytu bankowego na normalnych warunkach.Mój przypadek był trudny ponieważ…
Piotr


Najnowsze artykuły o Kredyt gotówkowy dla firm

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek