Kredyt dla firm w ING

Potrzebujesz dodatkowych środków na poczet bieżących potrzeb przedsiębiorstwa, a może realizację ambitnych przedsięwzięć i rozwój prowadzonej działalności? Postaw na bezpieczny i wygodny sposób finansowania – kredyt firmowy w ING Banku Śląskim. Z pomocą eksperta zaciągniesz udzielany przez ING kredyt dla firm na maksymalnie korzystnych warunkach.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Wyciąg, dane z oferty Banku ING, na dzień 28 czerwca 2022, ze strony https://www.ing.pl/


Kredyt dla firm ING
z Habza Finanse to:

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

ikona5

Kredyty konsolidacyjne dla firm

ikona6

Oddłużanie firmKredyt dla firm ING – co trzeba wiedzieć?

ikona7

Decydując się na udzielany przez ING kredyt dla firm, przedsiębiorstwo może w krótkim czasie cieszyć się niezbędnymi środkami – i to bez skomplikowanych operacji giełdowych czy utraty kontroli nad przedsiębiorstwem. 

W ramach kredytu firmowego ING stworzyło między innymi takie produkty finansowe, jak kredyt obrotowy, odnawialny czy inwestycyjny. Poszczególne zobowiązania różnią się między innymi celem, maksymalnym okresem spłaty i dostępnym kapitałem czy wymaganymi zabezpieczeniami.

Zaciągnięcie w ING kredytu dla firm to opcja warta rozważenia nie tylko w przypadku powstania problemów finansowych, ale również w sytuacji, gdy na przykład firma widzi dla siebie miejsce na rynku i chciałaby rozwijać się dynamiczniej niż pozwalają jej na to oszczędności.

Można otrzymać w ING kredyt dla małych firm, ale również zobowiązanie dla spółek czy dużych korporacji.

Doradca zajmuje się nie tylko doborem odpowiedniej oferty spośród oferowanych przez ING Bank Śląski kredytów dla firm, ale także prowadzeniem negocjacji z potencjalnym kredytodawcą. Ponadto wspiera kredytobiorcą w zakresie formalności związanych z zaciągnięciem zobowiązania. Pomaga w wypełnieniu wniosku kredytowego i zgromadzeniu niezbędnych dokumentów, aby zapewnić, że cały proces przebiegnie sprawnie i bez jakichkolwiek utrudnień


Sprawdź, czy kredyt dla firmy w ING to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online

Kredyt dla nowych firm ING

W ofercie banku ING kredyt dla nowych firm nie występuje dokładnie w takiej postaci, natomiast brak dedykowanego produktu dla początkujących działalności nie jest wbrew pozorom problemem. Z takich produktów finansowych, jak pożyczka czy linia kredytowa dla firm, mogą bowiem skorzystać firmy, które działają od zaledwie 6 miesięcy (lub 12 miesięcy, w przypadku zobowiązań niezabezpieczonych).

Jest też jeden wyjątek, w ramach którego na pozyskanie finansowania nie trzeba czekać nawet wspomnianego pół roku. W ING kredyt dla firm na start już od pierwszego dnia działalności mogą zaciągnąć osoby samozatrudnione, muszą jednak spełnić kilka dodatkowych warunków, między innymi w zakresie okresu trwania umowy o świadczenie usług zawartej z ostatnim pracodawcą.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt dla firmy w ING.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice między ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Kredyt obrotowy dla firm ING


W zakresie kredytu obrotowego dla firm ING stawia na uniwersalność, a także ograniczenie formalności związanych z pozyskiwaniem i późniejszą obsługą kredytu do minimum. 

Pozyskane środki można przeznaczyć na dowolny cel związany z bieżącym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Może to być na przykład zakup towaru do sklepu, ale też opłacenie rachunków czy podatków – wszystko zależy od potrzeb danej firmy i jej aktualnej sytuacji.

Przygotowany przez ING kredyt dla firm może zostać zaciągnięty nawet na 5 lat. Zobowiązanie można obsługiwać w pełni online, co przekłada się na dużą wygodę i oszczędność czasu. Kredytobiorca ma do wyboru kilka wariantów zobowiązania, w tym odnawialny limit w rachunku kredytowym i nieodnawialny kredyt w rachunku kredytowym. Dzięki temu każda firma może dopasować formę spłaty i dostępu do środków do swoich wymagań.


Kredyt hipoteczny dla firm ING

W ING kredyt hipoteczny dla firm to nic innego, jak kredyt na zakup lub budowę nieruchomości firmowej (magazynu, biura, fabryki i nie tylko), zabezpieczony hipoteką na rzeczonej nieruchomości. 

Hipoteka jest uznawana za jedną z najpewniejszych form zabezpieczenia spłaty zobowiązania. Dzięki jej ustanowieniu, zmniejsza się ryzyko związane z udzieleniem kredytu, w związku z czym rosną szanse na pozytywną decyzję kredytową. 


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm ING – sprawdź możliwości.


Kredyt odnawialny dla firm ING

Wśród oferowanych przez ING Bank Śląski kredytów dla firm dostępny jest także kredyt odnawialny, czyli jeden z wariantów kredytu obrotowego. Zasada jego działania jest bardzo prosta.

Przedsiębiorstwo otrzymuje w ramach zobowiązania dostęp do rachunku kredytowego z określonym wcześniej limitem. Wysokość limitu jest zależna od potrzeb firmy, a także od jej sytuacji finansowej. W ING Banku kredyt dla firm tego typu mogą zaciągnąć zarówno przedsiębiorstwa, które już prowadzą rachunek firmowy w tej instytucji, jak i nowi klienci. 


Kredyt inwestycyjny dla firm ING


W ING kredyt dla firm może zostać udzielony także na cele niezwiązane z bieżącymi wydatkami, a z projektami mającymi na dłuższą metę pozwolić przedsiębiorstwu się rozwinąć. 

Mowa tutaj chociażby o zakupie nowych nieruchomości firmowych, gruntu, maszyn czy licencji, jednak nie tylko. Dostępnych opcji jest znacznie więcej. 

Za pomocą oferowanego przez ING kredytu inwestycyjnego dla firm istnieje możliwość sfinansowania nawet 100% wartości inwestycji, co w praktyce oznacza brak konieczności wniesienia wkładu własnego (wiele jednak zależy od okoliczności). 

Nie jest to forma finansowania zarezerwowana tylko dla największych przedsiębiorstw – mniejsze, początkujące firmy również mogą z niej skorzystać. Możliwość rozłożenia spłaty nawet na 10 lat pozwala na uzyskanie niskich rat, które nie będą zagrożeniem dla płynności finansowej firmy.


Kredyt dla firm ING – opinie

Kredyt dla firm w ING Banku Śląskim spotyka się z pozytywnym odbiorem ze strony ekspertów, a także dotychczasowych kredytobiorców. Jest on skierowany do przedsiębiorstw o różnym rozmiarze, działających w różnych branżach i posiadających różnorodne potrzeby.

Oferowany przez ING kredyt firmowy to w rzeczywistości nie jedno zobowiązanie, a szeroka kategoria, w której mieszczą się kredyty obrotowe, inwestycyjne i nie tylko. Bogata oferta banku, w połączeniu z krótkim czasem oczekiwania na decyzję kredytową i atrakcyjnymi warunkami spłaty, jest odpowiedzią na potrzeby klientów biznesowych.

Związane z kredytem dla firm w ING opinie zwracają również uwagę na możliwość załatwienia wielu spraw związanych z zaciąganiem zobowiązania online.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty dla firm ING – sprawdź możliwości.


Kredyt dla firm ING – wady i zalety

Wśród najważniejszych zalet udzielanego przez ING kredytu dla firm należy wskazać indywidualne podejście, a także elastyczny okres spłaty i wysokie kwoty możliwe do uzyskania. Przedsiębiorstwo może wybierać między wieloma różnorodnymi typami zobowiązań, od jednorazowych wypłat środków na bieżące potrzeby, przez linię kredytową, po długoterminowe kredyty na realizację dużych inwestycji.

Należy również dodać, że podczas rozpatrywania wniosku o kredyt dla firm ING zbada przede wszystkim obecną i przewidywaną (przyszłą) sytuację finansową potencjalnego kredytobiorcy. Zweryfikuje również, jak przedstawia się historia kredytowa firmy i czy nie widnieje ona na którejś z polskich list dłużników.


Kredyt dla firm ING – koszty


Jak najniższy koszt zobowiązania to z reguły jedna z najważniejszych kwestii, jakie biorą pod uwagę potencjalni kredytobiorcy. Na parametry kredytu należy patrzeć całościowo – sama niska prowizja nie będzie oznaczała atrakcyjnego zobowiązania, ponieważ w takiej sytuacji wysokie może być oprocentowanie i vice versa.

Na to, jaki ostatecznie koszt będzie wiązał się z oferowanym przez ING Bank kredytem dla firm, wpływają między innymi takie czynniki, jak:

 • okres spłaty
 • kwota 
 • wysokość oprocentowania (a co za tym idzie, odsetek od zobowiązania)
 • prowizja
 • opłaty dodatkowe (na przykład związane z zabezpieczeniem kredytu).

Kiedy wiemy już, na jakich warunkach udzielony zostanie kredyt firmowy w ING kalkulator kredytowy może pomóc w obliczeniu takich aspektów, jak ostateczny koszt zobowiązania czy wysokość raty. Przy czym trzeba zaznaczyć, że w zakresie kredytu dla firm ING kalkulatora jeszcze nie przygotowało, w związku z czym można korzystać jedynie z zewnętrznych narzędzi. 

Co więcej, tego typu kalkulatory nie biorą pod uwagę różnych indywidualnych okoliczności (np. zabezpieczeń kredytu), dlatego mają tylko wartość poglądową. Warto sprawdzić, jak działają, ponieważ są bardzo szybkie i wygodne w użyciu, ale najlepiej, aby bardziej szczegółowych obliczeń dokonywał ekspert.


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt dla firm w ING

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek