Kredyt dla firm w Citi Handlowy

Marzysz o rozwoju Twojej firmy? A może potrzebujesz środków, które wesprą jej codzienne funkcjonowanie? Sprawdź, jakie korzyści może Ci przynieść Citi Handlowy kredyt dla firm i ciesz się środkami finansowymi dla Twojego biznesu. 

Wystarczy złożyć wniosek, poczekać na decyzję kredytową i cieszyć się kwotą, która pomoże Ci poprawić sytuację Twojego biznesu. Proste zasady przyznawania i wysokie dostępne kwoty kredytów to jedne z elementów, które przyciągają Klientów do skorzystania z produktów banku Citi Handlowego.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Wyciąg, dane z oferty Citi Banku, na dzień 20 czerwca 2022, ze strony citibank.pl


Kredyt dla firm Citi Handlowy
z Habza Finanse to:

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

ikona5

Kredyty konsolidacyjne dla firm

ikona6

Upadłość firmCiti Handlowy kredyt dla firm – do kogo jest skierowany?

ikona7

Citi Handlowy pożyczka online dla firm to produkt, w przypadku którego grupą docelową są mali, średni i duzi przedsiębiorcy.

Warto zaznaczyć, że istnieje wymaganie stawiane podczas wnioskowania o kredyty dla firm dostępne w banku Citi Handlowym.

Mowa tutaj o konieczności bycia firmą prowadzącą indywidualną działalność gospodarczą przez minimalny okres 1 pełnego roku.

Oprócz tego firma musi posiadać rezydencję podatkową w Polsce.


Sprawdź, czy kredyt dla firmy w Citi Handlowy to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online

Kredyt dla firm – jak wnioskować?

Przedsiębiorcy zainteresowany kredytem dla firm w Citi Handlowym mają do dyspozycji kilka sposobów wnioskowania o ten produkt. Mogą tego dokonać podczas wizyty w placówce, za pośrednictwem rozmowy telefonicznej, a także z pomocą wniosku dostępnego online. W przypadku wniosku o Citi Handlowy pożyczkę online dla firm wypełnienie formularza zajmuje zaledwie kilka minut.

W trakcie potrzebne są dokumenty takie jak dowód osobisty, PIT, a także dokument potwierdzający średnią kwotę miesięcznych wpływów na rachunki firmowe za ostatnie pół roku. Po podaniu wszystkich niezbędnych danych i wyrażeniu potrzebnych zgód, wniosek jest złożony. Pozytywna decyzja kredytowa oznacza konieczność przedstawienia pracownikowi banku wyciągów bankowych uwierzytelniających dane dotyczące wpływów.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt dla firmy w Citi Handlowy.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice między ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Citi Handlowy kredyt dla firm – warunki spłaty


Dobry kredyt dla firmy to taki, który uwzględnia nie tylko jej potrzeby, ale również możliwości finansowe. Oznacza to, że godną zaufania ofertą będzie taka, która umożliwi firmie bezproblemową spłatę zadłużenia.

Na jakie warunki spłaty mogą liczyć Klienci banku Citi Handlowego? Wiele zależy od kwestii tego, czy decydujemy się na kredyt z zabezpieczeniem lub bez niego. W przypadku kredytu z zabezpieczeniem kredytobiorca może ubiegać się nawet o 3 miliony złotych.

Kredyt dla firm Citi Handlowy bez zabezpieczenia przewiduje natomiast możliwość pozyskania kredytu w kwocie 150 tysięcy złotych. Maksymalna długość okresu spłaty w przypadku kredytu bez zabezpieczenia wynosi 60 miesięcy, a z zabezpieczeniem – 84 miesiące.


Citi Handlowy kredyt dla firm – wady i zalety

Czy Citi Handlowy pożyczka online dla firm to oferta godna rozważenia? Bez wątpienia produkt przygotowany przez instytucję stanowi ciekawą opcję dla przedsiębiorców. Wysoka dostępna kwota kredytu, prosta procedura wnioskowania o środki oraz możliwość wypełnienia formularza online to bezapelacyjne zalety kredytu dla firm Citi Handlowy. Dużym udogodnieniem jest też fakt, że pieniądze pozyskane w ramach tego kredytu mogą być przeznaczone zarówno na inwestycje, jak i transakcje gwarantujące ciągłość funkcjonowania biznesu. 


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm Citi Handlowy – sprawdź możliwości.


Problemem może być natomiast konieczność spełnienia warunku w zakresie czasu istnienia firmy, a także odpowiednio wysoka zdolność kredytowa przedsiębiorstwa. Bez względu na to, jak prezentuje się sytuacja finansowa i historia kredytowa Twojej firmy, możesz liczyć na nasze wsparcie. Zadaniem Specjalistów Habza Finanse jest zapewnienie Klientom oczekiwanej kwoty kredytu. Zadbamy o to, by pieniądze jak najszybciej trafiły na Twoje konto i w pozytywny sposób przyczyniły się do rozwoju prowadzonej przez Ciebie działalności.


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt dla firm w Citi Handlowy

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek