Kredyt dla firm Rzeszów

Kredyt dla firm to dobry sposób na pozyskanie dodatkowych środków finansowych na rozwój i utrzymanie firmy. Kredyt dla firm Rzeszów możesz pozyskać szybko i sprawnie korzystając z pomocy doradców Habza Finanse. Nasi eksperci kredytowi pomogą Ci znaleźć najkorzystniejszą ofertę na rynku, wypełnić oraz złożyć wniosek do banku.

Kredyty Rzeszów to propozycja dla przedsiębiorców z tego miasta oraz okolic. Dzięki dodatkowym środkom finansowym możesz rozwinąć swój biznes. Nie musisz tracić czasu na samodzielne szukanie najlepszej oferty w Rzeszowie. Wszelkimi formalnościami możemy zająć się za Ciebie! Doradca Habza Finanse zadba o to, aby kredyt firmowy był dopasowany do Twoich aktualnych potrzeb oraz możliwości finansowych.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Kredyt dla firm Rzeszów

z Habza Finanse to:

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

ikona5

Kredyty konsolidacyjne dla firm

ikona6

Upadłość firmKredyt dla firm Rzeszów – czy jest dostępny w Rzeszowie

ikona7

Kredyt dla firm Rzeszów, jest dostępny w wielu różnych bankach na terenie miasta. Obecnie większość znanych banków ma w swojej ofercie produkty finansowe dla przedsiębiorców.
Kredyt na rozwój firmy lub podtrzymanie jej działalności jest stosunkowo łatwo dostępny – trzeba jedynie wiedzieć gdzie szukać atrakcyjnej oferty.

To czy Twoja firma będzie się rozwijać, zależy w dużej mierze od tego, ile środków finansowych będzie posiadać. Prowadzenie biznesu w Polsce wiążę się ze sporymi kosztami i trzeba się na nie odpowiednio przygotować. Rozwijanie się i inwestowanie w nowe produkty, maszyny, towary itd. to duży koszt.

Skąd wziąć pieniądze? Kredyt firmowy może pomóc Ci zaspokoić wszelkie potrzeby w firmie. Rozwój firmy z pomocą środków bankowych to dobry pomysł, ponieważ może to przynieść wiele korzyści w długiej perspektywie czasu. Kredyt bankowy stanowi jeden z bezpieczniejszych sposobów na finansowanie bieżących potrzeb firmy oraz dużych inwestycji w rozwój przedsiębiorstwa.

Zobowiązanie można rozłożyć na wygodne do spłaty raty. Kredyty Rzeszów dla firm są dostępne dla małych, średnich i dużych firm. Mogą z nich skorzystać zarówno doświadczeni, jak i nowi przedsiębiorcy. Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, nasi doradcy kredytowi znajdą dla Ciebie najlepszą na rynku ofertę kredytu firmowego.


Sprawdź, czy kredyt dla firmy to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online


Kredyty firmowe Rzeszów – jakie rodzaje kredytów są dostępne w Rzeszowie?

ikona8

Oferta banków, jeśli chodzi o kredyty dla firm, jest bardzo szeroka. Obecnie przedsiębiorcy mogą wybierać spośród takich zobowiązań jak:

Kredyt dla firm Rzeszów w zależności od jego rodzaju można przeznaczyć na różnego typu wydatki związane z prowadzeniem firmy. Środki z kredytu inwestycyjnego można przeznaczyć m.in. na zakup: maszyn produkcyjnych, wyposażenie biura, samochodów firmowych, szkoleń dla pracowników w celu doskonalenia ich umiejętności, nieruchomości.

Kredyt obrotowy to z kolei rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy potrzebują pieniędzy na bieżące wydatki np. wynagrodzenia pracowników i opłacenie faktur od kontrahentów.

Kredyt dla firm może sfinansować prace remontowe w firmie, zakup wyposażenia pomieszczeń w biurze. Z pomocą takiego zobowiązania możesz zakupić biurka, komputery, wyposażenie zaplecza firmowego, regały, szafy, drukarki i wiele innych rzeczy.

Co ciekawe środki z kredytu można przeznaczyć także na zakup oprogramowania i licencji do różnego typu programów niezbędnych do prowadzenia działalności.

Kredyt na start to oferta dla nowych przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z prowadzeniem firmy. Nasi doradcy Habza Finanse mogą pomóc Ci dopasować rodzaj kredytu do Twoich potrzeb i podpowiedzą Ci, które rozwiązanie będzie na dany moment najlepsze.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt dla firmy.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice miedzy ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Kredyt dla firm Rzeszów – kto może się ubiegać?


Nasi doradcy kredytowi, pomagają w pozyskaniu kredytu przedsiębiorcom, w różnych sytuacjach finansowych. 
Kredyt dla firm Rzeszów jest skierowany do początkujących oraz doświadczonych przedsiębiorców z różnych branż: przemysłowej, kosmetycznej, gastronomicznej, florystycznej i wielu innych.

 Nawet jeśli Twoja firma znajduje się w trudnej sytuacji finansowej, pomożemy Ci uzyskać pozytywną odpowiedź na wniosek kredytowy. Możemy wynegocjować dla Ciebie dogodne warunki spłaty, niskie oprocentowanie, dłuższy okres kredytowania.

Czy warto starać się o kredyt dla firm samodzielnie? Można to zrobić, jednak nie zawsze będzie to najlepsze rozwiązanie. Prowadzenie własnej firmy jest czasochłonne, dlatego przedsiębiorca może nie mieć zbyt wiele czasu na znalezienie najlepszej oferty na rynku.

Analizowanie propozycji z kilku banków, przeglądanie szczegółów ofert i dopinanie wszelkich formalności może zająć czas, który my możemy pomóc Ci zaoszczędzić. Kredyty Rzeszów są dostępne dla szerokiej grupy odbiorców – dzięki dodatkowym pieniądzom pozyskanym w ramach kredytu możesz rozwinąć swój biznes.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm Rzeszów – sprawdź możliwości.


Kredyt gotówkowy dla firm Rzeszów


Aby otrzymać kredyt dla firm Rzeszów trzeba spełnić kilka warunków. Bank przed udzieleniem przedsiębiorcy zobowiązania finansowego sprawdzi, jaka jest płynność finansowa firmy oraz jej historia kredytowa.

Należy zgromadzić kilka niezbędnych dokumentów kredytowych, będą to m.in.:

 • zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej,
 • potwierdzenie nadania numeru identyfikacji podatkowej NIP z Urzędu Skarbowego,
 • zaświadczenie o nadaniu REGON,
 • zaświadczenie KRS,
 • statut spółki,
 • umowa spółki,
 • deklaracje podatkowe za poprzedni rok,
 • rachunki zysków i strat za ostatni rok obrachunkowy,
 • zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami względem ZUS i US.

W zależności od tego, jaki typ firmy prowadzisz czy też jesteś właścicielem spółki lista dokumentów, które trzeba przygotować może się różnić. Nie wszystkie dokumenty podane wyżej muszą być niezbędne w przypadku kredytu, o który chcesz się ubiegać. Skontaktuj się z nami, nasi doradcy pomogą Ci w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów i pomogą w złożeniu wniosku o kredyt firmowy.


Kredyt dla firm – o czym należy pamiętać?


Kredyty dla firm Rzeszów może okazać się pomocą w rozwinięciu firmy lub ratunkiem w momencie, gdy w przedsiębiorstwie pojawiły się chwilowe problemy finansowe. 

Aby jednak takie zobowiązanie było jak najbardziej opłacalne, należy dokładnie przeanalizować jego koszty. Zanim podpiszesz umowę kredytową, sprawdź, jaki jest całkowity koszt kredytu i to czy będziesz w stanie bez problemu regulować miesięczną ratę zobowiązania. 

Dobrze dobrany do możliwości finansowych firmy kredyt nie stanowi żadnego zagrożenia. Kredyty Rzeszów uzyskane z pomocą specjalisty kredytowego Habza Finanse nie będą stanowiły zbyt dużego obciążenia dla firmowego budżetu. Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci uzyskać korzystny kredyt na rozwój firmy.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyt dla firm Rzeszów – sprawdź możliwości.


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us
kredyt obrotowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt dla firm Rzeszów

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek