Kredyt dla lekarza.

Kredyt dla lekarzy to rozwiązanie dla większości pracowników służby zdrowia. Banki oferują preferencyjne warunki kredytowania dla lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów czy farmaceutów.

Niezależnie od tego czy pracujesz w placówce państwowej czy prywatnej możesz liczyć na obniżone oprocentowanie czy prowizję. Do 550 tys. zł bez zabezpieczeń.


ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.


Kredyt dla lekarzy

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 550 000 zł
bez zabezpieczenia

ikona5

Dogodny okres spłaty
120/144 miesiące bez zabezpieczenia

ikona6

9,85%
Oprocentowanie w skali roku
od 9,85%, prowizja od 0%


Iza kredyty gotówkowe Habza Finanse

Izabela – Ekspert kredytowy


 • Skuteczny doradca w uzyskiwaniu przede wszystkim trudnych kredytów.
 • Specjalizuje się w konsolidacji chwilówek.

Kredyt dla lekarza – czym jest?

ikona8

Zawód lekarza wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, a jego uprawianie wymaga wieloletniej nauki i praktyki. Dlatego też lekarze cieszą się w społeczeństwie sporym szacunkiem. Nie da się także ukryć, że wielu z nich, zwłaszcza specjalistów z dużym doświadczeniem, ma bardzo wysokie dochody.

Połączenie dobrych, stabilnych zarobków i wiarygodności sprawia, że lekarze to dla banków optymalni kredytobiorcy. Z tego też względu często przygotowują one dla nich specjalne oferty.

Przykładem produktu bankowego przeznaczonego specjalnie dla tej grupy zawodowej jest kredyt dla lekarzy. Co to dokładnie jest? Czy możliwy jest tylko kredyt gotówkowy, czy także kredyt hipoteczny dla lekarzy? Co z lekarzami weterynarii?


Pracujesz w służbie zdrowia i potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Pozyskamy dla Ciebie korzystny kredyt dla lekarza – nawet do pół miliona złotych bez zabezpieczeń. Szybka decyzja kredytowa oraz zrozumiały proces kredytowania, zyskasz to współpracując z naszymi doradcami kredytowymi. Nie czekaj i już teraz postaraj się o kredyt na spełnienie swoich marzeń.

Wypełnij wniosek online


Kredyt dla lekarza z Habza Finanse


ikona4

Kredyt dla lekarzy to produkt bankowy przeznaczony dla szerokiej grupy osób wykonujących zawód lekarza – czy to specjalisty, czy na przykład lekarza rodzinnego. Do jego otrzymania potrzebne jest prawo do wykonywania zawodu.

Nie ma szczególnego znaczenia, w jaki sposób praktykujemy medycynę, czyli na przykład czy prowadzimy własną praktykę, czy też jesteśmy zatrudnieni na zasadzie kontraktu.

Czym wyróżniają się tego rodzaju kredyty? Z uwagi na szacunek, jakim w społeczeństwie cieszą się lekarze i związaną z tym wysoką wiarygodność, często mają one znacząco uproszczone procedury. Decyzje kredytowe podejmuje się szybko, w oparciu o niewielką ilość dokumentów, aby klienci nie musieli tracić cennego czasu.

Ponadto kredyty dla lekarzy są po prostu bardziej opłacalne – w wielu przypadkach mają niższe oprocentowanie, zdarza się również, że prowizja za udzielanie kredytu jest obniżana czy też całkiem likwidowana.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci pozyskać korzystny kredyt dla zadłużonych.

 Nasi specjaliści kredytowi dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu znajdą dla Ciebie wyjście nawet z najtrudniejszej sytuacji. Przeanalizujemy dostępne oferty i przedstawimy Ci tę najkorzystniejszą – nie musisz martwić się o formalności, ponieważ wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.Czy kredyty dla lekarzy obejmują kredyt dla weterynarza?

ikona6

Termin „lekarz” jest stosunkowo mało precyzyjny. Może odnosić się do kardiologa, chirurga, lekarza rodzinnego czy stomatologa. Mamy do czynienia również z lekarzami weterynarii, którzy co prawda nie zajmują się chorymi ludźmi, a zwierzętami, ale technicznie również są lekarzami.


Tak więc czy kredyt dla lekarzy oznacza również kredyt dla weterynarza? Dużo zależy tutaj od szczegółów konkretnej oferty. Może się zdarzyć, że będzie ona dotyczyła wszelkiego rodzaju lekarzy, możliwe też jednak, że nie obejmie lekarzy weterynarii.

Jednak nie ma powodu do obaw – nawet jeśli konkretny kredyt nie dotyczy weterynarzy, to z reguły obejmują ich kredyty dla wolnych zawodów, do których zaliczają się nie tylko tradycyjni lekarze, ale także prawnicy, informatycy, architekci czy właśnie weterynarze.


Zastanawiasz się kto może pomóc w pozyskaniu kredytu dla lekarza?

Doradcy Habza Finanse! Nie zwlekaj zgłoś się do nas.Kredyty dla lekarzy stomatologów

Kredyty dla lekarzy obejmują zazwyczaj wszelkiego rodzaju specjalizacje, tak więc są to jednocześnie kredyty dla lekarzy stomatologów. Możemy się jednak zastanawiać czy dentyści, z uwagi na bardzo wysokie (nawet jak na lekarzy) zarobki, mogą liczyć na jeszcze lepsze oferty? Rzadko można spotkać oferty dedykowane tylko i wyłącznie dla takiej wąskiej grupy, jak jedynie stomatolodzy.

Nie jest to całkowicie wykluczone, ale dotyczy nie banków, a w dużej mierze firm pożyczkowych. Wobec tego pożyczka dla lekarzy stomatologów jest znacznie częściej spotykana niż kredyty dla lekarzy stomatologów. Będzie ona prawdopodobnie charakteryzowała się niskim oprocentowaniem, czy pod innym względem atrakcyjnymi warunkami.


Kredyt hipoteczny dla lekarzy – co warto wiedzieć?

ikona6

Kredyty dla lekarzy to nie tylko kredyty gotówkowe. Niektóre banki oferują również specjalny kredyt hipoteczny dla lekarzy. Pod wieloma względami przypomina on tradycyjny kredyt hipoteczny: taka sama jest wymagana wysokość wkładu własnego (20% lub 10% pod warunkiem, że zakupimy ubezpieczenie niskiego wkładu własnego), obowiązują również takie same ograniczenia dotyczące maksymalnego okresu, na jaki można zaciągnąć kredyt (35 lat).


Są jednak pewne znaczące pod względem czysto finansowym różnice. Kredyt hipoteczny dla lekarzy wyróżnia się atrakcyjnymi warunkami, zwłaszcza w zakresie wysokości marży i prowizji. Bank może także zrezygnować z innego rodzaju opłat, takich jak opłata przygotowawcza, aby uczynić ofertę bardziej atrakcyjną.

Oczywiście, dany lekarz będzie musiał przejść weryfikację zdolności kredytowej i spełnić pewne warunki (między innymi posiadać pozytywną historię kredytową), aby taki kredyt otrzymać, tak jak byłoby to w przypadku zwykłego kredytu mieszkaniowego.


Powierz pozyskanie kredytu dla lekarza doradcom kredytowym.

Dzięki specjalistom kredytowym Habza Finanse skorzystasz z najkorzystniejszego kredytu na rynku. Pozyskaną gotówkę, będziesz mógł przeznaczy na dowolny cel – bez zbędnych formalności, szybko i przejrzyście. Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania i z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.Pożyczka dla lekarzy – alternatywa dla kredytu

Ciekawą alternatywą dla kredytu jest pożyczka dla lekarzy. Działa ona na bardzo podobnej zasadzie, co kredyty dla lekarzy, udzielają jej jednak nie banki, a firmy pożyczkowe. Oznacza to z reguły jeszcze szybsze rozpatrywanie wniosków i jeszcze mniejszą ilość formalności. Wiele osób unika pożyczek i woli udać się do banku, argumentując, że pożyczki są zbyt drogie. Nie powinno być to przeszkodą w tym wypadku, ponieważ pożyczka dla lekarzy udzielana jest na preferencyjnych warunkach i zazwyczaj jest znacznie tańsza niż pożyczka dla osób z dowolnej grupy zawodowej.

Nie bez powodu kredyt dla lekarzy pojawia się tak często w różnych ofertach, czy to stałych, czy czasowych. Pozwala on lekarzom otrzymać dodatkowe środki na atrakcyjnych warunkach, a bankom – pozyskać potencjalnie bardzo wartościowych klientów. Dlatego też zdecydowanie warto się nad takim rozwiązaniem zastanowić.

Iza kredyty gotówkowe Habza Finanse

Izabela – Ekspert kredytowy


 • Skuteczny doradca w uzyskiwaniu przede wszystkim trudnych kredytów.
 • Specjalizuje się w konsolidacji chwilówek.

Pytania naszych klientów – FAQ dt kredytów dla lekarzy

Dlaczego banki przygotowują specjalne oferty dla lekarzy?

Zawód lekarza cieszy się w społeczeństwie dużym szacunkiem. Osoby, które są lekarzami, swój zawód musiały zdobywać latami, co wiąże się z dużą odpowiedzialnością oraz koniecznością wieloletniej nauki. Nie da się też ukryć, że lekarze nie mogą narzekać na brak pieniędzy, ponieważ ich wynagrodzenia są z reguły bardzo wysokie. Stabilne zarobki oraz wiarygodność, to czynniki, które wpływają na to, że banki są w stanie zaproponować takim osobom kredyty na specjalnych warunkach.

Czym charakteryzuje się kredyt dla lekarzy?

W związku z tym, że lekarze mają stabilne oraz wysokie dochody, oraz cieszą się zaufaniem, mogą oni skorzystać z uproszczonych procedur przyznawania kredytu. W ich przypadku, wydanie pozytywnej decyzji kredytowej w szybkim czasie, to najczęściej formalność, dzięki czemu mogą oni zaoszczędzić sporo czasu. Co więcej, kredyty dla lekarzy mogą być bardziej opłacalne ze względu na niskie oprocentowanie oraz brak prowizji.

Czy kredyt dla lekarza obejmuje wszystkich pracowników służby zdrowia?

Kredyt dla lekarzy obejmuje najczęściej wszelkiego rodzaju specjalizacje. Jest to więc zobowiązanie, które mogą dostać chirurdzy, neurolodzy, lekarze rodzinni, stomatolodzy, a w niektórych przypadkach nawet weterynarze. Warto jednak pamiętać, że to do kogo kierowany jest dany kredyt, zależy przede wszystkim od aktualnej oferty kredytowej danego banku.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny online
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt dla lekarza

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek