Nasi klienci często polecają nas innym

Większość naszych klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia.
Dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie.

Szymon

94.254.206.104

Wielkie podziękowanie dla Pana Mateusza Końskiego za pełne zaangażowanie w mojej sprawie, pomoc a przede wszystkim fachowe doradztwo. Profesjonalne podejście i bardzo miły kontakt bez jakichkolwiek problemów.Odpowiednia osoba która zna się na swojej pracy. Polecam! Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam

Hanna Kurkiewicz

185.184.124.17

Polecam współpracę z Panem Marcelim Kwaśniewskim. Świetny kontakt, fachowość i ogromna wiedza. Pan Marceli sprawy trudne załatwia “od ręki”, na beznadziejne potrzebuje kilku dni ;). Wielkie dzięki.

Piotr

5.173.152.63

Bardzo dziękuję firmie Habza Finanse zwłaszcza p.Marcelemu Kwaśniewskiemu za szybką pomoc i uzyskanie kredytu bankowego na normalnych warunkach.Mój przypadek był trudny ponieważ miałem ogrom chwilówek i kredytów pozabankowych bez szans na normalny kredyt. Wydzwoniłem kilka firm świadczących podobne usługi i wierzcie mi że jak przyszło co do czego nikt wam taniej i lepiej nie pomoże. Kontakt z p.Marcelim świetny o każdej porze dnia! Bardzo szybko udało się uzyskać kredyt na konsolidację mojego bałaganu. Jeszcze raz dziękuję firmie Habza i polecam z czystym sumieniem. Piotr

Przemysław bartczak

87.206.49.115

Niestety przereklamowane.Pomoc w oddłużeniu to mit.Nie polecam .Mieli pomoc a wprowadzili człowieka w jeszcze gorsze długi i każą sobie za to słono płacić nie zgodnie z zawieraną z nimi umową

Kinga

79.163.169.226

Niestety przereklamowane. Nie uzyskałam pomocy, więc kredyt bez zdolności to mit. Kontakt z doradcą pozostawia wiele do życzenia.

Iwona Iwona

37.30.104.130

Polecam Panią Paulinę Przybysz, kontakt Super łącznie z końcowym rezultatem.

Małgorzata Ch.

5.173.132.40

Współpraca z p. Pauliną to czysta przyjemność. Konkretnie, skutecznie i szybko. Polecam.

Jagoda

31.0.56.232

Wszystko
W porządku bez problemu jak się należy 🙂

Ilona

37.47.151.140

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy i klienta. Pan Marceli super człowiek dziękuję za bardzo dobrą współpracę .

Daniel Woźniak

31.41.25.204

Bardzo Dziękuję Panu Jakubowi Janczykowi za pomoc w pozbyciu się problemów finansowych wiele instytucji mi odmawiało , ale dzieki Panu Jakubowi krok po kroku udało się wszystko załatwić . Przemiła obsługa praktycznie o każdej poże można, było się skontaktować i doradzić.
Dla Pana Jakuba nie ma żeczy niemożliwych dziękuje jeszcze raz za poświecony czas mimo mojej trudnej sytuacji udało się wszystko załatwić jeszcze raz dziękuje i spewnością Pana polecę osobą które są w podobnej sytuacji finansowej .

Martyna

95.90.248.236

Cóż mam napisać.
Trochę się będę wyróżniać wśród tych pozytywnych opinii.
Bardzo utrudniony kontakt z Panią Weroniką,zdaje sobie sprawę że moja sytuacja jest bardzo trudna do ogarnięcia.
Ale Pani Weronika bardzo rzadko odbiera,bardzo rzadko oddzwania,nie odpisuje na sms.
Koniec końców pozostałam z większym z jeszcze większym problemem niż byłam.
Co mogę z pozytywów dodać..to to że jak już Pani Weronika odbierze to jest miłą osobą,ale to tyle.

Jarosław Wróblewski

109.196.156.35

Polecam w 100%. Pan Krystian Krasuski naprawdę wie co robi i jak rozwiązać problem.

Agnieszka

89.151.39.30

Z całego serca dziękuję za współpracę oraz pomoc Panu Marcelemu Kwaśniewskiemu. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Pan Marceli odmienił moje życie 😉 Zaopiekowanie oraz wsparcie, świetny kontakt na każdym etapie współpracy i pełne oddanie sprawie. Polecam serdecznie Pana Marcelego!

Karolina M

85.221.129.188

Niestety Pan Tomasz Z nie odpowiada na telefony i nie odpisuje na SMS już od 2 tygodni

Małgorzata Sz

178.43.74.73

Serdeczne podziękowania dla firmy Habza Finanse a w szczególności dla panów Bartosza Pędziaka i Romana Gutowskiego. Dla nich niemożliwe nie istnieje. Indywidualne podejście, profesjonalne doradztwo, wielkie zaangażowanie, super kontakt, a przy tym miła i sympatyczna atmosfera. Nie żałuję, że zaufałam i pozwoliłam sobie pomóc w znalezieniu drogi na wyjście z kłopotliwej sytuacji. Dzięki Wam życie stało się prostsze. Bardzo gorąco polecam 🙂

Ewelina Zalewska

83.8.178.14

Nie polecam ! Szczególnie pana Pawła Rejczyka który totalnie olał moja sprawę nie odbierał telefonów i nie odp na maile . Zamiast wyjsc z twarzą i podziękować za współpracę .Pełen profesjonalizm prawda ? Ostrzegam żeby nie zostać z niczym tak naprawdę z gorszym problem niż się zgłasza .

Dariusz Kempin

31.60.120.11

Wielkie podziękowania dla Pana Bartosz Piędziak . Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście. Sytuację miałem ciężką Pan Bartosz profesjonalnie udzielił rad oraz użył swojej wiedzy aby pomóc. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy. Podziękowania dla Pana Bartka.

PAWEŁ

109.197.44.56

Ogromne podziękowania dla Pana Łukasza KOWALCZYKA za jego zaangażowanie i ogromny profesjonalizm.Polecam gorąco Pana Łukasza wszystkim innym którzy będą potrzebowali pomocy,jest to osoba która jest zawsze pod telefonem i służy pomocą, NATYCHMIAST ROZWIĄZUJE PROBLEM – U Pana Łukasza nie ma sytuacji bez wyjścia.GORĄCO POLECAM !!!!!! -DZIĘKUJĘ ZA POMOC

Bartek Gł9wka

178.239.10.75

Wszystko poszło sprawnie

Dawid Sylwestrzak

77.114.53.37

Witam wszystkich którym pomogła firma HABZA.
Bardzo rzeletnie podchodzą do sprawy,Wszystko udało sie skonsolidować i uzyskać dodatkowe środki na konto.Bardzo polecam i szczególnie dziękuje panu Mateuszowi gdyż bardzo dobrze prowadził moją sprawę do samego końca.

Dodaj opinię

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Habza Group Sp. z o.o. lub innych podmiotów z Grupy Habza informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących wybierając jako formę kontaktu:


Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek