Kredyt dla firm Radom

Przedsiębiorcy, którzy chcą zaciągnąć kredyt dla firm w Radomiu mają wiele produktów finansowych i ofert do wyboru. Jednak co zrobić i które rozwiązanie wybrać, żeby zapewnić sobie optymalne warunki kredytowania? Wystarczy zwrócić się po pomoc do doradców Habza Finanse, którzy przeanalizują sytuację i udzielą kompleksowego wsparcia!

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Kredyt dla firm Radom

z Habza Finanse to:

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

ikona6

Kredyty konsolidacyjne dla firm

ikona5

Oddłużanie firmKredyty dla firm Radom – najważniejsze informacje

ikona7

Oferowane w Radomiu kredyty dla firm pozwalają przedsiębiorstwu uzyskać potrzebne środki szybko, bezpiecznie i na jasnych, ściśle określonych zasadach.

To wygodna forma finansowania, dostępna dla działalności o różnorodnym rozmiarze i formie prawnej (w tym między innymi jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek z o.o., a także spółek akcyjnych).

Kredytobiorca ma do wyboru wiele różnych typów zobowiązań finansowych, więc znajdzie coś dla siebie niezależnie od okoliczności. Zarówno, jeśli interesują go duże, wieloletnie kredyty na inwestycje, jak i krótkoterminowe zobowiązania na pokrycie bieżących wydatków.

W przeciwieństwie do wielu innych zewnętrznych metod finansowania firmy, kredyt nie ogranicza właściciela w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Spłata odbywa się poprzez niskie, nieobciążające zanadto możliwości finansowych firmy raty.

Wsparcie eksperta jest nieocenione jeśli chcemy zaciągnąć kredyt w Radomiu na korzystnych, indywidualnie dopasowanych do potrzeb przedsiębiorstwa zasadach.


Sprawdź, czy kredyt dla firmy to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online


Kredyty firmowe Radom –  jakie rodzaje kredytów są dostępne w Radomiu?

ikona8

Dostępne w Radomiu kredyty dla firm można podzielić na kilka kategorii. Największym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców cieszą się kredyty obrotowe oraz inwestycyjne.

Kredyt obrotowy udzielany jest na bieżące wydatki związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, takie jak przykładowo podatki, składki ZUS, raty innych kredytów i pożyczek czy wynagrodzenia pracowników. Z reguły okres spłaty wynosi do kilku lat, przy czym w niektórych przypadkach oferowane jest automatyczne przedłużenie na kolejny rok czy kilka lat.

Dużą popularnością, jeśli chodzi o kredyty w Radomiu cieszy się także kredyt inwestycyjny, pozwalający firmie zrealizować projekty wymagające większych nakładów finansowych. Często spotykane cele to budowa lub zakup nieruchomości firmowej (magazynu, biura, hali produkcyjnej), nowa flota pojazdów, wyposażenie, maszyny, licencje czy patenty. 

Kredyty inwestycyjne udzielane są na okres nawet kilkunastu, a niekiedy kilkudziesięciu lat. Charakteryzują się wysoką maksymalną kwotą zobowiązania, przy czym jej dokładna wysokość jest zależna między innymi od sytuacji finansowej firmy.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt dla firmy.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice miedzy ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Kredyt pozabankowy dla firm Radom –  dostępne rodzaje finansowania


Kredyty pozabankowe w Radomiu występują pod wieloma postaciami. 

Firmy pożyczkowe oraz leasingowe i inne instytucje finansowe zdają sobie sprawę z faktu, że przedsiębiorcy mają różne potrzeby i trzeba przygotować dla nich rozbudowaną ofertę.

Dużą popularnością wśród pozabankowych produktów finansowych cieszą się pożyczki gotówkowe, które można przeznaczyć na dowolne cele związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. W Radomiu kredyty pozabankowe mogą także występować pod postacią pożyczek inwestycyjnych.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm Radom – sprawdź możliwości.


Dobry kredyt Radom – czym powinien wyróżniać się dobry kredyt dla firm?

Dobry kredyt w Radomiu, czyli jaki? Dla każdej firmy odpowiedź na to pytanie może wyglądać inaczej.

Poszczególni przedsiębiorcy mają różne cele, możliwości finansowe czy zdolność kredytową, dlatego oferta optymalna dla jednej firmy może okazać się mało korzystna dla drugiej. 

Dodatkowo, pewne aspekty oferty kredytu, takie jak marża banku czy prowizja za udzielenie kredytu, podlegają negocjacji. Trzeba jednak umieć skutecznie poprowadzić rzeczone negocjacje, aby uzyskać optymalny rezultat.

Z tego względu warto powierzyć zadanie pozyskania kredytu specjaliście, który wie, na co zwracać uwagę podczas porównywania ofert kredytowych i jak prowadzić negocjacje z bankiem. Jego wsparcie pozwoli uzyskać najlepsze możliwe warunki spłaty.


Doradcy kredytowi Radom – czy warto skorzystać z ich usług?


Porównywanie ofert kredytów, a także prowadzenie negocjacji z bankiem to nie tylko czasochłonne, ale również trudne zadania.

Łatwo jest popełnić błąd w obliczeniach czy też nie zwrócić uwagi na jakiś detal, zwłaszcza, jeśli nie ma się dużego doświadczenia w tych kwestiach. Doradcy kredytowi w Radomiu to wykwalifikowani eksperci, którzy pomagają w podjęciu dobrej decyzji, a także załatwieniu wszelkich formalności związanych z kredytem.

Działający w Radomiu doradca finansowy doskonale zna zarówno lokalne, jak i ogólnokrajowe oferty. Wie, jakie wymagania stawiają poszczególne instytucje. W związku z tym będzie w stanie szybko i sprawnie wyselekcjonować najkorzystniejsze w danych okolicznościach oferty. Zadba również o poprawne wypełnienie wniosku kredytowego i pomoże zebrać niezbędne załączniki.

Dobrzy doradcy kredytowi w Radomiu działają w oparciu o potrzeby i wymagania klienta. Do każdego przypadku podchodzą indywidualnie, jako że nie ma dwóch firm w dokładnie takim samym położeniu, potrzebach, wymaganiach.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyt firmowy Radom – sprawdź możliwości.


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt dla firm Radom

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek