Kredyt na spłatę ZUS i US – Habza Finanse

Kredyt na spłatę ZUS i US jest jak najbardziej możliwy do pozyskania. Prowadzisz firmę i potrzebujesz wsparcia finansowego na spłatę zobowiązań? Z nami szybko, w oparciu o minimum formalności, a co najważniejsze skutecznie pozyskasz nawet do 300 tys. zł na spłatę ZUS i US, a kredyt wliczysz w koszty uzyskania przychodu.

Prowadzisz firmę i szukasz możliwości pozwalających na uregulowanie zobowiązań? Masz pozytywną historię w BIK? Pośrednicy kredytowi z HABZA Finanse pomogą Ci otrzymać kredyt na spłatę ZUS i US.


ℹℹ Przykład udzielonego finansowania ℹ

🎯Potrzeby klienta🎯

Klient posiadał zaległości z tytułu zaliczek na podatek dochodowy w wysokości 240.000 złotych. Celem finansowania było spłacenie tych zaległości oraz niedopuszczenie do powtórzenia się takiej sytuacji w przyszłości. 

↙ Sytuacja finansowa klienta ↘

Klient prowadzi działalność gospodarczą od 2013 roku, zajmuje się wykonywaniem instalacji wentylacyjnych dla dużych firm oraz inwestycji z sektora publicznego. W 2021 roku klient uzyskał dochód w wysokości 1.200.000 złotych przy przychodzie około 3.000.000 złotych.

Urząd Skarbowy dopatrzył się zaległości podatkowej jeszcze przed złożeniem deklaracji PIT za rok 2021. Klient w momencie otrzymania wezwania do zapłaty nie dysponował takimi środkami, ponieważ czekał na płatności od kontrahentów. 

🟢 Rozwiązanie 🟢

W wielu bankach klient w momencie składania wniosku jest zobowiązany do przedstawienia historii opłacenia zaliczek na podatkek dochodowy i ZUS za ostatnie 6 miesięcy. Bazując na posiadanej przez nas wiedzy analitycznej i znajomości rynku, doprowadziliśmy klienta do podpisania umowy kredytowej na kredyt ratalny w wysokości 250.000 złotych oraz 300.000 złotych na kredyt w rachunku bieżącym (limit kredytowy), aby nie dopuścić w przyszłości przyszłości do podobnej sytuacji. Tym samym udało się nam zrealizować zarówno bieżące potrzeby i umożliwić klientowi spłatę aktualnego zobowiązania wobec Urzędu Skarbowego, jak i zabezpieczyć go na wypadek podobnego zagrożenia płynności.


Kredyty bankowe dla przedsiębiorców mogą zostać wliczone w koszt uzyskania przychodu. Gwarantujemy uzyskanie szybkiej decyzji kredytowej. O jaką kwotę możesz wnioskować? Kwota kredytu mieści się w zakresie od 10 tys. zł do 300 tys. zł. Maksymalny okres kredytowania to 120 miesięcy.

Kredyt na spłatę ZUS i US to:

 • kredyt bankowy
 • Kwota: 10 tys. zł – 300 tys. zł
 • Okres kredytowania: do 10 lat
 • Sprawne uzyskanie decyzji kredytowej
 • Szybka wypłata pieniędzy (gotówka lub przelew bankowy)

Czym grożą zaległości wobec US i ZUS?

Konsekwencje, z jakimi może spotkać się brak regularnego wywiązywania się z obowiązku podatkowego, są bardzo dotkliwe. Od 2018 roku wszystkie opłaty kierowane do ZUS są w pierwszej kolejności księgowane na poczet posiadanych zaległości. Dla przedsiębiorcy oznaczać to może brak możliwości skorzystania z takich praw jak np. płatny zasiłek chorobowy czy też zasiłek macierzyński. Oprócz tego, długotrwałe zaleganie z opłatami do ZUS i US może niechybnie doprowadzić do nakazu zapłaty i kosztowej egzekucji komorniczej. Aby utrzymać rentowność swojej firmy można skorzystać z ukierunkowanego produktu finansowego jakim jest kredyt dla firm na spłatę ZUS i US. Pożyczka na spłatę ZUS powinna pokryć wszystkie zaległości wobec Zakładu Ubezpieczeń społecznych i Urzędu Skarbowego, a pożyczkobiorca zostanie zobowiązany jedynie do regularnej i terminowej spłaty raty. W zależności od indywidualnej sytuacji i decyzji banku, kredyt na spłatę ZUS zostanie przydzielony na określony harmonogramem okres a rata jaką trzeba będzie regulować, powinna być łatwiejsza do spłaty niż jednorazowa spłata całości długu.

Prowadzisz własny biznes i potrzebujesz pieniędzy na spłatę zobowiązań?

Specjaliści kredytowi Habza Finanse pomogą Ci pozyskać atrakcyjny kredyt na spłatę ZUS i US. Pozbądź się zadłużenia i uniknij egzekucji komorniczej – szybko, sprawnie i przy minimum formalności.

Co zyskasz dzięki kredytowi na spłatę ZUS i US z Habza Finanse?

Pozbędziesz się zadłużenia w płatnościach, które nie ominą żadnego przedsiębiorcy. Kredyt na spłatę ZUS i US sprawi, że będziesz mógł terminowo opłacić swoje zobowiązania.

Pomoc doświadczonych doradców Habza Finanse to gwarancja szybkiej wypłaty środków oraz możliwie najkorzystniejszych warunków kredytowania i indywidualnie dopasowanych rat.

Kredyt na spłatę ZUS i US to długi okres kredytowania i możliwość wliczenia kredytu w koszty uzyskania przychodu, dzięki czemu spłata nie będzie problematyczna.

Wysokie kwoty kredytu na spłatę ZUS i US to szansa na uregulowanie wszelkich zobowiązań, a nie jedynie prowizoryczną pomoc. Nie wywiązanie się z obowiązku podatkowego będzie bardzo dotkliwe – nie ryzykuj.

Nie daj się pokonać długom i popraw rentowność swojej firmy.

Kredyt na spłatę ZUS i US może uratować Twoją firmę przed zakończeniem działalności. Z pomocą specjalistów kredytowych Habza Finanse uzyskasz kredyt na spłatę zadłużeń – nawet do 300 tys. zł. Szybka wpłata pieniędzy na konto oraz dopasowany do Twoich potrzeb okres kredytowania jest na wyciągnięcie ręki.

Kredyty bez zus i us – brak zaświadczeń o niezaleganiu ?

Z uwagi na specyfikę kredytu na spłatę ZUS i US, podczas analizy wniosku, bank lub instytucja pożyczkowa nie będą brały pod uwagę zaległości wobec tych organów. Oznacza to, że uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej nie wymaga dostarczania zaświadczeń o niezaleganiu ze składkami. Kredyt bez US może okazać się zatem jednym z lepszych rozwiązań na wyjście z problemów finansowych zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i większych przedsiębiorstw. Ważne aby w przypadku zaległości względem urzędów działać szybko i nie pozwalać na eskalację długu wobec ZUS i US. Warto wiedzieć, że oprócz kredytów na rozwój działalności, są dostępne również rozwiązania, które mogą pomóc w jej utrzymaniu i uregulowaniu wszystkich zaległych zobowiązań jakie się posiada wobec urzędów. Jest to pomocnie nie tylko w aktualnej sytuacji przedsiębiorcy, ale rzutuje również na jego przyszłość kredytową i finansową jego firmy.

Zaległości nie stanowią problemu. Trudne kredyty to nasza specjalność. 

Skontaktuj się z nami! Zadzwoń do jednego z naszych pośredników kredytowych. Kontakt do poszczególnych osób znajdziesz w zakładce: Nasz zespół

Możesz również skorzystać z formularza zgłoszeniowego, bądź odwiedzić nas w biurze ulokowanym w Warszawie – ul. Grójecka 1/3 ( tuż obok Hotelu Radisson Blu), Bydgoszczy – ul. Chodkiewicza 17 lub Zwoleniu – Aleja Jana Pawła II 3

Zapraszamy klientów z całej Polski. Lokalizacja nie stanowi dla nas przeszkody. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, nasi pośrednicy kredytowi dojadą do określonego miejsca na terenie kraju.

HABZA Finanse to gwarancja profesjonalnej pomocy w uzyskaniu kredytu na spłatę zaległości w ZUS i US.

Skontaktuj się z nami

Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Dowiedz się więcej na temat konsolidacji – gdzie najlepsza konsolidacja kredytów?

Maciej – Ekspert kredytów firmowych
 • 5 letnie doświadczenie w finansowaniu przedsiębiorstw
 • Dopasuję najodpowiedniejsze kredytowanie dla firmy w zależności od jej indywidualnej sytuacji.

Co grozi za nieregulowanie składek ZUS i US?

Nieregularne opłacanie składek ZUS i US może mieć dla przedsiębiorcy bardzo dotkliwe konsekwencje. Po pierwsze wszelkie wpłaty do ZUS kierowane są na samym początku na poczet posiadanych zaległości. Przedsiębiorca, który nie wywiązuje się z obowiązku opłacania składek, może nie mieć możliwości skorzystania z płatnego zasiłku chorobowego oraz zasiłku macierzyńskiego w przypadku kobiet. W najgorszym wypadku długi mogą skończyć się kosztowną egzekucją komorniczą.

Gdzie można znaleźć kredyt na spłatę ZUS i US?

Firma, która ma przejściowe problemy z uregulowaniem zaległości pieniężnych względem ZUS i US może szukać pomocy w prywatnych firmach pożyczkowych oraz w bankach. Warto skorzystać z porównywarki kredytów i pożyczek, która wskaże najlepszą ofertę kredytową w danym momencie. Wbrew pozorom nie jest to produkt tak rzadki, jak mogłoby się wydawać. W swojej ofercie ma go coraz więcej instytucji finansowych.

Jak sprawdzić zadłużenie firmy w ZUS?

Aby sprawdzić saldo swojego konta w ZUS-ie, musisz osobiście udać się do placówki lub skorzystać z platformy PUE ZUS. Przez Internet jesteś w stanie uzyskać informację o saldzie konta na bieżąco – platforma działa całodobowo. W przypadku osobistej wizyty w urzędzie należy mieć ze sobą dowód osobisty, a informacje o stanie konta uzyskasz w godzinach działania placówki.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Kredyt na spłatę ZUS i US Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu na spłatę ZUS i US (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu na spłatę ZUS i US: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu na spłatę ZUS i US jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

Kredyt na spłatę ZUS i US z Habza Finanse to:

 • Do 350 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%

Poznaj opinie Naszych klientów

Dziękuję bardzo panu Łukaszowi Kowalczykowi, profesjonalna obsługa. Stara się wszytko załatwić do końca. Jest profesjonalistą. Gdyby nie pan Łukasz ja bym tego…

Bardzo dziękuję panu Mateuszowi Strzeżak za pomoc ,w rozwiązaniu moich problemów. Jest super fachowcem, który na prawdę zna się na tym co…

Dziękuje całej firmie a szczególnie p. Paulinie za poprowadzenie mojej sprawy. W 3 dni udało się uzyskać kredyt na który wcześniej nawet…

Bardzo dziękuję firmie Habza, a szczególnie pani Ilonie Głodała za szybką i profesjonalną pomoc. Od samego początku cały proces przebiegał bardzo sprawnie.…

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij pełny wniosek – umożliwi to doradcy znalezienie najlepszego rozwiązania dla Ciebie

Wniosek skrócony

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Habza Group Sp. z o.o.