Kredyt dla firm Bydgoszcz

Pod względem kredytów dla firm Bydgoszcz ma wiele do zaoferowania przedsiębiorcom, trzeba jednak uważać, aby dobrać właściwe rozwiązanie. Eksperci Habza Finanse pomogą w dobraniu właściwej oferty, przeprowadzeniu negocjacji z bankiem i dopełnieniu wszelkich formalności – szybko, profesjonalnie i bezpiecznie.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Kredyt dla firm Bydgoszcz

z Habza Finanse to:

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

ikona5

Kredyty konsolidacyjne dla firm

ikona6

Oddłużanie firm


Kredyt dla firm Bydgoszcz – dlaczego warto skorzystać?

ikona7

Kredyt dla firm w Bydgoszczy to szansa na zrealizowanie wymarzonej inwestycji i rozwinięcie firmy, czy też na uregulowanie bieżących zobowiązań i utrzymanie płynności finansowej w trudniejszym okresie.

Jest mniej skomplikowaną operacją niż emisja akcji czy pozyskiwanie zewnętrznych inwestorów, a jednocześnie pozostawia właścicielowi pełną kontrolę nad przedsiębiorstwem. Charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, a możliwość negocjacji warunków spłaty pozwala na dostosowanie go do swoich oczekiwań.

Kredyty firmowe mają bardzo uniwersalny charakter – sprawdzają się niezależnie od branży, celu, na który fundusze są potrzebne, formy prawnej działalności czy rozmiaru firmy. Dzięki profesjonalnemu wsparciu zaciąganie kredytu firmowego w Bydgoszczy nie musi być długim i męczącym procesem, a wręcz przeciwnie. 


Sprawdź, czy kredyt dla firmy to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online


Kredyty firmowe Bydgoszcz – jakie rodzaje kredytów są dostępne w Bydgoszczy?

ikona8

Kredyt w Bydgoszczy to pojęcie, pod którym może kryć się wiele różnorodnych typów produktów finansowych.

Wśród najpopularniejszych z nich można wymienić kredyty gotówkowe, pozwalające sfinansować bieżące potrzeby przedsiębiorstwa, a także kredyty konsolidacyjne. 

Poza tym często zaciągane są także w Bydgoszczy kredyty hipoteczne dla firm i różnego typu kredyty inwestycyjne, w tym kredyty technologiczne.

Za ich pomocą można między innymi opłacić nową flotę pojazdów, nowoczesne maszyny i urządzenia, licencje, patenty, know-how i nie tylko.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt dla firmy.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice miedzy ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Kredyt hipoteczny dla firm – Bydgoszcz


Oferowany przez wiele banków w Bydgoszczy kredyt hipoteczny pozwala kupić nieruchomość firmową (na przykład magazyn, halę produkcyjną, biuro) lub ją wybudować, ale nie tylko.

Tego typu zobowiązania można przeznaczyć również na remont już posiadanych budynków, a także na refinansowanie innego, zaciągniętego wcześniej kredytu hipotecznego.

Jak wskazuje sama nazwa, jest to kredyt zabezpieczony hipoteką, czyli ograniczonym prawem rzeczowym na nieruchomości (może ponadto wymagać dodatkowego zabezpieczenia w postaci wkładu własnego).

Wyróżniają go długi okres spłaty, sięgający kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu lat, a także wysoka maksymalna kwota zobowiązania.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm Bydgoszcz – sprawdź możliwości.


Kredyt gotówkowy dla firm – Bydgoszcz


W zakresie kredytu gotówkowego Bydgoszcz oferuje między innymi kredyty obrotowe nieodnawialne i odnawialne w rachunkach kredytowych, a także kredyty w rachunku bieżącym.

Tego typu kredyt dla firm w Bydgoszczy charakteryzuje się z reguły stosunkowo krótkim okresem spłaty (do kilku lat).

Pozyskane za jego pomocą środki można wykorzystać na dowolne cele związane z prowadzoną działalnością gospodarczą, a więc na przykład na uregulowanie wynagrodzeń pracowników czy zakup niezbędnych surowców i towarów. 

Banki z reguły nie wymagają przedstawiania rachunków czy faktur poświadczających poniesione wydatki, a więc przedsiębiorcy mają dużą swobodę w zakresie sposobu rozdysponowania przyznanych środków.


Kredyty konsolidacyjne dla firm Bydgoszcz

Dostępne w Bydgoszczy kredyty konsolidacyjne online to innowacyjne produkty finansowe, po które coraz chętniej sięgają polscy przedsiębiorcy. 
Pozwalają one zmniejszyć zarówno ilość spłacanych zobowiązań firmowych, jak i wysokość comiesięcznej raty.

Zasada działania tego typu kredytów firmowych jest następująca: bank udziela firmie jednego dużego kredytu, w ramach którego spłaca wybrane dotychczasowe zobowiązania przedsiębiorstwa, na przykład kredyty obrotowe czy karty kredytowe. Istnieje możliwość połączenia wielu kredytów tego samego typu, bądź też różnych produktów finansowych.


Doradcy kredytowi Bydgoszcz


Nie ma obowiązku zaciągania zobowiązań finansowych przy udziale pośrednika, jest to jednak krok, na który decyduje się wiele polskich firm. 

Są ku temu istotne powody. Doradcy kredytowi w Bydgoszczy i innych miastach to eksperci, którzy udzielają

Doradcy dysponują wiedzą i doświadczeniem w zakresie finansów i bankowości, które pozwalają im m.in. szybko i skutecznie porównywać oferty poszczególnych instytucji, wybierać te najlepiej pasujące do okoliczności, a także z sukcesem prowadzić negocjacje z bankami. Korzystając z usług dobrego doradcy, można mieć pewność, że zaciągnie się kredyt na optymalnych warunkach.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyt firmowy Bydgoszcz – sprawdź możliwości.


Kredyt bez BIK Bydgoszcz


Weryfikacja przez bank historii kredytowej, a więc przede wszystkim wpisów w bazie Biura Informacji Kredytowej, to nieodłączna część procesu zaciągania kredytu – czy to firmowego, czy dla klientów indywidualnych.

Przez kredyty dla firm bez BIKu w Bydgoszczy można rozumieć także zobowiązania dla przedsiębiorstw, którym zdarzyło się w przeszłości spóźniać z płatnościami rat kredytów czy pożyczek.

To, czy możliwe będzie otrzymanie kolejnego kredytu w takiej sytuacji zależy od indywidualnych okoliczności, a więc m.in. tego, kiedy miały miejsce rzeczone opóźnienia – czy niedawno, czy może kilka lat temu.


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt dla firm Bydgoszcz

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek