Nasi klienci często polecają nas innym

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia.
Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

Andrzej Gerono

185.245.195.36

Pan który ze mną się kontaktował nie powinien nosić tytułu specjalisty do spraw, raczej do spraw bardzo łatwych za 20 % wysyłał mnie do kolejnych banków, jestem na tyle rozgarnięty, że sam trafię do banku. Jeżeli jesteście zadłużeni lub macie trudności z otrzymaniem kredytu, omijajcie tę firmę szerokim łukiem, strata cennego czasu. Poczułem się olany przez Pana Bartka

Sylwia R.

212.180.229.3

Dziękuję to za mało. Bardzo dziękuję za pomoc szczególnie Panu Łukaszowi Końskiemu. Pełen profesjonalizm super kontakt. Moja sprawa wyglądała na nie dorozwiązania ale się udało. Dzięki tym wszystkim wspaniałym ludziom wyszłam na prostą. Polecam z całego serca. Jeszcze raz dziękuję:)

ŁUKASZ ZIELIŃSKI

31.0.124.110

Wielkie podziękowania dla Pana Mateusza Strzeżek za profesjonalne i empatyczne podejście do sprawy. Bardzo pomocny i sympatyczny. Szybko i sprawnie dostałem kredyt Polecam.

Izabela

193.46.186.13

Profesjonalna i fachowa pomoc.
Polecam firmę z pełna odpowiedzialnością, bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jaki mailowy. Szybkie i sprawne działanie.

Przemek

31.0.91.239

Polecam tą firmę każdemu 🙂 wspaniali ludzie pracujący w tej firmie wyciągną pomocna dłoń dzięki nim mam po problemach mogę spać spokojnie 🙂

Adam

37.47.73.254

Jestem bardzo zadowolony z uslug. Gorąco polecam i bardzo chciał bym podziękować Panu Łukaszowi Kowalczykowi za szybką i sprawną pomoc w mojej sytuacji.

Krzysztof

5.184.46.203

Dziękuję bardzo za pomoc całemu zespołowi Habza Finanse jak o w szczególności Panu Łukaszowi który nie poddał się wtedy kiedy ja w momencie zwatpilem po pierwszej próbie. Walka do końca i efekt miłego zaskoczenia. Pozdrawiam i dziekuje

Daria

37.47.167.45

Profesjonalizm ? Od kiedy to się wydzwania w kółko a jak widzi się BIK zostawia się bez odpowiedzi chociażby pomimo wielu prób kontaktu? No tak strata czasu na przypadek trudny- specjalność habzy. Nie pozdrawiam Pana Romana

Maciej

31.0.87.182

Piszę po miesiącu od kiedy udało się dzięki panu Marcelemu skonsolidować kilkanaście zobowiązań bankowych i chwilówek i to na duże sumy. Jest to dobry moment żeby porównać jakość życia. Teraz widzę ważne rzeczy w życiu ktore przysłaniała mi moją piramida finansowa niestresujac się czy spłacę jedna chwilówek druga. Pan marceli świetny motywator bo od siebie też trzeba coś włożyć siły, godny zaufania fachowiec. Dokonał nie możliwego. Nie zastanawiajcie się tylko dzwońcie póki nie jest za późno.

Honorata

94.254.145.13

Polecam z całego serca Firmę Habza, a w szczególności Pana Macieja Krasuskiego którego gorąco pozdrawiam. Dzięki Panu niemożliwe stało się możliwe i wyszło w dodatku z korzyścią dla mnie na koniec . Poprzez konsolidacje pozbyłam się chwilówek i nie tylko. Kontakt z Panem Maćkiem wzorowy i bardzo profesjonalne podejście. Pan Maciej od początku mówił że damy sobie z tym radę i będzie dobrze 🙂 i tak się stało za co serdecznie dziękuję. Bardzo pomocny polecam, a przede wszystkim przemiły człowiek. Ekipo Habza dobrze ze Jesteście 😊

Mariuz L.

185.244.96.152

Chciałbym bardzo podziękować Panu Marcelemu Kwaśniewskiemu jak i całej firmie Habza za pomoc i współpracę .

Od chwili pierwszego kontaktu moja sytuacja oraz moja możliwość działania została mi rzetelnie i profesjonalnie wyjaśniona, co ułatwiło mi zrozumienie sprawy.

Udało się nam wspólnie zorganizować rozwiązanie “tymczasowe”, które było mi niezbędne. Pan Marceli powiedział, że jak będą spełnione wymagania, to pomoże z czasem zorganizować kredyt na lepszych warunkach.

Oczywiście słowo zostało dotrzymane a ja dziś jestem wolny od małej pętli długów i w korzystnej sytuacji finansowej, której raczej bym nie był w stanie osiągnąć na własną rękę. 🙂

Widać od razu, że firmie zależy na klientach i ich odpowiednim traktowaniu. Wszystkim szukającym pomocy w różnych sytuacjach finansowych mogę od serca polecić oferowane usługi!

Serdecznie pozdrawiam pana Marcelego jak i cały zespół!

Tomasz Breliński

178.238.99.48

Witam serdecznie pozdrawiam Panią Marlenę Lenk profesjonalistka w swoim fachu firma konkretna bez żadnego ale pomogła jak należy. Pozdrawiam was serdecznie!

Rafał

195.22.97.125

Drogo ale załatwione

Kamil

31.0.34.194

Rzeczowa i konkretna pomoc . Sprawa konsolidacji chwilówki załatwiona w kilka dni bez zbędnych zapytań w BIK . Świetny kontakt telefoniczny oraz e-mail . Polecam !!!

W B

37.248.219.197

Marceli Kwaśniewski duże brawa dla pana! Kiedy myślałam że jestem bez wyjścia ze moje plany jednak nie wypalą i nie będę mogła wyremontować swojego nowego domu byłam zawiedziona. Miałam dużo doradców, przeprowadzonych rozmów z bankami i niestety nikt oprócz pana Marceli nie był wstanie pomoc!!! Teraz jestem szczęśliwa bo mam to co chciałam w kieszeni!! Pełen profesjonalizm!!! Szybko , sprawnie, na wszystkie pytania miałam odpowiedzi od razu .. dokładne podejście do klienta . Żałuje tylko ze nie wyszukałam wcześniej waszej firmy i pana Marceli . Dlatego bardzo polecam !!! Z czystym sumieniem a bedziecie zadowoleni . Bardzo dziękuje

Wojciech Karpiński

89.76.252.123

Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Szczególne podziękowania dla Pana Marcelego, który w profesjonalny sposób podszedł do mojego problemu i skutecznie go rozwiązał i zakończył. Bardzo dobry kontakt, zarówno telefoniczny, jak i mailowy umożliwił sprawne przekazywanie wiadomości. W 100% polecał firmę HABZA i z pewnością skorzystam jeszcze ze świadczonych przez Nich usług.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Wojciech Karpiński

89.76.252.123

Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Szczególne podziękowania dla Pana Marcelego, który w profesjonalny sposób podszedł do mojego problemu i skutecznie go rozwiązał i zakończył. Bardzo dobry kontakt, zarówno telefoniczny, jak i mailowy umożliwił sprawne przekazywanie wiadomości. W 100% polecał firmę HABZA i z pewnością skorzystam jeszcze ze świadczonych przez Nich usług.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Agnieszka Smelczysz

185.221.80.13

Bardzo dziękuję panu Marcelemu za bardzo miłą i profesionalną pomoc. Naprawdę polecam wszystkim tych specjalistów oni naprawdę pomagają ja miałam fatalną sytuacje finansową i zgłosiłam się do tej firmy i w ciągu niecałych dwóch tygodni dostałam kredyt i płace jedna rate i w końcu mogę odetchnąć;) Jeszcze raz dziekuję;}

Ela

83.8.12.208

Pan Łukasz Koński najlepszy. Pomógł rozwiązać problem chwilówek choć nie było to takie proste . Polecam !!!!

Dorots

89.64.69.243

Byłam w nieciekawej sytuacji i trafiłam na habza finanse. Oczywiście też nie wierzyłam że sie coś uda bo wcześniej jedna firma mi nie pomogła. Tutaj trafiłam na wspaniałych ludzi Pani Marlene i Pana Pawła. Bardzo wyrozumiali i od poczatku krok po kroku wytłumaczyli jak będzie wyglądał cały proces. Kontakt był z Nimi bardzo dobry i zawsze też wysłuchali mnie. Je$li ktos sie zastanawia kto moze pomoc uzyskać kredyt to tylko Pani Marlena i Pan Paweł z habza finanse. Na pewno do nich wrócę jesli bede potrzebowala pomocy.

Dodaj opinię

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Habza Group Sp. z o.o. lub innych podmiotów z Grupy Habza informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących wybierając jako formę kontaktu:

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz