Leasing dla nowych firm

Samochód to dziś nieodłączny element prowadzenia działalności. Wybierz najkorzystniejszy sposób na sfinansowanie zakupu auta niezależnie od etapu rozwoju, na którym jest Twoja firma. Potrzebujesz kredytu na zakup samochodu bądź starasz się o leasing dla nowych firm – z nami zrobisz to szybko i skutecznie.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.Leasing dla nowych firm – najważniejsze informacje

ikona7

Naturalną potrzebą każdej firmy jest posiadanie floty samochodowej – czy to skromnej, składającej się z jednego, góra dwóch aut, jak i całego parkingu firmowych pojazdów, robiących codziennie setki kilometrów. Jeśli nie mamy wystarczających środków na zakup samochodu firmowego, najczęściej zastanawiamy się nad kredytem, który pozwoli nam sfinansować ten cel. 

Inną opcją jest wzięcie auta w leasing – jest to zabieg często stosowany przez przedsiębiorstwa. Rozwiązanie to ma wiele zalet: nie tylko pozwala zmniejszyć koszty, lecz także jest mniej czasochłonne i wymaga znacznie mniej formalności.

W przypadku kredytu celowego na zakup środka transportu, właściciel firmy musi liczyć się z koniecznością dostarczenia obszerniejszej dokumentacji, a także poniesieniem kosztu zobowiązania, przede wszystkim w postaci naliczonych odsetek oraz prowizji. Dodatkowo jest on zobowiązany do ubezpieczenia przedmiotu kredytu, czyli zawarcia polisy OC/AC z wybranym przez siebie ubezpieczycielem.

Jeżeli przedsiębiorca zdecyduje się już na kupno samochodu firmowego i chce zakup ten sfinansować odpowiednim kredytem, na początku powinien zastanowić się, jaki pojazd go interesuje – osobowy czy ciężarowy, używany czy nowy, klasa premium czy ekonomiczna? Od rodzaju samochodu zależy bowiem rodzaj i wielkość kredytu oraz warunki jego spłaty.


Sprawdź, czy leasing dla firmy to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online

Czym różnią się od siebie leasing i kredyt samochodowy?


Kupując auto możemy wybrać pomiędzy dwoma opcjami: między kredytem samochodowym a leasingiem. Co różni te dwa rozwiązania i które z nich naprawdę jest bardziej opłacalne dla przedsiębiorcy?

Co ważne, kredyt samochodowy jest przeważnie tańszym rozwiązaniem niż kredyt obrotowy zaciągany na dowolny cel. W przypadku zobowiązania celowego można bowiem liczyć na oprocentowanie w granicach 5%, natomiast przy kredycie obrotowym jest to już koszt rzędu 8-10%, co wynika przede wszystkim z rodzaju ustanawianych zabezpieczeń.

Przeważnie dzieje się tak, że bank udzielający kredytu samochodowego zostaje wpisany do dowodu jako współwłaściciel pojazdu do czasu całkowitej jego spłaty. Oznacza to więc, że za cenę tańszego kredytu właściciel firmy musi liczyć się z ewentualnymi utrudnieniami w swobodzie dysponowania pojazdem. Natomiast kredyt obrotowy jest rozwiązaniem droższym, ale za to daje większą swobodę w zagospodarowaniu pożyczonymi środkami.

Jeżeli zaś chodzi o leasing, to najogólniej mówiąc jest to przekazanie praw do użytku konkretnego pojazdu, którego leasingodawca jest właścicielem prawnym, z leasingodawcy na leasingobiorcę, który zobowiązany jest uiszczać za nie opłatę, czyli po prostu raty leasingowe. Rozwiązanie to najłatwiej jest porównywać do dzierżawy lub najmu danego pojazdu. Koszty leasingu są pokrywane z bieżących dochodów firmy, która zyskuje na użytkowaniu danego sprzętu. Leasing dzieli się na finansowy (czyli kapitałowy) oraz operacyjny (bieżący). Leasing finansowy od leasingu operacyjnego różni się tym, że w tym pierwszym czas użytkowania trwa zwykle tyle, co okres amortyzacji przedmiotu i możliwe jest zawarcie klauzuli o wykupie; zaś w tym drugim czas użytkowania danego przedmiotu jest zazwyczaj krótszy niż okres całkowitego zużycia i nie może zawierać ona klauzuli o wykupie.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać leasing dla nowej firmy.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice między ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Kto może ubiegać się o kredyt samochodowy dla firm?

Wielu przedsiębiorców, którzy prowadzą jednoosobową działalność korzysta po prostu ze swoich prywatnych samochodów. Jednak w miarę rozwoju firmy warto pomyśleć o pojeździe przeznaczonym wyłącznie do wypełniania obowiązków zawodowych. Kredyt na zakup samochodu może zostać zaciągnięty zarówno przez osobę fizyczną, która ma zarejestrowaną działalność gospodarczą, jak i przez przedsiębiorcę w ramach prowadzonej działalności – nie ma to większego znaczenia. Ważnym jest za to, żeby pozyskane finansowanie zostało przeznaczone na zakup samochodu służbowego – wówczas pojazd zostaje uznany za składnik majątku firmowego, a wydatki i opłaty z nim związane mogą być zaliczane do kosztów uzyskania przychodu.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Leasing dla nowych firm – sprawdź możliwości.


Kredyt na samochód dla nowej firmy – czy jest możliwe jego otrzymanie?

Wiele nowych firm, dopiero rozpoczynających działalność, potrzebuje własnego, służbowego pojazdu. Samochód firmowy jest szczególnie ważny w przypadku działalności opierających się na pracy mobilnej. Nawet z krótkim stażem działalności można wnioskować o kredyt na samochód dla nowej firmy. Ostateczna wysokość udzielonego kredytu jest uzależniona od indywidualnej sytuacji kredytobiorcy. Niemniej jednak kredyt samochodowy dla nowej firmy, jeśli chodzi o zakres wymaganych dokumentów do przeprowadzenia analizy, może być nieco bardziej liberalny. Wynika to z faktu braku długiej historii finansowej firmy. Startupy nierzadko nie mogą dostarczyć takich dokumentów jak KPiR i innych zaświadczeń związanych z działalnością. Na szczęście, mimo tego, istnieje dla nich odpowiednie rozwiązanie i nawet początkujący przedsiębiorca może ubiegać się o kredyt na samochód dla nowej firmy, co znacznie ułatwia początek jego biznesowej drogi.

Leasing i kredyt samochodowy z HABZA Finanse

Jesteś zainteresowany leasingiem lub kredytem samochodowym dla firm? Skontaktuj się z nami! Pośrednik kredytowy odpowie na wszystkie Twoje pytania, wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę, pomoże w wypełnianiu wniosku i dopełnieniu formalności, a także zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pośrednicy kredytowi HABZA Finanse są w stanie wynegocjować warunki kredytowania niedostępne dla innych klientów. Współpracujemy ściśle z przedstawicielami banków i instytucji finansowych, tworząc bazę godnych zaufania pracowników i minimalizując w ten sposób ryzyko decyzji odmownej. Zapraszamy do kontaktu!


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Leasing dla nowych firm

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek