Z nami uzyskasz pożyczkę bez zdolności kredytowej, nawet jeśli bank wcześniej odmówił Ci udzielenia finansowania. Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja sprawiają, że z nami Twoje szanse rosną. Uzyskaj nawet do 150 tys. zł. Konsolidacja kredytów, pożyczek a także chwilówek z dodatkowymi środkami na dowolny cel – szybko i w oparciu o minimum formalności.

Pożyczka bez zdolności kredytowej – Habza Finanse

Wpadłeś w pętlę zadłużenia a Twój bank odrzucił wniosek kredytowy?

Nie wiesz jak poradzić sobie z trudną sytuacją ?

Raty są zbyt wysokie aby dokonywać regularnych spłat?

Czujesz, że sytuacja wymyka się spod kontroli?

Banki chętnie udzielają kredytów i pożyczek klientom posiadającym stały dochód i regularnie płacącym swoje zobowiązania. Niestety w przypadku wystąpienia problemów finansowych często odwracają się od klienta i odrzucają wnioski kredytowe. Klient pozostaje postawiony pod ścianą. Najgorszym rozwiązaniem jest składanie kolejnych wniosków do banków, które wysyłają zapytanie do Biura Informacji Kredytowej (BIK). Każdy złożony wniosek obniża tzw. scoring, punktację w BIK oraz wiarygodność kredytową. Duża ilość zapytań kredytowych jest sygnałem ostrzegawczym dla wszystkich sytuacji udzielających finansowania.

Kredyt bez zdolności kredytowej Warszawa – sposób na wyjście ze spirali zadłużenia?

Osoby z negatywną historią w Biurze Informacji Kredytowej zmagają się z wieloma problemami, a nie nierzadko również z odmową udzielenia tradycyjnego pożyczki lub kredytu. Ta sytuacja często ma miejsce już na samym początku wnioskowania o kredyt i często jest powodem do stresu, rezygnacji i wstydu. Rynek finansowy jest jednak bardzo elastyczny i zawsze stara się wpisywać w aktualne potrzeby klientów. Dzięki temu, kredyt dla osób bez zdolności kredytowej jest jak najbardziej możliwy do uzyskania. Kolejnym plusem jest to, że nierzadko wiąże się on z minimalną liczbą formalności, co znacznie skraca proces analizy wniosku.

W przypadku skorzystania z oferty jaką jest kredyt dla zadłużonych bez zdolności kredytowej przez Internet, cała procedura może nawet nie wykraczać poza obszar własnego domu. W takiej sytuacji, wniosek i wszystkie konieczne informacje można podać przez Internet. Jest to wyjątkowo dyskretny i szybki sposób wnioskowania o dodatkową gotówkę. Kredyty dla zadłużonych bez zdolności przez Internet są coraz częściej wybieraną formą finasowania – szczególnie dotyczy to osób, które z różnych względów aktualnie lub w przeszłości miały trudności ze spłatą, lub mają niewystarczające dochody i zbyt duże zobowiązania aby otrzymać określoną sumę potrzebnych środków.

Kredyt bez zdolności kredytowej z Habza Finanse

Kredyt bez zdolności kredytowej to realna pomoc w walce z zadłużeniem. Trudna sytuacja finansowa, negatywne wpisy w bazach takich jak BIK czy KRD czy problemy ze spłatą nie są przeszkodą aby uzyskać potrzebne finansowanie.

Współpraca z Habza Finanse to gwarancja minimum formalności. Dzięki nam pozyskasz kredyt czy pożyczkę bez zdolności kredytowej, w oparciu o minimum formalności, a kwestie które nie wymagają Twojego zaangażowania zostaną załatwione bezzwłocznie.

Kredyt bez zdolności kredytowej na dobrych warunkach? Z Habza Finanse to możliwe. Wiemy gdzie i jak starać się o finansowanie, a Ty możesz skorzystać z tej wiedzy i pozyskać potrzebny Ci kredyt bądź pożyczkę na możliwie najlepszych warunkach.

Środki pozyskane w formie kredytu bez zdolności kredytowej możesz przeznaczyć na dowolny cel. Nie musisz informować kredytodawcy na co przeznaczysz kwotę kredytu.

Jak dostać kredyt bez zdolności kredytowej?

Doświadczeni pracownicy Habza Finanse pomagają w uzyskiwaniu kredytów bankowych bez składania zbędnych zapytań kredytowych. Kredyty dla osób bez zdolności kredytowej, w zależności od indywidualnej sytuacji wnioskodawcy, wysokości wnioskowanego kredytu i wielu innych czynników, mogą wymagać dostarczenia szczegółowych informacji o sytuacji finansowej. We wniosku warto zawrzeć informacje o aktualnie posiadanych zobowiązaniach i ich łącznej wysokości. Nie bez znaczenia jest również rating kredytobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej. Warto jednak pamiętać, że nawet osoby z negatywną historią kredytową mogą ubiegać się o szybki kredyt bez zdolności kredytowej. Pożyczka bez zdolności nierzadko pozwala na poprawę swojej sytuacji finansowej, w której otrzymanie tradycyjnego kredytu nie byłoby możliwe. Aby otrzymać kredyt dla zadłużonych bez zdolności należy najpierw skontaktować się z doradcą, przedstawić swoją sytuację materialną i skupić się na możliwych rozwiązaniach, które zaproponuje doradca.

Kredyt bez zdolności może rozwiązać Twoje problemy finansowe

Interesuje Cię konsolidacja?

Chcesz spłacić kredyty lub chwilówki?

Wpadłeś w pętlę zadłużenia ?

Pożyczka bez zdolności kredytowej:

 • Wysoka kwota kredytu – do 150 tys. zł
 • Długi okres kredytowania – do 120 miesięcy
 • Bez zgody współmałżonka – do 100 000 zł
 • Z opóźnieniami w BIK – do 90 dni
 • Konsolidacja Kredytów
 • Konsolidacja Chwilówek i pożyczek pozabankowych
 • Proces Online

Jak przebiega pomoc kredytowa Habza Finanse:

 • Bezpłatna analiza sytuacji finansowej
 • Przygotowanie oferty dopasowanej do potrzeb i możliwości klienta
 • Uzyskanie wstępnej decyzji (bez zapytania w BIK)
 • Przygotowanie wniosku
 • Negocjacje na poziomie analityka/Dyrektora  i uzyskanie decyzji kredytowej
 • Przygotowanie oraz podpisanie umowy kredytowej
 • Uruchomienie środków

Co oferujemy?

 • wsparcie merytoryczne na każdym etapie
 • kredyt z liberalnym podejściem do liczenia zdolności kredytowej
 • możliwość uzyskania dodatkowych środków na dowolny cel
 • najlepsze dostępne warunki kredytowania

Nasza praca to wyszukiwanie najlepszych kredytów i pożyczek. Służmy swoją radą, doświadczeniem i wiedzą osobom prywatnym, jak również firmom z każdego sektora. Bez względu na to, czy są Ci potrzebne pieniądze na już, czy niezbędna jest szybka konsolidacja kredytów. Pośrednicy Kredytowi zatrudnieni w firmie HABZA Finanse mają styczność z tego rodzaju problemami każdego dnia. Wieloletnie doświadczenie pośredników jest gwarantem profesjonalnej obsługi. Wyszukamy dla Ciebie ofertę z najlepszym oprocentowaniem i najniższymi kosztami.

Co wpływa na niską zdolność kredytową?

Niedostateczna w oczach banku zdolność kredytowa może być spowodowana między innymi zbyt niskimi zarobkami czy negatywną historią kredytową. Na naszą niekorzyść może działać również forma zatrudnienia uważana przez kredytodawców za mało stabilną, czyli nie umowa o pracę na czas nieokreślony, a na przykład umowa o dzieło czy umowa zlecenie. Osoby, którym zdarzyło się w przeszłości spóźniać z regulowaniem rat kredytów lub pożyczek, są postrzegane jako mało wiarygodne i często spotykają się z odmowami. Problematyczna może okazać się również duża ilość osób na utrzymaniu czy spłacanie szeregu innych zobowiązań.

Skontaktuj się z nami

Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Roman kredyty Habza Finanase
Roman – Ekspert kredytowy
 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Czy pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online są możliwe?

Zdolność kredytowa jest jednym z pierwszych aspektów, które zazwyczaj zweryfikuje potencjalny wierzyciel przed podjęciem decyzji kredytowej. Zależy ona między innymi od takich czynników, jak wysokość dochodów, ilość oraz wysokość aktualnych zobowiązań, forma zatrudnienia oraz koszty utrzymania. Dzięki oszacowaniu zdolności kredytowej instytucja finansowa jest w stanie ocenić i zminimalizować ryzyko związane z przyznaniem pożyczki danej osobie. Zbyt niska zdolność kredytowa jest sygnałem dla banku lub firmy pożyczkowej, że klient może mieć problem ze spłaceniem zobowiązania na czas. W związku z tym pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online mogą być trudniejsze do otrzymania niż w przypadku, gdybyśmy posiadali wyższą zdolność kredytową. Nie są jednak całkowicie niemożliwe. Wiele zależy od indywidualnych okoliczności. Co więcej, szanse na uzyskanie pożyczki będą niższe w przypadku starania się o nią samodzielnie. Korzystając z pomocy naszych ekspertów, można znacznie te szanse podnieść, więc warto rozważyć takie rozwiązanie.

Jak zaciągać pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online?

Jest kilka sposobów na to, jak zaciągać pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online. Można spróbować samodzielnie składać wnioski do różnych instytucji finansowych. Trzeba jednak liczyć się z tym, że może się to skończyć uzyskaniem odpowiedzi negatywnej. Dodatkowo, wszystkie zapytania o potencjalnego pożyczkobiorcę będą widniały w BIK-u, potencjalnie utrudniając kolejne próby uzyskania korzystnego zobowiązania. W związku z tym lepszym rozwiązaniem może być powierzenie sprawy specjaliście, który od razu ustali, gdzie szanse na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej będą najwyższe, a przy tym warunki pożyczki najkorzystniejsze. Dzięki temu nie będzie dochodziło do generowania zbędnych zapytań w BIK-u, a cały proces zaciągania zobowiązania finansowanego stanie się mniej stresujący i szybszy. Jest to o tyle istotne, że osobom poważnie zadłużonym często bardzo zależy na czasie i chcą one uzyskać pozytywną decyzję kredytową jak najszybciej. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie, eksperci są w stanie osiągać pożądane wyniki w bardzo krótkim czasie.

Czy pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online się opłacają?

Trzeba pamiętać, że tego typu pożyczki mogą być sposobem na wyjście z trudnej sytuacji dla osób, których domowy budżet jest bardzo napięty. W wielu przypadkach takie osoby nie mogłyby skorzystać z innych metod finansowania, czy to z uwagi na brak odpowiedniej zdolności kredytowej, czy negatywną historię kredytową. Można więc powiedzieć, że pożyczki dla zadłużonych ogółem są opłacalne, natomiast należy zwrócić uwagę na fakt, że różne pożyczki tego samego typu mogą być mniej lub bardziej korzystne z uwagi na pewne ich parametry. Na koszt pożyczki, a co za tym idzie na jej opłacalność, wpływa między innymi oprocentowanie zobowiązania, a także prowizja za jego zaciągnięcie i koszty dodatkowe. Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online mogą charakteryzować się wyższym kosztem niż kredyty bankowe, ale nie musi tak być w każdym przypadku. W związku z tym warto skorzystać z profesjonalnej pomocy w ich zaciąganiu. W ten sposób można mieć pewność, że pożyczka zostanie wzięta na najlepszych możliwych warunkach i nie będziemy niepotrzebnie na niej przepłacać.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Bez zdolności. Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

Pożyczka bez zdolności kredytowej z Habza Finanse to:

 • Do 350 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%

Poznaj opinie Naszych klientów

Wszystko poszło sprawnie

Witam wszystkich którym pomogła firma HABZA. Bardzo rzeletnie podchodzą do sprawy,Wszystko udało sie skonsolidować i uzyskać dodatkowe środki na konto.Bardzo polecam i…

Dziękuję firmie Habza Finanse, że zatrudnia takie osoby jak Pan Bartosz Piędziak. Człowiek o wielkim sercu , który sprawia, że marzenia się…

Dziękuję za rzetelną i szybką pomoc Panu Jankowi oraz profesjonalne podejście do mojej sprawy polecam współpracę z habza finanse z Panem Jankiem.…

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij pełny wniosek – umożliwi to doradcy znalezienie najlepszego rozwiązania dla Ciebie

Wniosek skrócony

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Habza Group Sp. z o.o.