Kredyt dla firm w Banku Spółdzielczym

Niemal każda istniejąca firma wymaga inwestycji. Właściciele firm doskonale wiedzą, z jak wieloma wydatkami muszą liczyć się przedsiębiorcy. Dokonywanie inwestycji, wypłata wynagrodzeń, zakup potrzebnego towaru – to wszystko wymaga odpowiedniej ilości środków finansowych. Aby biznes dobrze prosperował, warto skorzystać z kredytu w Banku Spółdzielczym.

Atrakcyjne warunki, niski koszt i warunki spłaty dopasowane do preferencji kredytobiorcy sprawią, że cała procedura ubiegania się o kredyt, łącznie z jego spłatą, będzie pozbawiona komplikacji. Specjaliści z Habza Finanse pomogą Ci w procesie wnioskowania i wynegocjują dogodne warunki spłaty. Dowiedz się więcej na temat Bank Spółdzielczy kredyt dla firm.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Wyciąg, dane z oferty Banku Spółdzielczego, na dzień 20 czerwca 2022, ze strony bankbps.pl


Kredyt dla firm Bank Spółdzielczy
z Habza Finanse to:

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

ikona5

Kredyty konsolidacyjne dla firm

ikona6

Oddłużanie firmBank Spółdzielczy kredyt – czy możliwe jest wnioskowanie o kredyt w Banku Spółdzielczym?

Bank Spółdzielczy należy do tych instytucji, które dbają o to, by ich Klienci mieli do dyspozycji wiele różnych produktów dostosowanych do celu, jaki chcą oni zrealizować z pomocą kredytu. Firma potrzebująca wsparcia finansowego powinna udać się do Banku Spółdzielczego po kredyt firmowy. Sam proces wnioskowania nie powinien sprawić problemu. W razie wystąpienia problemów z ubieganiem się o kredyt w Banku Spółdzielczym, jesteśmy do Twojej dyspozycji. W profesjonalny sposób pomożemy Twojej firmie w pozyskaniu odpowiedniego finansowania. 


Sprawdź, czy kredyt dla firmy w Banku Spółdzielczym to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online

Bank Spółdzielczy kredyt dla firm – do kogo jest skierowany

Kredyt w Banku Spółdzielczym przeznaczony dla firm to produkt, z którego mogą korzystać spółki, a także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Produkty dla firm są skierowane zarówno do przedsiębiorstw, które marzą o inwestycji, jak i do tych, które mierzą się z tymczasowymi problemami finansowymi. To bardzo dobry sposób na zachowanie płynności finansowej. Bank Spółdzielczy ma szeroką ofertę, wśród której każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. 


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt dla firmy w Banku Spółdzielczym.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice między ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Kredyt w Banku Spółdzielczym – zasady wnioskowania


Proces ubiegania się o finansowanie dla firm w Banku Spółdzielczym wygląda nieco inaczej niż w przypadku kredytów skierowanych do osób prywatnych. Na czym polega różnica? 

Wyraża się ona przede wszystkim w konieczności dostarczenia dokumentów dotyczących firmy, np. dokumentów statutowych czy takich, które świadczą o zdolności finansowej przedsiębiorstwa.

Warto jednak zaznaczyć, że ilość produktów skierowanych do firm jest duża. Każda z poszczególnych ofert wiąże się z koniecznością dostarczenia innych dokumentów.

Bank Spółdzielczy wniosek o kredyt udostępnia w swoich placówkach. Wypełnienie formularza nie powinno przysporzyć zbyt wielu problemów.


 

Czy można dobrać kredyt w Banku Spółdzielczym?

Bank Spółdzielczy kredyt dla firm – czy można ubiegać się o niego, spłacając już inny kredyt w Banku Spółdzielczym lub innej instytucji? Wiele w tej kwestii zależy od zdolności kredytowej przedsiębiorstwa. Jeśli firma bez problemu radzi sobie ze spłatą aktualnego zadłużenia, zaciągnięcie kredytu w Banku Spółdzielczym jest możliwe. Odpowiedź na pytanie, czy można dobrać kredyt w Banku Spółdzielczym nie jest jednak taka jednoznaczna. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo ma problem z pozyskaniem kwoty wymaganej do realizacji założonego planu, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Zadbamy o to, by potrzebne pieniądze trafiły na Twoje konto.  


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm w Banku Spółdzielczym – sprawdź możliwości.


Bank Spółdzielczy wniosek o kredyt – co powinno się w nim znaleźć?

Firma planująca złożyć wniosek o kredyt w Banku Spółdzielczym nie powinna się martwić. Wypełnienie dokumentu nie powinno przysporzyć kłopotów. W dokumencie należy wskazać oczywiście takie elementy jak dane finansowe firmy, dane wnioskodawcy oraz wysokość kwoty i preferowany okres spłaty zobowiązania. Oprócz tego do formularza konieczne może być dołączenie dokumentów wymaganych przez Bank Spółdzielczy. Skontaktuj się z nami – chętnie udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji w tej materii.


Bank Spółdzielczy kredyty – wady i zalety wnioskowania o kredyty w tym banku


Bank Spółdzielczy kredyty dla firm to szereg różnorodnych korzyści dla kredytobiorcy.

Duża ilość dostępnych produktów i wysokie maksymalne kwoty finansowania to aspekty, które bez wątpienia zachęcają przedsiębiorców do złożenia wniosku kredytowego.

Prosta procedura ubiegania się o kredyt i szybka decyzja banku to kolejne zalety oferty Banku Spółdzielczego. Wadę takiego finansowania mogą natomiast stanowić warunki otrzymania kredytu w Banku Spółdzielczym.

Firma ubiegająca się o Bank Spółdzielczy kredyt dla firm musi przygotować się na konieczność spełnienia wymagań co do jej zdolności kredytowej.


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt dla firm w Banku Spółdzielczym

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek