Nasi klienci często polecają nas innym

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia.
Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

Witold Wiśnicki

83.29.110.68

Dziękuję bardzo panu Łukaszowi Kowalczykowi, profesjonalna obsługa. Stara się wszytko załatwić do końca. Jest profesjonalistą. Gdyby nie pan Łukasz ja bym tego sam nie załatwił. Jeszcze raz dziękuję bardzo.

Agnieszka M

46.169.14.89

Bardzo dziękuję panu Mateuszowi Strzeżak za pomoc ,w rozwiązaniu moich problemów. Jest super fachowcem, który na prawdę zna się na tym co robi. Świetna firma która pomaga ludziom .Dziękuję!!!!!!

Paweł

37.30.44.188

Dziękuje całej firmie a szczególnie p. Paulinie za poprowadzenie mojej sprawy. W 3 dni udało się uzyskać kredyt na który wcześniej nawet nie mogłem liczyć. Oprócz tego że skutecznie to również bardzo sympatycznie. Polecam z całego serca.

Piotr

89.69.123.181

Bardzo dziękuję firmie Habza, a szczególnie pani Ilonie Głodała za szybką i profesjonalną pomoc. Od samego początku cały proces przebiegał bardzo sprawnie. W każdej chwili mogłem liczyć na odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Pani Ilona również natychmiast informowała mnie o postępach w sprawie. Otrzymałem środki na odzyskanie płynności finansowej. Jeszcze raz dziękuję i polecam.

Marcin

185.161.93.12

Pełen profesjonalizm i skuteczność. Dziękuję Panu Łukaszowi Brzostkowi który prowadził moja sprawę. Szacunek również za szczerość. Pan Łukasz doprowadził moją sprawę do końca z pozytywnym finałem, informując mnie wcześniej o wszystkim, nie obiecując niczego na 100% a jednocześnie klarownie przedstawił sytuację. Polecam Habza Finance i Pana Łukasza Brzostka.

Patrycja Rataj

31.60.79.76

Pan Mateusz Strzeżek polecam z całego serca super kontakt indywidualne podejście do klienta w rezultacie udało się uzyskać kredyt

Tomasz M

5.173.33.30

Witam hcial bym podziękować P Krystianowi Krasuski pomugl mi jak najbardziej uzyskałem kredyt i jak najbardziej polecam usługi firmy habza Finanse profesjonaliści

Wojtek Wojtek

62.233.132.185

nie polecam, załatwisz tylko pogawędke a po niej to już nie odbierają , nie odpisują , wolał bym się nie kłopotać na państwa miejscu niż potem się stresować , 0/10

Arkadiusz

83.68.95.3

Wszystko dobrze wytłumaczone w pierwszej rozmowie telefonicznej przez Panią Izabellę Szermanowicz . Chwilę trwało podomykanie poprzednich spraw , ale udało się w końcu wybrnąć na prostą , także jeżeli ktoś ma wątpliwości nad skorzystaniem z usług Habza to gorąco polecam .

Wiktor. D.

31.0.83.79

Bardzo serdecznie podziękowania dla Pana BARTOSZA PĘDZIAKA, za jego wielkie zangarzowanie ( sprawą zajął się jakby dotyczyła jego osobistej sprawy) a powiem że miałem naprawdę już bałagan totalny z zobowiązaniami. Windykatorzy już pukali do moich dźwi, ostatecznie jeszcze skataktowalem się z firmo i co myślałem że to nie ogarną bo zbyt daleko już sprawy sięgały progu. W Parę dni przekonałem się ze to coś z tego wyjdzie jak zaczęliśmy działać i okazało się 100% pozytyw pan Bartosz ogarną wszystko Niedowieżałem w to co robi. Prawdziwy facet który zna się na problemach, Który wyciągną mnie z nich naprawdę panie Bartoszu DZ I Ę K U J Ę…

Piotr Rzepka

37.30.32.27

Polecam. Profesjonalne podejście krok po kroku zrobienie porządku w bazie BIK, wybór najlepszej oferty kredytu i finalnie pozytywne załatwienie sprawy. Żadnych kosztów przed otrzymaniem kredytu.

Radosław P

37.248.209.14

NIE POLECAM .
Gdy się zgłosiłem do Habza Finansowe wszystko bardzo pięknie wyglądało jednak okazało się całkiem inaczej .Nic nie pomogli a doszedł mi kolejny kredyt do płacenia i umywają ręce!!!!

Magdalena Kasica

78.10.120.21

Polecam Pana Przemysława Kasuskiego , który pomógł mi szybko i sprawnie przy konsolidacji kredytów. Na początku myślałam że jest to niemożliwe, przez chwilę traciłam wiarę że się uda, ale dzięki Panu Przemysławowi który sięgał po wiele rozwiązań, przedstawiał różne propozycje, dziś jestem spokojna , spłacam jeden kredyt a najważniejsze jest to że niemożliwe stało się możliwe. Jeszcze raz dziękuję Magdalena K

Łukasz Węcławski

89.71.169.66

Chciałem podziękować Panu Robertowi !!! za pełen profesjonalizm kontakt z klientem. Miło jasno bezproblemowo i bezstresowo !!!

Jigar Makwana

37.248.225.3

Thanks to Marceli Kwaśniewski for helping me when i needed the most. There was a moment when i lost all hopes but then i found this firm and my all worries were gone.
Thank you so much again. I would be looking forward to contact you again.

Jolanta Ucińska

37.47.213.168

Ta firma i ludzie tam pracujący to super profesjonaliści.Perzemili ludzie zajmą się twoimi sprawami finansowymi szybko i solidnie.

Zawadzka

37.47.153.22

Dzięki Pani Ilonie sprawa szybko została załatwiona, umiejętnie zajęła się moja sprawą. Pani Ilona zawsze miała kontakt ze mną, nie spotkałam się jeszcze nigdy z takim profesjonalizmem, zawsze była kiedy miałam zapytania i wątpliwości. Dzięki Pani Ilonie moja sprawa została pomyślnie załatwiona. Bardzo Jej dziękuje.

Marcin O

46.215.88.209

Pomoc od początku do końca poprowadzona fachowo przez Pana Krystiana, na każde moje pytanie dostałem odpowiedź. Gorąco polecam

Karolina J

89.70.74.74

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu, profesjonalne podejście do sprawy, indywidualne i podmiotowe traktowanie mojej osoby i mojej sprawy. Wszystko szybko, sprawnie dzięki zaangażowaniu i podejściu Pani Angeliki. Jeszcze raz dziękuję.

Grażyna

37.225.23.202

Pragnę z całego serca podziękować Pani Izabeli Szermanowicz ,która sprawiła że będę spała spokojniej. Pani Izabela pomogła mi uzyskać kredyt na inne zobowiązania .Dziękuję !!!!

Dodaj opinię

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Habza Group Sp. z o.o. lub innych podmiotów z Grupy Habza informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących wybierając jako formę kontaktu:

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz