Pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych

Pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych to świetny sposób na to, by wyjść z zadłużenia i spłacić zobowiązania, które nie dają nam spokoju. Kilka, czy nawet kilkanaście uciążliwych rat zamienia się w jedną, najczęściej taką, którą jesteśmy w stanie spłacać bez większych wyrzeczeń. Aby móc skorzystać z konsolidacji, wystarczy zawnioskować o nią w wybranym banku, a po pozytywnej decyzji kredytowej cieszyć się mniejszą ilością miesięcznych zobowiązań. Czasem jednak decyzja o tym, że warto skonsolidować swoje długi, zapada zbyt późno. Pojawiają się już pierwsze problemy finansowe i pierwsze niezapłacone raty. Jak poradzić sobie w tej sytuacji?

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.


Pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych

z Habza Finanse to:

Kwota konsolidacji: do 300 000 zł bez zabezpieczeń
Okres spłaty: 120/144 miesiące bez zabezpieczenia
Spłata chwilówek i pożyczek: tak
Spłata kredytów bankowych: tak
Minimalny wiek: 18 lat
Liczba chwilówek do skonsolidowania: zależna od kredytobiorcy
Wniosek online: tak
Oprocentowanie w skali roku: od 10,99%
Prowizja: od 0%

Pożyczka konsolidacyjna – na własną rękę zawsze trudniej

ikona7

Jeśli mamy za sobą epizody niespłacanych rat i odnotowane w rejestrach dłużników zaległości, szczególnie te przekraczające 30 dni, na drodze do uzyskania konsolidacji z pewnością pojawią się problemy. Banki nieprzychylnie patrzą na tych, którym zdarzały się nieterminowe płatności i kredytów udzielają wówczas dość niechętnie – a w skrajnych przypadkach nie udzielają ich w ogóle. Nie możemy liczyć na to, że bank się o tych opóźnieniach nie dowie. Nieodłączną częścią weryfikacji wniosku o kredyt lub pożyczkę bankową jest zawsze sprawdzenie historii kredytowej danej osoby w bazie Biura Informacji Kredytowej. 

 

BIK przechowuje dane o wszystkich spłacanych aktualnie kredytach i części pożyczek (w zależności od tego, czy dana firma pożyczkowa z nim współpracuje), a także o niektórych zobowiązaniach już uregulowanych.

W przypadku długów spłacanych z opóźnieniem, BIK ma prawo przechowywać informacje o nich jeszcze przez 5 lat od całkowitej spłaty. W związku z tym, jeśli mamy lub mieliśmy w ciągu ostatnich kilku lat opóźnienia w płatnościach, musimy spodziewać się tego, że bank weźmie je pod uwagę. Jednocześnie trzeba zauważyć, że niektóre banki mogą mieć bardziej liberalne podejście do opóźnień w spłacie, a inne surowsze.

Pamiętajmy jednak, że szukanie pomocy w kilku różnych bankach i składanie kolejnych wniosków kredytowych nie jest dobrym rozwiązaniem. Im więcej próśb o udzielenie kredytu i decyzji odmownych, tym pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych staje się nam coraz bardziej odległa. Dlatego warto zwrócić się do kogoś, kto może nam pomóc w tej sprawie i prowadzić za nas rozmowy z bankami. Dobry doradca kredytowy z pewnością wie, które banki chcą współpracować z zadłużonymi klientami, a które nie. Dodatkowo, potrafi wynegocjować takie warunki kredytu, których sami nie bylibyśmy w stanie uzyskać, a także wie, jak zarządzać naszymi wnioskami, aby nie zagrozić naszej zdolności kredytowej.

 

Mogłoby się wydawać, że jeśli jeden bank odmawia nam udzielenia kredytu, to warto zapytać następny i tak poszukiwać aż do skutku. Musimy jednak pamiętać, że każdy z banków podczas procedowania naszego wniosku wysyła zapytanie do Biura Informacji Kredytowej. Dysponuje ono informacjami na temat naszych zobowiązań i tego, jak je spłacamy. Im więcej takich zapytań na nasz temat zostanie wysłanych, tym gorzej. Kolejne banki otrzymają informację, że dany klient nie otrzymał kredytu w kilku instytucjach oraz usilnie szukał finansowania, co świadczyć może o jego nie najlepszej sytuacji finansowej i czynić z niego niezbyt pożądanego klienta. Przy pomocy dobrego doradcy kredytowego jesteśmy w stanie uniknąć tej sytuacji, dlatego jeżeli marzy się nam pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych, nie warto działać na własną rękę.

Co zyskujesz dzięki pożyczce konsolidacyjnej dla zadłużonych?

 • Pozbywasz się dotychczasowych długów i łączysz je w jedno zobowiązanie.
 • Podpisujesz nową, korzystną umowę kredytową.
 • Co miesiąc dokonujesz tylko jednej, dogodnej wpłaty na konto pożyczkodawcy.
 • Odzyskujesz płynność finansową.
 • Poprawiasz swoją zdolność kredytową.

Sprawdź, czy pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na spłatę Twoich długów.

Wypełnij wniosek online

Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


Pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych jest przeznaczona dla Ciebie, nawet jeśli

Twoje zobowiązania są przeterminowane o ponad 30 dni,

bank odrzucił Twój wniosek o kredyt,

otrzymujesz niski dochód,

jesteś osobą bezrobotną,

pozyskujesz świadczenia socjalne lub emerytalne.


 Pomożemy Ci uzyskać pożyczkę konsolidacyjną dla zadłużonych.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice między ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Konsolidacja zamiast problemów


Jeśli już pojawiły się pierwsze kłopoty w spłacie zobowiązań, jest to najlepszy moment, by zacząć działać. Co może się stać, jeśli nie spróbujemy poszukać pomocy? Niezapłaconych rat będzie przybywać, a wraz z nimi rosnąć będą koszty odsetek i działań windykacyjnych banków. Po kilku niespłaconych ratach z rzędu możemy się spodziewać wypowiedzenia umowy kredytowej i żądania wierzycieli, by całość kwoty wpłacić jednorazowo.

Jeśli się do tego nie zastosujemy – bank wystąpi na drogę sądową, uzyska nakaz zapłaty, a na naszym rachunku pojawi się zajęcie komornicze. Wówczas nie tylko będziemy musieli spłacić cały kapitał pożyczek i odsetki, ale również poniesiemy koszty sądowe i koszty egzekucji komorniczych. Są one zależne od tego, jak wysokie jest nasze zadłużenie. W takiej sytuacji z pewnością nie zaoszczędzimy, a jedynie pogorszymy swoją sytuację, a przy tym mocno zaszkodzimy naszej zdolności kredytowej. Niespłacane zobowiązania i zaległości będą widoczne w naszej historii jeszcze przez kilka lat od zakończenia spłaty zobowiązania. Oczywiście jest to najgorszy z możliwych scenariuszy, jednak pewny, jeśli nie podejmiemy żadnych działań.

Pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych oznacza przede wszystkim, że od razu zostaną spłacone wszystkie pożyczki, które mamy w różnych instytucjach. Ich żądania zostaną zaspokojone i już nie będziemy musieli tłumaczyć się ze swoich problemów przed kilkoma różnymi bankami. Będziemy natomiast posiadaczami nowego kredytu, który wchłonął wcześniej kilka pozostałych np. gotówkowe. Kredyty konsolidacyjne najczęściej dostosowane są do potrzeb klientów po to, by nie przekraczały ich możliwości finansowych. Zatem więcej pieniędzy z wynagrodzenia zostaje w naszej kieszeni, a ubywa nam jedynie zmartwień o niespłacone zobowiązania.

W związku z tym najlepiej nie czekać, a jak najszybciej zacząć proces konsolidacji, jeśli mamy wiele różnych zobowiązań i pojawia się problem z ich spłatą. Im dłużej będziemy czekać, tym bardziej rosły będą zadłużenia, w tym również kary za ich nieterminową spłatę. Pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych może być najlepszym sposobem na uniknięcie tego typu nieprzyjemności.


Pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych krok po kroku

Zgłoś się do doradcy kredytowego.

Opisz specjaliście swoją sytuację finansową.

Wspólnie porównajcie i przeanalizujcie dostępne oferty kredytowe.

Nawiąż kontakt z wybraną firmą, a w razie potrzeby podejmij negocjacje wspólnie z doradcą.

Przygotuj odpowiedni wniosek i dokumenty z pomocą doradcy.

Otrzymaj pozytywną decyzję i popraw swoją zdolność kredytową od zaraz.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Pożyczki konsolidacyjne dla zadłużonych – sprawdź możliwości.


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych ma na celu zredukowanie Twoich zobowiązań finansowych do jednego, łatwego do spłaty kredytu. Kredyt konsolidacyjny polega na połączeniu kilku pożyczek, dzięki czemu spłacasz dotychczasowych wierzycieli, obniżasz miesięczne raty i wydłużasz okres ich spłaty. To z kolei prowadzi do odzyskania płynności finansowej i wzrostu zdolności kredytowej, która w przyszłości pozwoli Ci na rozwój osobisty i zawodowy.

Jeśli masz dość pojawiających się co miesiąc ponagleń, które przypominają Ci o przeterminowanych pożyczkach, stale obniżającej się zdolności kredytowej, ogromnych odsetek i rosnącej spirali długów, pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Jej główną zaletą jest możliwość zawarcia nowej umowy kredytowej na korzystnych warunkach i odcięcie się od dotychczasowych wierzycieli.

Tak, pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych obejmuje różne rodzaje zadłużenia, takie jak pożyczki krótkoterminowe, zwane potocznie chwilówkami, zakupy ratalne, niespłacone karty kredytowe oraz tradycyjne kredyty gotówkowe i hipoteczne. Dzięki temu możesz połączyć kilka zobowiązań w jedno (na przykład kilka przeterminowanych chwilówek i raty za nowy sprzęt AGD), nawet jeśli zaciągnąłeś je u różnych dłużników.

Wymogi dotyczące uzyskania pożyczki konsolidacyjnej dla zadłużonych będą się różnić w zależności od każdej instytucji finansowej. Przedstawiciele banków nie są skłonni do udzielania tego rodzaju zobowiązań i każdorazowo sprawdzają wpisy klienta w BIK — mają także wgląd w historię odrzuconych wcześniej wniosków o kredyt. Dlatego osoby zadłużone zazwyczaj decydują się na współpracę z parabankami. Wówczas poza spełnieniem podstawowych wymagań, takich jak ukończenie 18. roku życia, należy zapoznać się z regulaminem firmy i złożyć odpowiednie dokumenty.

Oczekiwanie na odpowiedź przedstawiciela banku w związku z wnioskowaniem o kredyt potrafi przysporzyć klientom wiele stresu. Decyzja instytucji pozabankowych, z którymi osoby starające się o pożyczkę konsolidacyjną dla zadłużonych przeważnie nawiązują współpracę, zapada jednak znacznie szybciej. Prywatne firmy reklamują się tym, że dzięki nim możesz uzyskać kredyt natychmiastowo i nie martwić się o to, że kolejne długi ulegną przeterminowaniu.

Tak. Wśród osób zadłużonych sporą grupę stanowią właśnie osoby bezrobotne, starsze i znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. Warto zaznaczyć, że wbrew pozorom nie zawsze napotykają one trudności w uzyskaniu pożyczki konsolidacyjnej dla zadłużonych. Dzieje się tak, ponieważ pożyczkodawcy akceptują różne źródła dochodu, takie jak emerytury, renty czy świadczenia socjalne, które często okazują się dla nich solidniejszą gwarancją niż nieregularny lub niski dochód związany z pracą zarobkową.

Aby złożyć wniosek o pożyczkę konsolidacyjną dla zadłużonych, potrzebujesz:

 • dowodu tożsamości,
 • potwierdzenia uzyskiwanych dochodów (pisemnego oświadczenia, dokumentu otrzymanego od pracodawcy lub wyciągu z konta bankowego),
 • kopii zawartych dotychczas umów kredytowych, określających rodzaj i wielkość Twojego długu,
 • dodatkowych dokumentów, jeśli wymaga ich instytucja, w której wnioskujesz o kredyt.

Celem pożyczki konsolidacyjnej dla zadłużonych jest uregulowanie Twoich finansów. Dzięki niej możesz pozbyć się wcześniejszych długów, zniwelować negatywną historię kredytową i odzyskać płynność finansową. Dostosowana do Twoich możliwości spłaty miesięczna rata oznacza szansę na terminowe zakończenie okresu kredytowania, co zawsze wpływa pozytywnie na zdolność kredytową. Nie tylko pozbywasz się wówczas długów, ale także udowadniasz, że jesteś w stanie spłacić pożyczkę na czas.

Na pożyczkę konsolidacyjną dla zadłużonych bardzo często decydują się osoby, które posiadają zaległości w spłacie swoich długów. Jeśli przekraczają one 30 dni, prawdopodobnie nie uda im się uzyskać kredytu bankowego, jednak nie oznacza to, że nie mogą liczyć na żadną formę pomocy finansowej. Pozostaje im kontakt z instytucjami pozabankowymi, które podpisują umowy z osobami zadłużonymi na określonych warunkach.

Minimalną i maksymalną kwotę możliwą do uzyskania dzięki pożyczce konsolidacyjnej dla zadłużonych określa każda spośród instytucji finansowych. Podobnie jest w przypadku okresu spłaty kredytu i niezbędnych dokumentów. Pamiętaj, aby nie sugerować się w tym przypadku opinią znajomych i internautów, ponieważ pożyczkodawca zawsze bierze pod uwagę indywidualną sytuację potencjalnego klienta. Jeśli szukasz pomocy, skontaktuj się z doradcą kredytowym.

Pożyczek konsolidacyjnych dla zadłużonych udzielają najczęściej prywatne firmy, wśród których znajdziemy zarówno uczciwych i wiarygodnych przedstawicieli, jak i oszustów. Dlatego podstawowym działaniem, które należy wszcząć przed złożeniem wniosku o pożyczkę, jest dokładny research i porównanie dostępnych ofert finansowych. Pomoże Ci w tym doradca kredytowy, który podpowie również, z jakimi firmami warto nawiązać współpracę.

Tak. Pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych to jeden z tych produktów finansowych, z którego uzyskaniem mogą wiązać się pewne trudności. Twój wniosek może zostać odrzucony przez bank z powodu wpisów w BIK i/lub niskich dochodów, z kolei zwrócenie się o pomoc do prywatnych firm dla wielu osób wiąże się ze stresem. Doradca kredytowy, który posiada wieloletnie doświadczenie w swojej branży, pomoże Ci wybrać właściwą instytucję i ofertę.


Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek