Pożyczki obrotowe ze środków UE

Rozsądne korzystanie z pożyczek obrotowych ze środków UE pozwala uniknąć problemów finansowych przedsiębiorcom. Dodatkowe pieniądze przydadzą się, gdy Twoi kontrahenci zalegają z płatnościami. Możliwość zakupienia większej ilości towarów pozwala na szybszy rozwój firmy. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki obrotowej na możliwe najlepszych warunkach.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 KC


Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.


Pożyczki obrotowe ze środków UE
z Habza Finanse to:

Stałe oprocentowanie
od 7,17%

ikona5

Niska prowizja
od 0% do 2,5%

ikona6

Długi okres spłaty
maksymalnie 60 miesięcyKto może skorzystać z pożyczki obrotowej?

ikona7

Pożyczki obrotowe są skierowane do przedsiębiorców, którzy prowadzą własną działalność już od 1 dnia prowadzenia biznesu. 

 • Pożyczki obrotowe pomagają firmom pokryć bieżące wydatki. 
 • Dzięki dodatkowym środkom finansowym możesz uniknąć zatorów płatniczych.

Kluczem do prawidłowego funkcjonowania firmy jest uporządkowanie spraw finansowych. W uzyskaniu korzystnej pożyczki obrotowej pomoże Ci ekspert, który znajdzie najlepsze rozwiązanie i wyjaśni Ci działanie poszczególnych produktów finansowych dla firm.


Sprawdź, czy pożyczka obrotowa ze środków UE to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online

Pożyczki obrotowe – zalety


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.

 

 Pomożemy Ci uzyskać pożyczkę obrotową ze środków UE.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice między ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.


Podstawowe zalety pożyczki unijnej.

 
STAŁE oprocentowanie – 7,17% w skali roku
 
Bez WIBORU – oprocentowanie oparte na Stopie Bazowej Komisji Europejskiej.
 
Standardowa prowizja za udzielenie pożyczki od 0% do 2,5% (jednorazowo)
 
Wysokość pożyczki inwestycyjnej do 1 500 000 mln zł dla MŚP.
 
Maksymalny okres spłaty – 60 miesięcy
 
0 zł wkładu własnego. Finansowanie do 100% inwestycji

Dodatkowo: 

 • Okres karencji w spłacie – do 6 miesięcy.
 • Akceptowane wszystkie formy spółek prawa handlowego.
 • Również dla JDG – wszystkie formy rozliczenia ( KPiR, ryczałt, karta podatkowa )
 • Dla nowych firm. ( Wymagane zabezpieczenie hipoteczne. Możliwość zabezpieczenia do 80 % / 100 % wartości nieruchomości, w zależności od oceny ryzyka kredytowego) 

Etapy pozyskiwania pożyczki obrotowej dla klienta:

1. Przeanalizowanie możliwości finansowych do uzyskania pożyczki obrotowej

Na samym początku współpracy przeanalizujemy możliwości finansowe Twojej firmy. Sprawdzimy, jaka jest zdolność kredytowa Twojego przedsiębiorstwa i czy jest wystarczająco wysoka, abyś uzyskał korzystną pożyczkę obrotową. W przypadku nowych podmiotów będziemy opierać się na biznesplanie i prognozach przychodów. 

 • Będziemy towarzyszyć Ci na każdym etapie ubiegania się o pożyczkę unijną.
 • Bezpłatnie analizujemy zdolność kredytową i możliwość zabezpieczenia.

Sprawy związane z pożyczkami oraz ich uzyskiwaniem mogą okazać się dla wielu przedsiębiorców skomplikowane. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, a pożyczki obrotowe nie będą już miały przed Tobą żadnych tajemnic.

2. Przedstawienie najlepszych ofert pożyczek obrotowych

Po przeanalizowaniu możliwości finansowych Twojej firmy nasi eksperci będą mogli zacząć szukać dla Ciebie najlepszego rozwiązania. Szukamy optymalnej oferty z całej gamy dostępnych pożyczek w funduszach i bankach. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w bankach oraz innych instytucjach finansowych. Dzięki temu możemy kompleksowo doradzać przedsiębiorcom jak zoptymalizować funkcjonowanie firmy i podnieść przychody. Doradzimy Ci, jakie pożyczki obrotowe są najciekawsze i po jakie zobowiązanie powinna sięgnąć Twoja firma. Pieniądze uzyskane w ramach zobowiązania będziesz mógł przeznaczyć na rozwój przedsiębiorstwa.

3. Podpisanie dokumentów potrzebnych do uzyskania pożyczki obrotowej

Swoim klientom pomagamy od początku aż do samego końca ubiegania się o pożyczkę obrotową. Oferujemy wsparcie w zgromadzeniu i przygotowaniu dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku o udzielnie finansowania. Zapewniamy także wsparcie podczas podpisywania umowy pożyczki. Przeanalizujemy czy umowa pożyczki będzie dla Ciebie korzystna i w razie potrzeby wyjaśnimy Ci zapisy, które się w niej znajdują.

Z naszą pomocą każda firma może uzyskać korzystne pożyczki obrotowe.

Zyskasz poczucie bezpieczeństwa i wsparcie na każdym etapie starań o pożyczkę.

Po podpisaniu dokumentów niezbędnych do uzyskania pożyczki na koncie bankowym Twojej firmy szybko pojawią się dodatkowe środki pieniężne. Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolne wydatki związane z prowadzeniem własnego przedsiębiorstwa.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Pożyczki obrotowe ze środków UE – sprawdź możliwości.


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Pożyczka obrotowa – co to jest?

Pożyczki obrotowe są udzielane na pokrycie krótkoterminowych potrzeb finansowych przedsiębiorstwa. Jest to zobowiązanie finansowe, z którego mogą skorzystać właściciele firm z różnych branż. Taki produkt finansowy jest skierowany zarówno do małych jak i średnich przedsiębiorstw. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli chcesz utrzymać płynność finansową swojej firmy oraz zapewnić środki na bieżące funkcjonowanie. Pieniądze pozyskane w ramach pożyczki obrotowej mogą Ci się też przydać, jeśli chcesz rozwijać swoje przedsiębiorstwo. Pożyczki unijne są przyznawane na korzystnych warunkach, dlatego jest to atrakcyjne rozwiązanie dla większości firm.

Na co można przeznaczyć pożyczki obrotowe?

Środki finansowe pozyskane w ramach pożyczki obrotowej możesz wydać na utrzymanie lub odzyskanie płynności finansowej przedsiębiorstwa. Pieniądze możesz przeznaczyć na: wynagrodzenie pracowników, zapłacenie rachunków i faktur, zakup produktów, towarów, surowców czy zakup usług niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania firmy. Pieniądze z pożyczki możesz wydać na bieżące i stałe wydatki, które wiążą się z prowadzeniem działalności gospodarczej. Możesz uzyskać nawet do 1,5 mln zł, jeśli obroty Twojej firmy są bardzo duże. Kwota pożyczki jest uzależniona od wysokości przychodów.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczki obrotowe?

Pożyczki obrotowe są dedykowane przedsiębiorcom, którzy prowadzą własną firmę – już od 1 dnia działalności. Stałe i regularne przychody oraz rozbudowana sieć klientów ułatwia otrzymanie pozytywnej odpowiedzi na wniosek o udzielenie pożyczki. Zdolność kredytowa także jest jednym z warunków, które trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę obrotową. Warunkiem otrzymania finansowania ze środków UE jest brak zaległości w BIG i KRD. Lista wymagań może wydawać się dość spora, jednak większość poprawnie funkcjonujących firm nie powinna mieć większego problemu z uzyskaniem pożyczki obrotowej.

Jakie zalety ma pożyczka obrotowa?

Pożyczki obrotowe zostały stworzone z myślą o małych i średnich firmach. Oznacza to, że może z nich skorzystać wiele różnych przedsiębiorstw. Elastyczny okres spłaty i niskie oprocentowanie to duże zalety tego rodzaju finansowania. Pożyczkę unijną można zaciągnąć nawet na 5 lat, a oprocentowanie zobowiązań z UE jest niższe niż oprocentowanie pożyczek dostępnych w bankach komercyjnych. To, co może się spodobać wielu osobom to fakt, że pożyczkami obrotowymi można sfinansować różne cele. Korzystne warunki oraz wysokie bezpieczeństwo transakcji powodują, że zaciągnięcie pożyczki obrotowej jest bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy ekspertów w uzyskaniu pożyczki obrotowej?

Współpraca z naszymi specjalistami przyniesie Ci wiele korzyści. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie z całej gamy dostępnych pożyczek obrotowych. Pomagamy swoim klientom przeanalizować zdolność kredytową ich przedsiębiorstw. Możesz liczyć na kompleksowe doradztwo z naszej strony, które pomoże Ci ograniczyć koszty i podnieść przychody. Pomoc specjalistów może przydać Ci się w gromadzeniu dokumentów oraz przy podpisaniu umowy pożyczki obrotowej. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie ubiegania się o finansowanie i chętnie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące pożyczki.

Czy pożyczki obrotowe dają możliwość skorzystania z karencji w spłacie?

Karencja w spłacie jest możliwa przy pożyczkach obrotowych. Okres karencji może wynosić nawet pół roku, co pozwala na prowadzenie firmy oraz rozwijanie jej usług. Karencja w spłacie rat pożyczki obrotowej może przydać się, gdy Twoja firma straci płynność finansową. W trudnym okresie może być ciężko wygospodarować pieniądze na ratę zobowiązania i bieżące wydatki firmy. Na szczęście nie będziesz musiał martwić się, że nie starczy Ci na obie te rzeczy. Karencja w spłacie to ustalony wraz z wierzycielem okres, w którym nie musisz płacić rat finansowania. Po upływie karencji musisz znów płacić raty tak jak wcześniej.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Pożyczki obrotowe ze środków UE

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek