Z nami uzyskasz pożyczkę bez zdolności kredytowej, nawet jeśli bank wcześniej odmówił Ci udzielenia finansowania. Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja sprawiają, że z nami Twoje szanse rosną. Uzyskaj nawet do 150 tys. zł. Konsolidacja kredytów, pożyczek a także chwilówek z dodatkowymi środkami na dowolny cel – szybko i w oparciu o minimum formalności.

Pożyczka bez zdolności kredytowej – Habza Finanse

Wpadłeś w pętlę zadłużenia a Twój bank odrzucił wniosek kredytowy?

Nie wiesz jak poradzić sobie z trudną sytuacją ?

Raty są zbyt wysokie aby dokonywać regularnych spłat?

Czujesz, że sytuacja wymyka się spod kontroli?

Banki chętnie udzielają kredytów i pożyczek klientom posiadającym stały dochód i regularnie płacącym swoje zobowiązania. Niestety w przypadku wystąpienia problemów finansowych często odwracają się od klienta i odrzucają wnioski kredytowe. Klient pozostaje postawiony pod ścianą. Najgorszym rozwiązaniem jest składanie kolejnych wniosków do banków, które wysyłają zapytanie do Biura Informacji Kredytowej (BIK). Każdy złożony wniosek obniża tzw. scoring, punktację w BIK oraz wiarygodność kredytową. Duża ilość zapytań kredytowych jest sygnałem ostrzegawczym dla wszystkich sytuacji udzielających finansowania.

Kredyt bez zdolności kredytowej Warszawa – sposób na wyjście ze spirali zadłużenia?

Osoby z negatywną historią w Biurze Informacji Kredytowej zmagają się z wieloma problemami, a nie nierzadko również z odmową udzielenia tradycyjnego pożyczki lub kredytu. Ta sytuacja często ma miejsce już na samym początku wnioskowania o kredyt i często jest powodem do stresu, rezygnacji i wstydu. Rynek finansowy jest jednak bardzo elastyczny i zawsze stara się wpisywać w aktualne potrzeby klientów. Dzięki temu, kredyt dla osób bez zdolności kredytowej jest jak najbardziej możliwy do uzyskania. Kolejnym plusem jest to, że nierzadko wiąże się on z minimalną liczbą formalności, co znacznie skraca proces analizy wniosku.

W przypadku skorzystania z oferty jaką jest kredyt dla zadłużonych bez zdolności kredytowej przez Internet, cała procedura może nawet nie wykraczać poza obszar własnego domu. W takiej sytuacji, wniosek i wszystkie konieczne informacje można podać przez Internet. Jest to wyjątkowo dyskretny i szybki sposób wnioskowania o dodatkową gotówkę. Kredyty dla zadłużonych bez zdolności przez Internet są coraz częściej wybieraną formą finasowania – szczególnie dotyczy to osób, które z różnych względów aktualnie lub w przeszłości miały trudności ze spłatą, lub mają niewystarczające dochody i zbyt duże zobowiązania aby otrzymać określoną sumę potrzebnych środków.

Kredyt bez zdolności kredytowej z Habza Finanse

Kredyt bez zdolności kredytowej to realna pomoc w walce z zadłużeniem. Trudna sytuacja finansowa, negatywne wpisy w bazach takich jak BIK czy KRD czy problemy ze spłatą nie są przeszkodą aby uzyskać potrzebne finansowanie.

Współpraca z Habza Finanse to gwarancja minimum formalności. Dzięki nam pozyskasz kredyt czy pożyczkę bez zdolności kredytowej, w oparciu o minimum formalności, a kwestie które nie wymagają Twojego zaangażowania zostaną załatwione bezzwłocznie.

Kredyt bez zdolności kredytowej na dobrych warunkach? Z Habza Finanse to możliwe. Wiemy gdzie i jak starać się o finansowanie, a Ty możesz skorzystać z tej wiedzy i pozyskać potrzebny Ci kredyt bądź pożyczkę na możliwie najlepszych warunkach.

Środki pozyskane w formie kredytu bez zdolności kredytowej możesz przeznaczyć na dowolny cel. Nie musisz informować kredytodawcy na co przeznaczysz kwotę kredytu.

Jak dostać kredyt bez zdolności kredytowej?

Doświadczeni pracownicy Habza Finanse pomagają w uzyskiwaniu kredytów bankowych bez składania zbędnych zapytań kredytowych. Kredyty dla osób bez zdolności kredytowej, w zależności od indywidualnej sytuacji wnioskodawcy, wysokości wnioskowanego kredytu i wielu innych czynników, mogą wymagać dostarczenia szczegółowych informacji o sytuacji finansowej. We wniosku warto zawrzeć informacje o aktualnie posiadanych zobowiązaniach i ich łącznej wysokości. Nie bez znaczenia jest również rating kredytobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej. Warto jednak pamiętać, że nawet osoby z negatywną historią kredytową mogą ubiegać się o szybki kredyt bez zdolności kredytowej. Pożyczka bez zdolności nierzadko pozwala na poprawę swojej sytuacji finansowej, w której otrzymanie tradycyjnego kredytu nie byłoby możliwe. Aby otrzymać kredyt dla zadłużonych bez zdolności należy najpierw skontaktować się z doradcą, przedstawić swoją sytuację materialną i skupić się na możliwych rozwiązaniach, które zaproponuje doradca.

Kredyt bez zdolności może rozwiązać Twoje problemy finansowe

Interesuje Cię konsolidacja?

Chcesz spłacić kredyty lub chwilówki?

Wpadłeś w pętlę zadłużenia ?

Pożyczka bez zdolności kredytowej:

 • Wysoka kwota kredytu – do 150 tys. zł
 • Długi okres kredytowania – do 120 miesięcy
 • Bez zgody współmałżonka – do 100 000 zł
 • Z opóźnieniami w BIK – do 90 dni
 • Konsolidacja Kredytów
 • Konsolidacja Chwilówek i pożyczek pozabankowych
 • Proces Online

Jak przebiega pomoc kredytowa Habza Finanse:

 • Bezpłatna analiza sytuacji finansowej
 • Przygotowanie oferty dopasowanej do potrzeb i możliwości klienta
 • Uzyskanie wstępnej decyzji (bez zapytania w BIK)
 • Przygotowanie wniosku
 • Negocjacje na poziomie analityka/Dyrektora  i uzyskanie decyzji kredytowej
 • Przygotowanie oraz podpisanie umowy kredytowej
 • Uruchomienie środków

Co oferujemy?

 • wsparcie merytoryczne na każdym etapie
 • kredyt z liberalnym podejściem do liczenia zdolności kredytowej
 • możliwość uzyskania dodatkowych środków na dowolny cel
 • najlepsze dostępne warunki kredytowania

Nasza praca to wyszukiwanie najlepszych kredytów i pożyczek. Służmy swoją radą, doświadczeniem i wiedzą osobom prywatnym, jak również firmom z każdego sektora. Bez względu na to, czy są Ci potrzebne pieniądze na już, czy niezbędna jest szybka konsolidacja kredytów. Pośrednicy Kredytowi zatrudnieni w firmie HABZA Finanse mają styczność z tego rodzaju problemami każdego dnia. Wieloletnie doświadczenie pośredników jest gwarantem profesjonalnej obsługi. Wyszukamy dla Ciebie ofertę z najlepszym oprocentowaniem i najniższymi kosztami.

Co wpływa na niską zdolność kredytową?

Niedostateczna w oczach banku zdolność kredytowa może być spowodowana między innymi zbyt niskimi zarobkami czy negatywną historią kredytową. Na naszą niekorzyść może działać również forma zatrudnienia uważana przez kredytodawców za mało stabilną, czyli nie umowa o pracę na czas nieokreślony, a na przykład umowa o dzieło czy umowa zlecenie. Osoby, którym zdarzyło się w przeszłości spóźniać z regulowaniem rat kredytów lub pożyczek, są postrzegane jako mało wiarygodne i często spotykają się z odmowami. Problematyczna może okazać się również duża ilość osób na utrzymaniu czy spłacanie szeregu innych zobowiązań.

Skontaktuj się z nami

Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Bez zdolności. Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

Pożyczka bez zdolności kredytowej z Habza Finanse to:

 • Do 350 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące
  bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%

Poznaj opinie Naszych klientów

Jestem wdzięczna Pani Izabeli za pomoc, cierpliwość, profesjonalne doradztwo. Pani Izabela, to mistrzyni w załatwieniu trudnych spraw. Z całego serca polecam

Pomoc w konsolidacji chwilówek

В ситуации, когда все казалось безнадежным и отказы в банках в консолидации кредитов прогнозировали серьезный дефолт, обращение в организацию HABZA FINANSE было…

Serdeczne podziękowania dla Pana Marceli Kwaśniewski który pomógł mi wyjść z bardzo trudnej sytuacji w jakiej się znalazlam. Kiedy byłam już zrezygnowana…

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij pełny wniosek – umożliwi to doradcy znalezienie najlepszego rozwiązania dla Ciebie

Wniosek skrócony

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Habza Group Sp. z o.o.