Kredyt dla firm Wrocław

Kredyt dla firm we Wrocławiu pozwoli w krótkim czasie uzyskać środki potrzebne na realizację planowanych inwestycji lub pokrycie bieżących wydatków. Dzięki wsparciu wykwalifikowanych doradców Habza Finanse Twoja firma otrzyma go na maksymalnie korzystnych warunkach.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Kredyt dla firm Wrocław

z Habza Finanse to:

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

ikona5

Kredyty konsolidacyjne dla firm

ikona6

Oddłużanie firmKredyt dla firm – zalety

ikona7

Kredyt we Wrocławiu, jak i w innych polskich miastach jest jednym z najczęściej spotykanych sposobów zewnętrznego finansowania firm. Udzielany jest na jasnych i przejrzystych zasadach, na podstawie umowy kredytowej.

Banki są bardziej przewidywalnymi i stabilnymi źródłami finansowania niż na przykład zewnętrzni inwestorzy, którzy mogą mieć różne (i zmienne) oczekiwania, wymagania czy plany. 

Zaciągnięcie u nich zobowiązania wymaga jedynie jego późniejszej spłaty, a nie wiąże się z utraceniem pewnej kontroli nad kierunkiem, w który zmierza firma. Udziałowcy, w przypadku pozyskania środków poprzez emisję akcji, czy też inwestorzy, mogą tego oczekiwać.

Kredyty firmowe spłacane są ratalnie (a w przypadku linii kredytowych dla firm – poprzez wpłaty na konto po wykorzystaniu przyznanego limitu) i rozkładane na długie okresy (niekiedy nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt lat). Ich warunki często ustalane są indywidualnie, co pozwala uzyskać parametry dopasowane do sytuacji.


Sprawdź, czy kredyt dla firmy to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online


Kto może otrzymać kredyt firmowy we Wrocławiu?

ikona8

Po kredyt dla firm we Wrocławiu może sięgnąć bardzo wiele firm, zarówno z sektora MŚP, jak i wielkich korporacji. Wielkość przedsiębiorstwa wpływa między innymi na maksymalną kwotę, którą można otrzymać, natomiast niewielki rozmiar firmy nie zamyka drogi do uzyskania finansowania. Wiele ofert skierowanych jest przede wszystkim do firm działających na rynku już od pewnego czasu (próg stażu wynosi zwykle 12 miesięcy, rzadziej 18 lub 24 miesiące), jednak pojawiają się też oferty kredytowe dla firm o krótszym okresie działalności.

To, jakie dokładnie warunki bank postawi potencjalnemu kredytobiorcy biznesowemu, zależy od kilku czynników. Kluczowe będzie między innymi to, jaki poziom ryzyka akceptuje dana instytucja, a także, o jakim typie zobowiązania i kwocie mowa. Przykładowo, kredyty inwestycyjne charakteryzują się z reguły wyższymi wymaganiami niż kredyty obrotowe, z uwagi na ich długi okres spłaty i wysoką maksymalną kwotę.

Czy kredyty dla firm wymagają zabezpieczenia?

Bank może niekiedy wymagać dodatkowego zabezpieczenia kredytu firmowego, na przykład w sytuacji, gdy przedsiębiorstwo znajduje się w trudnej sytuacji finansowej, bądź gdy chodzi o kredyt długoterminowy, wiążący się z dużym ryzykiem dla kredytodawcy. Wszystko zależy więc od okoliczności.

W przypadku hipotecznych kredytów dla firm we Wrocławiu podstawowym zabezpieczeniem jest tytułowa hipoteka, czyli ograniczone prawo rzeczowe do nieruchomości, ułatwiające odzyskanie należności w przypadku powstania problemów z terminową spłatą zobowiązania. Zarówno kredyty hipoteczne, jak i inne kredyty inwestycyjne, mogą ponadto wymagać odpowiedniego wkładu własnego, wynoszącego zwykle od kilku do kilkudziesięciu procent wartości inwestycji.

Inne popularne sposoby zabezpieczania kredytów dla firm, w tym mniej złożonych zobowiązań (m.in. kredytów obrotowych), to weksle, ubezpieczenia oraz gwarancja de minimis.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt dla firmy.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice miedzy ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Doradca kredytowy Wrocław – dlaczego warto się do niego zwrócić?


Kredytobiorcy, czy to indywidualni, czy biznesowi, nie mają obowiązku zaciągania kredytów przy pomocy eksperta – wiele z nich jednak się na takie rozwiązanie decyduje. Powód jest prosty.

Nikt nie chce przepłacać na kredytach i pożyczkach, zwłaszcza, jeśli kwota zobowiązania jest znaczna (jak to zwykle bywa w przypadku kredytów firmowych).

Do doradców kredytowych we Wrocławiu zwraca się w związku z tym wiele firm, którym zależy na szybkim i bezproblemowym zaciągnięciu zobowiązania, najlepiej na korzystnych i dopasowanych do okoliczności warunkach.

Doradcy doskonale znają oferty dostępne we wszystkich czołowych bankach i wiedzą, na jakie aspekty powinno się zwracać największą uwagę przy selekcji odpowiedniego kredytu.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm Wrocław – sprawdź możliwości.


Kredyt dla firm Wrocław – jakie rodzaje kredytów dostępne są we Wrocławiu?


Poszczególni kredytobiorcy mogą różnić się choćby w zakresie tego, ile chcą pożyczyć, w jakim celu i na jak długo. Trudno byłoby stworzyć jeden uniwersalny kredyt firmowy, który odpowiadałby wszystkim z nich. 

W związku z tym jeśli chodzi o kredyt dla firm Wrocław charakteryzuje się dużą różnorodnością dostępnych ofert.

Coś dla siebie znajdą zarówno przedsiębiorstwa, które planują rozszerzenie działalności, jak i takie, które natrafiły na trudniejszy okres i potrzebują środków na dodatkowe wydatki.

Wśród najważniejszych i najczęściej spotykanych typów firmowych kredytów we Wrocławiu należy wymienić przede wszystkim kredyty inwestycyjne, w tym kredyty hipoteczne, oraz kredyty obrotowe.


Kredyty na firmę we Wrocławiu – jak się o nie ubiegać?

Proces pozyskiwania kredytu dla firm we Wrocławiu można rozbić na kilka etapów. Pierwszy to analiza sytuacji finansowej firmy i ustalenie, jaki rodzaj kredytu, kwota zobowiązania czy wysokość raty będzie odpowiednia. Następnie przychodzi czas na porównanie dostępnych w danej chwili ofert, dokonanie wyboru i przeprowadzenie negocjacji z bankiem w celu uzyskania jeszcze lepszych warunków kredytowania niż ogólnodostępne.

Kolejne kroki to zebranie niezbędnych dokumentów i złożenie wniosku kredytowego wraz ze wszystkimi załącznikami, a także dopełnienie innych formalności, zależnych m.in. od typu wybranego kredytu na firmę i zastosowanych zabezpieczeń. 

Bank może poprosić firmę o dostarczenie między innymi dokumentów rejestrowych, zaświadczeń z ZUS i US, wyciągów z kont bankowych czy dokumentów księgowych. Kiedy wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, nie pozostanie nic innego, jak czekać na decyzję kredytową, a następnie na wypłatę przyznanych środków.

Nie trzeba przechodzić przez cały ten proces samodzielnie, a wręcz przeciwnie – warto uzyskać w tym zakresie pomoc specjalisty. Dzięki temu nie tylko będzie on szybszy i mniej stresujący, ale też firma będzie mogła być pewna, że nie przepłaci na kredycie.


Na co zwracać uwagę , wybierając kredyt dla firm?


Wiele dostępnych we Wrocławiu kredytów firmowych może na pierwszy rzut oka wydawać się bardzo podobne. 

W praktyce jednak, zwłaszcza w przypadku zobowiązań na duże kwoty, nawet o ułamek procenta wyższe oprocentowanie zobowiązania może przełożyć się na znacznie większe koszta. 

Dlatego też tak ważne jest, aby wybrać właściwe rozwiązanie. Podstawowe parametry, na które zawsze warto zwracać uwagę, to właśnie oprocentowanie (to od niego zależna będzie wysokość odsetek), a także prowizja za udzielenie kredytu oraz wszelkie inne opłaty dodatkowe (za zwiększenie kwoty, wydłużenie okresu spłaty i nie tylko).

Warto mieć także na uwadze, czy dany kredyt dla firm wymaga zabezpieczeń, a jeśli tak to, jakich, oraz czy konieczne jest prowadzenie rachunku firmowego w danej instytucji. 


Kredyt dla firm Wrocław – czy można zaciągnąć go online?

Banki dbają o ograniczenie formalności związanych zarówno z kredytami indywidualnymi, jak i kredytami na firmę, tak, aby oszczędzić czas klientów. Kredyt dla firm we Wrocławiu nie musi w związku z tym zostać zaciągnięty stacjonarnie, a można wnioskować o niego przez Internet.

Wiele instytucji finansowych udostępnia taką możliwość. Jest to bezpieczne, a przy tym wygodne rozwiązanie, dzięki któremu potrzebne środki mogą stać się dostępne bez opuszczania biura. 


Kredyt dla firm Wrocław – jak go bezpiecznie spłacić?


Zbyt wysokie raty kredytów i pożyczek to jeden z czynników, które mogą spowodować utratę płynności finansowej firmy. 

W związku z tym najlepszym sposobem na to, aby bezpieczne spłacić kredyt dla firm we Wrocławiu, jest zadbanie o odpowiednią wysokość rat, dopasowaną do możliwości finansowych przedsiębiorstwa.

W przypadku kredytów firmowych banki często oferują elastyczne warunki kredytowania, w tym w zakresie okresu spłaty, co pozwala ustalić ratę na adekwatnym poziomie. Niska rata zapewnia brak problemów z terminową spłatą zobowiązania.


Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu kredytu? Skontaktuj się z doradcą Habza Finanse!

Kredyt firmowy Wrocław – sprawdź możliwości.


Kredyt dla firm Wrocław – podsumowanie


Kredyt dla firm we Wrocławiu to warte uwagi rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które szukają bezpiecznego sposobu na sfinansowanie bieżących wydatków lub inwestycji.

Tego typu zobowiązanie finansowe mogą zaciągnąć zarówno małe, jak i wielkie firmy działające w różnych branżach i o różnej formie prawnej.

Trzeba jednak zauważyć, że we Wrocławiu kredyt firmowy znajduje się w ofercie wielu banków, w związku z czym samodzielne podjęcie właściwej decyzji może być trudne. Warto zadbać o dobranie odpowiedniego kredytu, ponieważ na dłuższą metę może to oznaczać spore oszczędności.

Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt dla firm Wrocław

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek