Kredyt inwestycyjny.

Uzyskaj kredyt inwestycyjny dla firm w wysokości nawet 10 000 000 zł. Zrealizuj nowe pomysły i przedsięwzięcia dotyczące Twojego biznesu. Z nami zrobisz to szybko, a co najważniejsze skutecznie. Pomożemy Ci wprowadzić firmę na nowe tory, upraszczając do minimum procedurę kredytowania.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.


Kredyt inwestycyjny

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 10 000 000 zł
na Twój biznes

ikona5

Dogodny okres spłaty
Dopasowany do Twoich możliwości

ikona6

9,49%
Oprocentowanie w skali roku
od 9,49%, prowizja od 0%


Skąd wziąć środki na rozwój firmy?

ikona3

Firma, która chce być konkurencyjna i generować satysfakcjonujące zyski, musi się rozwijać. Rozwój ten nierozerwalnie łączy się z potrzebą inwestowania: w nowe rozwiązania, maszyny, sprzęt, wyposażenie, pracowników oraz ich szkolenie, badania, uprawnienia i licencje. Często są to niemałe środki, których próżno szukać na koncie firmy, konieczne jest więc pozyskanie finansowania z zewnątrz.

 

Tu z pomocą przychodzą liczne produkty bankowe, przygotowane z myślą o wspieraniu przedsiębiorców w procesie rozwoju ich biznesu. Jeżeli masz nowe pomysły i potrzebujesz pieniędzy na modernizację, rozwój lub zakup środków trwałych, to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego przedsiębiorstwa będzie kredyt inwestycyjny dla firm, który pozwoli na realizację nowych przedsięwzięć.

Trudno jest porównać oferty różnych banków, ponieważ wiele parametrów zależy od specyfiki działalności – takich jak między innymi wielkość firmy, wysokość rocznych przychodów, staż na rynku, rodzaj inwestycji, historii współpracy z bankiem czy zapotrzebowania na kapitał. Pozyskanie kredytu inwestycyjnego może być korzystnym rozwiązaniem dla Twojej działalności gospodarczej niezależnie od wartości inwestycji, którą chcesz zrealizować.


Twoja firma potrzebuje dodatkowego finansowania? Potrzebujesz wsparcia w walce z nadmiernym zadłużeniem?

Ekspert Habza Finanse zapozna się z sytuacją finansową Twojego przedsiębiorstwa i pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji.

Wypełnij wniosek onlinePrzykład udzielonego finansowania

z Habza Finanse

ikona9

Udzielone finansowanie

Kredyt deweloperski na dokończenie inwestycji budowy domów jednorodzinnych.

ikona10

Potrzeby

400 000 złotych na dokończenie budowy domów do stanu surowego zamkniętego. Każda z czterech wydzielonych działek musiała być obciążona po ¼ wartości udzielonego kredytu aby nie komplikować sytuacji prawnej przy zakupie nieruchomości przez klienta.

ikona11

Sytuacja klienta

Klient zajmuje się budowaniem od podstaw domów jednorodzinnych i bliźniaków od 2015 roku. W momencie składania wniosku klient posiadał aż 14 kredytów na łączne saldo 1 000 000 złotych. Niestety poprzedni rok obrachunkowy nie dawały nam możliwości na nowe finansowanie w standardowym procesie bankowym. Klient poczynił wiele inwestycji w działki oraz wybudowanie 4 domów jednorodzinnych do etapu stanu surowego otwartego. Deweloper miał już podpisane umowy kupna-sprzedaży ze swoimi klientami.

ikona12

Rozwiązanie

Za naszym pośrednictwem klient otrzymał cztery kredyty, każdy po 100 000 złotych, w tym samym Banku, na okres 6 miesięcy, z zabezpieczeniem na budowanych nieruchomościach. Po sprzedaży budynków Bank zwolnił miejsce w księgach wieczystych, a kupujący nie mieli problemu z uzyskaniem kredytów hipotecznych na zakup wymarzonego domu. 


Specjaliści Habza finanse pomogą Ci uzyskać kredyt inwestycyjny dla firm.

Chcesz zrealizować pomysły dotyczące biznesu? Nasi doradcy kredytowi specjalizują się w pozyskiwaniu kredytów firmowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy gdzie szukać atrakcyjnych ofert kredytów inwestycyjnych. Środki pozyskane w taki sposób będziesz mógł przeznaczyć na rozwój swojej firmy. Skontaktuj się z nami i wyprzedź swoją konkurencję.O czym należy pamiętać przy wyborze kredytu na rozwój firmy?


ikona13

Chociaż oferta banków jest w tym zakresie wyjątkowo bogata – praktycznie każdy posiada tego typu produkt i szeroko go reklamuje – proponowane warunki mogą znacząco różnić się ze względu na placówkę, którą wybierzemy. Różnice te można zauważyć już na etapie składania wniosków: niektóre banki wymagają bowiem ich opłacenia. Opłata wynosić może nawet 1000 złotych, może być również uzależniona od wysokości kredytu i ustalana procentowo.

Kolejnym ważnym aspektem jest wysokość prowizji pobieranej przez bank za udzielenie kredytu inwestycyjnego dla firm – w zależności od banku zazwyczaj waha się ona na poziomie od 0,4% do nawet 4% całkowitej wartości kredytu. Warto zwrócić uwagę także na stopę oprocentowania wnioskowanej przez nas pożyczki.


Większość banków oferuje oprocentowanie zmienne, oparte zwykle o bieżącą wysokość stopy WIBOR 3M (znacznie rzadziej WIBOR 1M). Doliczana jest do niej wyżej wspomniana marża banku, którą ustala się z kolei w związku z aktualną kondycją firmy. To właśnie ona – a także ogólna kondycja branży, w której działamy, wyznacza poziom ryzyka podejmowanego przez bank udzielający nam kredytu. Należy też pamiętać, że banki dość niechętnie godzą się na finansowanie całości inwestycji – wymagany jest więc wkład własny. Zależnie od danego przypadku, może on wynosić nawet 20 lub 30% całości inwestycji. Jeżeli jednak w ofercie nie ma informacji dotyczącej wysokości wkładu własnego, warto się jej dokładnie przyjrzeć – w praktyce oznacza to bowiem zazwyczaj konieczność spełniania szeregu innych, dodatkowych warunków i kryteriów.

Jak widać, kredyty inwestycyjne dla firm są stosunkowo złożonymi zobowiązaniami. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę, że są to zobowiązania celowe, udzielane na długi okres i na duże kwoty. Instytucje finansowe co prawda starają się upraszczać swoje procedury i ułatwiać proces selekcji i zaciągania kredytu, ale pewnych aspektów po prostu nie da się pominąć.

Samodzielne poszukiwanie idealnego kredytu inwestycyjnego może być w związku z tym bardzo trudne dla osób, które nie mają w tym zakresie doświadczenia, a także czasochłonne. Prowadzenie własnej działalności gospodarczej pochłania ogromną ilość czasu, którego może nam nie starczyć aby rzetelnie porównywać i analizować poszczególne kredyty inwestycyjne. Pozyskanie kredytu inwestycyjnego, który będzie opłacalny dla naszej działalności gospodarczej, warto powierzyć specjalistom.

Niezależnie od wartości inwestycji, z naszą pomocą kredyty inwestycyjne na korzystnych warunkach będą w zasięgu Twojej ręki. Boisz się, że z uwagi na Twoją ciężką sytuację spotkasz się z odmową? Jako, że pozyskiwanie kredytów inwestycyjnych jest naszą specjalnością i mamy w tym wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet, kiedy inni pośrednicy rozkładają ręce.


Korzystne kredyty dla firm są na wyciągnięcie Twojej ręki. 

Eksperci z Habza Finanse pomogą odnaleźć idealną ofertę i przeprowadzą Cię przez cały proces finalizowania transakcji. Jakie dokumenty są potrzebne przy ubieganiu się o kredyt inwestycyjny?

ikona13

Jak można się domyślić, pozyskanie środków na rozwój firmy – często wysokich kwot, ze spłatą rozłożoną nawet na kilkanaście lat – wymagać będzie przedstawienia licznych dokumentów. Najważniejszym z nich jest oczywiście wniosek kredytowy, który wypełnić należy niezwykle starannie i skrupulatnie. Niemniej istotnym jest wskazanie dokładnego celu, na który przeznaczymy udostępnione przez bank środki.

W praktyce oznacza to więc konieczność dołączenia do wniosku przygotowanego wcześniej kompleksowego biznesplanu, w którym znajdzie się szczegółowy opis inwestycji, planowanych zakupów, prognozowanych zysków, oraz, co ważne, potencjalnego ryzyka związanego z planowanym zaangażowaniem. Przedsiębiorstwa rzadko przygotowują taki biznesplan samodzielnie – najczęściej zlecają to doświadczonej firmie konsultingowej, co oczywiście wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Bardzo ważnym jest również rodzaj zabezpieczenia kredytu inwestycyjnego dla firm – banki wymagają go na wypadek ewentualnych problemów finansowych przedsiębiorcy. Rozwiązaniem najlepszym i najchętniej widzianym przez banki jest zabezpieczenie spoczywające na posiadanych przez firmy lokatach bądź nieruchomościach. Kolejnym krokiem jest oczywiście udowodnienie wysokości osiąganych przez firmę przychodów – w tym celu przedstawia się zazwyczaj deklaracje podatkowe, ale także faktury i rachunki. Należy spodziewać się wyjątkowej dokładności banku w sprawdzaniu naszej zdolności kredytowej, weryfikowaniu źródeł dochodu i oceny ryzyka związanego z udzieleniem nam kredytu. Wymagania stawiane przez instytucje finansowe będą się różnić nie tylko ze względu na ich oferty i wewnętrzne przepisy, ale również ze względu na indywidualną sytuację każdego z przedsiębiorców.


Zastanawiasz się kto może pomóc przy kredycie firmowym?

Doradcy Habza Finanse! Nie czekaj !Habza Finanse pomaga w uzyskaniu kredytu inwestycyjnego

Pośrednicy kredytowi z firmy HABZA Finanse znajdą skuteczny sposób na pozyskanie niezbędnych środków i wskażą Ci najlepszą opcję finansowania dla Twojej firmy. Ich skuteczność w pozyskiwaniu korzystnych kredytów inwestycyjnych potwierdza ogromna liczba zadowolonych klientów. Wybierz kredyt inwestycyjny optymalnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Nasza pomoc to:

 • analiza i porównanie wszelkich dostępnych ofert
 • pośrednictwo w zakresie doboru kredytu dla Twojej firmy
 • pomoc w uzyskaniu kredytu, asysta podczas dopełniania formalności
 • dbałość o poprawną obsługę zaciągniętego kredytu
 • kredyt inwestycyjny dla firm
 • kwota: nawet do 10 000 000 złotych
 • okres kredytowania wynosi do 20 lat
 • profesjonalna obsługa z dużym doświadczeniem w pozyskiwaniu dodatkowego finansowania dla firm
 • minimum formalności i sprawne przeprowadzenie przez zawiłości bankowych ofert
 • każdego klienta traktujemy indywidualnie

W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy do kontaktu z jednym spośród naszych pośredników. Kredyt inwestycyjny dla firm, w którego pozyskaniu pomaga HABZA Finanse, jest dostępny w różnych bankach. Dowiedz się, która z ofert będzie najkorzystniejszym wyborem i postaw na właściwy kierunek rozwoju Twojego biznesu.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie.
W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy do kontaktu z jednym spośród naszych pośredników. Kredyt inwestycyjny dla firm jest dostępny w różnych bankach. Dowiedz się, która z ofert będzie najkorzystniejszym wyborem.


Pomagamy klientom z całej Polski!

W celu omówienia szczegółów zapraszamy do nawiązania kontaktu. Pośrednicy kredytowi czekają na Twoje zgłoszenie. Zachęcamy do wysłania formularza.

Skontaktuj się z nami i nasz doradca:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania


Pytania naszych klientów – FAQ dt kredytów inwestycyjnych

Jakie dokumenty są potrzebne, aby wziąć kredyt inwestycyjny?

Kredyt inwestycyjny to wieloletnie zobowiązanie dlatego, aby go otrzymać, należy przedstawić kilka dokumentów. Najważniejszy jest oczywiście wniosek kredytowy. W przypadku tego rodzaju kredytu niezwykle istotny jest też biznesplan. Powinien się znaleźć w nim szczegółowy opis inwestycji, planowanych zakupów itd. Im dokładniejszy będzie biznesplan, tym lepiej, ponieważ jest większa szansa, że bank przyzna Ci kredyt. Oprócz tego należy przygotować szereg dokumentów świadczących o kondycji finansowej firmy i nie zaleganiu z płatnościami. Każdy bank ma własne procedury i może wymagać przygotowania innego zestawu dokumentów.

Wśród najczęściej wymaganych dokumentów można wymienić dokumenty księgowe (zależne od formy opodatkowania firmy – może to być na przykład Księga Przychodów i Rozchodów), a także zeznania podatkowe (PIT) za ubiegły rok lub lata. W wielu przypadkach są konieczne także zaświadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego o braku opóźnień w płatności podatków i składek. Dodatkowo, niekiedy potrzebny będzie także wyciąg z konta firmowego. Dzięki danym zawartym w tych dokumentach bank będzie w stanie ustalić, czy dany klient jest wiarygodny i czy najprawdopodobniej będzie w stanie spłacić kredyt inwestycyjny dla firm na czas.

Na co można przeznaczyć kredyt inwestycyjny?

Kredyt inwestycyjny dla firm jest zobowiązaniem celowym, zaciąganym na pokrycie tytułowych inwestycji, a więc wydatków, które mają za zadanie w dłuższej lub krótszej perspektywie podnieść dochody firmy. Dzięki środkom finansowym pozyskanym w taki sposób możliwe jest zakupienie: środków transportu, nieruchomości, sprzętu biurowego, praw autorskich, licencji, patentów, maszyn produkcyjnych, a nawet udziałów w innej firmie. To tylko kilka przykładów – każda branża rządzi się innymi prawami, więc w każdym przypadku inwestycja może przybrać inny wymiar. Zawsze jest jednak kluczowe, aby dotyczyła ona w jakiś sposób działania firmy.

Przedsiębiorca, który chce uzyskać kredyt inwestycyjny, musi określić cel inwestycji, a następnie się go trzymać. Nie ma możliwości, aby pieniądze zostały rozdysponowane na własne potrzeby właściciela firmy.

Kto może otrzymać kredyt inwestycyjny?

Kredyt inwestycyjny jest skierowany zarówno do dużych, jak i małych przedsiębiorców, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą. Tego typu zobowiązanie może przydać się nie tylko korporacjom, ale także rolnikom i lekarzom, którzy chcą rozwijać własny biznes. Na przykład rolnik może przeznaczyć środki z kredytu na kupno maszyn rolniczych, a lekarz na zakup nieruchomości, która pozwoli na otwarcie praktyki lekarskiej. Możliwości wykorzystania kredytu inwestycyjnego jest naprawdę sporo, dlatego warto zainteresować się tym rozwiązaniem.

Wysoka maksymalna kwota kredytu inwestycyjnego dla firm sprawia, że doskonale sprawdzi się on przy bardzo kosztownych projektach. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zaciągnąć go na mniejszą kwotę, jeśli nie są nam potrzebne aż tak duże sumy. Decyzja należy do klienta. Warto też zaznaczyć, że chociaż jest to z zasady kredyt długoterminowy, to długi termin może tutaj oznaczać zarówno kilka, jak i kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt lat. Wszystko zależy od oferty danej instytucji finansowej i preferencji kredytobiorcy. Rozłożenie kredytu na dłuższy okres pozwala znacznie zmniejszyć jego raty, ale niektóre firmy mogą preferować spłatę zobowiązania w krótszym terminie i również istnieje taka możliwość.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.

Najnowsze artykuły o Kredyt inwestycyjny

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek