Niskie dochody, opóźnienia w spłacie czy negatywne wpisy w BIK? Idealnym sposobem na podniesienie zdolności kredytowej jest dodatkowe zabezpieczenie. Pożyczka bez BIK pod zastaw samochodu do nawet 100 tys. zł. Z nami uzyskasz interesujący Cię kredyt szybko i skutecznie. Dla przedsiębiorców – od 1 dnia prowadzenia działalności.

Pożyczki bez BIK – Habza Finanse

Myślisz, że pożyczki bez BIK to mit? Potrzebujesz pieniędzy? Bardzo dobrym rozwiązaniem jest pożyczka pod zastaw samochodu. Dzięki temu produktowi możesz uzyskać równowartość 50 do 60% wartości auta. Wysokość pożyczki bez BIK i KRD jest uzależniona od bezpłatnej wyceny przeprowadzonej przez firmę z którą współpracujemy. Wycena online samochodu bazuje na wewnętrznym modelu, który na bieżąco przelicza wartość rynkową. Jeżeli nie masz negatywnych wpisów, pożyczka może wynieść nawet 85 % wartości samochodu. W tym przypadku klient musi zadeklarować przychody z trzech ostatnich miesięcy. Przy zaprzestaniu spłacania rat, następuje przewłaszczenie całkowite samochodu osobowego. Pożyczka jest udzielana przez firmę z którą prowadzimy współpracę.

Pożyczki bez BIK pod zastaw auta z Habza Finanse:

Pożyczka pod zastaw auta z Habza Finanse to korzystne finansowanie dla wszystkich tych, których problemem są niskie dochody lub opóźnienia w spłacie, także takie odnotowane w BIK.

Dzięki zabezpieczeniu kredytu możesz otrzymać nawet 100 tys. zł., które przeznaczysz na dowolnie wybrany przez siebie cel, bez konieczności informowania o tym kredytodawcy. Sprawdź koniecznie!

Pod postacią pożyczki pod zastaw auta otrzymujesz potrzebne środki i w dalszym ciągu możesz w pełni użytkować samochód, który posłużył jako zabezpieczenie kredytu. Habza Finanse

Pożyczka pod zastaw auta z Habza Finanse to minimum formalności i maksimum korzyści – otrzymasz kwotę kredytu nawet tego samego dnia. Skontaktuj się z doradcą Habza Finanse.

Miałeś opóźnienia w spłacie? Kredyt pod zastaw samochodu bez bik jest rozwiązaniem dla ciebie!

Kredyt pod zastaw samochodu może okazać się wyjątkowo korzystną opcją finasowania dla osób, które w przeszłości miały opóźnienia w spłacie swoich zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów. W większości przypadków osoba z negatywnymi wpisami w BIK musi liczyć się z odmową udzielenia kredytu i to nierzadko już na samym początku analizy finansowej. Dzięki dodatkowemu zabezpieczaniu jakim jest posiadany pojazd, w przypadku braku spłaty zaciągniętego zobowiązania, bank otrzymuje gwarancję zwrotu pożyczonych środków wynikającą z ustanowionego zastawu.

Dlatego też udzielenie kredytu pod zastaw pojazdu wiąże się z nieco innymi kryteriami w zakresie procesowania wniosku. Kredyt samochodowy pod zastaw samochodu jest więc doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających pojazd zarejestrowany na terenie Polski. Wysokość środków, które można uzyskać, w zależności od indywidualnej sytuacji kredytobiorcy i specyfikacji samochodu, może być naprawdę znacząca. Po całkowitej spłacie zobowiązania jakim jest kredyt pod zastaw samochodu, bank zwalnia zabezpieczenie i właściciel ponownie może cieszyć się całkowitą własnością swojego auta.

Pożyczka pod zastaw auta Warszawa – jak wygląda proces jej wnioskowania?

Pożyczki pod zastaw auta charakteryzują się zazwyczaj nieco prostszym i bardziej liberalnym podejściem do procesu analizy wniosku. Firma pożyczkowa, podobnie jak bank, w ramach udzielonego kredytu może poprosić wnioskodawcę o dodatkowe zabezpieczenie. Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań jest pożyczka pod zastaw auta. Każdy właściciel pojazdu, który potrzebuje gotówki, a z różnych względów nie może jej otrzymać w formie tradycyjnego kredytu lub pożyczki, może skorzystać z pożyczki pod zastaw samochodu. Pojazd jest dla firmy pożyczkowej dodatkowym zabezpieczeniem – w razie braku spłaty i wypowiedzenia umowy pożyczki – zastaw zostaje całkowitą własnością pożyczkodawcy. Pożyczka pod zastaw bez BIK cieszy się na rynku finansowym coraz większą popularnością. Często korzystają z niej osoby zadłużone i z nieidealną przeszłością kredytową. Dla tej grupy klientów, pożyczka pod zastaw bez BIK może okazać się sposobnością do poprawienia swojej sytuacji finansowej.

Warunki uzyskania pożyczki bez BIK

 • Klient w przedziale wiekowym od 21 lat do 70 lat;
 • Samochód zarejestrowany w Polsce, bądź przygotowany do rejestracji (pełna dokumentacja w wydziale komunikacji);
 • Działalność gospodarcza – od 1 dnia prowadzenia działalności
 • Minimalna wartość auta: 30 000 zł
 • Możliwość zakupu z komisu samochodowego jak i również od osoby fizycznej;
 • Polskie obywatelstwo;
 • Aktywny rachunek bankowy;
 • Minimalna kwota: 15 000 zł;
 • Maksymalna kwota: 100 000 zł;
 • Minimalny okres kredytowania: 6 miesięcy;
 • Maksymalny okres kredytowania: 48 miesięcy.
 

Skontaktuj się z nami

Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Roman kredyty Habza Finanase
Roman – Ekspert kredytowy
 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Bez zdolności. Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

Pożyczki bez BIK pod zastaw auta z Habza Finanse to:

 • Do 350 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące
  bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%

Poznaj opinie Naszych klientów

Bardzo dziękuję firmie Habza, a szczególnie pani Ilonie Głodała za szybką i profesjonalną pomoc. Od samego początku cały proces przebiegał bardzo sprawnie.…

Pełen profesjonalizm i skuteczność. Dziękuję Panu Łukaszowi Brzostkowi który prowadził moja sprawę. Szacunek również za szczerość. Pan Łukasz doprowadził moją sprawę do…

Pan Mateusz Strzeżek polecam z całego serca super kontakt indywidualne podejście do klienta w rezultacie udało się uzyskać kredyt

Witam hcial bym podziękować P Krystianowi Krasuski pomugl mi jak najbardziej uzyskałem kredyt i jak najbardziej polecam usługi firmy habza Finanse profesjonaliści

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij pełny wniosek – umożliwi to doradcy znalezienie najlepszego rozwiązania dla Ciebie

Wniosek skrócony

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Habza Group Sp. z o.o.