Nasi klienci często polecają nas innym

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia.
Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

Monika R.

37.47.177.13

W Habza Finanse spotkalam sie ze wspaniałymi ludźmi, którzy pomogli mi wyjść z trudnej sytuacji. Pan Bartosz Pędziak krok po kroku instruował co robić. Żałuję, ze tak późno trafiłam do Habza. Udało mi sie dostać pożyczkę, która wcześniej była nie do zdobycia. Bardzo dziękuję i gorąco polecam.

Amadeusz Włodarczyk

5.173.157.178

Bardzo dziękuję za pomoc.Szczególnie panu Krzysztofowi i reszcie.
Profesjonalna i szybka pomoc w trudnych sytuacjach.Ale udało się.
Mogę Serdecznie polecić tę firmę
Dziekuję Bardzo raz jeszcze.

Monika

45.129.252.115

Bardzo dziękuje za pomoc Panu Bartoszowi Piędziak za bardzo solidne podejscie do mojego zadłużenia .Sprawa zalatwiona szybko dyskretnie i profesjonalnie.Bardzo polecam Firmę Habza.Dziękuję bardzo.

Krzysztof Piotrowski

84.140.211.196

Serdecznie pozdrawiam Panią Paulinę Przybysz. To dzięki jej zangażowaniu i fachowości mój problem sfinansowania życiowej inwestycji został zrealizowany.
Polecam współpracę ponieważ to co wydaje się niemożliwe staje się rzeczywiste.
Pozdrawiam Panią Paulinę i życzę dużo dobrego. Krzysztof P.

Michał

188.146.165.160

Przez Pandemie moja sytuacja finansowa była w bardzo złym stanie, wręcz krytycznym. Dzięki Panu Łukaszowi mogę spać spokojnie. Jeżeli szukacie rozwiązania problemów finansowych to z czystym sercem mogę polecić firmę i podejście do klienta.

Anjali

5.173.144.14

My work was was done faster than expected. Just wanted to thank Marceli Kwaśniewski for great cooperation. Thank you

Magdalena Dworkowska

188.147.107.139

Witam serdecznie..Bardzo dziękuję panu Marcelli za szybką i profesjonalną pomoc..Panie Marcelli jest pan wielki Dziękuję 🙂

Rafał Zdunek

5.173.8.30

Bardzo dziękuję panu Maciejowi Krasuski, wydawało mi się że sytuacja jest beznadziejna nie wiedziałem już co robić, dzięki panu Maciejowi uporaliśmy się z problemem pomoc trochę trwała ale się udało dziękuję !!!

Jolanta Szymanczyk

37.30.34.51

Witam serdecznie polecam Pana Łukasza Kowalczyk który Bardzo Bardzo pomógł w sprawie Bardzo trudnej pozdrawiam Jolanta Szymanczyk

Andrzej Gerono

185.245.195.36

Pan który ze mną się kontaktował nie powinien nosić tytułu specjalisty do spraw, raczej do spraw bardzo łatwych za 20 % wysyłał mnie do kolejnych banków, jestem na tyle rozgarnięty, że sam trafię do banku. Jeżeli jesteście zadłużeni lub macie trudności z otrzymaniem kredytu, omijajcie tę firmę szerokim łukiem, strata cennego czasu. Poczułem się olany przez Pana Bartka

Sylwia R.

212.180.229.3

Dziękuję to za mało. Bardzo dziękuję za pomoc szczególnie Panu Łukaszowi Końskiemu. Pełen profesjonalizm super kontakt. Moja sprawa wyglądała na nie dorozwiązania ale się udało. Dzięki tym wszystkim wspaniałym ludziom wyszłam na prostą. Polecam z całego serca. Jeszcze raz dziękuję:)

ŁUKASZ ZIELIŃSKI

31.0.124.110

Wielkie podziękowania dla Pana Mateusza Strzeżek za profesjonalne i empatyczne podejście do sprawy. Bardzo pomocny i sympatyczny. Szybko i sprawnie dostałem kredyt Polecam.

Izabela

193.46.186.13

Profesjonalna i fachowa pomoc.
Polecam firmę z pełna odpowiedzialnością, bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jaki mailowy. Szybkie i sprawne działanie.

Przemek

31.0.91.239

Polecam tą firmę każdemu 🙂 wspaniali ludzie pracujący w tej firmie wyciągną pomocna dłoń dzięki nim mam po problemach mogę spać spokojnie 🙂

Adam

37.47.73.254

Jestem bardzo zadowolony z uslug. Gorąco polecam i bardzo chciał bym podziękować Panu Łukaszowi Kowalczykowi za szybką i sprawną pomoc w mojej sytuacji.

Krzysztof

5.184.46.203

Dziękuję bardzo za pomoc całemu zespołowi Habza Finanse jak o w szczególności Panu Łukaszowi który nie poddał się wtedy kiedy ja w momencie zwatpilem po pierwszej próbie. Walka do końca i efekt miłego zaskoczenia. Pozdrawiam i dziekuje

Daria

37.47.167.45

Profesjonalizm ? Od kiedy to się wydzwania w kółko a jak widzi się BIK zostawia się bez odpowiedzi chociażby pomimo wielu prób kontaktu? No tak strata czasu na przypadek trudny- specjalność habzy. Nie pozdrawiam Pana Romana

Maciej

31.0.87.182

Piszę po miesiącu od kiedy udało się dzięki panu Marcelemu skonsolidować kilkanaście zobowiązań bankowych i chwilówek i to na duże sumy. Jest to dobry moment żeby porównać jakość życia. Teraz widzę ważne rzeczy w życiu ktore przysłaniała mi moją piramida finansowa niestresujac się czy spłacę jedna chwilówek druga. Pan marceli świetny motywator bo od siebie też trzeba coś włożyć siły, godny zaufania fachowiec. Dokonał nie możliwego. Nie zastanawiajcie się tylko dzwońcie póki nie jest za późno.

Honorata

94.254.145.13

Polecam z całego serca Firmę Habza, a w szczególności Pana Macieja Krasuskiego którego gorąco pozdrawiam. Dzięki Panu niemożliwe stało się możliwe i wyszło w dodatku z korzyścią dla mnie na koniec . Poprzez konsolidacje pozbyłam się chwilówek i nie tylko. Kontakt z Panem Maćkiem wzorowy i bardzo profesjonalne podejście. Pan Maciej od początku mówił że damy sobie z tym radę i będzie dobrze 🙂 i tak się stało za co serdecznie dziękuję. Bardzo pomocny polecam, a przede wszystkim przemiły człowiek. Ekipo Habza dobrze ze Jesteście 😊

Mariuz L.

185.244.96.152

Chciałbym bardzo podziękować Panu Marcelemu Kwaśniewskiemu jak i całej firmie Habza za pomoc i współpracę .

Od chwili pierwszego kontaktu moja sytuacja oraz moja możliwość działania została mi rzetelnie i profesjonalnie wyjaśniona, co ułatwiło mi zrozumienie sprawy.

Udało się nam wspólnie zorganizować rozwiązanie “tymczasowe”, które było mi niezbędne. Pan Marceli powiedział, że jak będą spełnione wymagania, to pomoże z czasem zorganizować kredyt na lepszych warunkach.

Oczywiście słowo zostało dotrzymane a ja dziś jestem wolny od małej pętli długów i w korzystnej sytuacji finansowej, której raczej bym nie był w stanie osiągnąć na własną rękę. 🙂

Widać od razu, że firmie zależy na klientach i ich odpowiednim traktowaniu. Wszystkim szukającym pomocy w różnych sytuacjach finansowych mogę od serca polecić oferowane usługi!

Serdecznie pozdrawiam pana Marcelego jak i cały zespół!

Dodaj opinię

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Habza Group Sp. z o.o. lub innych podmiotów z Grupy Habza informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących wybierając jako formę kontaktu:

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz