pozyczka-kredyt-bez-zdolnosci-kredytowej-kiedy-warto-skorzystac

Pożyczka / kredyt bez zdolności kredytowej – kiedy warto skorzystać?

Kredyty stały się nieodłącznym elementem życia w dzisiejszych czasach. Posiada je większość osób, bo pozwalają na bardzo wiele. Dzięki nim możliwe stają się rzeczy wcześniej nieosiągalne, np. kupno mieszkania lub budowa domu, wyjazd na wymarzone wakacje, zakup nowego, większego samochodu czy urządzenie mieszkania w upragnionym stylu. Część kredytów przeznaczamy na cele niezbędne do życia, ale z ich pomocą spełniamy również własne potrzeby konsumpcyjne.

Czasem jednak nie udaje się zachować ostrożności przy zaciąganiu kolejnych zobowiązań lub zwyczajnie spotyka nas sytuacja, która naszą płynność finansową stawia pod znakiem zapytania. Wystarczy, że stracimy pracę, a już pojawi się kłopot ze spłatą miesięcznych rat. Co robić w takich sytuacjach? Powinna zainteresować nas pożyczka konsolidacyjna bez zdolności kredytowej, której najważniejsze cechy przedstawiamy w naszym artykule.

Pożyczki konsolidacyjne bez zdolności kredytowej

Zazwyczaj w obliczu kłopotów z brakiem gotówki udajemy się do banków. Pamiętajmy jednak, że chcą one współpracować tylko z tymi klientami, którzy mają nienaganną historię kredytową i terminowo wywiązują się ze zobowiązań. Jeśli podczas kontaktu z bankiem wyjdzie na jaw, że szukamy dodatkowych środków, bo mamy niespłacone raty – odmowa udzielenia kredytu jest niemal pewna. W takiej sytuacji musimy skorzystać z instytucji pozabankowych i wziąć pod uwagę kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej. Na czym polegają? Dzięki nim spłacamy wszystkie swoje dotychczasowe zobowiązania. Zaciągamy nowy kredyt, który nam to umożliwia. Wchłania on wszystkie pozostałe, a my mamy tylko jedną ratę zamiast kilku. Jeśli zależy nam na tym, by wysokość miesięcznych płatności obniżyć, wystarczy wydłużyć okres kredytowania. Z pewnością nie należy się tego bać. Nawet jeśli kredyt będzie trwał dłużej, a rat będzie więcej do zapłacenia – jest to nasza możliwość na wyjście ze spirali zadłużenia i powrót na bezpieczne tory. Dzięki niższym sumom miesięcznych płatności możemy spłacać je spokojnie i nie martwić się o to, czy zostaną nam pieniądze na inne niezbędne wydatki.

Również konsolidacja chwilówek bez zdolności

Pożyczki konsolidacyjne bez zdolności kredytowej – bank a firma pożyczkowa

Czym różnią się kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej od tych, które możemy otrzymać w banku? Przede wszystkim tym, że mamy szansę je dostać, nawet jeśli w Biurze Informacji Kredytowej widnieją zapisy o tym, że spóźniamy się z ratami. Firmy pożyczkowe chętnie pomagają również zadłużonym i tym, których zdolność nie pozwala na współpracę ze zwykłym bankiem. Nie jest to jednak darmowe działanie. Zazwyczaj w instytucjach pozabankowych otrzymamy droższy kredyt. Może on mieć wyższą prowizję na początku lub wyższe oprocentowanie. Pamiętajmy jednak o tym, że firma pożyczkowa w ten sposób rekompensuje sobie wyższe ryzyko, które ponosi, finansując zadłużoną osobę.

kredyt bez zdolności kredytowej - pożyczka bez zdolności online

Co zrobić, kiedy przyjdą finansowe problemy?

Wpadając w kłopoty finansowe często mamy ograniczone pole manewru. Możemy co miesiąc rozpaczliwie zajmować się poszukiwaniem środków na spłatę zobowiązań i na przykład zadłużać się u rodziny i znajomych, jednak w dłuższej perspektywie przyniesie nam to więcej szkody niż pożytku. Możemy również pomyśleć o pomocy instytucji pozabankowych, w których ofercie znajduje się pożyczka konsolidacyjna bez zdolności kredytowej. Jest ona droższa, jednak daje realną szansę na wyjście z zadłużenia i powrót do stabilnej sytuacji finansowej. Wyobraźmy sobie, że od dzisiaj mamy tylko i wyłącznie jedną ratę kredytu.

Nie otrzymujemy żadnych ponagleń w spłatach i żadnych telefonów z firm windykacyjnych. Kwota miesięcznej spłaty nie obciąża zanadto naszego domowego budżetu, dzięki temu zostają nam pieniądze na inne wydatki. Nasza historia kredytowa z każdym miesiącem jest naprawiana, w konsekwencji będzie na tyle dobra, że znów staniemy się pożądanymi w bankach klientami. Czy ta wizja jest warta nieco wyższych kosztów kredytowych dla firmy pożyczkowej? Jeśli tylko pomoże nam to wyjść ze spirali długów, odetchnąć z ulgą i przestać co miesiąc zamartwiać się o pieniądze = z pewnością jest. Suma kosztów kredytu jest rzeczą drugorzędną, jeśli weźmiemy pod uwagę, że bez niego nie bylibyśmy w stanie wydostać się z finansowej zapaści. Dlatego należy to potraktować jako możliwość, a nie konieczność i pomóc sobie w wyjściu na prostą

 

Eksperci Habza Finanse posiadają duże doświadczenie, wiedzę i możliwości negojacji na szczeblach decyzyjnych dlatego mogą pomóc w uzyskaniu kredytu bez zdolności kredytowej.

Masz niską zdolność? Zadzwoń i zapytaj czy możemy Ci pomóc: 22 428 48 02

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz