Kredyt dla firm Łódź

Jeśli chcesz zaciągnąć atrakcyjny kredyt firmowy Łódź będzie dobrym miejscem – warto jednak nie decydować się na pierwszą zauważoną ofertę, a porównać wiele dostępnych opcji, aby wybrać tę najlepszą. Wsparcie eksperta kredytowego zapewni optymalne warunki kredytowania, a także pozwoli ograniczyć wszelkie formalności do minimum.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Kredyt dla firm Łódź

z Habza Finanse to:

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

ikona5

Kredyty konsolidacyjne dla firm

ikona6

Oddłużanie firmKredyt firmowy Łódź – zalety kredytu firmowego

ikona7

Popularność kredytu firmowego w Łodzi oraz innych polskich miastach ma wiele przyczyn. 

Przede wszystkim jest to bardzo uniwersalna forma finansowania, występująca w licznych wariantach i konfiguracjach, której warunki można dodatkowo negocjować w celu jak najlepszego dopasowania ich do potrzeb i oczekiwań przedsiębiorstwa.

Nie trzeba robić tego samodzielnie. Można zwrócić się po pomoc do wykwalifikowanego eksperta, w ten sposób oszczędzając czas i upewniając się, że nie zostanie popełniony żaden błąd.

Dzięki kredytom firmy mogą pozyskać środki w bezpieczny sposób, a następnie zwracać je na przestrzeni lat, w ściśle ustalony sposób, nie narażający nadmiernie płynności finansowej przedsiębiorstwa. 


Sprawdź, czy kredyt dla firmy to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online


Kredyty firmowe Łódź – jakie rodzaje kredytów są dostępne w Łodzi?

ikona8

W Łodzi kredyty firmowe występują pod wieloma postaciami, jako że poszczególni przedsiębiorcy mogą mieć różnorodne cele i potrzeby. 

Wśród najpopularniejszych produktów finansowych można wymienić kredyty gotówkowe (obrotowe odnawialne i nieodnawialne, w rachunku bieżącym lub kredytowym) oraz kredyty inwestycyjne (w tym hipoteczne oraz technologiczne).

Dobór najpierw właściwego typu zobowiązania, a następnie odpowiedniej oferty pozwoli szybko i sprawnie pokryć wybrane wydatki, czy to bieżące, czy związane z rozwojem działalności. 


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm Łódź – sprawdź możliwości.


Kto może skorzystać z kredytu firmowego w Łodzi

ikona8

Kredyt firmowy w Łodzi jest dostępny zarówno dla wielkich przedsiębiorstw, jak i dla małych działalności. Z finansowania mogą skorzystać jednoosobowe działalności gospodarcze, ale również spółki. Przy rozpatrywaniu wniosków kredytowych banki zwracają uwagę przede wszystkim na takie kwestie, jak sytuacja finansowa firmy i jej historia kredytowa (a więc to, czy dotychczas spłacała swoje zobowiązania w terminie). 

Często pojawia się również kryterium stażu, natomiast w ofertach niektórych instytucji można znaleźć również kredyty dla nowych firm na start. To, jakie dokładnie warunki zostaną postawione firmie, zależy między innymi od specyfiki danego banku, typu kredytu i jego kwoty.

Jakie dokumenty będą potrzebne do kredytu w Łodzi?

Banki wymagają od potencjalnych kredytobiorców w pierwszej kolejności dokumentów rejestrowych, a więc takich, które potwierdzają nadanie numeru NIP/REGON czy wpis do KRS. Jeśli firma jest już klientem danego banku (prowadzi u niego rachunek firmowy), często to wymaganie jest pomijane.

Ponadto potrzebne będą różnego typu dokumenty związane z sytuacją finansową firmy, na przykład wyciągi z kont bankowych, zaświadczenia z ZUS i US o niezaleganiu ze składkami i podatkami czy też dokumenty księgowe.

Niektóre kredyty w Łodzi, na przykład hipoteczne, mogą wymagać dodatkowego zabezpieczenia, a co za tym idzie – dodatkowych dokumentów, na przykład związanych z nieruchomością, która ma stanowić zabezpieczenie spłaty zobowiązania.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt dla firmy.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice między ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Kredyt obrotowy dla firm Łódź


Obrotowe kredyty w Łodzi udzielane są zwykle na okres kilku lat. Ich maksymalna kwota może wynosić kilkaset tysięcy złotych, a w niektórych przypadkach nawet miliony złotych – wszystko zależy od możliwości finansowych firmy, a także jej potrzeb. 

Kredyty odnawialne w rachunku bieżącym funkcjonują jako dodatkowy limit w koncie firmowym, z którego można skorzystać, gdy nie będą już dostępne własne fundusze. Następnie każda wpłata na konto będzie uzupełniać limit, pozwalając tym samym na jego wielokrotne wyczerpanie i odnowienie. Podobny mechanizm może działać również na osobnym rachunku kredytowym, stworzonym przez bank specjalnie do tego celu.

Nieodnawialne kredyty firmowe w Łodzi wypłacane są od razu w całości lub w transzach, i jak wskazuje sama nazwa, nie odnawiają się wraz z ich spłacaniem. Niezależnie od tego, czy mowa o obrotowym kredycie odnawialnym, czy nieodnawialnym, tego rodzaju zobowiązania wiążą się z dużą swobodą dla kredytobiorcy.

Firma może wykorzystać otrzymane środki na dowolne cele związane z prowadzoną działalnością gospodarczą, takie jak chociażby zakup niezbędnych towarów i półproduktów, a także uregulowanie rat innych kredytów i pożyczek.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm Łódź – sprawdź możliwości.


Kredyt inwestycyjny dla firm Łódź


Kredyty inwestycyjne to skuteczny sposób na zrealizowanie projektów i planów, które wiążą się z większymi wydatkami, ale na dłuższą metę przyczynią się do rozwoju firmy.

Chodzi tutaj między innymi o zakup nowej floty pojazdów, modernizację procesów produkcyjnych czy budowę kolejnej fabryki lub magazynu. 

Możliwości jest bardzo wiele, tym bardziej biorąc pod uwagę długi okres spłaty i wysoką maksymalną kwotę tego typu kredytów firmowych w Łodzi.

W zależności od dokładnego celu inwestycji, a także innych okoliczności (na przykład kwoty zobowiązania) poszczególne kredyty inwestycyjne mogą wymagać różnych zabezpieczeń spłaty, takich jak przykładowo wkład własny lub hipoteka.


Kredyty pozabankowe dla firm Łódź – na jakich warunkach i dla kogo?

Kredyty pozabankowe w Łodzi, a właściwie pożyczki pozabankowe (z uwagi na fakt, że jedynie banki mogą udzielać kredytów), są dostępne nie tylko dla klientów indywidualnych, ale też dla firm. 

Z reguły są to zobowiązania krótkoterminowe, zaciągane na wydatki bieżące, takie jak wynagrodzenia pracowników, rachunki czy podatki.

Tego typu pożyczki w Łodzi, jak i w innych miastach charakteryzują się przede wszystkim mniejszą ilością formalności niż zobowiązania zaciągane w bankach, mogą jednak być bardziej kosztowne.

Są dostępne dla polskich przedsiębiorstw o różnej wielkości i działających w dowolnej branży, czy to na rynku lokalnym, czy ogólnokrajowym lub nawet międzynarodowym.


Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu kredytu? Skontaktuj się z doradcą Habza Finanse!

Kredyt firmowy Łódź – sprawdź możliwości.


Pożyczki online Łódź – czy też są dostępne?


Czas gra często ogromną rolę przy zaciąganiu firmowych zobowiązań finansowych. 

W związku z tym banki i inne instytucje finansowe coraz częściej oferują pożyczki firmowe online, a więc takie, które o które można wnioskować bez opuszczania biura.

Jeśli chodzi o pożyczki online Łódź oferuje szeroką gamę produktów finansowych, z którymi warto się bliżej zapoznać, w tym kredyty odnawialne i nieodnawialne. Złożenie wniosku wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami przez Internet jest w pełni bezpieczne, a przy tym znacznie szybsze niż udanie się w tym celu do placówki banku.


Kredyt Łódź – jak go bezpiecznie spłacić?

Kredyt firmowy w Łodzi to korzystny i wygodny sposób na sfinansowanie wydatków przedsiębiorstwa, natomiast kluczowe jest, aby zagwarantować sobie jego bezpieczną spłatę. Ustalenie raty na właściwym poziomie zapewni, że nie przeciąży ona firmy, a przeciwnie – będzie łatwa do terminowej spłaty.

Wysokością raty można sterować między innymi za pośrednictwem okresu kredytowania – dłuższy okres spłaty wiąże się z niższymi ratami. 


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt dla firm Łódź

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek