Kredyty dla firm.

Kredyty dla firm z Habza Finanse to możliwość pozyskania niezbędnych środków na prowadzenie biznesu. Uzyskaj wysokie kwoty – nawet 2 mln złotych, przy minimum formalności.

Nie trać czasu na bezowocne przeszukiwanie ofert i składanie kolejnych wniosków, co skutkuje pogorszeniem oceny wiarygodności klienta. Z nami pozyskasz każdy kredyt dla firmy – szybko, a co najważniejsze skutecznie. Nawet do 2 000 000 zł.


ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.


Kredyt dla firm

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 2 000 000 zł
bez zabezpieczenia

ikona5

Dogodny okres spłaty
120/144 miesiące bez zabezpieczenia

ikona6

9,49%
Oprocentowanie w skali roku
od 9,49%, prowizja od 0%


Skąd wziąć środki na bieżącą  – działalność firmy?

ikona7

Potrzebny Ci kredyt na pokrycie bieżących wydatków firmy? A może potrzebujesz kredyt inwestycyjny na zakup środków trwałych? Rozwiązaniem są korzystne kredyty dla firm z Habza Finanse. Odciążymy Cię w każdej możliwej kwestii, wybierzemy najtańsze i przede wszystkim skuteczne rozwiązanie, a Ty będziesz mógł zająć się tym co naprawdę ważne – sprawami Swojej firmy.

Rozwój firmy jest zależny od ilości dostępnych środków. W praktyce to właśnie kredyty pozwalają zaspokoić codzienne potrzeby działalności gospodarczej, a także rozwijać się, inwestować w nowe rozwiązania, poszerzać obszar działalności, zatrudniać nowych pracowników, wspierać innowacje czy też terminowo opłacać należności względem kontrahentów i urzędów. 

Patrząc długoterminowo takie inwestycje przynoszą wymierne korzyści i wspomagają rozwój firmy, który często nie byłby możliwy, gdyby nie środki pozyskane z pomocą pożyczek. Kredytów dla firm używa ponad połowa polskich przedsiębiorstw, gdyż stanowią one jeden z najbezpieczniejszych sposobów na finansowanie zarówno bieżącej działalności – terminowego regulowania opłat, podatków, danin, świadczeń i zobowiązań – jak i dalekosiężnych planów, których realizację projektujemy na miesiące, a nawet i lata.

Jeśli chodzi o finansowanie potrzeb zarówno nowych jak i dłużej prosperujących przedsiębiorstw, to warto zauważyć, że kredyt dla nowych firm bez zabezpieczeń stał się jednym z najbardziej optymalnych rozwiązań, które biorą pod uwagę firmy z krótką i dłuższą historią prowadzenia działalności. Kredyt bez zabezpieczeń, jak sama nazwa wskazuje, nie wymaga od kredytobiorcy ustanowienia dodatkowego zabezpieczenia kredytu lub pożyczki.

Oznacza to, że w przypadku analizy wniosku będą brane pod uwagę wyłącznie dane finansowe firmy – a nie posiadane przez nią dobra, takie jak np. samochód, nieruchomość itp. Kredyt gotówkowy, jeśli nie jest z góry ukierunkowany, tak jak np. kredyt na spłatę ZUS i US, może więc być przeznaczony na dowolny cel. To właściciel firmy uznaje co w danej chwili najbardziej wymaga inwestycji.

 


 Potrzebujesz pieniędzy na bieżącą działalność firmy?

 A może chcesz zainwestować w rozwój swojego przedsiębiorstwa? Z naszą pomocą uda Ci się uzyskać korzystny kredyt dla firm przy minimum formalności. Nasi specjaliści kredytowi pomogą Ci w wypełnieniu wniosku oraz odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Wypełnij wniosek online

Kredyt na firmę bez BIK – czy to możliwe?

ikona7

Kredyt na firmę bez BIK to produkt dedykowany zazwyczaj właścicielom przedsiębiorstw, które miały w przeszłości trudności z regularną spłatą zobowiązań. W takiej sytuacji, w raporcie Biura Informacji Kredytowej zazwyczaj widnieje adnotacja o kwocie zadłużenia i liczbie dni opóźnienia w spłacie.

Jeżeli firmowy scoring BIK, czyli ocena zdolności kredytowej, jest niski, może to oznaczać automatyczne odrzucenie wniosku o tradycyjny firmowy kredyt bankowy.

Kredyty dla zadłużonych firm charakteryzują się nieco bardziej liberalnym podejściem w zakresie weryfikacji historii kredytowej i skupiają się raczej na innych aspektach – zdolności kredytowej, płynności finansowej i ewentualnych zabezpieczeniach. Oczywiście istnieją również kredyty dla firm bez zabezpieczeń ale tak naprawdę, wszystko jest kwestią bardzo indywidualną .

W każdym wypadku warto skontaktować się z profesjonalnym doradcą kredytowym, który po rozpoznaniu potrzeb i możliwości klienta firmowego dopasuje dla niego właściwy produkt. Podczas poznawania swoich możliwości kredytowych najlepiej jest zdecydować się na najtańszy kredyt dla firm, nawet kosztem wyższej raty miesięcznej. Jeśli jest wybór – warto porównać całkowity koszt kredytu (CCK) proponowanych rozwiązań i zdecydować się na ten z najniższą jego wartością.

Kredyty dla firm, w związku z bardzo dynamicznym rynkiem wielu branż, cieszą się coraz większym powodzeniem. Właściciele przedsiębiorstw, nie posiadając własnych środków, które mogliby zainwestować w rozwój, zaległe faktury i inne opłaty – nierzadko sięgają po dyskretne kredyty firmowe.


Weź korzystny kredyt dla firm i zacznij rozwijać swój biznes.

Specjaliści kredytowi Habza Finanse pomogą Ci pozyskać korzystny kredyt i zajmą się wszelkimi formalnościami. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na sprawach związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa bez obaw o odmowną decyzję kredytową.Kredyt na start i kredyt bez zaświadczeń – kto może skorzystać?

ikona7

Wielu przedsiębiorców nie decyduje się nawet na poszukiwanie kredytu, ponieważ ponieśli stratę z działalności gospodarczej za poprzedni rok rozliczeniowy. Strata w wynikach finansowych jest w wielu bankach uznawana za kryterium odrzucające wniosek kredytowy.

Kredyt na stracie jest przeznaczony dla wszystkich przedsiębiorców, którzy w poprzednim lub bieżącym okresie rozliczeniowym ponieśli stratę spowodowaną licznymi inwestycjami, jednorazowymi kosztami czy przesuniętymi fakturami przychodowymi. Tak jak w przypadku kredytu bez BIK ten produkt opiera się na innych kryteriach oceny zdolności kredytowej tzn. kryterium przychodowym, zabezpieczeniach czy prognozach finansowych.

 

Kredyt bez zaświadczeń dla firm, w odróżnieniu od tradycyjnych produktów bankowych, charakteryzuje się wyjątkowo skróconą i uproszczoną procedurą, która nie definiuje tak szczegółowo dokumentów niezbędnych do weryfikacji zdolności.

Podstawową zasada jaką kierują się kredyty dla firm bez zaświadczeń jest bazowanie na oświadczeniu wnioskodawcy i łatwo dostępnych dokumentach (np. wyciągach z rachunku ROR). Kredyt gotówkowy dla firm bez zaświadczeń może okazać się jedyną drogą finansowania aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa, które ceni sobie minimum formalności i szybkość decyzji podyktowaną brakiem konieczności weryfikowania wielu dokumentów.

Podobnie jak w przypadku kredytów dla osób prywatnych, kredyt na firmę bez zaświadczeń rozkładany jest na dłuższy okres, a raty kapitałowo-odsetkowe ustalone są w wysokości, na którą pozwala zdolność finansowa przedsiębiorstwa.


Pytania naszych klientów

Na co można przeznaczyć kredyt dla firm?

Możliwości płynące z kredytów dla firm są w zasadzie nieograniczone. Dzięki temu rodzajowi finansowania można nabyć nowe maszyny – zarówno wymieniając stare, jak i inwestując w nowe; a także całe linie produkcyjne – modernizując ich dotychczasową działalność lub rozpoczynając nową. Nadążanie za technologicznymi nowinkami, poszerzanie zakresu działalności, poszukiwanie nowych rozwiązań – to kluczowe czynniki decydujące o rozwoju firmy i jej konkurencyjności. Chcąc dostarczać produkty i usługi na wysokim poziomie musimy nieustannie dbać o posiadane przez nas maszyny i urządzenia, serwisować je, a w razie potrzeb również naprawiać lub wymieniać na nowsze modele. Kredyt dla firm sfinansuje modernizację parku maszyn, zakup nowych urządzeń lub udoskonalenie już posiadanych.

Kredyt dla firm przeznaczyć można również na modernizację, unowocześnienie lub powiększenie floty samochodowej – zarówno osobowej, jak i dostawczej. Sfinansujemy w ten sposób samochód używany, jak i samochód nowy.

Środki z kredytu dla firm możemy przeznaczyć także na szkolenie pracowników i udoskonalanie ich umiejętności – podnoszenie kwalifikacji kadry w naszej firmie, czy to szeregowych pracowników, czy to szczebla menedżerskiego, jest w obecnej rzeczywistości warunkiem koniecznym, jeżeli chcemy wyróżnić się na rynku czy też stać się jego liderem.

Kredyt dla firm sfinansuje również wyposażenie biur i lokali – zaczynając od prac remontowych i dostosowania pomieszczeń do prowadzonej w nich działalności, a na zakupie ekspresu do kawy kończąc. Pożyczka dla przedsiębiorców to sposób na kompleksowe zaopatrzenie Twojego biznesu – dzięki pozyskanym w ten sposób środkom kupisz biurka, krzesła i fotele oraz wszelkiego rodzaju meble, półki, regały, szafy i sejfy; komputery i różne peryferia (monitory, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, kopiarki, niszczarki, urządzenia do laminowania; jak i sprzęt bardziej specjalistyczny – plotery, stoły kreślarskie, tablety graficzne), a także sprzęt do firmowej kuchni (lodówkę, zmywarkę, kuchenkę gazową, elektryczną lub indukcyjną, a także kuchenkę mikrofalową oraz czajnik i wspomniany ekspres do kawy, bez którego nie może się przecież obejść żadne biuro.

Profesjonalnie zarządzana i działająca firma to również oprogramowanie – nierzadko specjalistyczne i bardzo kosztowne. Kredyt dla firm pokryje wydatki na zakup licencji różnego rodzaju programów, aplikacji i abonamentów, niezbędnych w codziennej pracy Twojego przedsiębiorstwa.

Najważniejszą cechą kredytu dla firm jest brak konieczności udokumentowania wydatków w postaci faktur, lub innych rozliczeń przeprowadzonych inwestycji. Klient często oświadcza na co zostaną przeznaczone środki, natomiast cel nie jest weryfikowany po udzieleniu kredytu.

Jak pozyskać kredyt dla firmy?

Niestety, pozyskanie finansowania na działalność firm z roku na rok staje się coraz trudniejsze i wymagające spełnienia dużej ilości formalności. Chociaż banki w kolorowych reklamach kuszą promocjami i zachęcają do skorzystania z atrakcyjnych ofert, w trakcie wizyty w oddziale okazuje się, że zdobycie kredytu wcale nie jest takie proste. Co więcej, wielu przedsiębiorców zmagać musi się z odmową udzielenia pożyczki – czy to z powodu zbyt niskich dochodów, branży, w której działają, formy prawnej, czy też stażu samej firmy. Ci, którym udało się finansowanie uzyskać, często nie są zadowoleni z warunków, które im zaproponowano – potrzebują wyższej kwoty, dłuższego okresu kredytowania, a także niskiego oprocentowania.

W HABZA Finanse pomagamy w doborze najtańszej, najkorzystniejszej pożyczki dla firmy. Kredyty dla firm to możliwość pozyskania dodatkowych środków, z której naprawdę warto skorzystać – zarówno mając na uwadze bieżącą działalność, jak i wieloletnie, perspektywiczne działania. Pośród przygotowanych ofert zainteresowani znajdą kredyt inwestycyjny, kredyt obrotowy (kredyt na przychód oraz kredyt na dochód), kredyt konsolidacyjny, a także kredyt samochodowy oraz kredyt na start. Ostatni z wymienionych produktów banki kierują przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy rozpoczęli swoją działalność, mogą wykazać się zyskami, a ich firma istnieje nie dłużej niż 12 miesięcy.

Niestety, w przypadku osób dopiero planujących rozpoczęcie własnego biznesu, banki są zazwyczaj mniej przychylne – w HABZA Finanse wspieramy przedsiębiorców w pozyskaniu środków nawet przed otwarciem firmy, asystujemy przy doborze najlepszego produktu kredytowego i najkorzystniejszych jego warunków. Ciekawym i elastycznym rozwiązaniem jest również finansowanie w formie linii kredytowej – wygodnej, łatwo dostępnej i ułatwiającej codzienną działalność przedsiębiorstwa. Z kolei wszystkim tym, którzy mają zobowiązania wobec państwa, proponujemy kredyt na spłatę świadczeń ZUS i US. Jeśli firma traci płynność z powodu zbyt wysokich rat, rozwiązaniem będzie kredyt konsolidacyjny.

Czy kredyt bez BIK dla firm jest możliwy?

Jeśli ocena danego przedsiębiorstwa w BIK, czyli w Biurze Informacji Kredytowej jest dość niska, to może mieć ona problem z pozyskaniem kredytu bankowego. Istnieją także zobowiązania dla firm bez zabezpieczeń jednak ostateczna decyzja i tak zależy od kredytodawcy. Jeśli Twoja firma jest w trudnej sytuacji finansowej i miała w przeszłości problemy ze spłatą długów, to pomocna może okazać się konsultacja ze specjalistami kredytowymi Habza Finanse. Zapoznają się oni z Twoją sytuacją oraz dopasują najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb. Pozyskanie dodatkowych pieniędzy bez takiej pomocy w wielu przypadkach kończy się niepowodzeniem.

Na jakie wydatki można przeznaczyć kredyt firmowy?

Środki pozyskane w ramach kredytu dla firm można wydać na wiele sposobów. Przede wszystkim mają one służyć rozwojowi danego przedsiębiorstwa, dlatego można przeznaczyć je na: zakup maszyn produkcyjnych, firmowych nieruchomości, floty samochodów i sprzętu biurowego. Środki z kredytu można też przeznaczyć na szkolenia pracowników i udoskonalanie ich kwalifikacji. Tak naprawdę tego typu zobowiązanie można przeznaczyć na większość kwestii związanych z prowadzeniem firmy – nawet na spłatę długów w US i ZUS.

Jakie są rodzaje kredytów dla firm?

Do najpopularniejszych zobowiązań, które są dedykowane firmom, można zaliczyć: kredyt obrotowy, kredyt inwestycyjny, kredyt w rachunku bieżącym i kredyt na start firmy. Każde z tych zobowiązań charakteryzuję się własnymi parametrami i przyda się w różnych sytuacjach. Przedsiębiorca, który prowadzi własną działalność, może wybierać spośród bogatej oferty, która jest dostępna w większości banków. Obecnie nie ma większego problemu z tym, aby uzyskać pieniądze dla firmy.

Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

2 komentarzy

 1. Witam.Potrzebuje 250tys na StartUp spółki z o.o.Mam nieruchomość pod zastaw.LUB inaczej: sfinansowanie zakupu nieruchomosci przez te spółkę poniżej wartości tej nieruchomości.Wartosc wyceniona przez pośredników nieruchomości na 600tys,zakup za 450tys.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kredyt dla firm Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.

Najnowsze artykuły o Kredyty dla firmy

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek