Kredyt dla żołnierza.

Polska armia liczy ponad 100 000 żołnierzy zawodowych. Bycie wojskowym wciąż cieszy się pewnego rodzaju renomą i jest to zawód, którego przedstawiciele mogą liczyć na szereg różnych przywilejów, czy to ze strony państwa, czy to organizacji pozarządowych, takich jak instytucje finansowe.

Z tego względu spotkać można taki produkt bankowy, jak kredyt dla żołnierza. Co warto o nim wiedzieć? Co z żołnierzami, którzy nie są zatrudnieni w wojsku na stałe – czy kredyt dla żołnierzy kontraktowych jest możliwy? Nawet do 200 tys zł.


ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.


Kredyt dla żołnierza

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 200 000 zł
bez zabezpieczenia

ikona5

Dogodny okres spłaty
120/144 miesiące bez zabezpieczenia

ikona6

11,56%
Oprocentowanie w skali roku
od 11,56%, prowizja od 0%


Robert – Ekspert kredytowy


  • Pomoże Tobie w trudnej sytuacji.
  • Specjalizuje się w konsolidacji zadłużeń.

Kredyt dla żołnierza – na jakich warunkach?

ikona7

Kredyt dla wojskowych różni się od tradycyjnych kredytów, o które może wnioskować każdy, niezależnie od zawodu, przede wszystkim jego kosztem.

Kredyt dla żołnierza jest zazwyczaj korzystniejszy, z uwagi na fakt, że banki skłonne są między innymi:

  • obniżać prowizję (nawet do zera)
  • zmniejszać marżę kredytu
  • zwiększać kwotę możliwą do uzyskania.

Należy pamiętać, że nie można mówić o jednym konkretnym kredycie dla żołnierza – każdy bank może przyjąć nieco inne zasady i zaoferować przedstawicielom tego zawodu diametralnie różne warunki. Niektóre banki w ogóle nie mają w swojej ofercie specjalnego kredytu dla żołnierzy zawodowych.


Nie trać czasu i nie szukaj kredytu na własną rękę – zrobimy to za Ciebie.

Jesteś żołnierzem i potrzebujesz dodatkowej gotówki na zrealizowanie swoich planów? Skontaktuj się z naszymi doradcami kredytowymi – uzyskamy dla Ciebie korzystny kredyt. Minimum formalności, szybka decyzja kredytowa oraz niższa marża – możesz to zyskać współpracując z nami. Zaufaj doświadczonym specjalistom z branży finansowej i nie trać czasu na samodzielne szukanie dobrej oferty.

Wypełnij wniosek online


Kredyt hipoteczny dla żołnierzy zawodowych


ikona4

Kredyt hipoteczny dla żołnierzy zawodowych oferowany jest przez niektóre banki i charakteryzuje się tym samym, co gotówkowy kredyt dla wojskowych, a mianowicie preferencyjnymi warunkami.


Niższa marża banku czy prowizja mogą sprawić, że żołnierz na przestrzeni lat oszczędzi nawet dziesiątki tysięcy złotych. Warto wspomnieć o fakcie, że żołnierze otrzymują co miesiąc tak zwany dodatek mieszkaniowy, który wynosi kilkaset złotych.

Może on zostać przeznaczony na wynajem domu lub mieszkania, ale też na przykład na spłatę raty kredytu hipotecznego. Z uwagi na rzeczony dodatek żołnierze mogą często liczyć na wyższą kwotę kredytu niż pozwalałyby na to ich podstawowe dochody.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


Z naszą pomocą uzyskasz najlepszy kredyt dla żołnierza.

Doradcy kredytowi Habza Finanse specjalizują się w uzyskiwaniu kredytów dla różnych grup zawodowych. Jeśli pracujesz w wojsku i potrzebujesz dodatkowej gotówki na dowolny cel, to świetnie trafiłeś. Bez problemu znajdziemy dla Ciebie korzystną ofertę kredytową – zyskaj niższą prowizję oraz większą kwotę pożyczki.Czy kredyt dla żołnierzy kontraktowych jest możliwy?

ikona6

W wojsku występują zarówno żołnierze powołani do służby stałej, jak i zatrudnieni na podstawie kontraktu, czyli umowy cywilnej danej osoby z państwem. Pierwszy kontrakt podpisuje się na dwa lata, a następne mogą być już dłuższe.

Kontrakty nie są automatycznie przedłużane, wobec tego żołnierze zatrudnieni na ich podstawie mogą czuć niepewność odnośnie swojego dalszego zatrudnienia. Taką niepewność odczuwają również banki. Chociaż kredyt dla żołnierzy kontraktowych nie jest niemożliwy, to z uwagi na brak stabilności zatrudnienia ciężej może być go otrzymać niż w przypadku służby stałej.

Bardzo istotne jest, czy zachowana została ciągłość zatrudnienia względem poprzedniego kontraktu czy miejsca pracy. Jeśli żołnierz na przykład miał już wcześniej kontrakt i po jego zakończeniu podpisano z nim kolejny, może to być dla banku sygnałem, że mimo czasowego charakteru zatrudnienia ryzyko utraty dochodu nie jest duże. To z kolei ułatwi otrzymanie kredytu.


Zastanawiasz się kto może pomóc w pozyskaniu kredytu dla żołnierza?

Doradcy Habza Finanse! Nie zwlekaj zgłoś się do nas.Kredyt dla żołnierza – podsumowanie

Kredyt dla żołnierza zawodowego, w tym kredyt hipoteczny dla żołnierzy zawodowych, to potencjalnie bardzo opłacalny produkt bankowy. Jeśli potrzebne nam są dodatkowe środki i jesteśmy przedstawicielami właśnie tego zawodu, zdecydowanie warto się tego typu kredytem zainteresować.

Po co bowiem spłacać kredyt na normalnych warunkach, które oferowane są każdemu, jeśli można skorzystać z innej, bardziej korzystnej opcji? Niższa marża czy prowizja kredytu potrafi zrobić ogromną różnicę w jego ostatecznym koszcie zwłaszcza, jeśli mówimy o zobowiązaniu długoterminowym lub na bardzo wysoką sumę (czyli na przykład takim, jak kredyt hipoteczny).

Przy tym musimy być świadomi faktu, że jeśli jesteśmy zatrudnieni na podstawie kontraktu, zwłaszcza na jego najkrótszy możliwy okres (a więc 2 lata), banki mogą być mniej skłonne udzielić nam kredytu, zwłaszcza na dłuższy okres. Kontrakt nie należy bowiem do najbardziej stabilnej formy zatrudnienia. Nie oznacza to, że kredyt dla żołnierza kontraktowego jest wykluczony – trzeba jednak wziąć pod uwagę, że bardziej problematyczne może być jego uzyskanie.Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu kredytu dla rolników?

Skontaktuj się z nami – doświadczeni doradcy kredytowi Habza Finanse znajdą dla Ciebie korzystny kredyt z długim terminem spłaty, na wysoką kwotę. Dzięki pieniądzom pozyskanym w taki sposób sfinansujesz nowe technologie i inwestycje w gospodarstwie. Nie czekaj i zacznij rozwijać swoją działalność.


Robert – Ekspert kredytowy


  • Pomoże Tobie w trudnej sytuacji.
  • Specjalizuje się w konsolidacji zadłużeń.

Pytania naszych klientów – FAQ dt. kredytu dla żołnierza

Czym różni się kredyt dla żołnierza od tradycyjnego kredytu?

Główną różnicę między kredytem dla żołnierzy, a tradycyjnym zobowiązaniem dla każdego, stanowi mniejsza ilość formalności oraz często, także niższy koszt. Jest tak, ponieważ banki oferują żołnierzom niższą prowizję lub całkowity jej brak oraz wyższe kwoty zobowiązań. Co więcej, pracownicy wojska mogą też liczyć na szybszą decyzję kredytową oraz mniejszą ilość formalności.

Czy żołnierz kontraktowy może uzyskać atrakcyjny kredyt?

W wojsku mogą pracować zarówno żołnierze powołani do służby stałej, jak i zatrudnieni na podstawie kontraktu. Należy jednak pamiętać, że kontrakty nie są przedłużane automatycznie, dlatego zatrudnienie takich żołnierzy nie jest do końca stabilne.

Dla banku bardzo ważna jest stabilność zatrudnienia, dlatego żołnierze kontraktowi mogą mieć większy problem z uzyskaniem kredytu niż żołnierze pełniący służbę stałą. Z pomocą doradców kredytowych zwiększysz jednak swoje szanse na pozytywną decyzję kredytową, nawet jeśli pracujesz na kontrakcie.

Czy żołnierz może otrzymać lepszy kredyt hipoteczny niż inni klienci banku?

Kredyt hipoteczny dla żołnierzy jest udzielany przez banki na specjalnych warunkach. Pracownik służby wojskowej dostanie nie tylko większą kwotę, ale również prawdopodobnie zapłaci mniej za jej udzielenie. Otrzymanie atrakcyjnego kredytu hipotecznego dla żołnierzy nie powinno stanowić większego problemu.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny online
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

  • Miesięczna rata:
  • Całkowita kwota do zapłaty:
  • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.Najnowsze artykuły o Kredyt dla żołnierza

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek