Stwórz z nami zgrany zespół!

  • Marzysz o karierze w finansach? Kochasz kontakt z ludźmi? W Habza Finanse pracuje już ponad 40 osób takich jak Ty!
  • Zdobywaj wiedzę od najlepszych – wybitni eksperci kredytowi, doświadczeni menagerowie, kreatywni specjaliści ds. marketingu.
  • Pracuj w rozwijającej się firmie wkraczającej pewnym krokiem na polski rynek finansowy.
  • Dołącz do młodego i ambitnego zespołu. Stań się jednym z nas. Wybierz interesującą Cię ofertę już dziś!

Specjalista ds kredytów bankowych w Warszawie
Telefoniczny doradca klienta
Specjalista ds SEO – STAŻ

Specjalista ds kredytów bankowych w Warszawie

Oferujemy:

  • Pracę w biurze, w centrum Warszawy
  • Elastyczne godziny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – 2 500 – 15 000 zł ( w zależności od skuteczności, wiedzy i doświadczenia)
  • Umowę B2B / umowę zlecenie
  • Możliwość rozwoju
  • Służbowy telefon, komputer oraz samochód służbowy do obsługi klientów
  • 9/12 miesięczny okres szkoleniowy ze stałym wsparciem mentora
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Świetną atmosferę : )

Twoje obowiązki:

  • Obsługa klientów detalicznych i firmowych
  • Analiza sytuacji finansowej klientów zainteresowanych zdobyciem finansowania
  • Pośredniczenie w udzielaniu kredytów i pożyczek w instytucjach finansowych oraz bankach
  • Zbieranie danych statystycznych niezbędnych do ewaluacji strategii marketingowej
  • Profesjonalna obsługa ( głównie) telefoniczna klientów zainteresowanych pozyskaniem kredytu

Wymagamy:

  • Min. 2 lat doświadczenia w branży finansowej, najchętniej związanego pośrednictwem kredytowym oraz sprawami kadrowymi i płacami
  • Znajomości ofert bankowych oraz pozabankowych
  • Umiejętności szybkiej nauki i przyswajania nowych informacji
  • Nastawienia na efekt
  • Rzetelności i dobrej organizacji pracy
  • Niekonfliktowości
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w call center / telemarketingu

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie / umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i awansu na doradcę finansowego lub eksperta kredytowego
  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących w sposób profesjonalny, i zgodny ze standardami obowiązującymi w Habza Finanse
  • Wstępna weryfikacja wniosków kredytowych i przekazywanie do dedykowanych ekspertów kredytowych
  • Odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Wymagamy:

  • Wykształcenie min. średnie maturalne
  • Minimum 12 miesięczne doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług telekomunikacyjnych
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
  • Wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność, sumienność, odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność min. 80 h miesięcznie

Specjalista ds. SEO – STAŻ

Oferujemy:

  • Płatny, 3-miesięczny staż, podczas którego nauczymy Cię podstaw SEO
  • Udział w szkoleniach z zakresu SEO
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w stabilnej i rozwiającej się firmie
  • Możliwość awansu na Młodszego Specjalistę SEO oraz podjęcie pełnej współpracy

  • Wsparcie działu SEO w realizowanych działaniach
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań
  • tworzenie i optymalizowanie wizytówek w Google My Business,
  • Dodawanie stron do katalogów
  • Marketing szeptany na forach i blogach
  • Analiza stron internetowych klientów w celu stworzenia wytycznych optymalizacyjnych jak również ich pozycjonowania

Wymagamy:

  • Zainteresowanie marketingiem internetowym, w tym zagadnieniami związanymi z SEO
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office
  • Dobra organizacji pracy
  • Dokładność w wykonywaniu zadań
  • Terminowość realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole

Swoje zgłoszenie wyślij na adres: rekrutacja@habza.com.pl

Poznaj opinie Naszych klientów

Niestety, tym razem zawaliliście. 20% prowizji od kredytu i mnie olaliscie. Najpierw pan Paweł ogarnial moja sprawę i mnie olal, potem przerzucił…

Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Właśnie tak jak powinno wyglądać zaspokajanie potrzeb klienta. Życzę każdemu pozytywnego załatwienia spraw. Moją prowadził pan Marceli.

Chciałbym bardzo podziękować Pani Marcie Wasiłowskiej za pomoc i współpracę . Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Mogłem liczyć na kontakt o każdej godzinie…

Bardzo polecam Panią Paulinę P. Fachowe doradztwo, dostępność w każdej chwili. Wszystko wyjasnione jak należy, sprawa zalatwiona w bardzo szybkim czasie

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz