Kredyt na spłatę ZUS i US – Habza Finanse

Kredyt na spłatę ZUS i US jest jak najbardziej możliwy do pozyskania. Prowadzisz firmę i potrzebujesz wsparcia finansowego na spłatę zobowiązań? Z nami szybko, w oparciu o minimum formalności, a co najważniejsze skutecznie pozyskasz nawet do 100 tys. zł na spłatę ZUS i US, a kredyt wliczysz w koszty uzyskania przychodu.

Prowadzisz firmę i szukasz możliwości pozwalających na uregulowanie zobowiązań? Masz pozytywną historię w BIK? Pośrednicy kredytowi z HABZA Finanse pomogą Ci otrzymać kredyt na spłatę ZUSUS.

Kredyty bankowe dla przedsiębiorców mogą zostać wliczone w koszt uzyskania przychodu. Gwarantujemy uzyskanie szybkiej decyzji kredytowej. O jaką kwotę możesz wnioskować? Kwota kredytu mieści się w zakresie od 10 tys. zł do 100 tys. zł. Maksymalny okres kredytowania to 96 miesięcy.

Kredyt na spłatę ZUS i US to:

 • kredyt bankowy
 • Kwota: 10 tys. zł – 100 tys. zł
 • Okres kredytowania: do 8 lat
 • Sprawne uzyskanie decyzji kredytowej
 • Szybka wypłata pieniędzy (gotówka lub przelew bankowy)

Czym grożą zaległości wobec US i ZUS?

Konsekwencje, z jakimi może spotkać się brak regularnego wywiązywania się z obowiązku podatkowego, są bardzo dotkliwe. Od 2018 roku wszystkie opłaty kierowane do ZUS są w pierwszej kolejności księgowane na poczet posiadanych zaległości. Dla przedsiębiorcy oznaczać to może brak możliwości skorzystania z takich praw jak np. płatny zasiłek chorobowy czy też zasiłek macierzyński. Oprócz tego, długotrwałe zaleganie z opłatami do ZUS i US może niechybnie doprowadzić do nakazu zapłaty i kosztowej egzekucji komorniczej. Aby utrzymać rentowność swojej firmy można skorzystać z ukierunkowanego produktu finansowego jakim jest kredyt dla firm na spłatę ZUS i US. Pożyczka na spłatę ZUS powinna pokryć wszystkie zaległości wobec Zakładu Ubezpieczeń społecznych i Urzędu Skarbowego, a pożyczkobiorca zostanie zobowiązany jedynie do regularnej i terminowej spłaty raty. W zależności od indywidulanej sytuacji i decyzji banku, kredyt na spłatę ZUS zostanie przydzielony na określony harmonogramem okres a rata jaką trzeba będzie regulować, powinna być łatwiejsza do spłaty niż jednorazowa spłata całości długu.

Prowadzisz własny biznes i potrzebujesz pieniędzy na spłatę zobowiązań?

Specjaliści kredytowi Habza Finanse pomogą Ci pozyskać atrakcyjny kredyt na spłatę ZUS i US. Pozbądź się zadłużenia i uniknij egzekucji komorniczej – szybko, sprawnie i przy minimum formalności.

Co zyskasz dzięki kredytowi na spłatę ZUS i US z Habza Finanse?

Pozbędziesz się zadłużenia w płatnościach, które nie ominą żadnego przedsiębiorcy. Kredyt na spłatę ZUS i US sprawi, że będziesz mógł terminowo opłacić swoje zobowiązania.

Pomoc doświadczonych doradców Habza Finanse to gwarancja szybkiej wypłaty środków oraz możliwie najkorzystniejszych warunków kredytowania i indywidualnie dopasowanych rat.

Kredyt na spłatę ZUS i US to długi okres kredytowania i możliwość wliczenia kredytu w koszty uzyskania przychodu, dzięki czemu spłata nie będzie problematyczna.

Wysokie kwoty kredytu na spłatę ZUS i US to szansa na uregulowanie wszelkich zobowiązań, a nie jedynie prowizoryczną pomoc. Nie wywiązanie się z obowiązku podatkowego będzie bardzo dotkliwe – nie ryzykuj.

Nie daj się pokonać długom i popraw rentowność swojej firmy.

Kredyt na spłatę ZUS i US może uratować Twoją firmę przed zakończeniem działalności. Z pomocą specjalistów kredytowych Habza Finanse uzyskasz kredyt na spłatę zadłużeń – nawet do 350 tys. zł. Szybka wpłata pieniędzy na konto oraz dopasowany do Twoich potrzeb okres kredytowania jest na wyciągnięcie ręki.

Kredyty bez zus i us – brak zaświadczeń o niezaleganiu ?

Z uwagi na specyfikę kredytu na spłatę ZUS i US, podczas analizy wniosku, bank lub instytucja pożyczkowa nie będą brały pod uwagę zaległości wobec tych organów. Oznacza to, że kredyty bez ZUS i US nie wymagają dostarczania zaświadczeń o niezaleganiu ze składkami. Kredyt bez US może okazać się zatem jednym z lepszych rozwiązań na wyjście z problemów finansowych zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i większych przedsiębiorstw. Ważne aby w takiej sytuacji działać szybko i nie pozwalać na eskalację długu wobec ZUS i US. Warto wiedzieć, że oprócz kredytów na rozwój działalności, są dostępne również rozwiązania, które mogą pomóc w jej utrzymaniu i uregulowaniu wszystkich zaległych zobowiązań jakie się posiada wobec urzędów. Jest to pomocnie nie tylko w aktualnej sytuacji przedsiębiorcy, ale rzutuje również na jego przyszłość kredytową i finansową jego firmy.

Zaległości nie stanowią problemu. Trudne kredyty to nasza specjalność. 

Skontaktuj się z nami! Zadzwoń do jednego z naszych pośredników kredytowych. Kontakt do poszczególnych osób znajdziesz w zakładce: Nasz zespół

Możesz również skorzystać z formularza zgłoszeniowego, bądź odwiedzić nas w biurze ulokowanym w Warszawie – ul. Grójecka 1/3 ( tuż obok Hotelu Radisson Blu), Bydgoszczy – ul. Chodkiewicza 17 lub Zwoleniu – Aleja Jana Pawła II 3

Zapraszamy klientów z całej Polski. Lokalizacja nie stanowi dla nas przeszkody. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, nasi pośrednicy kredytowi dojadą do określonego miejsca na terenie kraju.

HABZA Finanse to gwarancja profesjonalnej pomocy w uzyskanu kredytu na spłatę zaległości w ZUS i US.

Skontaktuj się z nami

Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Dowiedz się więcej na temat konsolidacji – gdzie najlepsza konsolidacja kredytów?

Co grozi za nieregulowanie składek ZUS i US?

Nieregularne opłacanie składek ZUS i US może mieć dla przedsiębiorcy bardzo dotkliwe konsekwencje. Po pierwsze wszelkie wpłaty do ZUS kierowane są na samym początku na poczet posiadanych zaległości. Przedsiębiorca, który nie wywiązuje się z obowiązku opłacania składek, może nie mieć możliwości skorzystania z płatnego zasiłku chorobowego oraz zasiłku macierzyńskiego w przypadku kobiet. W najgorszym wypadku długi mogą skończyć się kosztowną egzekucją komorniczą.

Gdzie można znaleźć kredyt na spłatę ZUS i US?

Firma, która ma przejściowe problemy z uregulowaniem zaległości pieniężnych względem ZUS i US może szukać pomocy w prywatnych firmach pożyczkowych oraz w bankach. Warto skorzystać z porównywarki kredytów i pożyczek, która wskaże najlepszą ofertę kredytową w danym momencie. Wbrew pozorom nie jest to produkt tak rzadki, jak mogłoby się wydawać. W swojej ofercie ma go coraz więcej instytucji finansowych.

Jak sprawdzić zadłużenie firmy w ZUS?

Aby sprawdzić saldo swojego konta w ZUS-ie, musisz osobiście udać się do placówki lub skorzystać z platformy PUE ZUS. Przez Internet jesteś w stanie uzyskać informację o saldzie konta na bieżąco – platforma działa całodobowo. W przypadku osobistej wizyty w urzędzie należy mieć ze sobą dowód osobisty, a informacje o stanie konta uzyskasz w godzinach działania placówki.

Kredyt na spłatę ZUS i US Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu na spłatę ZUS i US (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu na spłatę ZUS i US: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu na spłatę ZUS i US jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

Kredyt na spłatę ZUS i US z Habza Finanse to:

 • Do 350 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące
  bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%

Poznaj opinie Naszych klientów

Polecam tą firmę każdemu :) wspaniali ludzie pracujący w tej firmie wyciągną pomocna dłoń dzięki nim mam po problemach mogę spać spokojnie…

Jestem bardzo zadowolony z uslug. Gorąco polecam i bardzo chciał bym podziękować Panu Łukaszowi Kowalczykowi za szybką i sprawną pomoc w mojej…

Dziękuję bardzo za pomoc całemu zespołowi Habza Finanse jak o w szczególności Panu Łukaszowi który nie poddał się wtedy kiedy ja w…

Profesjonalizm ? Od kiedy to się wydzwania w kółko a jak widzi się BIK zostawia się bez odpowiedzi chociażby pomimo wielu prób…

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz