Kredyt obrotowy dla firm z Habza Finanse

Uzyskaj w łatwy sposób kredyt obrotowy dla firm w wysokości do 600 tys. zł na sfinansowanie bieżącej działalności. Wraz z nami zrobisz to szybko i skutecznie zachowując swoją płynność finansową.

Nagłe załamanie rynku, kryzys gospodarczy, brak ciągłości przychodów, opóźnienia kontrahentów w płatnościach faktur – powodów, dla których finansowanie bieżącej działalności firmy może stać się wyzwaniem jest bardzo wiele. Często stosowanym rozwiązaniem tego problemu jest kredyt obrotowy dla firm, za pomocą którego można między innymi opłacić składki ZUS i podatki, wypłacić wynagrodzenia pracownikom czy zakupić niezbędny towar lub surowce.

Dlaczego warto wziąć kredyt obrotowy dla firm?

Kredyt obrotowy (w rachunku bieżącym lub kredytowym) pomoże Ci utrzymać płynność finansową firmy nawet w trudnej sytuacji. W związku z tym nie dojdzie do przestoju w produkcji czy konieczności zwolnienia pracowników. Nie będą Cię również dotyczyć negatywne konsekwencje nieuregulowania w terminie składek ZUS, US lub nieopłacenie faktur kosztowych.

Możesz mieć pewność, że pozyskane przez nas kredyty obrotowe będą odznaczać się korzystnymi warunkami, a do Twojej sprawy podejdziemy indywidualnie, negocjując warunki spłaty na podstawie Twoich potrzeb, możliwości finansowych i oczekiwań. Dzięki temu nie przepłacisz, a przeciwnie – szybko i bezpiecznie zyskasz potrzebne Ci dodatkowe środki, bez zbędnych formalności i problemów. Nic więc dziwnego w tym, że kredyty obrotowe cieszą się wśród przedsiębiorców tak dużą popularnością.
 
Jest wiele przyczyn, z powodu których firma może natrafić na trudniejszą sytuację finansową. Spadek popytu na określone towary i usługi, wzrost cen półproduktów, nowy poważny konkurent – to tylko kilka często spotykanych przykładów. Nawet w najlepiej zarządzanych firmach zdarzają się momenty, w których sięgnięcie po zewnętrzne finansowanie jest niezbędne. Nie ma w tym nic złego, natomiast warto zadbać o to, aby w takich przypadkach na pewno wybrać jak najlepszą ofertę. Decydując się na skorzystanie ze wsparcia ekspertów z Habza Finanse, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo na najwyższym poziomie.

ℹ Przykład udzielonego finansowania ℹ

🎯 Potrzeby klienta 🎯

Kredyt w rachunku bieżącym na kwotę minimum 300 000 zł. Celem finansowania było zapewnienie płynności finansowej firmy przed podpisaniem umowy współpracy z nowym kontrahentem.

↙ Sytuacja finansowa klienta ↘

Klient prowadził działalność od 2004 roku o specyfikacji hurtowej sprzedaży produktów alkoholowych. Firma posiadała przychody w granicach około 4 mln złotych rocznie. W roku 2020 klient rozbudowywał swój magazyn, co wiązało się wieloma wydatkami. Koniec końców klient złożył PIT do urzędu skarbowego z dochodem w wysokości 24 000 zł. Sytuacja w urzędach była klarowna, lecz nierzadko zdarzały się opóźnienia w uregulowaniu składek ZUS lub podatków. Klient potrzebował wyżej wymienionej kwoty aby nawiązać współpracę z nowym kontrahentem, a ten wymagał potwierdzenia posiadania pieniędzy na koncie firmowym.

🟢 Rozwiązanie 🟢

Banki w większości przypadków opierają swoją analizę na ostatniej złożonej deklaracji PIT do urzędu skarbowego. Znając rynek znaleźliśmy bank, który nie uwzględnia jednorazowych kosztów inwestycji w firmę do wyliczania maksymalnego możliwego kredytu. Klient otrzymał finansowanie w wysokości 300 000 złotych na okres 2 lat z możliwością automatycznego odnowienia linii kredytowej. 


Skorzystaj z pomocy doradców kredytowych i uzyskaj kredyt obrotowy.

Potrzebujesz pieniędzy na sfinansowanie bieżącej działalności firmy? Profesjonalni doradcy kredytowi Habza Finanse pomogą Ci w pozyskaniu najlepszego kredytu. Szybka wypłata środków z kredytu obrotowego przy minimum formalności – zyskasz to dzięki współpracy z nami.

Postaw na kredyt obrotowy w Habza Finanse:

Kredyt obrotowy to pieniądze, które zaspokoją potrzeby Twojej firmy. Wysokie kwoty kredytu obrotowego to szansa na sfinansowanie wszystkich bieżących wydatków.

Pozyskane środki możesz przeznaczyć na dowolny cel. Sfinansujesz wypłaty pracowników, materiały i produkty potrzebne w bieżącej działalności czy spłatę zobowiązań.

Szybka wypłata środków z kredytu obrotowego przy minimum formalności zapobiegnie ewentualnym przestojom i opóźnieniom w płatnościach.

Kredyt obrotowy nie wymaga ustanawiania dodatkowych zabezpieczeń. Pozyskasz środki bez dodatkowego ryzyka.

HABZA Finanse pomoże Ci w doborze banku oferującego kredyt obrotowy idealnie dopasowany do potrzeb Twojej firmy – wybierz warunki korzystne w dłuższej perspektywie. Środki pozyskane z kredytu możesz wykorzystać w dowolnym celu związanym z działaniami Twojego biznesu. Skorzystaj z możliwości uregulowania należności, zakupu niezbędnych materiałów lub sfinansuj wybrane usługi dla Twojej firmy.

Jak przebiega współpraca z nami?

 • Przeprowadzamy analizę aktualnych ofert pod kątem potrzeb Twojej firmy;
 • Analizujemy dokumenty przez pryzmat wszystkich banków w Polsce;
 • Wydajemy wstępną rekomendację kredytową bez składania wniosku;
 • Nie pobieramy przedpłat;
 • Pomagamy w dopełnianiu formalności;
 • Prowadzimy negocjacje na szczeblu decyzyjnym;
 • Czuwamy na poprawną obsługą kredytu;
 • Kwota kredytu – od 1000 PLN do 600 000 PLN;
 • Najdłuższy okres kredytowania;
 • Krótki czas oczekiwania na decyzje;
 • Możliwość odnawiania kredytów obrotowych.

Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Zapraszamy do nawiązania kontaktu.

Kredyt obrotowy ma ogromny potencjał. Wykorzystaj go i zyskaj dodatkowe pieniądze na rozwój biznesu.

Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Nie trać czasu na formalności i szukanie kredytu – pozostaw to zadanie w rękach profesjonalnych doradców.

Uzyskamy dla Ciebie atrakcyjny kredyt obrotowy nawet do pół miliona złotych. Środki pozyskane w taki sposób będziesz mógł przeznaczyć na sfinansowanie bieżącej działalności firmy. Dzięki nam zyskasz najdłuższy okres kredytowania i nie będziesz musiał długo czekać na decyzję – wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Maciej – Ekspert kredytów firmowych
 • 5 letnie doświadczenie w finansowaniu przedsiębiorstw
 • Dopasuję najodpowiedniejsze kredytowanie dla firmy w zależności od jej indywidualnej sytuacji.

Czy warto wziąć kredyt obrotowy dla firm?

Zdecydowanie warto jest zaciągnąć kredyt obrotowy dla firm i na to stwierdzenie składa się kilka czynników. Po pierwsze dzięki środkom z takiego zobowiązania będziesz mógł utrzymać płynność finansową swojego przedsiębiorstwa nawet w trudnej sytuacji. Dzięki temu nie dojdzie do żadnego przestoju w produkcji czy konieczności zwolnienia pracowników. Po drugie zyskasz dodatkowe środki bez większych problemów i w szybkim tempie. Będziesz mógł przeznaczyć je np. na zakup materiałów potrzebnych do produkcji, wypłaty dla pracowników, a nawet na opłacenie składek ZUS i US.

Jakie są warunki kredytu obrotowego?

Taki kredyt mogą uzyskać zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa. Ważne jest jednak to, aby firma działała na rynku od przynajmniej roku. Bank niekiedy robi drobne wyjątki i udziela kredytu firmom z krótszym stażem. W takim przypadku warunki kredytowania mogą się różnić od tych dla dłużej funkcjonujących na rynku przedsiębiorstw.

Niekiedy można spotkać się na przykład z wymaganiem, aby firma przez określony czas (na przykład pół roku) posiadała już w danym banku rachunek firmowy. W związku z tym przed złożeniem wniosku warto dokładnie zapoznać się z wszelkimi wymaganiami stawianymi przez daną instytucję finansową. Zazwyczaj powinny one zostać wyraźnie wskazane na stronie internetowej kredytodawcy, można również poprosić o wyjaśnienie pracowników banku w jego fizycznej placówce.

Wymagania odnośnie do stażu przedsiębiorstwa istnieją z tego względu, że wiele firm kończy działalność po zaledwie kilku latach na rynku. Powodów takiego stanu rzeczy może być wiele, od problemów z pozyskaniem klientów, przez trudności z odpowiednim zarządzaniem firmą. Banki doskonale zdają sobie z tego sprawę i ostrożnie podchodzą do udzielania kredytów początkującym przedsiębiorcom, obawiając się, że później będą mieli oni problemy z terminową spłatą zobowiązań.

Na jakie koszty kredytu obrotowego należy zwrócić uwagę?

Jeśli zdecydowałeś się na samodzielny wybór kredytu, bez pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego, to musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Przede wszystkim zwróć uwagę na koszty, które wiążą się z danym zobowiązaniem. Mowa tu o oprocentowaniu, prowizjach, marży i innych dodatkowych kosztach np. o ubezpieczeniu. Wszystkie te rzeczy wpływają na całkowity koszt kredytu i sprawiają, że dana oferta się opłaca bądź też nie.

Istotnym wskaźnikiem, na który warto zwracać uwagę, jest Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Banki i inne instytucje finansowe mają obowiązek wskazywać ją w ofertach kredytów i pożyczek. Co istotne, przy jej obliczaniu uwzględnia się wszystkie koszty związane z kredytem, a więc zarówno oprocentowanie, jak i prowizję i inne opłaty. Dzięki temu można bardzo szybko wstępnie ustalić, czy jest sens przyglądać się bliżej określonej ofercie, czy też nie.Im wyższe jest RRSO, tym droższy będzie kredyt.

Jeśli masz wątpliwości co do opłacalności danego kredytu, to skontaktuj się ze specjalistami Habza Finanse – zadbamy o to, abyś podjął korzystną dla siebie decyzję.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Kredyt gotówkowy online. Bez zdolności. Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

Kredyt obrotowy z Habza Finanse to:

 • Do 350 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%

Poznaj opinie Naszych klientów

Dziękuję bardzo panu Łukaszowi Kowalczykowi, profesjonalna obsługa. Stara się wszytko załatwić do końca. Jest profesjonalistą. Gdyby nie pan Łukasz ja bym tego…

Bardzo dziękuję panu Mateuszowi Strzeżak za pomoc ,w rozwiązaniu moich problemów. Jest super fachowcem, który na prawdę zna się na tym co…

Dziękuje całej firmie a szczególnie p. Paulinie za poprowadzenie mojej sprawy. W 3 dni udało się uzyskać kredyt na który wcześniej nawet…

Bardzo dziękuję firmie Habza, a szczególnie pani Ilonie Głodała za szybką i profesjonalną pomoc. Od samego początku cały proces przebiegał bardzo sprawnie.…

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij pełny wniosek – umożliwi to doradcy znalezienie najlepszego rozwiązania dla Ciebie

Wniosek skrócony

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Habza Group Sp. z o.o.