Kredyt dla nauczycieli.

Kredyt dla nauczycieli to rozwiązanie dla większości pracowników naukowych oświaty. Niezależnie od tego czy pracujesz w placówce państwowej czy prywatnej możesz liczyć na specjalne warunki kredytowania.

Również dla wykładowców akademickich. Kwoty nawet do 200 tys. zł bez zabezpieczeń.


ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.


Kredyt dla nauczyciela

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 200 000 zł
bez zabezpieczenia

ikona5

Dogodny okres spłaty
120/144 miesiące bez zabezpieczenia

ikona6

11,56%
Oprocentowanie w skali roku
od 11,56%, prowizja od 0%


Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


  • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
  • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Kredyt dla nauczycieli
Habza Finanse

ikona8

Nie tylko to ile zarabiamy, ale także w jakim zawodzie pracujemy, będzie dla banku istotne podczas rozpatrywania naszego wniosku o kredyt.

Praca w tak zwanej „budżetówce” uznawana jest za stabilną, w związku z czym policjanci, urzędnicy, żołnierze czy nauczyciele często mogą liczyć na preferencyjne warunki. Tylko czy rzeczywiście istnieje coś takiego, jak kredyt dla nauczycieli? Jak on działa i czy się opłaca?


Potrzebujesz kredytu, ale borykasz się z tym?

Nasi doradcy kredytowi Habza Finanse wyszukają optymalną ofertę kredytową, która jest dopasowana do Twoich potrzeb.

Wypełnij wniosek online


Czym jest kredyt dla nauczycieli?


ikona4

Kredyt dla nauczycieli to coś, co trudno nam będzie znaleźć w ofercie jakiegokolwiek banku. Większość instytucji finansowych nie ma kredytów dedykowanych tylko i wyłącznie dla nauczycieli, natomiast wiele z nich posiada specjalne kredyty dla grup zawodowych, czy też kredyty dla osób zatrudnionych w sektorze budżetowym (a więc również nauczycieli), którymi powinny zainteresować się osoby zatrudnione w oświacie.

Praca w oświacie nie należy do najbardziej dochodowych, jednak trzeba wskazać, że nauczyciele to osoby wykształcone i posiadające stabilny dochód, które cieszą się pewnym szacunkiem i zaufaniem publicznym. W związku z tym z reguły terminowo spłacają swoje zobowiązania i są wiarygodne, a więc stanowią dla banków dobrych, rzetelnych klientów.

Tak więc czym w zasadzie jest kredyt nauczycielski i czym różni się od zwykłego kredytu? Jest to kredyt udzielany tylko i wyłącznie osobom pracującym w danym zawodzie, a więc nauczycielom, na nieco innych warunkach niż zazwyczaj.

Bardzo ważna jest niewątpliwie kwestia opłacalności tego typu zobowiązania. Z uwagi na wspomnianą powyżej dobrą reputację wśród kredytodawców, nauczyciele mogą liczyć na niższe oprocentowanie (z uwagi na obniżoną marżę banku) i prowizję. Zdarza się nawet, że bank decyduje się całkowicie zrezygnować z pobierania prowizji.

Mniejszy koszt kredytu to jednak nie wszystko – niektóre banki mogą również zdecydować się na skrócenie i przyspieszenie procedury wnioskowania o kredyt i jego rozpatrywania, zwłaszcza w zakresie potwierdzania wysokości dochodów.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.

Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


  • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
  • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Kredyt bezprocentowy dla nauczycieli czy jest możliwy?

ikona6

Spotkać się można z wyrażeniem „kredyt bezprocentowy dla nauczycieli” i pytaniami o to, czy coś takiego jest w ogóle możliwe. W pierwszej kolejności należy uściślić, pod jakim względem rzeczony kredyt ma być bezprocentowy: czy chodzi o oprocentowanie, czy też o prowizję?

Nie znajdziemy w banku kredytu z zerowym oprocentowaniem, niezależnie od tego, czy chodzi nam o kredyt dla nauczycieli, lekarzy, wojskowych czy innych grup zawodowych. Jeśli interesuje nas tego typu rozwiązanie, możemy pomyśleć o pożyczce w instytucji pozabankowej – często oferują one darmowe pierwsze pożyczki dla nowych klientów, niezależnie od ich zawodu.

Jeśli jednak przez kredyt bezprocentowy dla nauczycieli mieliśmy na myśli kredyt pozbawiony prowizji to, jak już wspomniano, faktycznie możliwe jest, aby bank się na taki warunek zgodził. Nie będzie to jednak proste i nie jest to często spotykane rozwiązanie. Bardziej popularne jest po prostu obniżanie prowizji dla wybranych grup zawodowych, ale nie do zera.


Zastanawiasz się kto może pomóc w pozyskaniu kredytu dla nauczyciela?

Doradcy Habza Finanse! Nie zwlekaj zgłoś się do nas.Kredyt mieszkaniowy dla nauczycieli

Kredyt mieszkaniowy dla nauczycieli działa na bardzo podobnych zasadach, co kredyt gotówkowy dla nauczycieli. W tym wypadku również można liczyć (chociaż oczywiście nie w każdym banku) na pewne odstępstwa i benefity, takie jak szybsze rozpatrzenie wniosku czy obniżona marża.

Stabilność dochodów jest w przypadku kredytu mieszkaniowego niezwykle istotna z uwagi na fakt, że jest to zobowiązanie długoterminowe. Im mniejsze prawdopodobieństwo, że w ciągu następnych kilkudziesięciu lat stracimy pracę, tym mniej ryzykownym klientem jesteśmy. Jak wiadomo, zawód nauczyciela jest bardzo stabilny, w związku z czym osoby pracujące w oświacie stoją na uprzywilejowanej pozycji.


Kredyt dla nauczycieli – podsumowanie

ikona6

Kredyt dla nauczycieli to ciekawe rozwiązanie, nad którym warto się zastanowić, jeśli pracujemy w oświacie.

Będzie on prawdopodobnie szybszy i tańszy niż zwykły kredyt, a nie wiążą się z nim żadne dodatkowe negatywne konsekwencje. Niezależnie od tego, czy interesuje nas kredyt gotówkowy dla nauczycieli, czy kredyt hipoteczny dla nauczycieli, powinien okazać się on opłacalny.

Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


  • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
  • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny online
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

  • Miesięczna rata:
  • Całkowita kwota do zapłaty:
  • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.Najnowsze artykuły o Kredyt dla nauczycieli

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek