Kredyt dla firm w Millennium

Twoja firma potrzebuje finansowego wsparcia? Bank Millennium kredyt dla firm powinien rozwiązać ten problem! Z pomocą kredytu dla firm wspomożesz codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstwa, a także dokonasz inwestycji niezbędnych do rozwoju Twojego biznesu. 

Własna działalność gospodarcza to marzenie wielu osób. Niestety, prowadzenie biznesu to spore wyzwanie, które wymaga posiadania odpowiedniego budżetu. Kredyt gotówkowy Millennium dla firm to idealne rozwiązanie, kiedy budżet firmy nie jest wystarczający. Skorzystaj z naszego wsparcia w procesie ubiegania się o kredyt w Banku Millennium i zapewnij sobie atrakcyjne warunki spłaty.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Wyciąg, dane z oferty Banku Millenium, na dzień 20 czerwca 2022, ze strony bankmillennium.pl


Kredyt dla firm Bank Millennium
z Habza Finanse to:

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

ikona5

Kredyty konsolidacyjne dla firm

ikona6

Upadłość firm


Bank Millennium kredyt – oferta kredytów w Millennium Banku

Rozbudowana oferta Banku Millennium skierowana do firm to szereg różnorodnych produktów. Każdy przedsiębiorca bez problemu znajdzie wśród nich opcję spełniającą jego oczekiwania. Wśród dostępnych rodzajów finansowań znajduje się m.in. kredyt w rachunku bieżącym, kredyt na innowacje technologiczne, kredyt obrotowy czy kredyt inwestycyjny i wiele innych.


Bank Millennium kredyt dla firm – warunki wnioskowania

Jakie wymagania należy spełnić, aby starać się o Bank Millennium kredyt? Firma, która stara się o pozyskanie tego typu wsparcia musi spełniać wymagania w zakresie zdolności kredytowej. W przypadku niektórych produktów konieczne jest także złożenie biznesplanu lub prognoz finansowych. Dzięki takim dokumentom instytucja jest w stanie oszacować ryzyko udzielenia kredytu. 


Sprawdź, czy kredyt dla firmy w Millennium to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online

Millennium kredyt dla firm – do kogo jest skierowany?


Kredyt dla firm w Banku Millennium to produkt przeznaczony dla przedsiębiorstw.

Wśród kredytów oferowanych przez instytucję znajdują się przede wszystkim produkty dopasowane do firm istniejących już dłuższy czas na rynku.

Zdobycie finansowania w przypadku młodej firmy nie jest jednak takie proste. Aby tego dokonać, wystarczy skorzystać z naszej pomocy.

Chętnie pomożemy Ci w zdobyciu środków potrzebnych do rozwoju świeżo otwartego biznesu.


Millennium kredyt kalkulator – czy można obliczyć samemu ratę kredytu finansowego?

Czy na stronie Banku Millennium kalkulator kredytowy jest dostępny? Niestety, Klient nie ma możliwości wyliczenia przewidywanych kosztów kredytu oraz miesięcznej raty, jednak nic straconego! Specjaliści Habza Finanse to osoby doświadczone w dziedzinie kredytów. Bez problemu oszacujemy możliwe opłaty i pomożemy Ci dobrać najatrakcyjniejsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


Millennium kredyt dla nowych firm – czy jest dostępny?

Bank Millennium nie posiada aktualnie w ofercie produktu skierowanego konkretnie dla nowych firm. Nie oznacza to jednak, że uzyskanie środków potrzebnych na samym początku prowadzenia własnej działalności nie jest możliwe. Pomocne może być zastosowanie odpowiedniego zabezpieczenia. 


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt dla firmy w Millennium.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice między ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.


Bank Millennium kredyt – jak spłacić zobowiązanie, aby nie wpaść w długi?


Kredyt dla firm, a w szczególności Millennium kredyt dla nowych firm wielu osobom może wydawać się ryzykownym posunięciem.

Istnieją jednak sposoby na to, by do minimum ograniczyć ryzyko problemów ze spłatą zadłużenia.

Kluczowe będzie ustalenie harmonogramu spłaty dopasowanego do możliwości przedsiębiorstwa. Odpowiednio długi okres spłaty zapewnia niską ratę uwzględniając przewidywaną wysokość miesięcznego budżetu firmy.

W uniknięciu komplikacji może również pomóc zastosowanie zabezpieczenia. 


Bank Millennium kredyt dla firm – podsumowanie

Kredyt gotówkowy Millennium dla firm to świetny sposób na wsparcie działalności Twojej firmy. Atrakcyjne warunki umowy kredytowej i szeroka oferta to czynniki, które budzą zainteresowanie właścicieli biznesów, zarówno tych młodych, jak i istniejących przez dłuższy czas na rynku. Kluczem do sukcesu w procesie ubiegania się o Bank Millennium kredyt dla firm jest właściwe dopasowanie produktu do aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Habza Finanse to specjaliści, którzy pomogą Ci w wyborze najlepszego rozwiązania.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm Millennium – sprawdź możliwości.


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt dla firm w Banku Millennium

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek