Kredyt dla firm bez BIK

Uratuj sytuację swojej firmy – weź kredyt dla firm bez BIK! To opcja przeznaczona dla osób, które z powodu negatywnej historii kredytowej obawiają się, że nie mają szansy na uzyskanie dla swojej firmy kredytu w wymarzonej kwocie. Brak weryfikacji zdolności kredytowej wnioskodawcy to także szybka procedura przyznawania kredytu. Czym charakteryzuje się kredyt dla firm bez BIK i dlaczego jest tak pożądanym produktem?

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.


Kredyt dla firm bez BIK – czym się charakteryzuje? 

ikona7

Na czym polega kredyt dla firm bez BIK? Głównym założeniem tego produktu jest fakt, że w jego przypadku kredytodawca nie weryfikuje historii kredytowej osoby wnioskującej z pomocą bazy BIK, a jeśli już się na to decyduje – nie bierze wyniku tej weryfikacji za decydujący czynnik wpływający na decyzję kredytową. 

Oznacza to większe szanse na pozyskanie wsparcia finansowego w sytuacji posiadania negatywnych wpisów w BIK. Pożyczka dla firm bez BIK to też szybki kredyt dla firmy.

Wszystko dzięki temu, że procedura sprawdzania wiarygodności Klienta trwa krócej niż w przypadku innych kredytów. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, kiedy firma potrzebuje pieniędzy natychmiast. Pozwala to uniknąć problemów, kiedy kontrahenci wymagają jak najszybszego opłacenia zaległych faktur.

Z pomocą pieniędzy pozyskanych w ramach kredytu dla firm bez BIK możemy również dokonać opłacalnej inwestycji, w przypadku której atrakcyjna oferta jest ograniczona czasowo. 

Kredyt dla firm bez BIK nie jest raczej produktem dostępnym w bankach. Taki rodzaj finansowania z uproszczoną procedurą weryfikacji zdolności kredytowej Klienta znajdziemy w pozabankowych instytucjach. Aktualnie na rynku produktów finansowych jest wiele ofert, które świetnie sprawdzą się w przypadku przedsiębiorstw, które wolałyby uniknąć weryfikacji ich historii kredytowej.


Sprawdź, czy kredyt dla firmy bez BIK to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online

Kredyt dla firm – jak wnioskować?

Jedną z najważniejszych zalet kredytu firmowego bez BIK jest fakt, że mogą się o niego starać wszyscy przedsiębiorcy bez względu na zdolność kredytową. Firmy, które do tej pory spotykały się wyłącznie z negatywnymi decyzjami kredytowymi, mogą więc odetchnąć z ulgą i już planować, na co przeznaczą pozyskane środki. Z takiego rozwiązania mogą też skorzystać firmy, którym zależy na jak najszybszej możliwości spożytkowania pozyskanej w ramach kredytu kwoty

Ciekawym produktem podobnym do pożyczki dla firm bez BIK jest kredyt dla firm bez zaświadczeń. Czym się on wyróżnia? Głównym jego atutem jest brak konieczności przedstawiania pracownikom banku zaświadczeń o dochodach uzyskiwanych przez przedsiębiorstwo. Podobnie jak w przypadku kredytu dla firmy bez BIK, proces weryfikacji zdolności kredytowej Klienta jest tutaj ograniczony do minimum. Decydując się na pożyczkę dla firm bez zaświadczeń, unikamy stresujących procedur. Nie musimy również martwić się o to, czy dochody uzyskiwane przez przedsiębiorstwo będą wystarczające do zdobycia potrzebnej kwoty.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt dla firmy bez BIK.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice między ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Szybki kredyt dla firmy bez BIK – na jakich zasadach?


Kredyt dla firmy bez BIK cieszy się dużym uznaniem z kilku względów. Jednym z nich są wyjątkowe na tle innych produktów finansowych zasady przyznawania kredytu. Wszystko wynika z faktu, że w przypadku kredytu dla firm bez BIK instytucja udzielająca wsparcia finansowego nie weryfikuje historii kredytowej wnioskodawcy za pomocą BIK-u. 

W związku z tym uwzględnione tam dane nie są decydującym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji przez kredytodawcę. To duże ułatwienie dla osoby ubiegającej się o kredyt. 

Szybki kredyt dla firmy to również możliwość pozyskania dużej kwoty w ramach produktu. Jeśli więc przedsiębiorstwo potrzebuje większej ilości środków, kredyt ten będzie doskonałym rozwiązaniem. Jedną z kluczowych kwestii dla każdego wnioskodawcy są koszty udzielenia kredytu. W przypadku pożyczki dla firm bez BIK opłaty mogą być nieco wyższe niż w przypadku standardowego kredytu dla firm. Wszystko ze względu na fakt, że brak weryfikacji kredytobiorcy za pośrednictwem BIK oznacza dla instytucji większe ryzyko. Znalezienie atrakcyjnej oferty kredytu firmowego bez BIK jest jednak jak najbardziej możliwe! Aby to osiągnąć, należy dokonać rzetelnej analizy dostępnych ofert. Pomocne będą również właściwe argumenty w procesie negocjacji opłat, prowizji i oprocentowania.


Kredyty dla zadłużonych firm – procedura spłaty

Kredyty dla firm bez BIKu wyróżniają się dogodnymi warunkami spłaty zobowiązania. Istotnym elementem wpływającym na komfort kredytobiorcy w trakcie trwania okresu kredytowania jest harmonogram spłaty dopasowany do jego preferencji. Osoba wnioskująca o kredyt firmowy bez BIK może zatem cieszyć się niskimi ratami uzyskanymi z pomocą odpowiednio długiego okresu spłaty. Miesięczna opłata jest określana na podstawie możliwości przedsiębiorstwa w taki sposób, aby nie zaburzyć jego prawidłowego funkcjonowania. To, jak będzie kształtowała się wysokość rat na przestrzeni całego okresu spłaty również zależy od kredytobiorcy. W praktyce jednak najczęściej wybieraną opcją są raty równe, które w każdym miesiącu wyglądają podobnie.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm bez BIK – sprawdź możliwości.


Kredyt firmowy bez BIK – o czym trzeba pamiętać, aplikując o taki kredyt?


Osoba wnioskująca o kredyt dla firm bez BIK powinna mieć na uwadze, że jest to rozwiązanie przeznaczone dla osób posiadających własną działalność gospodarczą. Taki produkt sprawdzi się doskonale przede wszystkim w przypadku firm borykających się z problemami finansowymi oraz wymagającymi natychmiastowego wsparcia finansowego.

Oferta ta może być również traktowana jako kredyt dla nowych firm bez BIK lub pożyczka dla firm bez zaświadczeń. Proces weryfikacji zdolności kredytowej jest bowiem w jej przypadku ograniczony do minimum. 

Decydując się na szybki kredyt dla firmy, warto być jednak świadomym, że taka oferta może wiązać się ze zwiększonymi opłatami za przyznaną kwotę. Instytucje finansowe zajmujące się udzielaniem pożyczek zwykle zachowują bowiem ostrożność. Weryfikacja wnioskodawcy za pośrednictwem baz takich jak BIK czy KRD jest standardową procedurą. W przypadku jej pominięcia, brak pewności co do wiarygodności klienta, pożyczkodawcy rekompensują sobie wyższymi opłatami. Pożyczki dla firm bez BIK i KRD nie muszą być jednak drogie! Wystarczy bardzo dobra znajomość rynku produktów finansowych tego typu. Po właściwym rozeznaniu znalezienie atrakcyjnej oferty nie będzie trudne. Jako specjaliści z dziedziny kredytów i pożyczek świadczymy profesjonalną pomoc w procesie ubiegania się o wsparcie finansowe dla firmy. Proces ten obejmuje również etap szukania najdogodniejszej oferty.

Firma starająca się o pozyskanie kredytu firmowego bez BIK powinna również wiedzieć, że pozyskaną w ten sposób kwotę może rozdysponować według własnych preferencji. Nie ma znaczenia, czy pieniądze zostaną spożytkowane na realizację inwestycji czy utrzymanie płynności finansowej działalności gospodarczej. Produkt jest w pełni dopasowany do różnorodnych potrzeb występujących w przypadku przedsiębiorstw. 


Pożyczka dla firm bez BIK – czy oprócz kredytu dostępne są też pożyczki bez BIK?

Kredyty dla firm bez BIKu to produkty dostępne przede wszystkim w instytucjach pożyczkowych. Wynika to z faktu, że w przypadku banków przedsiębiorca zwykle musi liczyć się ze skomplikowanym procesem weryfikacji jego zdolności kredytowej, w tym również sprawdzeniem danych na jego temat w bazach dłużników. Instytucje pożyczkowe nie podchodzą do tej kwestii w tak surowy sposób. Dzięki mniej skomplikowanym procedurom wnioskowania pożyczki dla firm bez BIK to szybki sposób na pozyskanie potrzebnych firmie środków. 


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm bez BIK – sprawdź możliwości.


Kredyty dla firm bez BIKu – podsumowanie

Uzyskanie kredytu w przypadku zadłużonych firm posiadających negatywną historię kredytową jest możliwe! Kredyt firmowy bez BIK to rozwiązanie dostępne w wielu instytucjach finansowych. Szybka procedura udzielania kredytu i bezstresowy proces weryfikacji zdolności kredytowej wnioskodawcy to jedne z wielu zalet takiego produktu. Jeśli więc planujesz poważną inwestycję lub chcesz zadbać o płynność finansową Twojego biznesu, a jednocześnie posiadasz negatywne wpisy w BIK, koniecznie sięgnij po szybki kredyt dla firmy bez BIK.

Wybór właściwej oferty może powodować pewne trudności, w szczególności jeśli zależy nam na atrakcyjnej ofercie, która nie będzie wiązała się ze zbyt wysokimi kosztami. W takiej sytuacji z pomocą przychodzimy my, specjaliści kredytowi z Habza Finanse. Dzięki szerokiej wiedzy z dziedziny finansów i wieloletniemu doświadczeniu pomagamy firmom i osobom prywatnym w uzyskiwaniu kredytów i pożyczek. W rzetelny sposób dobieramy konkretne rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Ty również nam zaufaj i ciesz się bezpiecznym finansowaniem, dzięki któremu zrealizujesz wyznaczone cele. 


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt dla firm bez BIK

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek