Rozsądne korzystanie z pożyczek obrotowych ze środków UE pozwala uniknąć problemów finansowych przedsiębiorcom. Dodatkowe pieniądze przydadzą się, gdy Twoi kontrahenci zalegają z płatnościami. Możliwość zakupienia większej ilości towarów pozwala na szybszy rozwój firmy. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki obrotowej na możliwe najlepszych warunkach.

Pożyczki obrotowe ze środków UE z Habza Finanse to:

 • Do 1 500 000zł

  Wysokość pożyczki obrotowej

 • 60 miesięcy

  dogodny okres spłaty

 • Od 4,88%

  STAŁE oprocentowanie w skali roku


Darmowa konsultacja pozwoli Ci..

… dowiedzieć się, jakie kroki możesz podjąć, aby ustabilizować sytuację finansową swojej firmy i uzyskać korzystną pożyczkę obrotową.


Pożyczki obrotowe – zalety

Uniwersalność
Pożyczki unijne mają charakter uniwersalny – są stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach ora jednoosobowych działalnościach gospodarczych.

Elastyczny okres spłaty
W zależności od celu pożyczki unijnej, można ją zaciągnąć na okres wynoszący od kilku miesięcy do kilku lat.

Niskie oprocentowanie
Zobowiązania z UE są znacznie niżej oprocentowane niż analogiczne pożyczki dostępne w bankach komercyjnych.

Możliwość karencji w spłacie
Niektóre formy pożyczek unijnych dopuszczają karencję w spłacie do kilku miesięcy od ich zaciągnięcia.

Różnorodność celów
Pożyczkami unijnymi można sfinansować różnorodne cele związane z bieżącym funkcjonowaniem firmy. Np. zakup produktów, towarów, surowców czy usług.

Bezpieczeństwo
Pożyczki unijne charakteryzują się nie tylko korzystnymi warunkami, ale też wysokim poziomem bezpieczeństwa transakcji.


Etapy pozyskiwania pożyczki obrotowej dla klienta:

1. Przeanalizowanie możliwości finansowych do uzyskania pożyczki obrotowej

Na samym początku współpracy przeanalizujemy możliwości finansowe Twojej firmy. Sprawdzimy, jaka jest zdolność kredytowa Twojego przedsiębiorstwa i czy jest wystarczająco wysoka, abyś uzyskał korzystną pożyczkę obrotową. W przypadku nowych podmiotów będziemy opierać się na biznesplanie i prognozach przychodów. 
Sprawy związane z pożyczkami oraz ich uzyskiwaniem mogą okazać się dla wielu przedsiębiorców skomplikowane. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, a pożyczki obrotowe nie będą już miały przed Tobą żadnych tajemnic.

2. Przedstawienie najlepszych ofert pożyczek obrotowych

Po przeanalizowaniu możliwości finansowych Twojej firmy nasi eksperci będą mogli zacząć szukać dla Ciebie najlepszego rozwiązania. Szukamy optymalnej oferty z całej gamy dostępnych pożyczek w funduszach i bankach. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w bankach oraz innych instytucjach finansowych. Dzięki temu możemy kompleksowo doradzać przedsiębiorcom jak zoptymalizować funkcjonowanie firmy i podnieść przychody. Doradzimy Ci, jakie pożyczki obrotowe są najciekawsze i po jakie zobowiązanie powinna sięgnąć Twoja firma. Pieniądze uzyskane w ramach zobowiązania będziesz mógł przeznaczyć na rozwój przedsiębiorstwa.

Potrzebujesz POMOCY?

Masz pytanie o kredyt, inwestycję lub usługi dla firm? Prześlij nam wiadomość, a niezwłocznie postaramy się pomóc.

3. Podpisanie dokumentów potrzebnych do uzyskania pożyczki obrotowej

Swoim klientom pomagamy od początku aż do samego końca ubiegania się o pożyczkę obrotową. Oferujemy wsparcie w zgromadzeniu i przygotowaniu dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku o udzielnie finansowania. Zapewniamy także wsparcie podczas podpisywania umowy pożyczki. Przeanalizujemy czy umowa pożyczki będzie dla Ciebie korzystna i w razie potrzeby wyjaśnimy Ci zapisy, które się w niej znajdują.

Z naszą pomocą każda firma może uzyskać korzystne pożyczki obrotowe.

Zyskasz poczucie bezpieczeństwa i wsparcie na każdym etapie starań o pożyczkę.

Po podpisaniu dokumentów niezbędnych do uzyskania pożyczki na koncie bankowym Twojej firmy szybko pojawią się dodatkowe środki pieniężne. Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolne wydatki związane z prowadzeniem własnego przedsiębiorstwa.

Maciej – Ekspert kredytów firmowych
 • 5 letnie doświadczenie w finansowaniu przedsiębiorstw
 • Dopasuję najodpowiedniejsze kredytowanie dla firmy w zależności od jej indywidualnej sytuacji.

Pożyczka obrotowa – co to jest?

Pożyczki obrotowe są udzielane na pokrycie krótkoterminowych potrzeb finansowych przedsiębiorstwa. Jest to zobowiązanie finansowe, z którego mogą skorzystać właściciele firm z różnych branż. Taki produkt finansowy jest skierowany zarówno do małych jak i średnich przedsiębiorstw. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli chcesz utrzymać płynność finansową swojej firmy oraz zapewnić środki na bieżące funkcjonowanie. Pieniądze pozyskane w ramach pożyczki obrotowej mogą Ci się też przydać, jeśli chcesz rozwijać swoje przedsiębiorstwo. Pożyczki unijne są przyznawane na korzystnych warunkach, dlatego jest to atrakcyjne rozwiązanie dla większości firm.

Na co można przeznaczyć pożyczki obrotowe?

Środki finansowe pozyskane w ramach pożyczki obrotowej możesz wydać na utrzymanie lub odzyskanie płynności finansowej przedsiębiorstwa. Pieniądze możesz przeznaczyć na: wynagrodzenie pracowników, zapłacenie rachunków i faktur, zakup produktów, towarów, surowców czy zakup usług niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania firmy. Pieniądze z pożyczki możesz wydać na bieżące i stałe wydatki, które wiążą się z prowadzeniem działalności gospodarczej. Możesz uzyskać nawet do 1,5 mln zł, jeśli obroty Twojej firmy są bardzo duże. Kwota pożyczki jest uzależniona od wysokości przychodów.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczki obrotowe?

Pożyczki obrotowe są dedykowane przedsiębiorcom, którzy prowadzą własną firmę – już od 1 dnia działalności. Stałe i regularne przychody oraz rozbudowana sieć klientów ułatwia otrzymanie pozytywnej odpowiedzi na wniosek o udzielenie pożyczki. Zdolność kredytowa także jest jednym z warunków, które trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę obrotową. Warunkiem otrzymania finansowania ze środków UE jest brak zaległości w BIG i KRD. Lista wymagań może wydawać się dość spora, jednak większość poprawnie funkcjonujących firm nie powinna mieć większego problemu z uzyskaniem pożyczki obrotowej.

Jakie zalety ma pożyczka obrotowa?

Pożyczki obrotowe zostały stworzone z myślą o małych i średnich firmach. Oznacza to, że może z nich skorzystać wiele różnych przedsiębiorstw. Elastyczny okres spłaty i niskie oprocentowanie to duże zalety tego rodzaju finansowania. Pożyczkę unijną można zaciągnąć nawet na 5 lat, a oprocentowanie zobowiązań z UE jest niższe niż oprocentowanie pożyczek dostępnych w bankach komercyjnych. To, co może się spodobać wielu osobom to fakt, że pożyczkami obrotowymi można sfinansować różne cele. Korzystne warunki oraz wysokie bezpieczeństwo transakcji powodują, że zaciągnięcie pożyczki obrotowej jest bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy ekspertów w uzyskaniu pożyczki obrotowej?

Współpraca z naszymi specjalistami przyniesie Ci wiele korzyści. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie z całej gamy dostępnych pożyczek obrotowych. Pomagamy swoim klientom przeanalizować zdolność kredytową ich przedsiębiorstw. Możesz liczyć na kompleksowe doradztwo z naszej strony, które pomoże Ci ograniczyć koszty i podnieść przychody. Pomoc specjalistów może przydać Ci się w gromadzeniu dokumentów oraz przy podpisaniu umowy pożyczki obrotowej. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie ubiegania się o finansowanie i chętnie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące pożyczki.

Czy pożyczki obrotowe dają możliwość skorzystania z karencji w spłacie?

Karencja w spłacie jest możliwa przy pożyczkach obrotowych. Okres karencji może wynosić nawet pół roku, co pozwala na prowadzenie firmy oraz rozwijanie jej usług. Karencja w spłacie rat pożyczki obrotowej może przydać się, gdy Twoja firma straci płynność finansową. W trudnym okresie może być ciężko wygospodarować pieniądze na ratę zobowiązania i bieżące wydatki firmy. Na szczęście nie będziesz musiał martwić się, że nie starczy Ci na obie te rzeczy. Karencja w spłacie to ustalony wraz z wierzycielem okres, w którym nie musisz płacić rat finansowania. Po upływie karencji musisz znów płacić raty tak jak wcześniej.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Pożyczki obrotowe Przykład reprezentatywny.

Całkowita kwota kredytu/pożyczki: 100 000,00 zł, liczba rat: 60, oprocentowanie nominalne [zmienne]: 6,99 %, opłata przygotowawcza: 0,00 zł, koszt ubezpieczenia kredytu: 0,00 zł, łączna kwota miesięcznych opłat administracyjnych: 0,00 zł, łączna kwota odsetek: 18 778,87 zł, RRSO: 7,22%, rata miesięczna 1979,65 zł, całkowity koszt: 18 778,87 zł, całkowita kwota do spłaty: 118 778,87 zł. Minimalny okres kredytowania: 3 miesiące, maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy. Ostateczne warunki kredytowania zależą od oceny zdolności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu/pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa wg stanu na dzień 20.09.2021 r.

Pożyczki obrotowe z środków UE z Habza Finanse to:

 • Do 1 500 000zł

  Wysokość pożyczki obrotowej

 • Dogodny okres spłaty

  Maksymalnie do 60 miesięcy

 • 4,88%

  Standardowe oprocentowanie w skali roku

Poznaj opinie Naszych klientów

Dziękuję bardzo panu Łukaszowi Kowalczykowi, profesjonalna obsługa. Stara się wszytko załatwić do końca. Jest profesjonalistą. Gdyby nie pan Łukasz ja bym tego…

Bardzo dziękuję panu Mateuszowi Strzeżak za pomoc ,w rozwiązaniu moich problemów. Jest super fachowcem, który na prawdę zna się na tym co…

Dziękuje całej firmie a szczególnie p. Paulinie za poprowadzenie mojej sprawy. W 3 dni udało się uzyskać kredyt na który wcześniej nawet…

Bardzo dziękuję firmie Habza, a szczególnie pani Ilonie Głodała za szybką i profesjonalną pomoc. Od samego początku cały proces przebiegał bardzo sprawnie.…

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij pełny wniosek – umożliwi to doradcy znalezienie najlepszego rozwiązania dla Ciebie

Wniosek skrócony

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Habza Group Sp. z o.o.