Kredyt obrotowy.

Uzyskaj w łatwy sposób kredyt obrotowy dla firm w wysokości do  1 000 000 zł na sfinansowanie bieżącej działalności.

Wraz z nami zrobisz to szybko i skutecznie zachowując swoją płynność finansową.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.


Kredyt obrotowy

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 1 000 000 zł
bez zabezpieczenia

ikona5

Dogodny okres spłaty
120/144 miesiące bez zabezpieczenia

ikona6

11,49%
Oprocentowanie w skali roku
od 11,49%, prowizja od 0%


Dlaczego warto wziąć kredyt obrotowy dla firm?

ikona3

Nagłe załamanie rynku, kryzys gospodarczy, brak ciągłości przychodów, opóźnienia kontrahentów w płatnościach faktur – powodów, dla których finansowanie bieżącej działalności firmy może stać się wyzwaniem jest bardzo wiele.

Często stosowanym rozwiązaniem tego problemu jest kredyt obrotowy dla firm, za pomocą którego można między innymi opłacić składki ZUS i podatki, wypłacić wynagrodzenia pracownikom czy zakupić niezbędny towar lub surowce.

Kredyt obrotowy (w rachunku bieżącym lub kredytowym) pomoże Ci utrzymać płynność finansową firmy nawet w trudnej sytuacji. W związku z tym nie dojdzie do przestoju w produkcji czy konieczności zwolnienia pracowników.

 

Nie będą Cię również dotyczyć negatywne konsekwencje nieuregulowania w terminie składek ZUS, US lub nieopłacenie faktur kosztowych.
Możesz mieć pewność, że pozyskane przez nas kredyty obrotowe będą odznaczać się korzystnymi warunkami, a do Twojej sprawy podejdziemy indywidualnie, negocjując warunki spłaty na podstawie Twoich potrzeb, możliwości finansowych i oczekiwań.

Dzięki temu nie przepłacisz, a przeciwnie – szybko i bezpiecznie zyskasz potrzebne Ci dodatkowe środki, bez zbędnych formalności i problemów. Nic więc dziwnego w tym, że kredyty obrotowe cieszą się wśród przedsiębiorców tak dużą popularnością.


Jest wiele przyczyn, z powodu których firma może natrafić na trudniejszą sytuację finansową. Spadek popytu na określone towary i usługi, wzrost cen półproduktów, nowy poważny konkurent – to tylko kilka często spotykanych przykładów. Nawet w najlepiej zarządzanych firmach zdarzają się momenty, w których sięgnięcie po zewnętrzne finansowanie jest niezbędne.

Nie ma w tym nic złego, natomiast warto zadbać o to, aby w takich przypadkach na pewno wybrać jak najlepszą ofertę. Decydując się na skorzystanie ze wsparcia ekspertów z Habza Finanse, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo na najwyższym poziomie.


Szukasz kredytu obrotowego dla firm? 

Znajdziemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb! 

Wypełnij wniosek online

Przykład udzielonego finansowania

z Habza Finanse

ikona9

Uruchomiony produkt

Kredyt obrotowy w wysokości 300 000 złotych na okres 2 lat z możliwością automatycznego odnowienia linii kredytowej. 

ikona10

Potrzeby klienta

Kredyt w rachunku bieżącym na kwotę minimum 300 000 zł. Celem finansowania było zapewnienie płynności finansowej firmy przed podpisaniem umowy współpracy z nowym kontrahentem.

ikona11

Sytuacja finansowa klienta

Firma posiadała przychody w granicach około 4 mln złotych rocznie. W roku 2020 klient rozbudowywał swój magazyn, co wiązało się wieloma wydatkami. Koniec końców klient złożył PIT do urzędu skarbowego z dochodem w wysokości 24 000 zł. Sytuacja w urzędach była klarowna, lecz nierzadko zdarzały się opóźnienia w uregulowaniu składek ZUS lub podatków. Klient potrzebował wyżej wymienionej kwoty aby nawiązać współpracę z nowym kontrahentem, a ten wymagał potwierdzenia posiadania pieniędzy na koncie firmowym.

ikona12

Rozwiązanie

Banki w większości przypadków opierają swoją analizę na ostatniej złożonej deklaracji PIT do urzędu skarbowego. Znając rynek znaleźliśmy bank, który nie uwzględnia jednorazowych kosztów inwestycji w firmę do wyliczania maksymalnego możliwego kredytu. Klient otrzymał finansowanie w wysokości 300 000 złotych na okres 2 lat z możliwością automatycznego odnowienia linii kredytowej. 


Skorzystaj z pomocy doradców kredytowych i uzyskaj kredyt obrotowy.

Potrzebujesz pieniędzy na sfinansowanie bieżącej działalności firmy? Profesjonalni doradcy kredytowi Habza Finanse pomogą Ci w pozyskaniu najlepszego kredytu. Szybka wypłata środków z kredytu obrotowego przy minimum formalności – zyskasz to dzięki współpracy z nami.
Kredyt obrotowy dla firm z nami, to:

 
Kredyt obrotowy to pieniądze, które zaspokoją potrzeby Twojej firmy. Wysokie kwoty kredytu obrotowego to szansa na sfinansowanie wszystkich bieżących wydatków.
 
Pozyskane środki możesz przeznaczyć na dowolny cel. Sfinansujesz wypłaty pracowników, materiały i produkty potrzebne w bieżącej działalności czy spłatę zobowiązań.
 
Kredyt obrotowy nie wymaga ustanawiania dodatkowych zabezpieczeń. Pozyskasz środki bez dodatkowego ryzyka.

Kredyt obrotowy z Habza Finanse

ikona4

HABZA Finanse pomoże Ci w doborze banku oferującego kredyt obrotowy idealnie dopasowany do potrzeb Twojej firmy – wybierz warunki korzystne w dłuższej perspektywie. Środki pozyskane z kredytu możesz wykorzystać w dowolnym celu związanym z działaniami Twojego biznesu. Skorzystaj z możliwości uregulowania należności, zakupu niezbędnych materiałów lub sfinansuj wybrane usługi dla Twojej firmy.

 

 • Przeprowadzamy analizę aktualnych ofert pod kątem potrzeb Twojej firmy;
 • Analizujemy dokumenty przez pryzmat wszystkich banków w Polsce;
 • Wydajemy wstępną rekomendację kredytową bez składania wniosku;
 • Nie pobieramy przedpłat;
 • Pomagamy w dopełnianiu formalności;
 • Prowadzimy negocjacje na szczeblu decyzyjnym;
 • Czuwamy na poprawną obsługą kredytu;
 • Kwota kredytu – od 1000 PLN do 600 000 PLN;
 • Najdłuższy okres kredytowania;
 • Krótki czas oczekiwania na decyzje;
 • Możliwość odnawiania kredytów obrotowych


Nie trać czasu na formalności i szukanie kredytu – pozostaw to zadanie w rękach profesjonalnych doradców.

Uzyskamy dla Ciebie atrakcyjny kredyt obrotowy nawet do pół miliona złotych. Środki pozyskane w taki sposób będziesz mógł przeznaczyć na sfinansowanie bieżącej działalności firmy. Dzięki nam zyskasz najdłuższy okres kredytowania i nie będziesz musiał długo czekać na decyzję – wystarczy, że się z nami skontaktujesz.Pomagamy klientom z całej Polski!

W celu omówienia szczegółów zapraszamy do nawiązania kontaktu. Pośrednicy kredytowi czekają na Twoje zgłoszenie. Zachęcamy do wysłania formularza.

Skontaktuj się z nami i nasz doradca:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Pytania naszych klientów – FAQ dt kredytu obrotowego

Jakie są warunki kredytu obrotowego?

Taki kredyt mogą uzyskać zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa. Ważne jest jednak to, aby firma działała na rynku od przynajmniej roku. Bank niekiedy robi drobne wyjątki i udziela kredytu firmom z krótszym stażem. W takim przypadku warunki kredytowania mogą się różnić od tych dla dłużej funkcjonujących na rynku przedsiębiorstw.

Niekiedy można spotkać się na przykład z wymaganiem, aby firma przez określony czas (na przykład pół roku) posiadała już w danym banku rachunek firmowy. W związku z tym przed złożeniem wniosku warto dokładnie zapoznać się z wszelkimi wymaganiami stawianymi przez daną instytucję finansową. Zazwyczaj powinny one zostać wyraźnie wskazane na stronie internetowej kredytodawcy, można również poprosić o wyjaśnienie pracowników banku w jego fizycznej placówce.

Wymagania odnośnie do stażu przedsiębiorstwa istnieją z tego względu, że wiele firm kończy działalność po zaledwie kilku latach na rynku. Powodów takiego stanu rzeczy może być wiele, od problemów z pozyskaniem klientów, przez trudności z odpowiednim zarządzaniem firmą. Banki doskonale zdają sobie z tego sprawę i ostrożnie podchodzą do udzielania kredytów początkującym przedsiębiorcom, obawiając się, że później będą mieli oni problemy z terminową spłatą zobowiązań.

Na jakie koszty kredytu obrotowego należy zwrócić uwagę?

Jeśli zdecydowałeś się na samodzielny wybór kredytu, bez pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego, to musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Przede wszystkim zwróć uwagę na koszty, które wiążą się z danym zobowiązaniem. Mowa tu o oprocentowaniu, prowizjach, marży i innych dodatkowych kosztach np. o ubezpieczeniu. Wszystkie te rzeczy wpływają na całkowity koszt kredytu i sprawiają, że dana oferta się opłaca bądź też nie.

Istotnym wskaźnikiem, na który warto zwracać uwagę, jest Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Banki i inne instytucje finansowe mają obowiązek wskazywać ją w ofertach kredytów i pożyczek. Co istotne, przy jej obliczaniu uwzględnia się wszystkie koszty związane z kredytem, a więc zarówno oprocentowanie, jak i prowizję i inne opłaty. Dzięki temu można bardzo szybko wstępnie ustalić, czy jest sens przyglądać się bliżej określonej ofercie, czy też nie.Im wyższe jest RRSO, tym droższy będzie kredyt.

Jeśli masz wątpliwości co do opłacalności danego kredytu, to skontaktuj się ze specjalistami Habza Finanse – zadbamy o to, abyś podjął korzystną dla siebie decyzję.

Czy warto wziąć kredyt obrotowy dla firm?

Zdecydowanie warto jest zaciągnąć kredyt obrotowy dla firm i na to stwierdzenie składa się kilka czynników. Po pierwsze dzięki środkom z takiego zobowiązania będziesz mógł utrzymać płynność finansową swojego przedsiębiorstwa nawet w trudnej sytuacji. Dzięki temu nie dojdzie do żadnego przestoju w produkcji czy konieczności zwolnienia pracowników. Po drugie zyskasz dodatkowe środki bez większych problemów i w szybkim tempie. Będziesz mógł przeznaczyć je np. na zakup materiałów potrzebnych do produkcji, wypłaty dla pracowników, a nawet na opłacenie składek ZUS i US.Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.

Najnowsze artykuły o Kredyt obrotowy

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek