Kredyt dla firm w Getin Bank

Jesteś posiadaczem własnej firmy? Skorzystaj z kredytu firmowego Getin Bank! Kiedy płynność finansowa może zostać narażona przez gorszy okres lub brak wpłat od kontrahentów, Getin Bank kredyt dla firm zapewni środki, które przyczynią się do poprawy sytuacji firmy. 

Doskonałym wsparciem w takiej sytuacji staje się Getin Bank kredyt firmowy, który został stworzony specjalnie z myślą o przedsiębiorcach potrzebujących dodatkowego zastrzyku gotówki.

Naszą misją jest pomoc firmom w zdobyciu upragnionego przez nie finansowania. Dzięki dużemu doświadczeniu i zdobywanej latami wiedzy doskonale wiemy, które rozwiązanie będzie w danym przypadku najlepsze.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Wyciąg, dane z oferty Getin Banku, na dzień 20 czerwca 2022, ze strony velobank.pl


Kredyt firmowy Getin Bank

z Habza Finanse to:

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

ikona5

Kredyty konsolidacyjne dla firm

ikona6

Oddłużanie firmGetin Bank kredyty – rodzaje dostępnych kredytów dla firm

ikona8

Kredyt firmowy w Getin Banku przeznaczony jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Produkty Getin Banku to szereg różnorodnych rozwiązań, z których przedsiębiorca może skorzystać w zależności od aktualnie występujących potrzeb. 

Z proponowanych opcji mogą skorzystać zarówno młodzi przedsiębiorcy, jak i ci, którzy własny biznes prowadzą od lat.

Wśród dostępnych kredytów dla firm możemy wyodrębnić kredyt obrotowy, który może zostać przeznaczony na zakup towarów, surowców, wynagrodzenia dla pracowników, czy opłatę składek ZUS i podatków.

To gotówka, którą możemy wesprzeć funkcjonowanie firmy na co dzień. Inną możliwością jest kredyt inwestycyjny, który jest z kolei skierowany do przedsiębiorstw wymagających dokonania inwestycji.

Pozyskaną w ramach kredyt kwotę możemy spożytkować na odtworzenie, modernizację lub zwiększenie majątku trwałego. To rewelacyjny sposób na to, by poszerzyć obszar działania firmy i wejść na jeszcze wyższy poziom prowadzenia własnego biznesu.


Sprawdź, czy kredyt dla firmy w Getin Bank to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online


Getin Bank kredyty – rodzaje dostępnych kredytów dla firm


ikona8

Jakie produkty dla firm znajdują się w ofercie Getin Banku? 

Wśród dostępnych kredytów możemy wymienić m.in. kredyt obrotowy, kredyt inwestycyjny, pożyczkę hipoteczną, kredyt samochodowy czy kredyt zabezpieczony gwarancją de minimis.

Każdy ze wspomnianych produktów wyróżnia się innymi warunkami spłaty oraz wymaganiami, jakie musi spełnić wnioskodawca, aby otrzymać potrzebną kwotę. Bez względu na to, jakie potrzeby aktualnie występują w Twojej firmie, możesz mieć pewność, że kredyt firmowy Getin Bank zagwarantuje Ci możliwość ich zaspokojenia.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt dla firmy w Getin Bank.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice między ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Getin Bank kredyt firmowy – warunki wnioskowania


Getin Bank kredyty dla firm to produkty, w przypadku których wniosek składa się za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub podczas wizyty w placówce. 

Możemy również wypełnić formularz na stronie internetowej banku. Po uzupełnieniu wszystkich potrzebnych informacji, możemy oczekiwać na kontakt z doradcą.

Getin Bank w przypadku wszystkich produktów skierowanych dla firm zaznacza, że pozytywna decyzja kredytowa uzależniona jest od spełniania warunków co do zdolności kredytowej.

Oznacza to, że nie każde przedsiębiorstwo może liczyć na środki w ramach Getin Bank kredytu dla firm. 


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm Getin Bank – sprawdź możliwości.


Getin Bank kredyt firmowy – wady i zalety


Getin Bank kredyty dla firm to duża ilość korzyści dla Twojej firmy.

Szeroki wachlarz możliwości, jaki bank oferuje przedsiębiorstwom, to sposób na osiągnięcie wielu celów, jakie zwykle stawiają sobie właściciele firm.

Atrakcyjne warunki umowy kredytowej, niskie opłaty za udzielenie kredytu oraz przystępne zasady spłaty zobowiązania to kolejne zalety kredytu firmowego w Getin Banku. Aspektem, który może stanowić pewną przeszkodę do uzyskania potrzebnego wsparcia, jest natomiast konieczność spełniania wymogów co do zdolności kredytowej.

Z naszą pomocą zdobycie wymarzonego kredytu dla firmy jest jednak o wiele łatwiejszym zadaniem. 


Getin Bank kredyt firmowy – warunki spłaty

Jakie są warunki spłaty oferowane przez Getin Bank kredyt firmowy? To zależy od tego, jaki konkretny produkt nas interesuje. W przypadku kredytu inwestycyjnego instytucja przewiduje okres kredytowania do 120 miesięcy. Warto jednak zaznaczyć, że może on zostać przedłużony, jeśli zdolność kredytowa wnioskodawcy będzie odpowiednio wysoka. Istotną informacją jest fakt, że kredyt może zostać zaciągnięty również w innej walucie. Oprócz tego bank przewiduje możliwość zastosowania karencji w spłacie zobowiązania. 


Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu kredytu? Skontaktuj się z doradcą Habza Finanse!

Kredyt firmowy w Getin Bank – sprawdź możliwości.


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt dla firm w Getin Bank

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek