Spłacasz niekorzystny kredyt hipoteczny, gotówkowy lub konsolidacyjny i chcesz go zamienić na lepszy, a przede wszystkim tańszy? Kredyt refinansowy to rozwiązanie dla Ciebie. Z naszą pomocą wymienisz stary, drogi kredyt na taki, którego spłacanie będzie proste i wygodne. Wszystko to szybko i przy minimum formalności..

Kredyt refinansowy – Habza Finanse

Kredyt refinansowy jest jednym z najpopularniejszych produktów bankowych i sposobów na obniżenie miesięcznej raty oraz zapanowania na domowymi finansami. Dzięki refinansowaniu możesz obniżyć swoje raty nawet o 70 % oraz odzyskać część kosztów z poprzednich kredytów i pożyczek – dzięki zapisom ustawy o kredycie konsumenckim.

Na czym polega refinansowanie kredytu?

Wraz z upływem czasu zmieniają się parametry kredytów, prawo, a także standardy obsługi klienta. Oznacza to, że kredyt zaciągnięty kilkadziesiąt, kilkanaście, czy nawet kilka lat temu, nawet jeśli wtedy był uznawany za bardzo dobry, teraz może być już po prostu nieatrakcyjny. Z tego względu można niepotrzebnie przepłacić dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy złotych.

 • Zmagasz się z tego typu przestarzałym kredytem?
 • Uważasz, że płacisz zdecydowanie za wysokie raty?
 • Zazdrościsz ludziom, którzy zaciągają kredyt teraz, ponieważ mogą liczyć na lepsze warunki?
 • Już nie musisz!

Refinansowanie kredytu pozwoli Ci pozbyć się zbędnego balastu i cieszyć się korzystnymi parametrami i rozszerzoną ochroną prawną, jaka przysługuje osobom zaciągającym kredyt hipoteczny po 2017 roku oraz zwrotem części kosztów w przypadku refinansowania kredytów niezabezpieczonych. Kredyt refinansowy sprawia, że nie trzeba już patrzeć z zazdrością na osoby, które zaciągają kredyt teraz i marzyć o posiadaniu takich warunków spłaty zobowiązania, jak one. Można stać się jednym z nich i płacić niskie raty, które nie zagrożą stabilności finansowej gospodarstwa domowego. Do tego również cieszyć się rozszerzoną ochroną prawną dotyczącą kredytów zaciągniętych po wejściu w życie ustawy z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami, a więc po 22 lipca 2017 roku.

Refinansowanie kredytu polega na spłacie starego zobowiązania poprzez inny bank, w ramach zaciągnięcia w nim nowego kredytu. Proces ten można porównać do przenoszenia numeru komórkowego z jednej sieci do drugiej – w tym przypadku przenosimy kredyt, z jednego banku do drugiego, przy tym zamieniając jego warunki na bardziej aktualne i opłacalne. Taka operacja jest nie tylko w pełni zgodna z prawem, ale też cieszy się wśród Polaków coraz większą popularnością. Wynika to przede wszystkim z ogromnych zmian, które zaszły na rynku kredytów hipotecznych w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Kilkadziesiąt lat temu, kiedy kredyty hipoteczne dopiero stawały się popularne, były drogie i znacznie słabiej uregulowane niż obecnie. Decydując się na kredyt refinansowy, możesz uniknąć wynikających z tego problemów. Nie będziesz dzięki temu przepłacać, a nowe raty zostaną dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych, dzięki czemu spłacanie ich w terminie nie będzie już jakimkolwiek problemem.

kredyt refinansowy - ekspert radzi
Zapytaj eksperta kredytowego o możliwość refinansowania Twoich kredytów. ☎ 602 868 802

Refinansowanie kredytu sposobem na niższe raty przy minimum formalności

Refinansowanie kredytu pozwoli Ci zacząć od nowa i pozbyć się ciążącego na Tobie balastu. Wysokie raty, które co miesiąc są przyczyną stresu i frustracji odejdą raz na zawsze w niepamięć. Nie musisz już frustrować się, kiedy inni opowiadają, jak korzystny kredyt hipoteczny wzięli – dzięki refinansowaniu pozbędziesz się kuli u nogi i będziesz cieszyć się tak, jak oni!

Zmiana starego kredytu na nowy jest w zasięgu Twojej ręki, ale jeśli będziesz starać się wykonać ją samodzielnie, będzie ona bardzo trudna i czasochłonna, a w niektórych przypadkach wręcz niemożliwa. Pojawi się też ryzyko, że wybierzesz nieodpowiednią ofertę, przepłacisz i tylko jeszcze bardziej pogorszysz swoją sytuację. Takiego ryzyka nie będzie, jeśli skorzystasz z usług wykwalifikowanych doradców kredytowych Habza Finanse.

Nie tylko będziesz mieć pewność, że zaciągnięty kredyt refinansowy będzie najlepszym z możliwych, ale też uzyskasz nieocenioną pomoc ze wszelkimi formalnościami. Sprawi to, że zostaną one zmniejszone do absolutnego minimum, a pośrednik zajmie się w Twoim imieniu wszystkim, co nie wymaga Twojego osobistego udziału, dzięki czemu refinansowanie nie zajmie zbyt dużo Twojego czasu i energii.

Dlaczego kredyt refinansowy z Habza Finanse to dobry pomysł?

 • Podchodzimy do sprawy kompleksowo – nasi doradcy w pierwszej kolejności przeanalizują dokładnie Twoją sytuację finansową, a także zapytają Cię o to, czego potrzebujesz i oczekujesz od nowego zobowiązania. Sprawdzą również Twoją historię kredytową, co pozwoli im precyzyjnie określić, gdzie szanse na otrzymanie korzystnego kredytu refinansowego będą najwyższe, i w którym banku dostępne będą najlepsze warunki.
 • Mamy wieloletnią wiedzę i doświadczenie – nasi eksperci już od wielu lat pomagają Polakom w pozyskiwaniu atrakcyjnych kredytów. Polski rynek usług finansowych nie ma przed nimi tajemnic, a szeroka sieć kontaktów na szczeblach decyzyjnych w bankach i firmach pożyczkowych, pozwala na prowadzenie skutecznych negocjacji.
 • Wspieramy Cię od początku do końca – kontakt z nami nie urwie się po podpisaniu umowy kredytowej. Będziemy służyć Ci profesjonalnym wsparciem i pomocą od momentu, kiedy się z nami skontaktujesz, aż do chwili, kiedy całkowicie spłacisz zaciągnięte zobowiązanie. Zawsze chętnie odpowiemy na jakiekolwiek Twoje pytania.
 • Nie pobieramy jakichkolwiek przedpłat – wiemy, że wielu naszych klientów znajduje się w ciężkiej sytuacji finansowej, więc na początku współpracy nie pobieramy od nich żadnych opłat. Możesz kontaktować się z nami bez obaw, że brak środków uniemożliwi Ci skorzystanie z naszych usług.

Refinansowanie kredytu przez Internet

Nowoczesna technologia pozwala na załatwianie przez Internet spraw, które jeszcze do niedawna wymagały kontaktu twarzą w twarz. Z naszą pomocą możesz wziąć kredyt refinansowy przy minimalnej ilości formalności. Nie ma dla nas znaczenia, w którym rejonie Polski mieszkasz – świadczymy swoje usługi również zdalnie. Kontakt e-mailowy i telefoniczny jest wystarczający, aby dokładnie zapoznać się z Twoją sytuacją i zaprezentować Ci najlepszą możliwą ofertę kredytu, a także wspierać w jego pozyskaniu. Jest to nie tylko rozwiązanie szybkie i wygodne, ale też bezpieczne, niewymagające od Ciebie podróżowania oraz angażowania swojego czasu i energii.

Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, możesz więc liczyć, że nie będziemy korzystać z utartych schematów, a weźmiemy pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby i możliwości. Pomoże w tym dogłębna analiza Twojej sytuacji finansowej i zdolności kredytowej, wsparta przez dane znajdujące się w bazie BIK. To właśnie przywiązywanie uwagi do szczegółów i branie pod uwagę wszystkich istotnych aspektów sprawia, że możemy szczycić się wysoką skutecznością i dużą ilością zadowolonych klientów. Jest dla nas ważne, aby znaleźć korzystne rozwiązanie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

Kredyt refinansowy z Habza Finanse – zobacz, jak to działa

Jeśli więc raty aktualnego kredytu sprawiają Ci problem lub po prostu uważasz, że stary kredyt jest już nieopłacalny, nie czekaj i zamień go na lepszy! Refinansowanie kredytu hipotecznego czy gotówkowego z naszą pomocą będzie bezproblemowym, szybkim procesem, który pozwoli Ci wreszcie przestać przepłacać i cieszyć się atrakcyjnymi warunkami spłaty.

Nie musisz obawiać się, że bank odrzuci Twój wniosek. Kwalifikacje, wiedza i doświadczenie naszych doradców sprawiają, że będą oni wiedzieli, gdzie otrzymanie kredytu będzie najbardziej prawdopodobne. Prowadzone przez nich negocjacje na szczeblach decyzyjnych w bankach umożliwiają uzyskanie kredytu o korzystnych parametrach, które dla innych kredytobiorców są niedostępne.

Nie czekaj, aż Twój obecny kredyt stanie się jeszcze droższy i bardziej nieopłacalny! Refinansuj go już teraz, aby spłacać niższe, atrakcyjniejsze raty. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci w tym pomóc. Priorytetem są dla nas zawsze profesjonalizm i rzetelność, co często doceniają nasi klienci, wystawiając nam pozytywne opinie.

Jakie dokumenty są potrzebne do kredytu refinansowego?

Decydując się na kredyt refinansowy, bez wątpienia zostaniemy poproszeni o dokument potwierdzający naszą tożsamość oraz wypełniony wniosek kredytowy, natomiast pozostała dokumentacja bywa różnorodna. Wśród najczęściej spotykanych wymogów można wskazać dostarczenie umowy kredytowej zobowiązania, które chcemy refinansować (lub innych dokumentów jego dotyczących), a także wszelkiej maści zaświadczeń związanych z naszą sytuacją finansową.

W przypadku osoby zatrudnionej na podstawie umowy o pracę może to być przede wszystkim zaświadczenie o dochodach od pracodawcy i ewentualnie jeszcze wyciąg z konta bankowego lub sama umowa o pracę. Zaś na przykład przedsiębiorca może się spodziewać, że będzie musiał przygotować dokumenty księgowe firmy, zaświadczenia o niezaleganiu ze składkami ZUS i US czy też zeznanie podatkowe za poprzedni rok.

Dokładna lista niezbędnych dokumentów zależy nie tylko od sytuacji, w jakiej znajduje się kredytobiorca, ale też od procedur ustalonych przed daną instytucję finansową. Jeśli więc chcesz uzyskać bardziej precyzyjne informacje, najlepiej szukaj ich bezpośrednio u kredytodawcy lub skontaktuj się z naszymi doradcami.

Kredyt refinansowy z Habza Finanse to:

 • Brak jakichkolwiek przedpłat.
 • Długi okres spłaty.
 • Refinansowanie wysokich kwot.
 • Minimum formalności.
 • Negocjacje z bankiem na szczeblu decyzyjnym.
 • Szybka decyzja kredytowa.

Skończ z przepłacaniem lub problemami z terminową spłatą rat! Dzięki kredytowi refinansowemu pozbędziesz się nawet kredytu na bardzo wysoką kwotę. Długi okres spłaty, refinansowanie wysokich kwot i niskie oprocentowanie sprawią, że nawet bardzo duży, uciążliwy kredyt będzie można zamienić w wygodne, łatwe do spłaty zobowiązanie, o dopasowanych do Twoich możliwości ratach.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zrób pierwszy krok w kierunku pozbycia się starego, drogiego kredytu! Napisz do nas, zadzwoń lub wypełnij wniosek na naszej stronie internetowej. Błyskawicznie zajmiemy się Twoją sprawą, tak aby jak najszybciej skończyła się ona przyznaniem atrakcyjnego kredytu refinansowego.

Prowadzimy obsługę klientów z całej Polski!

Wybierz z nami najlepszy kredyt refinansowy!

Skontaktuj się z nami

 • Wykwalifikowany specjalista Habza Finanse:

 • Będzie służył radą i pomocą w dowolnej chwili.

 • Znajdzie dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu refinansowego.

 • Skutecznie poprowadzi negocjacje z bankiem.

 • Pomoże Ci poprawnie wypełnić wniosek.


Roman kredyty Habza Finanase
Roman – Ekspert kredytowy
 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt refinansowy Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu refinansowego (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu refinansowego: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu refinansowego 499,99 zł, odsetki od kredytu refinansowego 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu refinansowego jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

Kredyt refinansowy z Habza Finanse to:

 • Do 350 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące
  bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%

Poznaj opinie Naszych klientów

Bardzo dziękuję firmie Habza, a szczególnie pani Ilonie Głodała za szybką i profesjonalną pomoc. Od samego początku cały proces przebiegał bardzo sprawnie.…

Pełen profesjonalizm i skuteczność. Dziękuję Panu Łukaszowi Brzostkowi który prowadził moja sprawę. Szacunek również za szczerość. Pan Łukasz doprowadził moją sprawę do…

Pan Mateusz Strzeżek polecam z całego serca super kontakt indywidualne podejście do klienta w rezultacie udało się uzyskać kredyt

Witam hcial bym podziękować P Krystianowi Krasuski pomugl mi jak najbardziej uzyskałem kredyt i jak najbardziej polecam usługi firmy habza Finanse profesjonaliści

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij pełny wniosek – umożliwi to doradcy znalezienie najlepszego rozwiązania dla Ciebie

Wniosek skrócony

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Habza Group Sp. z o.o.