Kredyt konsolidacyjny dla firm.

Połącz zobowiązania finansowe Twojej firmy w jeden łatwy do spłaty kredyt! Kredyt konsolidacyjny dla firm to rozwiązanie stworzone dla przedsiębiorstw borykających się z kredytami i pożyczkami, których spłata zaczęła stanowić dla biznesu poważne wyzwanie.

Nie czekaj, aż zadłużenie doprowadzi firmę na skraj bankructwa. Dzięki konsolidacji dopasujesz warunki spłaty kredytów do aktualnych możliwości firmowego budżetu i osiąganych przychodów. Z pomocą doświadczonych doradców z dziedziny kredytów proces ten przebiegnie szybko, łatwo i przyjemnie. Nawet do 1 200 000 tys zł.


Najlepsze oferty kredytów
według rankingu Oferto 2024.


Ponad 40 000 zadowolonych Klientów
indywidualnych i firm.


91% skuteczności
w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek.


Bez przedpłat
prowizję pobieramy tylko po uruchomieniu kredytu.


Kompleksowe wsparcie
indywidualne podejście i pełna pomoc od początku do końca.


Ogólnopolski zasięg
obsługujemy klientów z całej Polski, także online.


Skuteczność w trudnych przypadkach
podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.


Wygoda online
załatwiaj wszelkie formalności bez wychodzenia z domu.


Bezpieczne rozwiązania
gwarantujemy pełną transparentność i bezpieczeństwo.

Otrzymaj kredyt

Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.

Kredyt konsolidacyjny dla firm

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 1 200 000 zł
bez zabezpieczenia

ikona5

Dogodny okres spłaty
120/144 miesiące bez zabezpieczenia

ikona6

9,49%
Oprocentowanie w skali roku
od 9,49%, prowizja od 0%


Kredyt konsolidacyjny dla firm z Habza Finanse

ikona3

Nie tylko osoby prywatne borykają się z problemami finansowymi. W dzisiejszej rzeczywistości prowadzenie działalności gospodarczej to duży ciężar spoczywający na barkach właściciela. Duża konkurencja i konieczność podążania za nowoczesnymi rozwiązaniami stosowanymi w danej branży sprawia, że utrzymanie satysfakcjonującej pozycji bywa trudne.

W takiej sytuacji chętnie sięgamy po kredyty oraz pożyczki, które wspomagają działanie firmy. Zaciągnięte jakiś czas temu zobowiązania mogą funkcjonować na zasadach, które nie do końca już nam odpowiadają. 

 

W takiej sytuacji rewelacyjnie sprawdza się kredyt konsolidacyjny dla firm zadłużonych. Produkt łączący wszystkie długi nie tylko daje możliwość dokonywania jednej miesięcznej płatności zamiast wielu różnych. Oprócz tego ujednolica on warunki wszystkich zobowiązań ciążących nad właścicielem firmy.

Właściciele firm, szczególnie tych, które wymagają dużo wkładu finansowego, również spotykają się z poważnymi trudnościami w płynnej spłacie swoich zobowiązań. Pożyczki dla firm zadłużonych stają się coraz bardziej popularne zarówno wśród początkujących przedsiębiorców, którzy nie oszacowali dokładnie ewentualnych dochodów firmy, jak i doświadczonym właścicieli, których usługi chwilowo przestały cieszyć się zainteresowaniem, przez co przedsiębiorstwo straciło płynność.

Kredyty konsolidacyjne dla firm, które dopiero niedawno weszły na rynek, czyli tzw. startupów, również nie są rzadkością. Zdarzają się sytuacje, w których już na samym starcie właściciel zaciąga kilka zobowiązań a uzyskane środki inwestuje w rozwój. Jednak życie pisze różne scenariusze, a nowoczesny rynek branżowy jest bardzo konkurencyjny. Planowany zwrot inwestycji może nie nadejść szybko. W takich wypadkach kredyt konsolidacyjny dla firm bez zabezpieczeń może okazać się jedynym słusznym wyborem, który utrzyma płynność finansową i nie doprowadzi do negatywnych konsekwencji związanych z brakiem spłaty.


Szukasz kredytu konsolidacyjnego dla firm bez zabezpieczeń? 

Znajdziemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb! 

Wypełnij wniosek online


Kredyt konsolidacyjny dla firm – czy to możliwe?


ikona8

Czym jest kredyt konsolidacyjny dla firm? To specjalny produkt, który skierowany jest do przedsiębiorstw posiadających już jakieś zobowiązania finansowe. Korzystając z konsolidacji, właściciel firmy może połączyć wszystkie kredyty i pożyczki w jeden dług.

Pieniądze pozyskane w ramach kredytu konsolidacyjnego dla firm przeznaczane są bowiem na spłatę uciążliwych dla przedsiębiorcy zobowiązań. W efekcie pozostaje mu już wyłącznie jeden kredyt, który może spłacać według własnych preferencji. 

 

Harmonogram spłaty oraz długość okresu kredytowania ustalane są bowiem w taki sposób, by konieczność regulowania kolejnych rat nie stwarzała problemów z dokonywaniem innych opłat, z jakimi musi się liczyć firma.

Zazwyczaj z uzyskaniem kredytu konsolidacyjnego wiąże się także możliwość dobrania dodatkowej gotówki na dowolny cel – jest to jednak w dużej mierze zależne od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Trzeba też pamiętać, że chociaż kredyt ten pozwala na niedopuszczenie do problemów finansowych przedsiębiorstwa, to nie jest on jednak równoznaczny z kredytem oddłużeniowym. Zanim jednak skorzystamy z kredytu konsolidacyjnego dla naszej firmy powinniśmy sprawdzić, czy warunki spłaty starych pożyczek są korzystne i czy opłaty z tym związane nie przewyższą korzyści finansowych z zaciągnięcia zobowiązania łączonego.


Przykład udzielonego finansowania

z Habza Finanse

ikona9

Uruchomiony produkt

Kredyt ratalny na konsolidację obecnych zobowiązań z dobraniem dodatkowych środków udzielony na okres 10 lat.

ikona10

Potrzeba klienta

Obniżenie raty kredytu o saldzie 170 000 zł oraz dobranie 100 000 złotych dodatkowych środków na rozwinięcie nowej gałęzi usług – handel samochodami. Dodatkowo klient potrzebował pieniędzy na spłatę ZUS i US.

ikona11

Sytuacja finansowa kredytobiorcy

Klient prowadzi działalność gospodarczą od 2012 roku i zajmuje się naprawą samochodów oraz handlem częściami samochodowymi. W 2020 roku wykazał dochód w wysokości 40 000 zł przy przychodzie 930 000 złotych. Posiadał dwa kredyty firmowe w wysokości 170 000 i 130 000 złotych z ratą odpowiednio 3500 zł i 1700 zł. Ponadto występowały też zobowiązania prywatne w wysokości 950 zł. Na dzień składania wniosku firma posiadała zaległości w ZUS i US na kwotę około 65 000 zł.

ikona12

Rozwiązanie

Nie wszystkie banki patrzą na klienta przez pryzmat osiąganych przez niego dochodów. Wiele banków ma inne kryteria oceny zdolności kredytowej. Większość banków wymaga także przejrzystej sytuacji w urzędami na etapie wprowadzania wniosku kredytowego. W przypadku tego klienta pokazanie zaświadczeń, lub wyciągów bankowych było niemożliwe. Doprowadziliśmy klienta do uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej, a zobowiązania wobec urzędów zostały spłacone specjalną pożyczką krótkoterminową. Finalnie klient otrzymał kredyt w banku komercyjnym na kwotę 360 000 złotych na okres 10 lat z ratą 4700 złotych.

Kontakt

Skonsoliduj swoje długi i wyjdź z pętli kredytowej.

Wsparcie Doradcy w pozyskaniu kredytu.

Wyślij wniosek

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny (09:00 - 19:00)

Kto może ubiegać się o kredyt konsolidacyjny dla firm?

ikona13

Jeżeli zmagasz się ze zbyt wieloma zobowiązaniami finansowymi, a spłacanie rat stało się nadmiernym obciążeniem dla firmowego budżetu, dobrym rozwiązaniem dla Twojego przedsiębiorstwa będzie kredyt konsolidacyjny na spłatę zaciągniętych wcześniej zobowiązań. Wybierając ten produkt obniżysz wysokość spłacanej raty i odciążysz finansowo swój biznes.

Kredyt konsolidacyjny
jest rozwiązaniem optymalnym dla większości przedsiębiorców – gwarantuje posiadanie jednej raty w jednym banku, która jest niższa niż łączna suma rat wszystkich kredytów. To znaczne ułatwienie, które zdejmuje z przedsiębiorcy obowiązek czuwania nad różnymi datami spłat różnych pożyczek i kontaktowania się z różnymi bankami. Konsolidacja kredytów dla firm wpływa również na poprawienie dyscypliny finansowej w przedsiębiorstwie i pomaga podnieść jego kondycję.

Niestety, w większości przypadków konsolidacja nie jest przeznaczona dla firm, które już znalazły się w pętli zadłużenia i mają poważne kłopoty finansowe związane z opóźnieniami w spłacie zobowiązań.

Bank w obawie przed powtórzeniem się takiej sytuacji nie będzie raczej skłonny do udzielenia kredytu konsolidacyjnego. Jeżeli jednak już kwalifikujemy się do uzyskania pożyczki konsolidacyjnej, wraz z korzystaniem z niej poprawiamy kondycję finansową swojego biznesu. Jesteśmy oceniani przez bank lub firmę pożyczkową jako bardziej wiarygodni, a to z kolei wiąże się z dostępnością różnych dodatkowych udogodnień, jak na przykład możliwość czasowego zawieszenia spłaty pożyczki lub zwiększenie kwoty kredytu.

Kredyt konsolidacyjny dla firm jest jednym z chętniej wybieranych rozwiązań, zarówno przez początkujących przedsiębiorców, jak i doświadczonych właścicieli, którzy starają się przeczekać gorsze pod względem rentowności czasy. Firmy z negatywną historią kredytową, w razie kolejnych problemów finansowych, nie są skazane na najgorsze. Kredyt konsolidacyjny dla firm zadłużonych może doprowadzić do utrzymania płynności finansowej a nierzadko może okazać się jedynym rozwiązaniem dręczących firmę trudności.

To. co istotne – kredyt konsolidacyjny dla firmy posiadającej zadłużenie nie musi wiązać się z negatywnym zakończeniem analizy wniosku! Kredyt konsolidacyjny dla firm, w zależności od określonej sytuacji pożyczkobiorcy, nie musi wiązać się z dodatkowymi zabezpieczeniami. Warto jednak mieć na względzie, że jego wartość nie musi zaspokajać wszystkich posiadanych zobowiązań. To, w jakiej wysokości i na jaki okres zostanie udzielony, jest kwestią bardzo indywidualną, uzależnioną od historii kredytowej, dochodów i łącznej sumy posiadanych zobowiązań.

 

Kontakt

Zastanawiasz się kto może pomóc przy kredycie firmowym?

Doradcy Habza Finanse! Nie czekaj!

Skontaktuj się

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny (09:00 - 19:00)

Kredyt konsolidacyjny dla firm bez zabezpieczeń – sprawdź, jak to działa

Kredyty konsolidacyjne dla firm to produkty, które dostępne są bardzo często w dwóch wersjach – z zabezpieczeniem oraz bez zabezpieczeń. Wybór opcji z zabezpieczeniem oznacza zwykle możliwość skorzystania z większej maksymalnej kwoty kredytu konsolidacyjnego oraz niższe koszty kredytowania.

Nie oznacza to jednak, że firma, która nie jest w stanie odpowiednio zabezpieczyć kredytu, nie ma szans na otrzymanie wsparcia. Do dyspozycji mamy bowiem również kredyt konsolidacyjny dla firm bez zabezpieczeń. 

Jak się o niego ubiegać? Kluczem do sukcesu jest wybranie właściwej oferty. Podczas doboru odpowiedniego kredytu konsolidacyjnego dla firm zadłużonych należy zwrócić uwagę na oferowane przez niego warunki oraz przewidywane koszty, takie jak oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego. Wniosek warto złożyć w kilku instytucjach gwarantujących najatrakcyjniejsze zasady kredytowania.

Starając się o kredyt dla firm bez zabezpieczeń, warto zadbać o zdolność kredytową przedsiębiorstwa. Podjęcie działań mających na celu uczynienie w oczach banku firmy bardziej wiarygodną bez wątpienia zwiększy szanse na pozyskanie potrzebnych środków.

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny dla firm z nami, to:

Checkmark Raz na zawsze pozbędziesz się uciążliwego zadłużenia. Kredyt konsolidacyjny dla firm pozwoli Ci spłacić długi i zamienić je na jedno zobowiązanie.
Checkmark Jedna rata kredytu konsolidacyjnego dla firm, zamiast wielu, z różnymi terminami spłaty to nie tylko wygoda, ale i mniejsze wydatki dzięki niższej racie.
Checkmark Wysokie kwoty bez dodatkowych zabezpieczeń pomogą odzyskać Twojej firmie płynności finansową i zagwarantują więcej środków w budżecie przedsiębiorstwa.
Checkmark Koniec z generowaniem odsetek od nieterminowej spłaty zobowiązań. Od teraz do spłaty pozostanie Ci jedna rata kredytu konsolidacyjnego dla firm.
Checkmark Brak przedpłat
Checkmark Prowadzenie negocjacji na szczeblu decyzyjnym

Gdzie najłatwiej dostać kredyt konsolidacyjny?

ikona9

Banki znane są ze swoich surowych wymagań kierowanych wobec kredytobiorców. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Gdzie wziąć kredyt konsolidacyjny dla firm, aby mieć największe szanse na pozytywną decyzję kredytową? Istotnym elementem przybliżającym nas do uzyskania finansowania w potrzebnej kwocie jest zabezpieczenie kredytu. Niestety, zastosowanie takiej opcji nie zawsze jest możliwe. Wiele zależy też od preferencji Klienta.

Gdzie najłatwiej dostać kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczeń? Produkty nieobarczone wymogiem zastosowania zabezpieczenia są dostępne w wielu popularnych bankach. Znalezienie najlepszego kredytu bez zabezpieczeń wiąże się z koniecznością dokonania rzeczowej analizy dostępnych aktualnie produktów. Pod uwagę należy wziąć możliwą długość okresu spłaty, oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego, a także kwotę oferowaną w ramach danego produktu. 

Firmowy kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczeń dostępny jest zarówno w dużych, jak i mniejszych bankach. Oprócz tego do dyspozycji mamy również pozabankowe pożyczki konsolidacyjne dla firm. W ich przypadku proces weryfikacji zdolności kredytowej firmy nie jest aż tak skomplikowany. Instytucje tego typu chętniej udzielają wsparcia przedsiębiorcom.

To dobry sposób na konsolidację dla zadłużonych bez zdolności kredytowej. Na rynku znajduje się wiele możliwości – wystarczy jedynie odpowiednia wiedza i umiejętność wyboru najbardziej opłacalnej oferty. Jako firma zajmująca się pośrednictwem kredytowym specjalizujemy się w tym procesie.


Kredyt konsolidacyjny – jakie oprocentowanie?

ikona11

Tanie kredyty konsolidacyjne dla firm to świetny sposób na to by pozbyć się uciążliwych długów niewielkim kosztem. Jednym z kluczowych elementów składających się na koszt kredytu konsolidacyjnego dla firm zadłużonych jest oprocentowanie. Oprócz tego możemy również spodziewać się innych opłat oraz prowizji dla banku za udzielenie kredytu. Jak wygląda oprocentowanie w przypadku takich produktów bankowych?

Poszczególne oferty są zróżnicowane, jednak wysokość oprocentowania nie przekracza zwykle kilkunastu procent.Warto zaznaczyć, że wysokość ostatecznego oprocentowania zależy od kilku istotnych kwestii.

Bez wątpienia duże znaczenie ma tutaj obraz zdolności kredytowej przedsiębiorstwa, a także to, czy firma decyduje się na jakiekolwiek zabezpieczenie kredytu. Oferta kredytu konsolidacyjnego dla firm zadłużonych z zabezpieczeniem może być bowiem bardziej atrakcyjna pod względem oprocentowania. Dużym udogodnieniem może być również kredyt konsolidacyjny bez prowizji, który pozwoli zwiększyć możliwe oszczędności.

Firma, która chce skorzystać z jak najbardziej opłacalnej oferty, powinna udać się po pomoc do profesjonalistów takich jak Specjaliści z Habza Finanse.
Bez problemu wyliczymy wysokość oprocentowania w przypadku kredytu konsolidacyjnego dla Twojej firmy. Dokonamy analizy kosztów przewidywanych w przypadku najlepszych na rynku ofert i na tej podstawie wybierzemy kredyt spełniający Twoje kryteria. 

Kontakt

Zastanawiasz się kto może pomóc przy kredycie firmowym?

Doradcy Habza Finanse! Nie czekaj!

Skontaktuj się

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny (09:00 - 19:00)

Najtańszy kredyt konsolidacyjny dla firm – kalkulator.

ikona10

Odpowiedni kredyt konsolidacyjny dla firm to taki, który nie nadwyręża budżetu przedsiębiorstwa. Ważnym elementem poszukiwań atrakcyjnej oferty jest więc szacowanie kosztów, jakie przyjdzie nam ponieść w związku z decyzją o połączeniu posiadanych długów.

Konsolidacja kredytu kalkulator to narzędzie, które umożliwia wyliczenie kosztów kredytu po ustaleniu potrzebnej kwoty oraz preferowanej ilości rat kredytu. Nie jest ono jednak raczej dostępne na stronach internetowych banków w przypadku produktów skierowanych do firm. Konkretne warunki ofert kredytów stworzonych z myślą o przedsiębiorcach bardzo często zależą od indywidualnej sytuacji danej firmy starającej się o pozyskanie wsparcia finansowego.

Jest to jednak dobrą informacją dla wielu właścicieli biznesów, ponieważ daje to szansę na negocjowanie kosztów konsolidacji z bankiem. Wystarczy jedynie użycie odpowiednich argumentów przemawiających na korzyść firmy. Kiedy wnioskodawca stanie się w oczach banku bardziej wiarygodny, może liczyć na niższą kwotę oprocentowania. Tanie kredyty konsolidacyjne dla firm będą w zasięgu jego ręki.

Kredyt konsolidacyjny dla firm zadłużonych – wady i zalety

Czy warto korzystać z kredytu konsolidacyjnego dla firm? Jeśli Twoja firma boryka się z uciążliwym zadłużeniem, jego konsolidacja może być najlepszym możliwym wyjściem z sytuacji. Zaletą takiego rozwiązania jest bez wątpienia możliwość ustalenia warunków kredytowania na nowo. Wydłużony okres spłaty i niższa rata to elementy, które przyczyniają się do poprawy sytuacji wielu zadłużonych przedsiębiorstw. Dzięki kredytowi konsolidacyjnemu dla firm kredytobiorca może szybko spłacić wiszące ad nim zobowiązania finansowe i rozpocząć znacznie lepszy okres funkcjonowania firmy.

Niedogodnością pojawiającą się w trakcie ubiegania się o kredyt konsolidacyjny dla firm zadłużonych może być konieczność spełniania wymogów banku co do zdolności kredytowej. Banki bowiem zwracają uwagę na przeszłość kredytową wnioskodawcy, a także wysokość osiąganych przez niego dochodów. Kredyt konsolidacyjny bez BIK dla zadłużonych powinien jednak rozwiązać ten problem.

W jego przypadku proces weryfikacji zdolności kredytowej wnioskodawcy ograniczony jest do minimum. Instytucja przyznająca środki w ramach kredytu nie bierze pod uwagę historii kredytowej znajdującej się w BIK. Aby skorzystać z produktu dopasowanego do Ciebie, skontaktuj się z nami.

Kontakt

Kredyt konsolidacyjny dla firm

Z Habza Finanse

Skontaktuj się

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny (09:00 - 19:00)


W jaki sposób doradcy HABZA Finanse pomogą Ci skonsolidować firmowe kredyty?

Zapewniamy dogodne warunki spłaty kredytu, które pozwolą na odczuwalne obniżenie wydatków Twojej firmy. Skonsolidowanie posiadanych kredytów da Ci możliwość efektywniejszego rozwoju działalności i, co za tym idzie, sukcesywne zwiększanie zysków. Pośrednicy kredytowi z HABZA Finanse pomogą Ci w doborze optymalnie dopasowanego kredytu, przeprowadzą przez wszystkie formalności i odpowiedzą na każde pytanie. Gwarantujemy przystępną wysokość rat, a także możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel.


Jak działamy? Do naszych obowiązków należą:

ikona8

Pośrednictwo kredytowe w HABZA Finanse oznacza profesjonalizm, biegłość w znajomości ofert bankowych i wysoką skuteczność. W naszej firmie sytuacja każdego klienta jest rozpatrywana indywidualnie.

Otrzymałeś odmowę w banku? Nie poddawaj się, bo wciąż jeszcze istnieje szansa na uzyskanie kredytu bankowego. Nasi doradcy posiadają możliwość negocjacji na szczeblu decyzyjnym, co znacznie zwiększa Twoje szanse na zdobycie finansowania.

 • pozyskanie informacji dotyczących potrzeb klienta. Przeprowadzamy wnikliwy wywiad, aby upewnić się, że zaproponowane przez nas rozwiązania będą odpowiednie dla specyfiki działalności, którą prowadzisz
 • analiza wszystkich możliwych ofert pod kątem oczekiwań Twoich i Twojej firmy. Na rynku znaleźć można bardzo dużo produktów konsolidacyjnych, a do naszych zadań należy przestudiowanie ich z uwagi na określone potrzeby prowadzonego przez Ciebie biznesu
 • pośrednictwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty – nie musisz iść do banku sam, co wiąże się nie tylko ze znaczną oszczędnością czasu i dużym ułatwieniem. Jako doświadczeni pośrednicy jesteśmy w stanie wynegocjować warunki, których klient nie ma szansy zdobyć samodzielnie
 • pomoc przy dopełnianiu formalności – przeprowadzimy Cię przez całą procedurę, będziemy asystować przy wypełnianiu dokumentów i odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie
 • dbałość o prawidłową obsługę kredytu – pozostajemy do dyspozycji naszych klientów nie tylko w trakcie ubiegania się o finansowanie i w momencie podpisania umowy. Ty i Twoja firma możecie liczyć na wsparcie HABZA Finanse przez cały okres trwania pożyczki.

Kredyt konsolidacyjny dla firm – podsumowanie

Kiedy Twoja firma zmaga się z większą ilością długów, nie czekaj – rozważ ubieganie się o kredyt konsolidacyjny dla firm zadłużonych. Dogodne warunki spłaty zadłużenia sprawią, że działalność gospodarcza podniesie się z finansowego dołka. Ważną częścią ubiegania się o tani kredyt konsolidacyjny jest analiza rynku takich produktów w celu wyłonienia najatrakcyjniejszej oferty. Jako specjaliści z dziedziny kredytów chętnie Ci w tym pomożemy. Posiadamy duże doświadczenie w pozyskiwaniu wsparcia finansowego dla naszych Klientów. Skontaktuj się z nami już dziś i wyjdź z uciążliwych dla Twojego biznesu długów!


Pomagamy klientom z całej Polski!

W celu omówienia szczegółów zapraszamy do nawiązania kontaktu. Pośrednicy kredytowi czekają na Twoje zgłoszenie. Zachęcamy do wysłania formularza.

Skontaktuj się z nami i nasz doradca:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Czym jest kredyt konsolidacyjny dla firm i jakie są jego główne korzyści?

Kredyt konsolidacyjny dla firm to produkt finansowy, który pozwala na połączenie kilku zobowiązań kredytowych w jedno, zwykle z niższą ratą miesięczną i wydłużonym okresem spłaty. Jego główne korzyści to uproszczenie zarządzania długami, mniejsze miesięczne obciążenie finansowe oraz potencjalne oszczędności na odsetkach. Spłata jednego zobowiązania zamiast kilku pożyczek jest także łatwiejsza i bardziej komfortowa.

Jakie są wymagania, aby ubiegać się o kredyt konsolidacyjny dla firm zadłużonych?

Wymagania związane z ubieganiem się o kredyt konsolidacyjny dla firm zadłużonych obejmują zdolność kredytową, historię kredytową, osiągane dochody i ewentualne zabezpieczenia. Banki zwracają uwagę na te czynniki, aby ocenić ryzyko związane z udzieleniem kredytu. Pamiętaj, że warto porównać kilka dostępnych ofert, ponieważ jeśli nie sprostasz wymaganiom jednej instytucji, zawsze możesz złożyć wniosek o kredyt w innej.

Jakie czynniki wpływają na oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego dla firm zadłużonych?

Na oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego dla firm zadłużonych wpływają czynniki takie jak zdolność kredytowa przedsiębiorstwa, ewentualne zabezpieczenie kredytu oraz indywidualna sytuacja firmy. Zabezpieczony kredyt konsolidacyjny może mieć niższe oprocentowanie. Całkowity koszt pożyczki, w który wliczają się także odsetki, uzależniony jest również od okresu jej spłaty, który uda się wynegocjować z bankiem.

Czy możliwe jest negocjowanie warunków kredytu konsolidacyjnego z bankiem?

Tak, możliwe jest negocjowanie warunków kredytu konsolidacyjnego z bankiem. Właściciele biznesów mają szansę na negocjowanie kosztów konsolidacji, wystarczy jedynie użyć odpowiednich argumentów przemawiających na korzyść firmy. Kiedy wnioskodawca stanie się w oczach banku bardziej wiarygodny, może liczyć na niższą kwotę oprocentowania. Tanie kredyty konsolidacyjne dla firm będą w zasięgu jego ręki.

Dla jakich firm kredyt konsolidacyjny jest najbardziej odpowiedni?

Kredyt konsolidacyjny jest odpowiedni dla firm, które borykają się z uciążliwym zadłużeniem, mają trudności z terminowym regulowaniem zobowiązań lub chcą obniżyć swoje miesięczne koszty finansowe. Produkt jest przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy spłacają jednocześnie minimum dwie pożyczki. Ich połączenie może usprawnić cały proces, a nawet obniżyć miesięczną ratę i całkowity koszt kredytu.

Czy istnieje kredyt konsolidacyjny bez BIK dla firm? Jakie są jego cechy?

Tak, kredyt konsolidacyjny bez BIK dla firm istnieje. W przypadku takiego kredytu proces weryfikacji zdolności kredytowej jest ograniczony do minimum, a instytucja finansująca nie bierze pod uwagę historii kredytowej znajdującej się w BIK. Na tym rozwiązaniu zależy szczególnie przedsiębiorcom, których sytuacja finansowa uległa pogorszeniu, co spowodowało odmowną decyzję w sprawie udzielenia kredytu ze strony banku.

Jakie są wady i zalety kredytu konsolidacyjnego dla firm zadłużonych?

Zalety kredytu konsolidacyjnego dla firm zadłużonych obejmują uproszczenie zarządzania długami, niższe miesięczne obciążenie finansowe i potencjalne oszczędności. Jeśli zadbasz o przygotowanie wszystkich dokumentów i odpowiednią argumentację, możesz także negocjować warunki jego spłaty. Wadą tego rozwiązania jest natomiast wymóg spełnienia kryteriów zdolności kredytowej i ewentualne trudności w uzyskaniu kredytu.

Co zrobić, jeśli moja firma otrzymała odmowę kredytu konsolidacyjnego w banku?

Jeśli Twoja firma otrzymała odmowę kredytu konsolidacyjnego w banku, nie poddawaj się, ponieważ wciąż istnieje szansa na uzyskanie finansowania. Doradcy z Habza Finanse posiadają możliwość negocjacji na szczeblu decyzyjnym, co znacznie zwiększa Twoje szanse na zdobycie finansowania. Skorzystaj z usług profesjonalistów, którzy mogą pomóc w doborze optymalnie dopasowanego kredytu, przeprowadzić Cię przez wszystkie formalności i odpowiedzieć na każde pytanie.

Jakie dokumenty są potrzebne przy składaniu wniosku o kredyt konsolidacyjny dla firm?

Aby złożyć wniosek o kredyt konsolidacyjny dla firm, musisz przygotować dokumenty niezbędne do udzielenia jakichkolwiek pożyczek firmowych, takie jak zaświadczenie o nadaniu numeru NIP i REGON oraz potwierdzenie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej. Przydatne będą również zaświadczenia dotyczące opłat przekazywanych do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego. W przypadku konsolidacji ważne są również kserokopie dotychczasowych umów kredytowych, które chcesz połączyć w jedno zobowiązanie.

Gdzie mogę otrzymać kredyt konsolidacyjny dla firm?

Kredytów konsolidacyjnych dla firm udzielają zarówno banki, jak i inne instytucje finansowe. To, na jaką ofertę się zdecydujesz, zależy od możliwych do osiągnięcia korzyści oraz wymogów stawianych przez daną placówkę. Przedsiębiorcy znajdujący się w stosunkowo dobrej sytuacji finansowej mają szansę wyboru i negocjacji, jednak w niektórych przypadkach kredyt konsolidacyjny dla firm zadłużonych bez BIK jest jedynym rozwiązaniem.

Czy doradca kredytowy pomoże mi uzyskać kredyt konsolidacyjny dla firm?

Tak, doradcy kredytowi z firmy Habza Finanse specjalizują się w pozyskiwaniu zarówno bezproblemowych, jak i trudnych kredytów konsolidacyjnych dla firm. Dzięki swojemu stanowisku i doświadczeniu zyskują oni ponadprzeciętne możliwości negocjacji warunków spłaty pożyczki dla swoich klientów. Wspólnie przeanalizujecie sytuację finansową Twojej firmy i dostępne oferty kredytowe, aby wybrać tę najkorzystniejszą. Korzystając z pomocy doradcy, nie musisz również martwić się o to, czy składany wniosek będzie kompletny.

Czy kalkulator kredytowy pomoże mi obliczyć całkowitą kwotę kredytu konsolidacyjnego dla firm zadłużonych?

Kalkulator kredytowy to znane narzędzie online, które pomaga nam oszacować całkowite koszty różnorodnych pożyczek. Nie sprawdzi się ono jednak w przypadku kredytów konsolidacyjnych dla firm zadłużonych, ponieważ na warunki ich udzielenia i spłaty wpływa zbyt wiele zmiennych. Wbrew pozorom to dobra informacja, ponieważ duża część instytucji pozostaje otwarta na negocjacje zapisów umowy z klientem. Ponadto nie sugerując się zewnętrznymi wyliczeniami, możesz oszczędzić sobie stresu i podejść do rozmowy z otwartą głową.Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Kredyt gotówkowy online

Przykład reprezentatywny

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.

Najnowsze artykuły o Kredyt konsolidacyjny dla firm

Na naszym blogu


Kontakt

Masz pytania?

Zadzwoń teraz
Wypełnij krótki wniosek

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny
(09:00 - 19:00)