Kredyt refinansowy.

Spłacasz niekorzystny kredyt hipoteczny, gotówkowy lub konsolidacyjny i chcesz go zamienić na lepszy, a przede wszystkim tańszy?

Kredyt refinansowy to rozwiązanie dla Ciebie. Z naszą pomocą wymienisz stary, drogi kredyt na taki, którego spłacanie będzie proste i wygodne. Wszystko to szybko i przy minimum formalności. Nawet do 250 tys zł.


ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.


Kredyt refinansowy

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 250 000 zł
bez zabezpieczenia

ikona5

Dogodny okres spłaty
120/144 miesiące bez zabezpieczenia

ikona6

11,85%
Oprocentowanie w skali roku
od 11,85%, prowizja od 0%


Robert – Ekspert kredytowy


 • Pomoże Tobie w trudnej sytuacji.
 • Specjalizuje się w konsolidacji zadłużeń.

Kredyt refinansowy
Habza Finanse

ikona12

Kredyt refinansowy jest jednym z najpopularniejszych produktów bankowych i sposobów na obniżenie miesięcznej raty oraz zapanowania na domowymi finansami.


Dzięki refinansowaniu możesz obniżyć swoje raty nawet o 70 % oraz odzyskać część kosztów z poprzednich kredytów i pożyczek – dzięki zapisom ustawy o kredycie konsumenckim.


Nie trać czasu i zacznij walczyć ze swoimi długami.

Z pomocą specjalistów kredytowych Habza Finanse pozyskasz atrakcyjny kredyt refinansowy.

Wypełnij wniosek online


Na czym polega refinansowanie kredytu?


ikona11

Wraz z upływem czasu zmieniają się parametry kredytów, prawo, a także standardy obsługi klienta. Oznacza to, że kredyt zaciągnięty kilkadziesiąt, kilkanaście, czy nawet kilka lat temu, nawet jeśli wtedy był uznawany za bardzo dobry, teraz może być już po prostu nieatrakcyjny.


Z tego względu można niepotrzebnie przepłacić dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy złotych.

 • Zmagasz się z tego typu przestarzałym kredytem?
 • Uważasz, że płacisz zdecydowanie za wysokie raty?
 • Zazdrościsz ludziom, którzy zaciągają kredyt teraz, ponieważ mogą liczyć na lepsze warunki?
 • Już nie musisz!

Refinansowanie kredytu pozwoli Ci pozbyć się zbędnego balastu i cieszyć się korzystnymi parametrami i rozszerzoną ochroną prawną, jaka przysługuje osobom zaciągającym kredyt hipoteczny po 2017 roku oraz zwrotem części kosztów w przypadku refinansowania kredytów niezabezpieczonych.

Kredyt refinansowy sprawia, że nie trzeba już patrzeć z zazdrością na osoby, które zaciągają kredyt teraz i marzyć o posiadaniu takich warunków spłaty zobowiązania, jak one. Można stać się jednym z nich i płacić niskie raty, które nie zagrożą stabilności finansowej gospodarstwa domowego. Do tego również cieszyć się rozszerzoną ochroną prawną dotyczącą kredytów zaciągniętych po wejściu w życie ustawy z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami, a więc po 22 lipca 2017 roku.

Refinansowanie kredytu polega na spłacie starego zobowiązania poprzez inny bank, w ramach zaciągnięcia w nim nowego kredytu. Proces ten można porównać do przenoszenia numeru komórkowego z jednej sieci do drugiej – w tym przypadku przenosimy kredyt, z jednego banku do drugiego, przy tym zamieniając jego warunki na bardziej aktualne i opłacalne. Taka operacja jest nie tylko w pełni zgodna z prawem, ale też cieszy się wśród Polaków coraz większą popularnością.

Wynika to przede wszystkim z ogromnych zmian, które zaszły na rynku kredytów hipotecznych w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Kilkadziesiąt lat temu, kiedy kredyty hipoteczne dopiero stawały się popularne, były drogie i znacznie słabiej uregulowane niż obecnie. Decydując się na kredyt refinansowy, możesz uniknąć wynikających z tego problemów. Nie będziesz dzięki temu przepłacać, a nowe raty zostaną dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych, dzięki czemu spłacanie ich w terminie nie będzie już jakimkolwiek problemem.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci pozyskać korzystny kredyt refinansowy.

Nasi specjaliści pomogą Tobie!Refinansowanie kredytu sposobem na niższe raty przy minimum formalności

ikona9

Refinansowanie kredytu pozwoli Ci zacząć od nowa i pozbyć się ciążącego na Tobie balastu. Wysokie raty, które co miesiąc są przyczyną stresu i frustracji odejdą raz na zawsze w niepamięć. Nie musisz już frustrować się, kiedy inni opowiadają, jak korzystny kredyt hipoteczny wzięli – dzięki refinansowaniu pozbędziesz się kuli u nogi i będziesz cieszyć się tak, jak oni!

Zmiana starego kredytu na nowy jest w zasięgu Twojej ręki, ale jeśli będziesz starać się wykonać ją samodzielnie, będzie ona bardzo trudna i czasochłonna, a w niektórych przypadkach wręcz niemożliwa. Pojawi się też ryzyko, że wybierzesz nieodpowiednią ofertę, przepłacisz i tylko jeszcze bardziej pogorszysz swoją sytuację. Takiego ryzyka nie będzie, jeśli skorzystasz z usług wykwalifikowanych doradców kredytowych Habza Finanse.

Nie tylko będziesz mieć pewność, że zaciągnięty kredyt refinansowy będzie najlepszym z możliwych, ale też uzyskasz nieocenioną pomoc ze wszelkimi formalnościami. Sprawi to, że zostaną one zmniejszone do absolutnego minimum, a pośrednik zajmie się w Twoim imieniu wszystkim, co nie wymaga Twojego osobistego udziału, dzięki czemu refinansowanie nie zajmie zbyt dużo Twojego czasu i energii.


Zastanawiasz się kto może pomóc ?

Doradcy Habza Finanse – nie czekaj, skontaktuj się z nami.Dlaczego kredyt refinansowy z Habza Finanse to dobry pomysł?

 1. Podchodzimy do sprawy kompleksowo – nasi doradcy w pierwszej kolejności przeanalizują dokładnie Twoją sytuację finansową, a także zapytają Cię o to, czego potrzebujesz i oczekujesz od nowego zobowiązania. Sprawdzą również Twoją historię kredytową, co pozwoli im precyzyjnie określić, gdzie szanse na otrzymanie korzystnego kredytu refinansowego będą najwyższe, i w którym banku dostępne będą najlepsze warunki.
 2. Mamy wieloletnią wiedzę i doświadczenie – nasi eksperci już od wielu lat pomagają Polakom w pozyskiwaniu atrakcyjnych kredytów. Polski rynek usług finansowych nie ma przed nimi tajemnic, a szeroka sieć kontaktów na szczeblach decyzyjnych w bankach i firmach pożyczkowych, pozwala na prowadzenie skutecznych negocjacji.
 3. Wspieramy Cię od początku do końca – kontakt z nami nie urwie się po podpisaniu umowy kredytowej. Będziemy służyć Ci profesjonalnym wsparciem i pomocą od momentu, kiedy się z nami skontaktujesz, aż do chwili, kiedy całkowicie spłacisz zaciągnięte zobowiązanie. Zawsze chętnie odpowiemy na jakiekolwiek Twoje pytania.
 4. Nie pobieramy jakichkolwiek przedpłat – wiemy, że wielu naszych klientów znajduje się w ciężkiej sytuacji finansowej, więc na początku współpracy nie pobieramy od nich żadnych opłat. Możesz kontaktować się z nami bez obaw, że brak środków uniemożliwi Ci skorzystanie z naszych usług.

Refinansowanie kredytu przez Internet

ikona6

Nowoczesna technologia pozwala na załatwianie przez Internet spraw, które jeszcze do niedawna wymagały kontaktu twarzą w twarz. Z naszą pomocą możesz wziąć kredyt refinansowy przy minimalnej ilości formalności. Nie ma dla nas znaczenia, w którym rejonie Polski mieszkasz – świadczymy swoje usługi również zdalnie. Kontakt e-mailowy i telefoniczny jest wystarczający, aby dokładnie zapoznać się z Twoją sytuacją i zaprezentować Ci najlepszą możliwą ofertę kredytu, a także wspierać w jego pozyskaniu.

Jest to nie tylko rozwiązanie szybkie i wygodne, ale też bezpieczne, niewymagające od Ciebie podróżowania oraz angażowania swojego czasu i energii.

Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, możesz więc liczyć, że nie będziemy korzystać z utartych schematów, a weźmiemy pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby i możliwości. Pomoże w tym dogłębna analiza Twojej sytuacji finansowej i zdolności kredytowej, wsparta przez dane znajdujące się w bazie BIK.

To właśnie przywiązywanie uwagi do szczegółów i branie pod uwagę wszystkich istotnych aspektów sprawia, że możemy szczycić się wysoką skutecznością i dużą ilością zadowolonych klientów. Jest dla nas ważne, aby znaleźć korzystne rozwiązanie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.Kredyt refinansowy z Habza Finanse – zobacz, jak to działa

 • Jeśli więc raty aktualnego kredytu sprawiają Ci problem lub po prostu uważasz, że stary kredyt jest już nieopłacalny, nie czekaj i zamień go na lepszy! Refinansowanie kredytu hipotecznego czy gotówkowego z naszą pomocą będzie bezproblemowym, szybkim procesem, który pozwoli Ci wreszcie przestać przepłacać i cieszyć się atrakcyjnymi warunkami spłaty.
 • Nie musisz obawiać się, że bank odrzuci Twój wniosek. Kwalifikacje, wiedza i doświadczenie naszych doradców sprawiają, że będą oni wiedzieli, gdzie otrzymanie kredytu będzie najbardziej prawdopodobne. Prowadzone przez nich negocjacje na szczeblach decyzyjnych w bankach umożliwiają uzyskanie kredytu o korzystnych parametrach, które dla innych kredytobiorców są niedostępne.
 • Nie czekaj, aż Twój obecny kredyt stanie się jeszcze droższy i bardziej nieopłacalny! Refinansuj go już teraz, aby spłacać niższe, atrakcyjniejsze raty. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci w tym pomóc. Priorytetem są dla nas zawsze profesjonalizm i rzetelność, co często doceniają nasi klienci, wystawiając nam pozytywne opinie.

Zastanawiasz się kto może pomóc w spłacie chwilówki? Doradcy Habza Finanse!

Konsolidacja chwilówek online – sprawdź jakie korzyści daje spłata pożyczek pozabankowych.Jakie dokumenty są potrzebne do kredytu refinansowego?

 • Decydując się na kredyt refinansowy, bez wątpienia zostaniemy poproszeni o dokument potwierdzający naszą tożsamość oraz wypełniony wniosek kredytowy, natomiast pozostała dokumentacja bywa różnorodna. Wśród najczęściej spotykanych wymogów można wskazać dostarczenie umowy kredytowej zobowiązania, które chcemy refinansować (lub innych dokumentów jego dotyczących), a także wszelkiej maści zaświadczeń związanych z naszą sytuacją finansową.
 • W przypadku osoby zatrudnionej na podstawie umowy o pracę może to być przede wszystkim zaświadczenie o dochodach od pracodawcy i ewentualnie jeszcze wyciąg z konta bankowego lub sama umowa o pracę. Zaś na przykład przedsiębiorca może się spodziewać, że będzie musiał przygotować dokumenty księgowe firmy, zaświadczenia o niezaleganiu ze składkami ZUS i US czy też zeznanie podatkowe za poprzedni rok.
 • Dokładna lista niezbędnych dokumentów zależy nie tylko od sytuacji, w jakiej znajduje się kredytobiorca, ale też od procedur ustalonych przed daną instytucję finansową. Jeśli więc chcesz uzyskać bardziej precyzyjne informacje, najlepiej szukaj ich bezpośrednio u kredytodawcy lub skontaktuj się z naszymi doradcami.

Kredyt refinansowy z Habza Finanse to:

ikona10
 • Brak jakichkolwiek przedpłat.
 • Długi okres spłaty.
 • Refinansowanie wysokich kwot.
 • Minimum formalności.
 • Negocjacje z bankiem na szczeblu decyzyjnym.
 • Szybka decyzja kredytowa.

Skończ z przepłacaniem lub problemami z terminową spłatą rat! Dzięki kredytowi refinansowemu pozbędziesz się nawet kredytu na bardzo wysoką kwotę.

Długi okres spłaty, refinansowanie wysokich kwot i niskie oprocentowanie sprawią, że nawet bardzo duży, uciążliwy kredyt będzie można zamienić w wygodne, łatwe do spłaty zobowiązanie, o dopasowanych do Twoich możliwości ratach.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zrób pierwszy krok w kierunku pozbycia się starego, drogiego kredytu! Napisz do nas, zadzwoń lub wypełnij wniosek na naszej stronie internetowej. Błyskawicznie zajmiemy się Twoją sprawą, tak aby jak najszybciej skończyła się ona przyznaniem atrakcyjnego kredytu refinansowego.

Robert – Ekspert kredytowy


 • Pomoże Tobie w trudnej sytuacji.
 • Specjalizuje się w konsolidacji zadłużeń.

Czym jest kredyt refinansowy?

Kredyt refinansowy to rodzaj kredytu, który pozwala zastąpić obecne zobowiązanie kredytowe innym, korzystniejszym kredytem, co ma na celu obniżenie kosztów spłaty.

W jakich sytuacjach warto rozważyć refinansowanie kredytu?

Refinansowanie warto rozważyć, gdy obecne raty kredytowe sprawiają problem lub gdy stary kredyt jest już nieopłacalny.

Czy refinansowanie kredytu jest trudne?

Refinansowanie kredytu z pomocą doradców finansowych, takich jak Habza Finanse, może być bezproblemowym i szybkim procesem.

Jakie korzyści mogę uzyskać, decydując się na kredyt refinansowy?

Korzyści z kredytu refinansowego obejmują niższe raty, atrakcyjniejsze warunki spłaty oraz możliwość uniknięcia przepłacania.

Jakie są główne zalety refinansowania kredytu z Habza Finanse?

Zalety refinansowania z Habza Finanse to m.in. brak przedpłat, długi okres spłaty, refinansowanie wysokich kwot, minimum formalności, negocjacje z bankiem na szczeblu decyzyjnym i szybka decyzja kredytowa.

Jakie dokumenty są potrzebne do złożenia wniosku o kredyt refinansowy?

Potrzebne dokumenty to m.in. dowód tożsamości, wypełniony wniosek kredytowy, umowa kredytowa dotycząca zobowiązania do refinansowania oraz zaświadczenia związane z sytuacją finansową. W zależności od sytuacji mogą to być zaświadczenia o dochodach, umowa o pracę, wyciąg z konta bankowego, dokumenty księgowe firmy czy zaświadczenia o niezaleganiu ze składkami ZUS i US.

Czy w przypadku refinansowania kredytu muszę spełniać jakieś szczególne warunki?

Warunki do spełnienia przy refinansowaniu kredytu mogą różnić się w zależności od instytucji finansowej. Należy zwrócić się do doradcy finansowego lub banku, aby poznać szczegóły.

Czy Habza Finanse pomoże mi w negocjacjach z bankiem?

Tak, doradcy z Habza Finanse prowadzą negocjacje na szczeblach decyzyjnych w bankach, co pozwala uzyskać korzystne warunki kredytu.

Jak długo może trwać proces refinansowania kredytu?

Czas trwania procesu refinansowania kredytu może się różnić w zależności od indywidualnej sytuacji klienta oraz banku, w którym jest realizowany. Skonsultowanie się z doradcą finansowym pomoże w uzyskaniu szacunkowego czasu potrzebnego na refinansowanie kredytu.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny online
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt refinansowy Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt refinansowy

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek