Kredyt na spłatę ZUS i US – Habza Finanse

Kredyt na spłatę ZUS i US jest jak najbardziej możliwy do pozyskania. Prowadzisz firmę i potrzebujesz wsparcia finansowego na spłatę zobowiązań? Z nami szybko, w oparciu o minimum formalności, a co najważniejsze skutecznie pozyskasz nawet do 100 tys. zł na spłatę ZUS i US, a kredyt wliczysz w koszty uzyskania przychodu.

Prowadzisz firmę i szukasz możliwości pozwalających na uregulowanie zobowiązań? Masz pozytywną historię w BIK? Pośrednicy kredytowi z HABZA Finanse pomogą Ci otrzymać kredyt na spłatę ZUSUS.

Kredyty bankowe dla przedsiębiorców mogą zostać wliczone w koszt uzyskania przychodu. Gwarantujemy uzyskanie szybkiej decyzji kredytowej. O jaką kwotę możesz wnioskować? Kwota kredytu mieści się w zakresie od 10 tys. zł do 100 tys. zł. Maksymalny okres kredytowania to 96 miesięcy.

Kredyt na spłatę ZUS i US to:

 • kredyt bankowy
 • Kwota: 10 tys. zł – 100 tys. zł
 • Okres kredytowania: do 8 lat
 • Sprawne uzyskanie decyzji kredytowej
 • Szybka wypłata pieniędzy (gotówka lub przelew bankowy)

Czym grożą zaległości wobec US i ZUS?

Konsekwencje, z jakimi może spotkać się brak regularnego wywiązywania się z obowiązku podatkowego, są bardzo dotkliwe. Od 2018 roku wszystkie opłaty kierowane do ZUS są w pierwszej kolejności księgowane na poczet posiadanych zaległości. Dla przedsiębiorcy oznaczać to może brak możliwości skorzystania z takich praw jak np. płatny zasiłek chorobowy czy też zasiłek macierzyński. Oprócz tego, długotrwałe zaleganie z opłatami do ZUS i US może niechybnie doprowadzić do nakazu zapłaty i kosztowej egzekucji komorniczej. Aby utrzymać rentowność swojej firmy można skorzystać z ukierunkowanego produktu finansowego jakim jest kredyt dla firm na spłatę ZUS i US. Pożyczka na spłatę ZUS powinna pokryć wszystkie zaległości wobec Zakładu Ubezpieczeń społecznych i Urzędu Skarbowego, a pożyczkobiorca zostanie zobowiązany jedynie do regularnej i terminowej spłaty raty. W zależności od indywidulanej sytuacji i decyzji banku, kredyt na spłatę ZUS zostanie przydzielony na określony harmonogramem okres a rata jaką trzeba będzie regulować, powinna być łatwiejsza do spłaty niż jednorazowa spłata całości długu.

Prowadzisz własny biznes i potrzebujesz pieniędzy na spłatę zobowiązań?

Specjaliści kredytowi Habza Finanse pomogą Ci pozyskać atrakcyjny kredyt na spłatę ZUS i US. Pozbądź się zadłużenia i uniknij egzekucji komorniczej – szybko, sprawnie i przy minimum formalności.

Co zyskasz dzięki kredytowi na spłatę ZUS i US z Habza Finanse?

Pozbędziesz się zadłużenia w płatnościach, które nie ominą żadnego przedsiębiorcy. Kredyt na spłatę ZUS i US sprawi, że będziesz mógł terminowo opłacić swoje zobowiązania.

Pomoc doświadczonych doradców Habza Finanse to gwarancja szybkiej wypłaty środków oraz możliwie najkorzystniejszych warunków kredytowania i indywidualnie dopasowanych rat.

Kredyt na spłatę ZUS i US to długi okres kredytowania i możliwość wliczenia kredytu w koszty uzyskania przychodu, dzięki czemu spłata nie będzie problematyczna.

Wysokie kwoty kredytu na spłatę ZUS i US to szansa na uregulowanie wszelkich zobowiązań, a nie jedynie prowizoryczną pomoc. Nie wywiązanie się z obowiązku podatkowego będzie bardzo dotkliwe – nie ryzykuj.

Nie daj się pokonać długom i popraw rentowność swojej firmy.

Kredyt na spłatę ZUS i US może uratować Twoją firmę przed zakończeniem działalności. Z pomocą specjalistów kredytowych Habza Finanse uzyskasz kredyt na spłatę zadłużeń – nawet do 350 tys. zł. Szybka wpłata pieniędzy na konto oraz dopasowany do Twoich potrzeb okres kredytowania jest na wyciągnięcie ręki.

Kredyty bez zus i us – brak zaświadczeń o niezaleganiu ?

Z uwagi na specyfikę kredytu na spłatę ZUS i US, podczas analizy wniosku, bank lub instytucja pożyczkowa nie będą brały pod uwagę zaległości wobec tych organów. Oznacza to, że kredyty bez ZUS i US nie wymagają dostarczania zaświadczeń o niezaleganiu ze składkami. Kredyt bez US może okazać się zatem jednym z lepszych rozwiązań na wyjście z problemów finansowych zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i większych przedsiębiorstw. Ważne aby w takiej sytuacji działać szybko i nie pozwalać na eskalację długu wobec ZUS i US. Warto wiedzieć, że oprócz kredytów na rozwój działalności, są dostępne również rozwiązania, które mogą pomóc w jej utrzymaniu i uregulowaniu wszystkich zaległych zobowiązań jakie się posiada wobec urzędów. Jest to pomocnie nie tylko w aktualnej sytuacji przedsiębiorcy, ale rzutuje również na jego przyszłość kredytową i finansową jego firmy.

Zaległości nie stanowią problemu. Trudne kredyty to nasza specjalność. 

Skontaktuj się z nami! Zadzwoń do jednego z naszych pośredników kredytowych. Kontakt do poszczególnych osób znajdziesz w zakładce: Nasz zespół

Możesz również skorzystać z formularza zgłoszeniowego, bądź odwiedzić nas w biurze ulokowanym w Warszawie – ul. Grójecka 1/3 ( tuż obok Hotelu Radisson Blu), Bydgoszczy – ul. Chodkiewicza 17 lub Zwoleniu – Aleja Jana Pawła II 3

Zapraszamy klientów z całej Polski. Lokalizacja nie stanowi dla nas przeszkody. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, nasi pośrednicy kredytowi dojadą do określonego miejsca na terenie kraju.

HABZA Finanse to gwarancja profesjonalnej pomocy w uzyskanu kredytu na spłatę zaległości w ZUS i US.

Skontaktuj się z nami

Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Dowiedz się więcej na temat konsolidacji – gdzie najlepsza konsolidacja kredytów?

Co grozi za nieregulowanie składek ZUS i US?

Nieregularne opłacanie składek ZUS i US może mieć dla przedsiębiorcy bardzo dotkliwe konsekwencje. Po pierwsze wszelkie wpłaty do ZUS kierowane są na samym początku na poczet posiadanych zaległości. Przedsiębiorca, który nie wywiązuje się z obowiązku opłacania składek, może nie mieć możliwości skorzystania z płatnego zasiłku chorobowego oraz zasiłku macierzyńskiego w przypadku kobiet. W najgorszym wypadku długi mogą skończyć się kosztowną egzekucją komorniczą.

Gdzie można znaleźć kredyt na spłatę ZUS i US?

Firma, która ma przejściowe problemy z uregulowaniem zaległości pieniężnych względem ZUS i US może szukać pomocy w prywatnych firmach pożyczkowych oraz w bankach. Warto skorzystać z porównywarki kredytów i pożyczek, która wskaże najlepszą ofertę kredytową w danym momencie. Wbrew pozorom nie jest to produkt tak rzadki, jak mogłoby się wydawać. W swojej ofercie ma go coraz więcej instytucji finansowych.

Jak sprawdzić zadłużenie firmy w ZUS?

Aby sprawdzić saldo swojego konta w ZUS-ie, musisz osobiście udać się do placówki lub skorzystać z platformy PUE ZUS. Przez Internet jesteś w stanie uzyskać informację o saldzie konta na bieżąco – platforma działa całodobowo. W przypadku osobistej wizyty w urzędzie należy mieć ze sobą dowód osobisty, a informacje o stanie konta uzyskasz w godzinach działania placówki.

Kredyt na spłatę ZUS i US Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu na spłatę ZUS i US (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu na spłatę ZUS i US: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu na spłatę ZUS i US jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

Kredyt na spłatę ZUS i US z Habza Finanse to:

 • Do 350 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące
  bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%

Poznaj opinie Naszych klientów

Z pomocy Habza Finanse już kiedyś korzystałam. Pan Łukasz Kowalczyk mi pomógł. W Grudniu napisałam do Pana Łukasza po raz kolejny... Do…

Bardzo Dziękuję Panu Maciejowi Karasuski, szyba pomóc okazała się Bardzo szybka jeszcze raz dziękuję. Polecam Habza Finanse dla każdego kto się boryka…

Thank you very much Mr. Marceli Kwasniewski for professional, fast help in obtaining a loan. I recommend .

Polecam, bardzo profesjonalnie i uczciwie.

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz