Kalkulator kredytowy – bezpłatne narzędzie, z pomocą którego, oszacujesz wysokość raty i poznasz całkowity koszt kredytu

Kalkulator kredytowy online – na jakich zasadach działa? Jak z jego pomocą obliczyć ratę kredytu?

Symulacja Twojego kredytu w mniej niż minutę:

➡ Określ kwotę kredytu, która jest Ci potrzeba – wskaż także preferowany czas jego spłaty i proponowane oprocentowanie wraz z prowizją. Symulacja kredytu zostanie przeprowadzona automatycznie.

➡ Symulację możesz przeprowadzić dla różnych rodzajów kredytów – kredyt konsolidacyjny , konsolidacja chwilówek, kredyt gotówkowy czy pożyczka na spłatę zobowiązań – skorzystaj z zakładek i wybierz kredyt, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

➡ Oblicz ratę kredytu i sprawdź, jakie będą całkowite koszty zobowiązania. Dowiedz się także ile wyniesie Cię miesięczne zobowiązanie. Z pomocą kalkulatora kredytowego, w łatwy sposób dopasujesz wysokość miesięcznych rat do swojej  sytuacji i możliwości finansowych.

Kalkulator kredytowy – jak sprawdzić koszt kredytu?

Znalazłeś ofertę kredytu, ale nie wiesz czy jest ona korzystna? Interesuje Cię nie tylko kwota kredytu, ale także chciałbyś wiedzieć jaką kwotę zapłacisz za jego udzielenie? Nie wiesz jak zmienia się całkowity koszt kredytu, kiedy zwiększasz lub zmniejszasz miesięczną ratę czy wydłużasz lub skracasz okres kredytowania? Chcesz sprawdzić czy preferowane przez Ciebie warunki kredytu, są dla Ciebie korzystne? W prosty sposób możesz zweryfikować wszystkie koszty zobowiązania za pomocą dostępnego na naszej stronie kalkulatora kredytowego. Jeśli chcesz poznać szczegółowe parametry kredytu konsolidacyjnego, gotówkowego, konsolidacji chwilówek czy pożyczki na spłatę zobowiązań, wprowadź potrzebne dane i sprawdź czy wybrana oferta jest dla Ciebie korzystna.

Jak używać kalkulatora kredytowego?

Kalkulator kredytowy to bardzo proste i intuicyjne narzędzie. Nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy na temat produktów bankowych. Nie potrzebujesz specjalnych wzorów i wielu skomplikowanych wyliczeń, aby otrzymać potrzebne informacje. Wystarczy, że wskażesz potrzebną kwotę kredytu, optymalny okres spłaty oraz oprocentowanie i prowizję, a kalkulator kredytowy wyliczy miesięczną ratę, całkowitą kwotę kredytu oraz całkowity koszt kredytu (czyli kwotę, którą musisz zapłacić za udzielenie Ci pożyczki). Jeśli uznasz, że podane koszta są dla Ciebie zbyt wysokie (lub odwrotnie, jesteś w stanie spłacić większą kwotę), z pomocą suwaków możesz szybko zmienić interesujący Cię parametr, a w kilka sekund otrzymasz zaktualizowane wyliczenia.

Dlaczego warto korzystać z kalkulatora kredytowego?

Kalkulator kredytowy to narzędzie w pełni darmowe. Korzystając z niego nie ponosisz żadnych kosztów, dlatego to pierwsza ważna kwestia, która powinna skusić Cię do skorzystania z tego narzędzia. Po drugie symulacja kosztów kredytu jest natychmiastowa, nie tracisz więc swojego cennego czasu. Po trzecie bez posiadania szczegółowej wiedzy na temat kredytów, otrzymujesz kompletne wyliczenie kosztów wybranego przez siebie zobowiązania. W ten sposób dowiesz się ile będzie wynosił miesięczny koszt zobowiązania i na tej podstawie, będziesz mógł określić, czy taka kwota jest w zasięgu Twoich możliwości. Jeśli miesięczna rata okaże się zbyt wysoka, z pomocą kalkulatora, zmieniając wybrane parametry, dopasujesz wysokość raty do swoich możliwości spłaty. Dzięki temu wybierzesz warunki finansowania dopasowane do swoich potrzeb i możliwości. Zyskasz pewność, że dany kredyt czy pożyczka, nie obciąży nadmiernie Twojego domowego budżetu.

KALKULATOR KREDYTOWY

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Bez zdolności. Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego na spłatę chwilówek (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu na spłatę chwilówek: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu konsolidacyjnego na spłatę chwilówek 499,99 zł, odsetki od kredytu na spłatę chwilówek 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu na spłatę chwilówek jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

Kalkulator kredytowy z Habza Finanse to:

 • Do 350 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące
  bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%

Poznaj opinie Naszych klientów

Dziękuję bardzo panu Łukaszowi Kowalczykowi, profesjonalna obsługa. Stara się wszytko załatwić do końca. Jest profesjonalistą. Gdyby nie pan Łukasz ja bym tego…

Bardzo dziękuję panu Mateuszowi Strzeżak za pomoc ,w rozwiązaniu moich problemów. Jest super fachowcem, który na prawdę zna się na tym co…

Dziękuje całej firmie a szczególnie p. Paulinie za poprowadzenie mojej sprawy. W 3 dni udało się uzyskać kredyt na który wcześniej nawet…

Bardzo dziękuję firmie Habza, a szczególnie pani Ilonie Głodała za szybką i profesjonalną pomoc. Od samego początku cały proces przebiegał bardzo sprawnie.…

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij pełny wniosek – umożliwi to doradcy znalezienie najlepszego rozwiązania dla Ciebie

Wniosek skrócony

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Habza Group Sp. z o.o.