Kredyt dla pracowników banku.

Miejsce i forma zatrudnienia zawsze są dla banków istotne podczas rozważania wniosków o kredyt. Przykładowo, osoba pracująca w dużej korporacji będzie zazwyczaj lepiej postrzegana niż ktoś, kto jest zatrudniony w niewielkiej, kilkuosobowej firmie.

Pracownicy banków i powiązanych instytucji finansowych mogą liczyć na korzystniejsze warunki kredytowania oraz bardziej liberalne podejście osób decyzyjnych. Nawet do 200 tys zł.


ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.


Kredyt dla pracowników banku

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 200 000 zł
bez zabezpieczenia

ikona5

Dogodny okres spłaty
120/144 miesiące bez zabezpieczenia

ikona6

9,39%
Oprocentowanie w skali roku
od 9,39%, prowizja od 0%


Iza kredyty gotówkowe Habza Finanse

Izabela – Ekspert kredytowy


 • Skuteczny doradca w uzyskiwaniu przede wszystkim trudnych kredytów.
 • Specjalizuje się w konsolidacji chwilówek.

Kredyt dla pracowników banku
Habza Finanse

ikona8

Wszystko dlatego, że duże przedsiębiorstwa są uważane za stabilniejsze miejsca pracy, które mają mniejsze prawdopodobieństwa bankructwa czy zakończenia działalności.

Na uprzywilejowanej pozycji znajdują się przede wszystkim pracownicy instytucji finansowych, z uwagi na fakt, że często dostępny jest dla nich specjalny kredyt dla pracowników banku. Tylko na czym polega kredyt dla pracownika banku? Czy istnieje kredyt hipoteczny dla pracowników sektora finansowego?

Kredyt dla określonych grup zawodowych nie jest rzadkością: spotkać można na przykład kredyty dla policjantów, lekarzy czy prawników. Pracownicy banku, czy ogółem mówiąc sektora finansowego, również mogą liczyć na preferencyjne traktowanie.

Dlaczego bank decydują się na udzielanie tego typu kredytów? Związane jest to z chęcią pozyskania klientów z grup cieszących się w dużej mierze wysokimi wynagrodzeniami i szacunkiem społecznym. Ponadto, w przypadku pracowników sektora finansowego, można mówić również o docenieniu w ten sposób swoich „kolegów po fachu”.

Możemy zastanawiać się, czym kredyt dla pracownika banku różni się od zwykłego kredytu. Dużo w tym zakresie zależy od oferty konkretnej instytucji finansowej – nie wszystkie z nich w ogóle oferują kredyt dla określonych grup zawodowych.

Tego typu zobowiązania są z reguły bardziej opłacalne niż kredyty, które zaciągnąć może każdy, niezależnie od zawodu. Jest to możliwe między innymi dzięki:

 • obniżeniu prowizji bądź zrezygnowaniu z niej
 • uproszczeniu procedury udzielania kredytu
 • obniżeniu marży.

Kredyt dla pracowników banku.

Nasi doradcy kredytowi Habza Finanse wyszukają optymalną ofertę kredytową, która jest dopasowana do Twoich potrzeb.

Wypełnij wniosek online


Kredyt dla pracowników banku z Habza Finanse


ikona4

Jak widać, kredyt dla pracowników banków jest nie tylko tańszy, ale też szybszy. Tak więc, jeśli mamy taką możliwość, zdecydowanie warto się tym rozwiązaniem zainteresować. W przypadku kredytów długoterminowych i na spore kwoty, nawet niewielka różnica w marży czy prowizji może oznaczać bowiem oszczędność rzędu kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Jak można było zauważyć, powyżej opisany został kredyt dla pracowników banku, ale wspomniano również o innych pracownikach sektora finansowego. Warto bowiem wiedzieć, że na preferencyjne warunki mogą liczyć nie tylko sami bankowcy, ale także osoby pracujące w:

 • zakładzie ubezpieczeniowym
 • SKOK-u (Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo-Kredytowej)
 • domu maklerskim
 • towarzystwie funduszy inwestycyjnych.

Zakres zawodów, który obejmują oferty korzystnych kredytów, jest więc znacznie szerszy niż wydawałoby się na pierwszy rzut oka.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


Kredyt hipoteczny dla pracownika banku

ikona6

Kredyt dla pracowników banków nie ogranicza się jedynie do kredytów gotówkowych. Niektóre instytucje finansowe oferują także kredyt hipoteczny dla pracownika banku (względnie kredyt hipoteczny dla pracowników sektora finansowego).

Podobnie, jak w przypadku kredytu gotówkowego dla poszczególnych grup zawodowych, tak i w przypadku kredytu hipotecznego dla bankowców można liczyć na pewne benefity. Należą do nich obniżona prowizja bądź marża, a nawet stałe oprocentowanie kredytu.

Kredyty hipoteczne to zobowiązania, które zaciągamy z reguły na bardzo wysokie kwoty i na kilkadziesiąt lat. Nawet, jeśli uda nam się natrafić na kredyt hipoteczny na dobrych warunkach, całkowity koszt kredytu będzie znacznie przewyższał samą sumę pożyczonego kapitału. Dlatego też kredyt hipoteczny dla pracowników banku może

Na przestrzeni kilkudziesięciu lat nawet marża banku mniejsza o zaledwie ułamek procenta to ogromna oszczędność. Biorąc pod uwagę potencjalnie niestabilną sytuację na rynku, stałe oprocentowanie kredytu również może okazać się niezwykle korzystne.


Kredyt dla pracowników banku – podsumowanie

Kredyt dla pracownika banku to bardzo opłacalne rozwiązanie, nic więc dziwnego, że tak wielu bankowców decyduje się z niego skorzystać. Warto pomyśleć o wzięciu kredytu skierowanego konkretnie do tej grupy zawodowej zwłaszcza, jeśli interesuje nas kredyt hipoteczny.

Iza kredyty gotówkowe Habza Finanse

Izabela – Ekspert kredytowy


 • Skuteczny doradca w uzyskiwaniu przede wszystkim trudnych kredytów.
 • Specjalizuje się w konsolidacji chwilówek.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny online
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.Najnowsze artykuły o Kredyt dla pracowników banku

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek