Kredyt dla firm Kraków

Jeśli chodzi o ofertę kredytów firmowych Kraków nie zawodzi. Dostępnych produktów finansowych jest bardzo wiele – warto zadbać o to, aby wybrać ten właściwy. Dzięki pomocy doświadczonych doradców Habza Finanse unikniesz kosztownych błędów i zapewnisz sobie optymalne warunki spłaty zobowiązania.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Kredyt firmowy Kraków

z Habza Finanse to:

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

ikona5

Kredyty konsolidacyjne dla firm

ikona6

Oddłużanie firmKredyt dla firm dla kogo i dlaczego warto?

ikona7

Dla firm, które chcą zaciągnąć korzystny kredyt firmowy Kraków ma liczne propozycje. Przedsiębiorstwa z tego miasta mogą z łatwością sięgać po zobowiązania finansowe różnego typu, nie tylko w stacjonarnych placówkach banków, ale coraz częściej także przez Internet. 

Kredyt dla firm w Krakowie jest dostępny zarówno dla przedsiębiorstw o zasięgu lokalnym, jak i dla tych, które prowadzą działalność o charakterze ogólnokrajowym, a nawet międzynarodowym.

Coś dla siebie znajdą wszyscy przedsiębiorcy, niezależnie od branży czy formy prawnej (spółka, jednoosobowa działalność gospodarcza).

Warto zainteresować się tą formą finansowania przede wszystkim z uwagi na jej wygodę i bezpieczeństwo.

Okres spłaty, a więc również wysokość raty mogą zostać dopasowane do możliwości kredytobiorcy, dzięki czemu kredyt nie stworzy zagrożenia dla płynności finansowej przedsiębiorstwa. 


Sprawdź, czy kredyt dla firmy to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online


Kredyty dla firm Kraków – jakie rodzaje kredytów są dostępne?

ikona8

Przez kredyt firmowy w Krakowie można rozumieć bardzo wiele różnorodnych typów zobowiązań finansowych. 

Banki wiedzą, że poszczególni przedsiębiorcy mają różne potrzeby i możliwości finansowe, dlatego nie poprzestały tylko na jednym produkcie finansowym dla klientów biznesowych, a stworzyły ich znacznie więcej.

Można wśród nich wyróżnić zobowiązania o charakterze krótkoterminowym, przeznaczone na bieżące wydatki, jak i kredyty długoterminowe – inwestycyjne, w tym oferowane często w Krakowie kredyty hipoteczne, czy też konsolidacyjne. 


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt dla firmy.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice miedzy ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Kredyty hipoteczne dla firm Kraków


Firmowy kredyt hipoteczny w Krakowie cieszy się dużą popularnością – nie bez powodu. W większości przypadków przedsiębiorstwa do działania potrzebują przestrzeni, czy to w formie biur, fabryk, magazynów czy innego typu przestrzeni. 

Na dłuższą metę znacznie korzystniej i bezpieczniej jest posiadać je na własność niż wynajmować, ale zakup lub budowa firmowej nieruchomości to ogromna inwestycja. 

Trudno zrealizować ją w pełni z własnych środków, dlatego firmy chętnie zwracają się po pomoc do banków. Z uwagi na długi okres kredytowania zobowiązania, charakteryzuje się ono niskimi ratami.

W związku z tym nawet w przypadku dużej kwoty kredytu jego rata będzie łatwa do terminowego spłacania. Zabezpieczenie tytułową hipoteką pozwala z kolei znacznie obniżyć niektóre parametry kredytu (np. oprocentowanie) względem chociażby kredytów gotówkowych.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm Kraków – sprawdź możliwości.


Kredyt dla zadłużonych Kraków


Czy kredyty dla zadłużonych w Krakowie są dostępne? Sam fakt, że firma posiada już pewne zobowiązania finansowe, nie oznacza, że nie będzie mogła zaciągnąć następnych. Bardzo istotne będą zawsze dokładne okoliczności sprawy.

Bank weźmie pod uwagę między innymi to, jak wysoki jest poziom zadłużenia w porównaniu do przychodów, a także sprawdzi historię kredytową firmy, czyli zweryfikuje, czy dotychczas spłacała ona swoje zobowiązania na czas. 

Kredyty bez BIK i KRD Kraków

Często pojawiają się pytania o to, czy kredyty bez BIK i KRD w Krakowie są możliwe, a jeśli tak, to na jakich warunkach można je zaciągnąć. Z reguły zastanawiają się nad tym przedsiębiorcy znajdujący się w trudnej sytuacji finansowej, którzy obawiają się, że mogą mieć niedługo problemy z terminową spłatą zobowiązań.

Weryfikacja potencjalnego kredytobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej, a także sprawdzenie, czy nie widnieje on na którejś z funkcjonujących w Polsce list dłużników to kroki, które podejmuje każdy bank przy rozpatrywaniu wniosku kredytowego.

Warto jednak wiedzieć, że nie każdy negatywny wpis od razu uniemożliwia zaciągnięcie kredytu dla firm w Krakowie. Wszystko będzie zależeć między innymi od tego, ile było opóźnień w spłacie, kiedy nastąpiły i jak długo trwały. Najlepiej, aby sprawę przeanalizował ekspert, który zna doskonale wymagania poszczególnych banków i będzie wiedział, gdzie się zwrócić, aby szansa na pozytywną decyzję kredytową była najwyższa.


Kredyty konsolidacyjne dla firm Kraków


Dla przedsiębiorców rozważających kredyty konsolidacyjne online Kraków również ma pewne propozycje. 

Dzięki konsolidacji możliwa jest zamiana wielu zobowiązań firmowych na jedno, o niższej racie, a więc łatwiejsze do terminowej spłaty.

W ramach kredytu konsolidacyjnego w Krakowie można połączyć między innymi kredyty obrotowe, odnawialne czy firmowe karty kredytowe, udzielone przez jedną lub wiele instytucji finansowych.

Wysoka maksymalna kwota konsolidacji zapewnia, że to rozwiązanie sprawdzi się w wielu przypadkach, w tym nawet przy dużym zadłużeniu.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyt firmowy Kraków – sprawdź możliwości.


Kredyty doradztwo Kraków czy warto skorzystać z usług pośrednika kredytowego


W zakresie kredytowego doradztwa Kraków, jak i inne miasta oferują wiele opcji. 

Można w teorii spróbować zaciągnąć zobowiązanie samodzielnie, ale nie jest to najlepsza opcja – nie posiadając odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, łatwo popełnić błąd, który będzie się wiązał z niepotrzebnym przepłacaniem na kredycie przez wiele lat.

Doradztwo kredytowe w Krakowie to skuteczny sposób na dobranie odpowiedniej oferty kredytu i szybkie poradzenie sobie z wszelkimi formalnościami. Dzięki pomocy eksperta nie trzeba martwić się, że dojdzie do przeoczenia czy pomyłki. 


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt dla firm Kraków

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek