Kredyt dla policjanta.

Praca w policji odbierana jest bardzo różnorodnie. Są osoby, które ten zawód uważają za zasługujący na szacunek i w pewnym sensie prestiżowy, inne – darzą go niechęcią.

Tak czy inaczej, nie sposób zaprzeczyć, że zatrudnienie w policji jest stosunkowo stabilne. Również zarobki w policji, zwłaszcza po zdobyciu pewnego doświadczenia, nie należą do najniższych. Dostrzegły to z pewnością banki, które coraz częściej oferują kredyt dla policjanta. Tylko czym dokładnie są kredyty dla policjantów i czy rzeczywiście się opłacają? Nawet do 200 tys zł.


ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.


Kredyt dla policjanta

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 200 000 zł
bez zabezpieczenia

ikona5

Dogodny okres spłaty
120/144 miesiące bez zabezpieczenia

ikona6

9,39%
Oprocentowanie w skali roku
od 9,39%, prowizja od 0%


Iza kredyty gotówkowe Habza Finanse

Izabela – Ekspert kredytowy


  • Skuteczny doradca w uzyskiwaniu przede wszystkim trudnych kredytów.
  • Specjalizuje się w konsolidacji chwilówek.

Czym są kredyty dla policjanta  i czy się opłacają?

ikona8

Kredyt dla policjanta, jak wskazuje sama nazwa, przeznaczony jest właśnie dla osób zatrudnionych w tym zawodzie.

Może występować pod taką właśnie nazwą, ale bywa również, że nazywa się go kredytem dla mundurowych (w takim wypadku poza policją jest on przeznaczony między innymi również dla żołnierzy).

Bywa także, że banki mają w swoich ofertach nie konkretnie kredyty dla policjantów czy mundurowych, a tak zwane kredyty dla grup zawodowych, z których mogą skorzystać przedstawiciele wielu różnych zawodów: lekarze, prawnicy, nauczyciele, a często również właśnie policjanci.

Czy kredyt dla policjanta się opłaca? Dużo zależy od warunków zawartych w poszczególnej ofercie ale, ogółem mówiąc, taki kredyt powinien być znacznie atrakcyjniejszy niż zwykły kredyt gotówkowy, który otrzymać może każdy, niezależnie od tego jaki zawód wykonuje.

Policjanci są stróżami prawa, a do tego stosunkowo rzadko tracą pracę. Z uwagi na to banki postrzegają ich jako uczciwych, rzetelnych klientów, którym można bez większych obaw pożyczać nawet wysokie sumy. Oznacza to, że są skłonne zaoferować im znacznie korzystniejsze kredyty niż ogółowi klientów.

Pod jakim względem korzystniejsze? Przede wszystkim w zakresie wysokości marży banku oraz prowizji, z której niekiedy bank decyduje się zrezygnować całkowicie. Ponadto kredyt dla policjanta może być udzielony przy mniejszej ilości formalności, a więc w krótszym czasie.


Pracujesz w Policji i potrzebujesz dodatkowej gotówki? Z naszą pomocą uzyskasz atrakcyjny kredyt.

Z pomocą specjalistów kredytowych Habza Finanse uzyskasz kredyt na korzystnych warunkach. Minimum formalności i szybka decyzja kredytowa – korzystając z naszej pomocy nie musisz się również martwić o odmowną decyzję kredytową. Zapewnimy Ci wsparcie podczas procesu kredytowania oraz odpowiemy na wszystkie pytania związane z finansami.

Wypełnij wniosek online


Bank Pocztowy a kredyt dla policjanta


ikona4

Musimy pamiętać, że nie każdy bank ma w swojej ofercie specjalny kredyt dla policjanta. Do instytucji finansowych, które miewają specjalne oferty dla przedstawicieli tego zawodu, czy to w zakresie kredytów gotówkowych, czy na przykład kredytów konsolidacyjnych, należy Bank Pocztowy.

Nic więc dziwnego, że tak często wyszukiwana jest fraza „Bank Pocztowy kredyt dla policjantów”.

Nie zawsze jednak pierwsza oferta, którą dostrzeżemy, okaże się tą najbardziej atrakcyjną. Dlatego też warto porównać co najmniej kilka ofert różnych banków, aby na pewno wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


Nasi doradcy kredytowi wiedzą jak pozyskać dla Ciebie korzystny kredyt.

Nie trać czasu i nie szukaj kredytu na własną rękę – doradcy kredytowi Habza Finanse zajmą się tym za Ciebie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, gdzie szukać najlepszych kredytów dla różnych grup zawodowych – także dla policjantów. Skontaktuj się z nami i ciesz się nowym zobowiązaniem na atrakcyjnych warunkach.Kredyt hipoteczny dla policjanta

ikona6

Kredyt hipoteczny to jedno z największych zobowiązań, na jakie większość osób zdecyduje się w swoim życiu. Z reguły opiewa na bardzo wysokie sumy i rozciąga się na wiele lat, w związku z czym procedura jego udzielenia jest stosunkowo długa i skomplikowana. Kredyt mieszkaniowy dla policjanta nie pozwala ominąć wszystkich formalności, natomiast w jego przypadku przedstawiciele tego zawodu również mogą liczyć na korzystniejsze warunki.

Różnica względem kredytów hipotecznych udzielanych innym grupom zawodowym może przejawiać się na przykład niższą prowizją czy marżą banku, a więc dwoma składnikami, które znacząco wpływają na wysokość całkowitego kosztu kredytu.

Może im być również łatwiej taki kredyt otrzymać, z uwagi na fakt, że zatrudnienie w policji (czy też ogółem mówiąc w sektorze budżetowym) uznawane jest przez kredytodawców za stabilne. Biorąc pod uwagę, jak długo spłacany będzie kredyt hipoteczny dla policjanta fakt, że utrata pracy jest mało prawdopodobna, stanowi dla banku dużą zaletę.


Zastanawiasz się kto może pomóc w pozyskaniu kredytu dla policjanta?

Doradcy Habza Finanse! Nie zwlekaj zgłoś się do nas.Kredyt dla policjanta – podsumowanie

Jeśli pracujemy w Policji i potrzebujemy dodatkowych funduszy, kredyty dla policjantów niewątpliwie są produktem bankowym godnym rozważenia. Powinny one okazać się dla nas znacznie korzystniejsze niż analogiczne kredyty dostępne dla przedstawicieli wszystkich zawodów, co z kolei może przełożyć się na oszczędności rzędu nawet kilku tysięcy złotych (bądź w przypadku kredytu hipotecznego dla policjanta znacznie więcej).

Iza kredyty gotówkowe Habza Finanse

Izabela – Ekspert kredytowy


  • Skuteczny doradca w uzyskiwaniu przede wszystkim trudnych kredytów.
  • Specjalizuje się w konsolidacji chwilówek.

Pytania naszych klientów – FAQ dt kredytu dla policjanta

Czym jest kredyt dla policjanta?

Jak sama nazwa wskazuje, jest to kredyt dedykowany osobom zatrudnionym w tym zawodzie. Kredyt dla policjanta jest jednym z wielu kredytów dla grup zawodowych, które mają w swojej ofercie banki. Oprócz policjantów na dedykowane kredyty mogą także liczyć mundurowi, lekarze, prawnicy czy nauczyciele. Takie zobowiązanie może różnić się od zwykłego kredytu gotówkowego np. lepszymi warunkami kredytowania.

Czy kredyt dla policjanta jest opłacalny?

To czy dana oferta kredytowa będzie opłacalna, zależy przede wszystkim od jej warunków. Najczęściej jednak kredyt dla policjanta jest atrakcyjniejszy niż kredyt gotówkowy, który może otrzymać każdy niezależnie od tego, jaki zawód wykonuje. Policjanci są przez banki postrzegani jako rzetelni klienci, którzy mają stałe zatrudnienie i stabilne zarobki. Z tego względu można im zaproponować korzystniejsze kredyty.

Czym różni się kredyt dla policjanta od kredytu dla innych klientów banku?

W przypadku kredytu dla policjanta banki często rezygnują z pobierania dodatkowych opłat i są w stanie zaproponować im niższą marżę niż innym klientom. Co więcej, policjant może otrzymać kredyt bez konieczności wypełniania wielu formalności i w krótszym czasie.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny online
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

  • Miesięczna rata:
  • Całkowita kwota do zapłaty:
  • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.Najnowsze artykuły o Kredyt dla policjanta

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek