Kredyt na spłatę ZUS i US.

Kredyt na spłatę ZUS i US jest jak najbardziej możliwy do pozyskania. Prowadzisz firmę i potrzebujesz wsparcia finansowego na spłatę zobowiązań?

Z nami szybko, w oparciu o minimum formalności, a co najważniejsze skutecznie pozyskasz nawet do 150 tys. zł na spłatę ZUS i US, a kredyt wliczysz w koszty uzyskania przychodu.

 

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.


Kredyt na spłatę ZUS i US

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 150 000 zł
bez zabezpieczenia

ikona5

Dogodny okres spłaty
120/144 miesiące bez zabezpieczenia

ikona6

12,49%
Oprocentowanie w skali roku
od 12,49%, prowizja od 0%


Sebastian - kredyty dla osób fizycznych

Sebastian – Ekspert kredytowy


 • Związany z branżą finansową od ponad 8 lat.
 • Specjalizuje się w kredytach na spłatę ZUS i US.

Czym grożą zaległości wobec ZUS i US?

ikona5

Konsekwencje, z jakimi może spotkać się brak regularnego wywiązywania się z obowiązku podatkowego, są bardzo dotkliwe. Od 2018 roku wszystkie opłaty kierowane do ZUS są w pierwszej kolejności księgowane na poczet posiadanych zaległości.

 

Dla przedsiębiorcy oznaczać to może brak możliwości skorzystania z takich praw jak np. płatny zasiłek chorobowy czy też zasiłek macierzyński. Oprócz tego, długotrwałe zaleganie z opłatami do ZUS i US może niechybnie doprowadzić do nakazu zapłaty i kosztowej egzekucji komorniczej. Aby utrzymać rentowność swojej firmy można skorzystać z ukierunkowanego produktu finansowego jakim jest kredyt dla firm na spłatę ZUS i US.

Pożyczka na spłatę ZUS powinna pokryć wszystkie zaległości wobec Zakładu Ubezpieczeń społecznych i Urzędu Skarbowego, a pożyczkobiorca zostanie zobowiązany jedynie do regularnej i terminowej spłaty raty. W zależności od indywidualnej sytuacji i decyzji banku, kredyt na spłatę ZUS zostanie przydzielony na określony harmonogramem okres a rata jaką trzeba będzie regulować, powinna być łatwiejsza do spłaty niż jednorazowa spłata całości długu.


Prowadzisz własny biznes i potrzebujesz pieniędzy na spłatę zobowiązań?

Specjaliści kredytowi Habza Finanse pomogą Ci pozyskać atrakcyjny kredyt na spłatę ZUS i US. Pozbądź się zadłużenia i uniknij egzekucji komorniczej – szybko, sprawnie i przy minimum formalności.

Wypełnij wniosek onlineKredyt na spłatę ZUS i US

z Habza Finanse

ikona9

Uruchomiony produkt

Tym samym udało się nam zrealizować zarówno bieżące potrzeby i umożliwić klientowi spłatę aktualnego zobowiązania wobec Urzędu Skarbowego, jak i zabezpieczyć go na wypadek podobnego zagrożenia płynności.

ikona10

Potrzeba klienta

Klient posiadał zaległości z tytułu zaliczek na podatek dochodowy w wysokości 240.000 złotych. Celem finansowania było spłacenie tych zaległości oraz niedopuszczenie do powtórzenia się takiej sytuacji w przyszłości. 

ikona11

Sytuacja finansowa kredytobiorcy

Klient prowadzi działalność gospodarczą od 2013 roku, zajmuje się wykonywaniem instalacji wentylacyjnych dla dużych firm oraz inwestycji z sektora publicznego. W 2021 roku klient uzyskał dochód w wysokości 1.200.000 złotych przy przychodzie około 3.000.000 złotych. Urząd Skarbowy dopatrzył się zaległości podatkowej jeszcze przed złożeniem deklaracji PIT za rok 2021. Klient w momencie otrzymania wezwania do zapłaty nie dysponował takimi środkami, ponieważ czekał na płatności od kontrahentów. 

ikona12

Rozwiązanie

W wielu bankach klient w momencie składania wniosku jest zobowiązany do przedstawienia historii opłacenia zaliczek na podatkek dochodowy i ZUS za ostatnie 6 miesięcy. Bazując na posiadanej przez nas wiedzy analitycznej i znajomości rynku, doprowadziliśmy klienta do podpisania umowy kredytowej na kredyt ratalny w wysokości 250.000 złotych oraz 300.000 złotych na kredyt w rachunku bieżącym (limit kredytowy), aby nie dopuścić w przyszłości przyszłości do podobnej sytuacji. Tym samym udało się nam zrealizować zarówno bieżące potrzeby i umożliwić klientowi spłatę aktualnego zobowiązania wobec Urzędu Skarbowego, jak i zabezpieczyć go na wypadek podobnego zagrożenia płynności.


Kredyt bez ZUS i US – brak zaświadczeń o niezaleganiu?


ikona12

Z uwagi na specyfikę kredytu na spłatę ZUS i US, podczas analizy wniosku, bank lub instytucja pożyczkowa nie będą brały pod uwagę zaległości wobec tych organów. Oznacza to, że uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej nie wymaga dostarczania zaświadczeń o niezaleganiu ze składkami.

 

Kredyt bez US może okazać się zatem jednym z lepszych rozwiązań na wyjście z problemów finansowych zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i większych przedsiębiorstw. Ważne aby w przypadku zaległości względem urzędów działać szybko i nie pozwalać na eskalację długu wobec ZUS i US.

Warto wiedzieć, że oprócz kredytów na rozwój działalności, są dostępne również rozwiązania, które mogą pomóc w jej utrzymaniu i uregulowaniu wszystkich zaległych zobowiązań jakie się posiada wobec urzędów. Jest to pomocnie nie tylko w aktualnej sytuacji przedsiębiorcy, ale rzutuje również na jego przyszłość kredytową i finansową jego firmy.


Co zyskasz dzięki kredytowi na spłatę ZUS i US

z Habza Finanse?

ikona9

Brak długów

Pozbędziesz się zadłużenia w płatnościach, które nie ominą żadnego przedsiębiorcy. Kredyt na spłatę ZUS i US sprawi, że będziesz mógł terminowo opłacić swoje zobowiązania.

ikona10

Pomożemy Tobie

Pomoc doświadczonych doradców Habza Finanse to gwarancja szybkiej wypłaty środków oraz możliwie najkorzystniejszych warunków kredytowania i indywidualnie dopasowanych rat.

ikona11

Koniec problemów

Kredyt na spłatę ZUS i US to długi okres kredytowania i możliwość wliczenia kredytu w koszty uzyskania przychodu, dzięki czemu spłata nie będzie problematyczna.

ikona12

Nie ryzykuj

Wysokie kwoty kredytu na spłatę ZUS i US to szansa na uregulowanie wszelkich zobowiązań, a nie jedynie prowizoryczną pomoc. Nie wywiązanie się z obowiązku podatkowego będzie bardzo dotkliwe – nie ryzykuj.


Pomagamy klientom z całej Polski!

W celu omówienia szczegółów zapraszamy do nawiązania kontaktu. Pośrednicy kredytowi czekają na Twoje zgłoszenie. Zachęcamy do wysłania formularza.

Skontaktuj się z nami i nasz doradca:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania
Sebastian - kredyty dla osób fizycznych

Sebastian – Ekspert kredytowy


 • Związany z branżą finansową od ponad 8 lat.
 • Specjalizuje się w kredytach na spłatę ZUS i US.

Pytania naszych klientów – FAQ dt kredytu na spłatę ZUS i US

Co grozi za nieregulowanie składek ZUS i US?

Nieregularne opłacanie składek ZUS i US może mieć dla przedsiębiorcy bardzo dotkliwe konsekwencje. Po pierwsze wszelkie wpłaty do ZUS kierowane są na samym początku na poczet posiadanych zaległości. Przedsiębiorca, który nie wywiązuje się z obowiązku opłacania składek, może nie mieć możliwości skorzystania z płatnego zasiłku chorobowego oraz zasiłku macierzyńskiego w przypadku kobiet. W najgorszym wypadku długi mogą skończyć się kosztowną egzekucją komorniczą.

Gdzie można znaleźć kredyt na spłatę ZUS i US?

Firma, która ma przejściowe problemy z uregulowaniem zaległości pieniężnych względem ZUS i US może szukać pomocy w prywatnych firmach pożyczkowych oraz w bankach. Warto skorzystać z porównywarki kredytów i pożyczek, która wskaże najlepszą ofertę kredytową w danym momencie. Wbrew pozorom nie jest to produkt tak rzadki, jak mogłoby się wydawać. W swojej ofercie ma go coraz więcej instytucji finansowych.

Jak sprawdzić zadłużenie firmy w ZUS?

Aby sprawdzić saldo swojego konta w ZUS-ie, musisz osobiście udać się do placówki lub skorzystać z platformy PUE ZUS. Przez Internet jesteś w stanie uzyskać informację o saldzie konta na bieżąco – platforma działa całodobowo. W przypadku osobistej wizyty w urzędzie należy mieć ze sobą dowód osobisty, a informacje o stanie konta uzyskasz w godzinach działania placówki.

Jakie są konsekwencje braku terminowego opłacania składek ZUS i US?

Brak terminowego opłacania składek ZUS i US może skutkować brakiem możliwości skorzystania z takich praw jak płatny zasiłek chorobowy czy zasiłek macierzyński, a także kosztowną egzekucją komorniczą.

Czy kredyt na spłatę ZUS i US jest możliwy do uzyskania?

Tak, kredyt na spłatę ZUS i US jest możliwy do uzyskania, a zaciągnięty kredyt można wliczyć w koszty uzyskania przychodu.

Na jaką maksymalną kwotę można otrzymać kredyt na spłatę ZUS i US?

Można uzyskać kredyt na spłatę ZUS i US w wysokości do 150 000 zł bez dodatkowych zabezpieczeń.

Czy pożyczka na spłatę ZUS pokryje wszystkie zaległości wobec ZUS i US?

Tak, pożyczka na spłatę ZUS powinna pokryć wszystkie zaległości wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego.

Czy w przypadku zaległości wobec ZUS i US, potrzebne są zaświadczenia o niezaleganiu ze składkami do uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej?

Nie, podczas analizy wniosku o kredyt na spłatę ZUS i US, bank lub instytucja pożyczkowa nie biorą pod uwagę zaległości wobec tych organów, a więc nie wymagają zaświadczeń o niezaleganiu ze składkami.

Czy kredyt na spłatę ZUS i US można wliczyć w koszty uzyskania przychodu?

Tak, kredyt na spłatę ZUS i US można wliczyć w koszty uzyskania przychodu.

Jakie są konsekwencje długotrwałego zalegania z opłatami do ZUS i US?

Długotrwałe zaleganie z opłatami do ZUS i US może doprowadzić do nakazu zapłaty i kosztownej egzekucji komorniczej, a także do braku możliwości skorzystania z takich praw jak płatny zasiłek chorobowy czy zasiłek macierzyński.

Czy istnieją inne rozwiązania finansowe dla przedsiębiorców, którzy mają problemy ze spłatą zobowiązań wobec urzędów?

Tak, oprócz kredytów na spłatę ZUS i US, istnieją także rozwiązania, które mogą pomóc w utrzymaniu działalności i uregulowaniu wszystkich zaległych zobowiązań takie jak kredyt obrotowy, oddłużeniowy czy konsolidacyjny.

Jak szybko należy działać w przypadku zaległości względem urzędów, aby uniknąć eskalacji długu?

Należy działać szybko, ponieważ długotrwałe zaleganie z opłatami do ZUS i US może prowadzić do nakazu zapłaty i kosztownej egzekucji komorniczej.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Kredyt na spłatę ZUS i US Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.

Najnowsze artykuły o Kredyt na spłatę ZUS i US

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek