Kredyt dla firm w PKO BP

Dla przedsiębiorców, którzy postanowili zaciągnąć kredyt dla firm PKO stworzyło liczne produkty finansowe, w tym kredyt obrotowy i inwestycyjny, ale nie tylko. Warto bliżej zapoznać się z dostępną w tej instytucji ofertą. Doradcy Habza Finanse przeprowadzą firmę od A do Z przez cały proces zaciągania zobowiązania i zapewnią optymalne warunki spłaty.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Wyciąg, dane z oferty Banku PKO BP na dzień 22 czerwca 2022, ze strony https://www.pkobp.pl/


Kredyt dla firm PKO
z Habza Finanse to:

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

ikona5

Kredyty konsolidacyjne dla firm

ikona6

Upadłość firmKredyt dla firm PKO BP – jak działa?

Poprzez kredyt firmowy w PKO należy rozumieć nie jeden konkretny typ kredytu, a ogół zobowiązań finansowych stworzonych z myślą o przedsiębiorcach.  Poszczególne typy kredytów mogą charakteryzować się nieco innymi wymaganiami, warunkami czy trybami spłaty. 

W ten sposób każda firma może znaleźć coś dla siebie niezależnie od okoliczności. Popularne rozwiązania to między innymi kredyt obrotowy, a także hipoteczny i inwestycyjny. Jeśli chodzi o kredyt na start dla nowych firm PKO również ma coś do zaoferowania.


Sprawdź, czy kredyt dla firm PKO BP to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online

Kredyt dla nowych firm PKO BP


Początek działalności to zwykle bardzo trudny okres, między innymi pod względem finansowym. Stworzony przez PKO kredyt dla firm na start ma pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Jest to produkt finansowy skierowany do początkujących przedsiębiorców, a więc takich, którzy w wielu przypadkach mogą mieć problem z uzyskaniem dodatkowej gotówki. Wniosek o kredyt można składać już od pierwszego dnia działalności.

W ramach kredytu dla nowych firm PKO oferuje możliwość uzyskania kwoty do 100 000 złotych i rozłożenie jej zwrotu na nawet 60 miesięcy. Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, jak i rolnicy, spółki jawne, partnerskie czy cywilne.

Wśród innych kluczowych cech, którymi charakteryzuje się udzielony przez PKO BP kredyt dla nowych firm należy wskazać możliwość skorzystania z 6-miesięcznej karencji w spłacie kapitału. Dzięki niej przez pierwsze pół roku od zaciągnięcia zobowiązania firma może nie spłacać kapitału kredytu, a więc w newralgicznym momencie dla rozwoju działalności nie musi martwić się o dodatkowy wydatek, a może cieszyć się potrzebnymi środkami.

W PKO BP kredyt dla firm na start wiąże się także z dostępem do wakacji kredytowych – kredytobiorcy mogą w każdym roku kalendarzowym, w którym spłacają kredyt, raz na miesiąc zawiesić płatność zarówno odsetek, jak i kapitału.


Kredyt obrotowy dla firm PKO BP

Kredyt obrotowy dla firm PKO BP udziela na dowolny cel związany z bieżącą działalnością gospodarczą. Oznacza to, że, w przeciwieństwie do zobowiązań celowych, kredytobiorcy mają w dużej mierze wolną rękę w zakresie tego, jak wykorzystają przyznane środki. Wśród dostępnych możliwości należy wymienić przede wszystkim opłacenie wynagrodzeń, rachunków, podatków czy rat innych zobowiązań, ale to tylko kilka przykładów – możliwości jest znacznie więcej.

W ramach kredytu obrotowego dla firm PKO przygotowało takie rodzaje zobowiązań, jak kredyt w rachunku, a także kredyt odnawialny i nieodnawialny. Okres trwania umowy może wynieść do 36 miesięcy, a maksymalna kwota kredytu nie jest ściśle określona. Dokładne warunki spłaty zależą od okoliczności, natomiast przy kredycie na kwotę do 1 000 000 złotych dostępna jest przyspieszona procedura kredytowa, wiążąca się z krótszym czasem oczekiwania na decyzję kredytową.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt dla firm PKO BP.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice między ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Kredyt hipoteczny dla firm PKO BP


W PKO BP kredyt dla firm zabezpieczony hipoteką może występować pod kilkoma postaciami. 

Przedsiębiorstwo może zaciągnąć kredyt na zakup, budowę lub remont nieruchomości zabezpieczony hipoteką ustanowioną na rzeczonej nieruchomości, podobnie, jak działa to w przypadku kredytów hipotecznych dla klientów indywidualnych.

Druga opcja to zobowiązanie na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą, niekoniecznie na nieruchomość, zabezpieczony hipoteką na już posiadanym budynku firmowym. Może to być dobra opcja dla przedsiębiorców, którzy chcą zaciągnąć w PKO kredyt dla firm na bieżące wydatki lub dużą inwestycję, ale z uwagi na niewystarczającą zdolność kredytową muszą go dodatkowo zabezpieczyć.


Kredyt odnawialny dla firm PKO BP

Kredyt obrotowy dla firm w PKO może występować pod postacią kredytu odnawialnego. Jest to typ kredytu dedykowany przede wszystkim tym przedsiębiorcom, którzy niekoniecznie potrzebują gotówki jednorazowo, a chcą mieć do niej stały i wielokrotny dostęp.

W przypadku kredytu odnawialnego dla firm PKO BP daje możliwość wykorzystywania środków z przyznanego limitu, a następnie uzupełniania go i ponownego wykorzystania. Stąd też właśnie w PKO kredyt firmowy tego typu nosi nazwę odnawialnego.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm PKO BP – sprawdź możliwości.


Kredyt inwestycyjny dla firm PKO BP


Znajdujący się w ofercie PKO kredyt firmowy na inwestycje może zostać wykorzystany na bardzo wiele sposobów. Najczęściej przedsiębiorstwa przeznaczają pozyskane środki na takie cele, jak zakup, budowa lub remont nieruchomości bądź zakup niezbędnego wyposażenia, maszyn bądź pojazdów. 

To jednak tylko czubek góry lodowej – poszczególne branże i firmy charakteryzują się różną specyfiką, więc katalog inwestycji możliwych do sfinansowania kredytem nie jest zamknięty. Okres spłaty zobowiązania może wynieść do 20 lat, co w połączeniu z wysoką maksymalną kwotą kredytu pozwala zrealizować nawet bardzo kosztowne projekty.

W ramach kredytu inwestycyjnego dla firm PKO może sfinansować nawet 90% wartości inwestycji, a więc minimalny wkład własny wynosi 10%. Duże znaczenie mają tutaj jednak między innymi okres spłaty, kwota kredytu, zdolność kredytowa firmy oraz zastosowane zabezpieczenia. 

Firma może wybrać, czy preferuje spłatę w ramach rat równych, czy malejących. W razie potrzeby istnieje również możliwość zmiany typu rat już po zaciągnięciu zobowiązania, tak, aby na przykład dopasować ich wysokość do aktualnej sytuacji finansowej przedsiębiorstwa.  Dzięki temu udzielony przez PKO BP kredyt firmowy nie będzie nadmiernym obciążeniem dla płynności finansowej firmy.


Kredyt dla firm PKO BP – opinie

Gdy potencjalny kredytobiorca zastanawia się, czy warto zaciągnąć kredyt dla firm w PKO BP opinie specjalistów z branży, a także innych przedsiębiorców mogą mieć duży wpływ na jego ostateczną decyzję.

Pozytywne opinie na temat tego produktu finansowego wynikają między innymi z faktu, że dla wielu przedsiębiorców istotne jest, że kredyt dla nowych firm PKO jest skłonne udzielać już od pierwszego dnia działalności.


Kredyt dla firm PKO BP – wady i zalety


Każdy kredyt dla firm w PKO może nieco się od siebie różnić, poszczególne produkty finansowe mają jednak pewne wspólne cechy.

Przede wszystkim oferując kredyty dla firm PKO BP kładzie nacisk na dużą elastyczność warunków spłaty – w zakresie kwoty zobowiązania i okresu spłaty.

Wśród innych kluczowych zalet kredytów firmowych w PKO można wymienić także możliwość skorzystania z karencji i wakacji kredytowych (w niektórych przypadkach), niewielki minimalny wkład własny w kredycie inwestycyjnym oraz różnorodność dostępnej oferty.

Żeby jednak cieszyć się wszystkimi wspomnianymi benefitami, trzeba najpierw uzyskać kredyt. Jeśli chodzi o kredyt firmowy PKO stawia szereg warunków, takich jak konieczność dostarczenia szeregu dokumentów, a także pozytywnego przejścia procesu weryfikacji zdolności kredytowej i historii kredytowej. Nie jest to jednak poważna wada. 


Kredyt dla firm PKO BP – koszty

Nie tylko w przypadku udzielanych przez PKO kredytów firmowych, ale ogółem w przypadku kredytów na ich ostateczny koszt składają się przede wszystkim dwa elementy: odsetki i prowizja. Istotną rolę mogą też odegrać różnego rodzaju opłaty dodatkowe, choćby ubezpieczenie kredytu czy opłata przygotowawcza.

Odsetki od kredytu są naliczane na podstawie aktualnego kapitału pozostałego do spłaty, a także oprocentowania zobowiązania. Prowizja jest zaś opłatą, jaką bank pobiera za udzielenie kredytu, przy czym o ile oprocentowanie kredytu nie może być zerowe, tak kredytodawca może całkowicie odstąpić od pobierania prowizji.

To, jakie dokładnie koszty będą wiązały się z udzielanymi przez PKO kredytami dla firm, zależne jest od okoliczności. Każde zobowiązanie może być nieco inne, więc jest to kwestia, którą należy weryfikować indywidualnie. Dla rozważających zaciągnięcie w PKO kredytu dla firm kalkulator kredytowy będzie prostym sposobem na oszacowanie potencjalnych kosztów, natomiast uzyskane wyniki będą miały tylko charakter poglądowy.


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt dla firm w PKO

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek