Kredyt obrotowy – Habza Finanse

Uzyskaj w łatwy sposób kredyt obrotowy dla firm w wysokości do 500 tys. zł na sfinansowanie bieżącej działalności. Wraz z nami zrobisz to szybko i skutecznie przy wykorzystaniu podstawy w postaci przychodów.

Nagłe załamanie rynku, kryzys gospodarczy, spadek popytu w branży, pech – powodów, dla których finansowanie bieżącej działalności firmy może stać się wyzwaniem jest bardzo wiele. Często stosowanym rozwiązaniem tego problemu jest kredyt obrotowy dla firm, za pomocą którego można między innymi opłacić składki ZUS i podatki, wypłacić wynagrodzenia pracownikom czy zakupić niezbędny towar lub surowce.

Dlaczego warto wziąć kredyt obrotowy dla firm?

Opłacalne kredyty obrotowe (w rachunku bieżącym lub kredytowym) pomogą Ci utrzymać płynność finansową firmy nawet w trudnej sytuacji. W związku z tym nie dojdzie do przestoju w produkcji czy konieczności zwolnienia pracowników. Nie będą Cię również dotyczyć negatywne konsekwencje nieuregulowania w terminie składek ZUS czy podatków.

Możesz mieć pewność, że pozyskane przez nas kredyty obrotowe będą odznaczać się korzystnymi warunkami, a do Twojej sprawy podejdziemy indywidualnie, negocjując warunki spłaty na podstawie Twoich potrzeb, możliwości finansowych i oczekiwań. Dzięki temu nie przepłacisz, a przeciwnie – szybko i bezpiecznie zyskasz potrzebne Ci dodatkowe środki, bez zbędnych formalności i problemów. Nic więc dziwnego w tym, że kredyty obrotowe cieszą się wśród przedsiębiorców tak dużą popularnością.

Skorzystaj z pomocy doradców kredytowych i uzyskaj kredyt obrotowy.

Potrzebujesz pieniędzy na sfinansowanie bieżącej działalności firmy? Profesjonalni doradcy kredytowi Habza Finanse pomogą Ci w pozyskaniu najlepszego kredytu. Szybka wypłata środków z kredytu obrotowego przy minimum formalności – zyskasz to dzięki współpracy z nami.

Postaw na kredyt obrotowy w Habza Finanse:

Kredyt obrotowy to pieniądze, które zaspokoją potrzeby Twojej firmy. Wysokie kwoty kredytu obrotowego to szansa na sfinansowanie wszystkich bieżących wydatków.

Pozyskane środki możesz przeznaczyć na dowolny cel. Sfinansujesz wypłaty pracowników, materiały i produkty potrzebne w bieżącej działalności czy spłatę zobowiązań.

Szybka wypłata środków z kredytu obrotowego przy minimum formalności zapobiegnie ewentualnym przestojom i opóźnieniom w płatnościach.

Kredyt obrotowy nie wymaga ustanawiania dodatkowych zabezpieczeń. Pozyskasz środki bez dodatkowego ryzyka.

Nie trać czasu na formalności i szukanie kredytu – pozostaw to zadanie w rękach profesjonalnych doradców.

Uzyskamy dla Ciebie atrakcyjny kredyt obrotowy nawet do pół miliona złotych. Środki pozyskane w taki sposób będziesz mógł przeznaczyć na sfinansowanie bieżącej działalności firmy. Dzięki nam zyskasz najdłuższy okres kredytowania i nie będziesz musiał długo czekać na decyzję – wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

HABZA Finanse pomoże Ci w doborze banku oferującego kredyt obrotowy idealnie dopasowany do potrzeb Twojej firmy – wybierz warunki korzystne w dłuższej perspektywie. Środki pozyskane z kredytu możesz wykorzystać w dowolnym celu związanym z działaniami Twojego biznesu. Skorzystaj z możliwości uregulowania należności, zakupu niezbędnych materiałów lub sfinansuj wybrane usługi dla Twojej firmy.

Jak przebiega współpraca z nami?

 • Przeprowadzamy analizę aktualnych ofert pod kątem potrzeb Twojej firmy;
 • Nie pobieramy przedpłat;
 • Pomagamy w dopełnianiu formalności;
 • Prowadzimy negocjacje na szczeblu decyzyjnym;
 • Czuwamy na poprawną obsługą kredytu;
 • Kwota kredytu – od 1000 PLN do 500 000 PLN;
 • Najdłuższy okres kredytowania;
 • Krótki czas oczekiwania na decyzje;
 • Możliwość odnawiania kredytów obrotowych.

Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Zapraszamy do nawiązania kontaktu.

Kredyt obrotowy ma ogromny potencjał. Wykorzystaj go i zyskaj dodatkowe pieniądze na rozwój biznesu.

Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Czy warto wziąć kredyt obrotowy dla firm?

Zdecydowanie warto jest zaciągnąć kredyt obrotowy dla firm i na to stwierdzenie składa się kilka czynników. Po pierwsze dzięki środkom z takiego zobowiązania będziesz mógł utrzymać płynność finansową swojego przedsiębiorstwa nawet w trudnej sytuacji. Dzięki temu nie dojdzie do żadnego przestoju w produkcji czy konieczności zwolnienia pracowników. Po drugie zyskasz dodatkowe środki bez większych problemów i w szybkim tempie. Będziesz mógł przeznaczyć je np. na zakup materiałów potrzebnych do produkcji, wypłaty dla pracowników, a nawet na opłacenie składek ZUS i US.

Jakie są warunki kredytu obrotowego?

Taki kredyt mogą uzyskać zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa. Ważne jest jednak to, aby firma działała na rynku od przynajmniej roku. Bank niekiedy robi drobne wyjątki i udziela kredytu firmom z krótszym stażem. W takim przypadku warunki kredytowania mogą się różnić od tych dla dłużej funkcjonujących na rynku przedsiębiorstw.

Na jakie koszty kredytu obrotowego należy zwrócić uwagę?

Jeśli zdecydowałeś się na samodzielny wybór kredytu, bez pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego, to musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Przede wszystkim zwróć uwagę na koszty, które wiążą się z danym zobowiązaniem. Mowa tu o oprocentowaniu, prowizjach, marży i innych dodatkowych kosztach np. o ubezpieczeniu. Wszystkie te rzeczy wpływają na całkowity koszt kredytu i sprawiają, że dana oferta się opłaca bądź też nie. Jeśli masz wątpliwości co do opłacalności danego kredytu, to skontaktuj się ze specjalistami Habza Finanse – zadbamy o to, abyś podjął korzystną dla siebie decyzję.

Kredyt gotówkowy online. Bez zdolności. Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

Kredyt obrotowy z Habza Finanse to:

 • Do 350 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące
  bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%

Poznaj opinie Naszych klientów

Z pomocy Habza Finanse już kiedyś korzystałam. Pan Łukasz Kowalczyk mi pomógł. W Grudniu napisałam do Pana Łukasza po raz kolejny... Do…

Bardzo Dziękuję Panu Maciejowi Karasuski, szyba pomóc okazała się Bardzo szybka jeszcze raz dziękuję. Polecam Habza Finanse dla każdego kto się boryka…

Thank you very much Mr. Marceli Kwasniewski for professional, fast help in obtaining a loan. I recommend .

Polecam, bardzo profesjonalnie i uczciwie.

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz