Kredyt dla firm w Alior Bank

Dzięki atrakcyjnemu kredytowi bieżące wydatki, a nawet duże inwestycje nie będą stanowiły kłopotu w żadnej firmie. Co więcej, doradca Habza Finanse zadba, aby udzielony przez Alior Bank kredyt na firm był w pełni dopasowany do indywidualnych wymagań przedsiębiorstwa, począwszy od wysokości raty po formę zabezpieczenia zobowiązania.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Wyciąg, dane z oferty Alior Bank, na dzień 20 czerwca 2022, ze strony https://www.aliorbank.pl/


Kredyt dla firm Alior Bank
z Habza Finanse to:

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

ikona5

Kredyty konsolidacyjne dla firm

ikona6

Oddłużanie firmKredyt dla firm Alior Bank – na jakich warunkach?

ikona7

Znajdujący się w ofercie Alior Banku kredyt dla firm to popularna forma finansowania różnego rodzaju wydatków związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Swoje kredyty dla firm Alior Bank udziela na indywidualnych zasadach. Każde przedsiębiorstwo się od siebie różni – pod względem wielkości, branży, przychodów, ponoszonych kosztów czy zamiarów.

W związku z tym dostępne są zarówno zobowiązania krótkoterminowe, jak i długoterminowe, o różnej maksymalnej kwocie, zabezpieczeniach i formie spłaty.

Dzięki pomocy doświadczonych specjalistów kredyt firmowy w Alior Banku będzie łatwy do terminowej spłaty, a przy tym w pełni zgodny z potrzebami przedsiębiorstwa. 


Sprawdź, czy kredyt dla firmy w Alior Bank to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online

Kredyt dla nowych firm – Alior Bank

W ofercie Alior Banku kredyt dla nowych firm się nie pojawia, natomiast nie oznacza to, że początkujący przedsiębiorcy nie mają dostępu do żadnej formy finansowania. Kredyty obrotowe, kredyty w rachunku bieżącym, a nawet kredyty inwestycyjne są dostępne dla firm, w tym mikro i małych działalności, już po zakończeniu przez nie roku obrachunkowego obejmującego co najmniej 10 miesięcy.

Stosunkowo młode firmy mogą więc skorzystać z oferty tej instytucji, przy czym w Alior Banku kredyt dla firm na start od pierwszego dnia działalności nie jest dostępny. Jednocześnie konieczne jest, aby oprócz wspomnianego wymogu ukończenia roku obrachunkowego, firmy spełniły także inne warunki, między innymi w zakresie zdolności kredytowej i historii kredytowej. 


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt dla firmy w Alior Bank.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice między ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Kredyt obrotowy dla firm Alior Bank

Kredyt obrotowy to inaczej kredyt na bieżące wydatki, takie jak przykładowo opłacenie składek na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego. W Alior Banku kredyt obrotowy dla firm nie wymaga przedstawiania faktur rozliczeniowych. 

Jest to zobowiązanie relatywnie krótkoterminowe, z okresem spłaty sięgającym zazwyczaj kilku lat. W jego ramach można uzyskać kilkaset tysięcy złotych lub nawet kilka milionów złotych, w zależności od zdolności kredytowej firmy. Kredyty obrotowe wyróżniają się uniwersalnością i prostą procedurą kredytową.


Kredyt hipoteczny dla firm Alior Bank


Zabezpieczony hipoteką kredyt firmowy Alior udziela w dwóch wariantach. Pierwszy to kredyt na zakup, budowę lub remont nieruchomości firmowej.

Podobnie, jak w przypadku kredytów hipotecznych na cele mieszkaniowe dla osób fizycznych, takie zobowiązanie może zostać zabezpieczone hipoteką na przedmiocie inwestycji w celu zmniejszenia ryzyka związanego z jego udzieleniem.

Hipoteczny kredyt dla firm w Aliorze może również przybrać formę nieodnawialnego zobowiązania na dowolny cel. W takim przypadku zabezpieczeniem jest hipoteka na już posiadanej przez przedsiębiorstwo nieruchomości. Nie ma obowiązku, aby wydać środki na konkretny cel, na przykład zakup kolejnej nieruchomości – istotne jest jedynie, aby wydatki były związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.


Kredyt odnawialny dla firm Alior Bank

Znajdujący się w ofercie Alior Banku kredyt odnawialny dla firm to inaczej kredyt w rachunku bieżącym. To nic innego, jak dodatkowa gotówka w ramach konta firmowego, dostępna po wykorzystaniu własnych środków. Co istotne, odsetki są naliczane nie od całości przyznanego limitu, a jedynie od tej jego części, która zostanie faktycznie wykorzystana.

Kredyt odnawialny to więc zabezpieczenie dla firmy, nie tylko na poczet aktualnych wydatków, ale także przyszłych, które dopiero pojawią się w okresie obowiązywania umowy kredytowej. 


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm Alior Bank – sprawdź możliwości.


Kredyt odnawialny dla firm Alior Bank


Jeśli chodzi o kredyt inwestycyjny dla firm Alior Bank kieruje swoją ofertę zarówno do mikro i małych firm, jak i większych przedsiębiorstw. Jest to zobowiązanie celowe, co oznacza, że firma musi wykorzystać otrzymane środki na konkretny, wskazany w umowie kredytowej zamiar. 

Jak sama nazwa wskazuje, chodzi tutaj o inwestycje, a więc wydatki, które w bliższej lub dalszej perspektywie doprowadzą do rozwoju firmy i zwiększenia jej przychodów.

W praktyce oznacza to, że taki udzielony przez Alior kredyt firmowy można wykorzystać na przykład na zakup nowych technologii, licencji, patentów, maszyn czy nieruchomości (a także remont już posiadanych środków trwałych). Inne dostępne opcje obejmują spłatę już posiadanego kredytu inwestycyjnego bądź refinansowanie poniesionych wcześniej kosztów jakiejś inwestycji. W związku z tym jest to znacznie bardziej uniwersalne i wielozadaniowe rozwiązanie, niż mogłoby się pierwotnie wydawać.

W Alior Banku kredyt firmowy na inwestycje pozwala sfinansować do 80% projektu, a więc potencjalny kredytobiorca musi przygotować się na wniesienie wkładu własnego w wysokości od 20% wartości inwestycji. Okres kredytowania może wynieść nawet 20 lat, co pozwala uzyskać niskie raty mimo wysokiej kwoty zobowiązania.


Kredyt dla firm Alior Bank – opinie

Jeśli przedsiębiorca rozważa zaciągnięcie w Alior Banku kredytu firmowego opinie ekspertów kredytowych, a także innych właścicieli firm mogą okazać się na wagę złota. Właściwy dobór oferty to kwestia niezwykle ważna. 

Dobry kredyt będzie oznaczał niewielkie koszty i dużą kwotę do dyspozycji, co może przełożyć się na znaczny rozwój firmy lub utrzymanie płynności finansowej w trudnej sytuacji. Warto więc zadbać o zaciągnięcie zobowiązania na najlepszych możliwych warunkach.

Związane z udzielanym przez Alior Bank kredytem dla firm opinie kładą nacisk przede wszystkim na to, jak szeroka jest gama dostępnych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy ktoś chce zaciągnąć w Alior Banku kredyt dla małych firm, czy też prowadzi większą działalność, ma do dyspozycji rozbudowaną ofertę różnorodnych produktów finansowych. 


Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc? Skontaktuj się z doradcą Habza Finanse!

Kredyty dla firm Alior Bank – sprawdź możliwości.


Kredyt dla firm Alior Bank – wady i zalety

W zakresie kredytu firmowego Alior Bank oferuje korzystne warunki spłaty, w tym między innymi długi okres kredytowania i wysoką maksymalną kwotę kredytu. Żeby jednak w pełni wykorzystać potencjał tego sposobu finansowania, najlepiej, aby przeprowadzeniem negocjacji z bankiem zajął się wykwalifikowany ekspert.

Dostępny w Aliorze kredyt dla firm sprawdzi się również w bardziej nietypowych okolicznościach. W przypadku wielu produktów finansowych Alior dopuszcza nie tylko złotówki jako walutę kredytu, ale również chociażby dolary czy euro. W związku z tym jest to dobra opcja dla tych przedsiębiorców, którzy działają również na zagranicznych rynkach.

Podobnie, jak inne instytucje finansowe, Alior Bank kredyt dla firm udziela tylko tym przedsiębiorstwom, które mogą pochwalić się wystarczająco wysoką zdolnością kredytową i pozytywną historią kredytową. Nie oznacza to, że firmy znajdujące się w trudniejszej sytuacji są całkowicie wykluczone z tej formy finansowania, ale w ich przypadku tym bardziej warto zasięgnąć porady u specjalisty.


Koszty kredytu dla firm Alior Bank


Odsetki to jeden z największych kosztów związanych z jakimkolwiek kredytem, a ich wysokość jest zależna od oprocentowania zobowiązania. Im mniejsze oprocentowanie, tym niższe odsetki.

Oprocentowanie kredytu dla firm Alior Bank może ustalić na różnym poziomie, w zależności chociażby od typu zobowiązania i poziomu ryzyka z nim związanego. Trzeba jednak pamiętać, że oprocentowanie to nie wszystko – niemały wpływ na ostateczny koszt kredytu może mieć też między innymi prowizja.

Podczas zaciągania kredytu firmowego w Alior Banku kalkulator kredytowy pozwala ustalić, jak oba te czynniki (i nie tylko one) przekładają się na wysokość raty i koszt zobowiązania. Natomiast Alior kalkulatora kredytu dla firm własnego autorstwa nie udostępnia, więc potencjalni kredytobiorcy mogą jedynie korzystać z zewnętrznych narzędzi.


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt dla firm w Alior Bank

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek