Kredyt dla firm mBank

Dla przedsiębiorców, którzy chcą zaciągnąć kredyty dla firm mBank przygotował szeroką ofertę produktów finansowych, od kredytu na start, przez odnawialny, po inwestycyjny.

Doradcy Habza Finanse pomogą w dobraniu odpowiedniego zobowiązania i załatwieniu wszelkich formalności, dzięki czemu błyskawicznie otrzymasz potrzebne środki.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Wyciąg, dane z oferty mBank, na dzień 16 czerwca 2022, ze strony https://www.mbank.pl/


Kredyt dla firm mBank
z Habza Finanse to:

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

ikona5

Kredyty konsolidacyjne dla firm

ikona6

Oddłużanie firmKredyt dla firm mBank – warunki

ikona7

Sięgając po kredyt dla firm w mBanku, przedsiębiorstwo może liczyć na pełne bezpieczeństwo transakcji i indywidualne podejście.

Kredyty dla firm to wygodna forma finansowania bieżących wydatków i inwestycji, zwłaszcza w porównaniu do innych, bardziej złożonych opcji, takich jak emisja akcji.

Dokładne warunki spłaty, a także wymagania stawiane kredytobiorcom są zależne od rodzaju zobowiązania, a także kwoty, którą przedsiębiorstwo chce uzyskać. W zakresie kredytów dla firm mBank oferuje zarówno zobowiązania krótkoterminowe, udzielane zwykle na mniejsze kwoty, jak i kredyty długoterminowe przygotowane z myślą o dużych projektach i inwestycjach.


Sprawdź, czy kredyt dla firmy w mBank to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online

Kredyt dla firm mBank – niezbędne dokumenty

Poszczególne typy kredytów firmowych w mBanku mogą wiązać się z koniecznością dostarczenia różnorodnych dokumentów potwierdzających legalność działania przedsiębiorstwa, a także stan jego finansów.

Najczęściej wymagane są dokumenty rejestrowe (np. odpis z KRS), zaświadczenia z Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, a także dokumenty księgowe, takie jak przykładowo Księga Przychodów i Rozchodów. 


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


Kredyt dla nowych firm mBank


Początek działalności to często najtrudniejszy okres historii firmy, z uwagi na niewielkie zasoby i trudne zadanie, jakim jest pozyskanie pierwszych klientów.

Może się w związku z tym pojawić potrzeba pozyskania zewnętrznego finansowania. Oferowany przez mBank kredyt dla firm na start to sposób na uzyskanie dodatkowej gotówki już od pierwszego dnia działalności.

Jeśli chodzi o kredyt obrotowy dla firm mBank wprowadza jednak kryterium stażu. Do 6 miesiąca działalności dostępne produkty finansowe to pożyczka dla firm i saldo debetowe, zaś od 7 miesiąca przedsiębiorcy mogą skorzystać także z kredytu w rachunku bieżącym lub właśnie kredytu obrotowego.

Pojawiające się w związku z przygotowanym przez mBank kredytem dla nowych firm opinie podkreślają przejrzystość warunków spłaty, a także małą ilość formalności związanych ze składaniem wniosku. 


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt dla firmy w mBank.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice między ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Kredyt obrotowy dla firm mBank


Dzięki kredytowi obrotowemu dla firm w mBanku przedsiębiorstwo może sfinansować bieżące wydatki, aby na przykład uniknąć opóźnień w spłacie zobowiązań w trudniejszym okresie dla branży. 

Wśród najczęściej spotykanych zastosowań tego typu zobowiązań można wymienić:

 • wypłacanie wynagrodzeń pracownikom
 • zatowarowanie sklepu
 • zakup półproduktów niezbędnych do produkcji/świadczenia usług
 • opłacenie składek ZUS i podatków.

Każda firma może mieć inne podstawowe wydatki w zależności chociażby od tego, w jakiej branży działa, w związku z czym przedsiębiorstwo nie musi oczywiście ograniczać się do podanych powyżej przykładów.

Udzielany przez siebie kredyt obrotowy dla firm mBank pozwala zabezpieczyć na różne sposoby, w tym między innymi poprzez gwarancję de minimis. 


Kredyt hipoteczny dla firm mBank

Kredyt hipoteczny dla firm w mBanku umożliwia sfinansowanie nie tylko zakupu lub budowy nieruchomości firmowej, ale też modernizację czy po prostu remont już posiadanych budynków lub pomieszczeń. Co więcej, można wykorzystać go także do spłaty firmowego kredytu inwestycyjnego zaciągniętego wcześniej w innej instytucji.

Od firm, które interesuje kredyt hipoteczny dla firm mBank wymaga wkładu własnego w wysokości minimum 20% inwestycji. Aby ułatwić spłatę zobowiązania i dać firmie szansę na zwiększenie przychodów za pomocą realizowanej inwestycji, bank pozwala na regulowanie zobowiązania nie tylko poprzez raty miesięczne, ale również kwartalne, a nawet półroczne.


Kredyt odnawialny dla firm mBank


Kredyt odnawialny dla firm w mBanku pozwala firmie zabezpieczyć środki na poczet przyszłych wydatków – jest to swego rodzaju poduszka finansowa dla przedsiębiorstwa, która przyda się chociażby w przypadku nagłego załamania rynku. 

Umowa kredytowa zawierana jest na okres 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia). Firmie przyznawany jest określony limit, z którego może dowolnie korzystać.

Po upływie 90 dni należy spłacić wykorzystaną w tym czasie część limitu, a zostanie ona odnowiona na następny okres. Skorzystanie z tej formy kredytu wymaga posiadania lub założenia rachunku firmowego w mBanku.

To warta uwagi alternatywa dla również bardzo popularnego kredytu w rachunku firmowym, która wyróżnia się przede wszystkim możliwością uzyskania stosunkowo dużej kwoty, dostępnej dla kredytobiorcy w dowolnym momencie, kiedy tylko zabraknie własnych środków. 


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm mBank – sprawdź możliwości.


Kredyt inwestycyjny dla firm mBank


Kredyt inwestycyjny dla firm w mBanku to produkt finansowy skierowany do przedsiębiorców, którzy chcą uzyskać środki na realizację konkretnego przedsięwzięcia.

Jeśli chodzi o kredyt inwestycyjny dla firm mBank stawia przede wszystkim na indywidualne podejście. Nie tylko okres spłaty i kwota, ale również waluta, w której zostanie udzielony kredyt mogą zostać dopasowane do potrzeb kredytobiorcy.

Podobnie w przypadku formy oprocentowania – dostępne opcje to oprocentowanie ze stawką maksymalną, zmienne i stałe.

Może to być przykładowo modernizacja posiadanych maszyn lub floty pojazdów, ale też chociażby zwiększenie kapitału obrotowego.


Kredyt dla firm mBank – opinie

Opinie na temat kredytu dla firm w mBanku zwracają uwagę przede wszystkim na atrakcyjne warunki spłaty zobowiązania. Zwłaszcza w sytuacji, gdy prowadzeniem negocjacji zajmował się specjalista.

Wskazując, jakimi opiniami cieszy się oferowany przez mBank kredyt dla firm opiniami, należy podkreślić różnorodność dostępnej oferty. Z uwagi na mnogość przygotowanych produktów finansowych, firma może otrzymać zobowiązanie odpowiednie do jej potrzeb i wymagań, niezależnie od celu kredytu, branży czy rozmiaru prowadzonej działalności.


Kredyt dla firm mBank – wady i zalety


Oferowany przez mBank kredyt dla firm odznacza się wysokimi maksymalnymi kwotami zobowiązania, długim okresem spłaty i transparentnością w zakresie warunków spłaty.

Przedsiębiorcy mają do wyboru szeroką gamę produktów finansowych, w tym kredyt dla nowych firm na start, czyli zobowiązanie, które nie jest dostępne w każdej instytucji finansowej.

Warto jednak wiedzieć, że przed podjęciem decyzji kredytowej bank będzie chciał zapoznać się z historią kredytową firmy, a także zbadać jej zdolność kredytową.

Dodatkowo, oferty ogólnodostępne nie zawsze są w pełni optymalne. Dobrze poprowadzone negocjacje to najlepszy sposób na zapewnienie korzystnych warunków spłaty i ograniczenie kosztów związanych z kredytem.


Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu kredytu? Skontaktuj się z doradcą Habza Finanse!

Kredyty dla firm mBank – sprawdź możliwości.


Kredyt dla firm – koszty


Podstawowe koszty zobowiązania, zarówno, jeśli chodzi o kredyt inwestycyjny, jak i dowolny inny przygotowany przez mBank kredyt dla firm, obejmują odsetki i prowizję. Te pierwsze naliczane są przy wykorzystaniu dwóch zmiennych: aktualnej kwoty kapitału pozostałej do spłaty i oprocentowania nominalnego

Warto pamiętać, że w przypadku kredytu dla firm mBank oprocentowanie może ustalić indywidualnie. Niekoniecznie musi ono być takie, jak wskazuje oferta ogólnodostępna – wykwalifikowany doradca może być w stanie wynegocjować lepsze warunki. Prowizja to zaś opłata za udzielenie kredytu, również wyrażona w procentach.

Dla przedsiębiorców, którzy zastanawiają się, czy warto zaciągnąć oferowany przez mBank kredyt dla firm kalkulator będzie istotnym narzędziem. Można skorzystać z niego za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej banku. Wystarczy dopasować warunki spłaty do swoich wymagań, a kalkulator natychmiast obliczy takie parametry zobowiązania, jak wysokość raty czy koszt kredytu.

Należy jednak pamiętać, że wyniki uzyskane za pomocą kalkulatora mają jedynie wartość poglądową, jako że narzędzie nie bierze pod uwagę indywidualnych okoliczności. Żeby uzyskać bardziej precyzyjne informacje, warto zwrócić się do doradcy Habza Finanse. Ekspert przeprowadzi negocjacje z bankiem, aby udzielony przez mBank kredyt dla firmy na start, kredyt obrotowy lub inny był maksymalnie korzystny.


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyty dla firm mBank

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek