Nasi klienci często polecają nas innym

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia.
Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

Magdalena Karczewska

37.248.217.152

Z pomocy Habza Finanse już kiedyś korzystałam. Pan Łukasz Kowalczyk mi pomógł. W Grudniu napisałam do Pana Łukasza po raz kolejny… Do tej pory tylko dwa telefony. I cisza. Ja rozumiem, że nie zawsze można pomoc, ale trzeba umieć zadzwonić i przedstawić sytuację, wytłumaczyć, że nie można pomóc. Nie chować głowy w piasek. To przykre.

Tomasz Urlik

89.64.37.98

Bardzo Dziękuję Panu Maciejowi Karasuski, szyba pomóc okazała się Bardzo szybka jeszcze raz dziękuję. Polecam Habza Finanse dla każdego kto się boryka problemami finansowymi pełen profesjonalizm

James Okoro

178.235.190.226

Thank you very much Mr. Marceli Kwasniewski for professional, fast help in obtaining a loan. I recommend .

Aleksandra

31.0.65.32

Polecam, bardzo profesjonalnie i uczciwie.

Urszula Urszula

195.216.250.17

Gorąco polecam usługi Pana Pawła Myślińskiego. Kiedy trafiłam do firmy Habza moja sprawę prowadziła inna osoba z której nie byłam zadowolona. Zasugerowałam się rewelacyjnymi opiniami które miał Pan Paweł i zmieniłam opiekuna sprawy na Pana Pawła. To był strzał w dziesiątkę! Podczas jednej rozmowy z Panem Pawłem otrzymałam pakiet tylu ważnych informacji ilu nie otrzymalam przez tydzień kiedy moja sprawę prowadziła poprzednia osoba. Potwierdzam że dla Pana Pawła nie ma rzeczy niemożliwych, jest niesamowicie profesjonalny, bardzo cierpliwy i posiada ogromną wiedzę w sprawach finansowych. Gorąco polecam Pana Pawła Myślińskiego..pomoże każdemu ,nawet w beznadziejnej sytuacji. Co ważne jest cierpliwy i zawsze odbiera telefon i odpisuje.Pozdrawiam Urszula

Monika

213.216.68.26

Wielkie podziękowania dla Pana Krystiana Krasuskiego , który swoją rzetelnością oraz profesjonalnym podejściem pomógł mi uporać się z kłopotami w ciągu dosłownie tygodnia.Rzetelna wiedza, praktyczne podejście , profesjonalizm oraz życzliwe podejście spowodowało ,że bez stresu wyprostowałam sprawy tak jak chciałam .Bardzo polecam kazdemu , kto jest w kłopocie! Wszystkiego dobrego!

Marcin Gotowko

5.173.139.161

Polecam!!!
Profesjonalizm i zaangażowanie pana Bartosza Piędziak pozwoliły na pełen sukces mojej sprawy za co bardzo dziekuje i pozdrawiam!

Magdalena Story

31.0.53.212

Jestem wdzięczna Pani Izabeli za pomoc, cierpliwość, profesjonalne doradztwo.
Pani Izabela, to mistrzyni w załatwieniu trudnych spraw. Z całego serca polecam

Sebastian Nowak

88.156.132.81

Pomoc w konsolidacji chwilówek

Natalia Statkevich

87.206.211.200

В ситуации, когда все казалось безнадежным и отказы в банках в консолидации кредитов прогнозировали серьезный дефолт, обращение в организацию HABZA FINANSE было самым правильным решением. Благодаря компетентной помощи г-на Марцели Квасневского (Marceli Kwaśniewski) невозможное стало реальностью, сэкономлены время и нервы. Деньги тоже.
Быстро, результативно, по адекватной стоимости. Очень рекомендую услуги г-на Марцели Квасневского и HABZA FINANSE.

Paulina B.

83.26.255.190

Serdeczne podziękowania dla Pana Marceli Kwaśniewski który pomógł mi wyjść z bardzo trudnej sytuacji w jakiej się znalazlam. Kiedy byłam już zrezygnowana i szykowałam się na batalię z windykatorami i komornikami znalazlam Habza Finanse i trafiłam pod opiekę Pana Marceli . Profesjonalnie zajął się moim problem, wszystko rzetelnie wytłumaczył i dziś mogę spać spokojnie . Mam jedną ratę którą spokojnie mogę spłacać. Jeśli ktoś się waha – uwierzcie że warto. Dziś sama żałuję że zgłosiłam się tak późno.
Panie Marceli jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Arkadiusz F.

31.0.49.209

Polecam z czystym sumieniem , rzetelna firma jak najbardziej .

Monika R.

37.47.177.13

W Habza Finanse spotkalam sie ze wspaniałymi ludźmi, którzy pomogli mi wyjść z trudnej sytuacji. Pan Bartosz Pędziak krok po kroku instruował co robić. Żałuję, ze tak późno trafiłam do Habza. Udało mi sie dostać pożyczkę, która wcześniej była nie do zdobycia. Bardzo dziękuję i gorąco polecam.

Amadeusz Włodarczyk

5.173.157.178

Bardzo dziękuję za pomoc.Szczególnie panu Krzysztofowi i reszcie.
Profesjonalna i szybka pomoc w trudnych sytuacjach.Ale udało się.
Mogę Serdecznie polecić tę firmę
Dziekuję Bardzo raz jeszcze.

Monika

45.129.252.115

Bardzo dziękuje za pomoc Panu Bartoszowi Piędziak za bardzo solidne podejscie do mojego zadłużenia .Sprawa zalatwiona szybko dyskretnie i profesjonalnie.Bardzo polecam Firmę Habza.Dziękuję bardzo.

Krzysztof Piotrowski

84.140.211.196

Serdecznie pozdrawiam Panią Paulinę Przybysz. To dzięki jej zangażowaniu i fachowości mój problem sfinansowania życiowej inwestycji został zrealizowany.
Polecam współpracę ponieważ to co wydaje się niemożliwe staje się rzeczywiste.
Pozdrawiam Panią Paulinę i życzę dużo dobrego. Krzysztof P.

Michał

188.146.165.160

Przez Pandemie moja sytuacja finansowa była w bardzo złym stanie, wręcz krytycznym. Dzięki Panu Łukaszowi mogę spać spokojnie. Jeżeli szukacie rozwiązania problemów finansowych to z czystym sercem mogę polecić firmę i podejście do klienta.

Anjali

5.173.144.14

My work was was done faster than expected. Just wanted to thank Marceli Kwaśniewski for great cooperation. Thank you

Magdalena Dworkowska

188.147.107.139

Witam serdecznie..Bardzo dziękuję panu Marcelli za szybką i profesjonalną pomoc..Panie Marcelli jest pan wielki Dziękuję 🙂

Rafał Zdunek

5.173.8.30

Bardzo dziękuję panu Maciejowi Krasuski, wydawało mi się że sytuacja jest beznadziejna nie wiedziałem już co robić, dzięki panu Maciejowi uporaliśmy się z problemem pomoc trochę trwała ale się udało dziękuję !!!

Dodaj opinię

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Habza Group Sp. z o.o. lub innych podmiotów z Grupy Habza informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących wybierając jako formę kontaktu:

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz