Trudne kredyty.

Trudne kredyty to nasza specjalność.

Niezależnie od tego jak skomplikowana jest Twoja sytuacja z nami masz szanse na pozyskanie potrzebnego finansowania. Tam gdzie inni rozkładają ręce, my podejmujemy wyzwanie. Do 45 tys. zł na oświadczenie, dzięki którym spłacisz aktualne długi, a także pozyskasz dodatkowe środki na dowolny cel.


ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.


Trudne kredyty

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 45 000 zł
na oświadczenie

ikona5

Dogodny okres spłaty
96 miesięcy

ikona6

12,50%
Oprocentowanie w skali roku
od 12,50%, prowizja od 0%


Iza kredyty gotówkowe Habza Finanse

Izabela – Ekspert kredytowy


 • Skuteczny doradca w uzyskiwaniu przede wszystkim trudnych kredytów.
 • Specjalizuje się w konsolidacji chwilówek.

Trudne kredyty
Habza Finanse

ikona3

Czy wiesz, że trudne kredyty to nasza specjalność? W Habza Finanse nie boimy się wyzwań, do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego możliwego rozwiązania.

Niestraszne nam też bardzo trudne kredyty oraz kredyty dla firm bez zaświadczeń, w których zdobyciu pomagamy naszym klientom od lat. Jeżeli więc masz problem ze spłatą kredytu, to nie czekaj dłużej i zgłoś się do nas! Trudne kredyty dla zadłużonych wymagają bowiem wiedzy i doświadczenia, w którą uzbrojeni są nasi doradcy. Przekonaj się, że wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.


Pomożemy Ci w trudnej sytuacji kredytowej.

Raty chwilówek zaczęły być znaczącym obciążeniem dla Twojego budżetu? Chciałbyś mieć do spłaty tylko jedno zobowiązanie zamiast kilku? Specjaliści kredytowi Habza Finanse pomogą Ci rozwiązać ten problem i pozyskają dla Ciebie korzystny kredyt.

Wypełnij wniosek online


Czym charakteryzują się – trudne kredyty?


ikona8

W jakiej sytuacji mówimy o trudnym kredycie? Przede wszystkim, gdy nie ma możliwości uzyskania kredytu bezpośrednio w oddziale banku, który wydaje decyzję odmowną. Jej podstawą jest najczęściej niewystarczająca zdolność kredytowa oraz zaległości w spłacie dotychczasowych zobowiązań, zazwyczaj zaś połączenie obydwu tych czynników.

Co można w takiej sytuacji zrobić? Kiedy w grę wchodzą trudne kredyty dla zadłużonych, jedyną rozsądną decyzją jest udanie się do specjalistów.

 Wywiad, który jako specjaliści kredytowi Habza Finanse przeprowadzimy, bazując między innymi na raporcie pobranym z Biura Informacji Kredytowej, pozwoli na ustalenie skutecznej strategii. Nasze działania zawsze zaczynamy od szczerej rozmowy, w ramach której diagnozujemy problemy naszych Klientów i szukamy jak najlepszego ich rozwiązania. Wiemy, że należy zapoznać się z przyczyną odmowy, a następnie wybrać bank, który:

 • Wyda pozytywną decyzję dotyczącą udzielenia kredytu.
 • Zaproponuje warunki, które będą akceptowalne przez klienta.

Naszym Klientom, którzy mają na swoim koncie wiele zobowiązań lub też bardzo trudne kredyty, radzimy także: 

 • jeśli chcesz ograniczyć swoje wydatki, to ureguluj wszystkie zobowiązania w postaci chwilówek,
 • twoja zdolność kredytowa zacznie być znacznie lepiej postrzegana wtedy, gdy zamkniesz karty kredytowe
 • jeżeli posiadasz inne kredyty, spłacaj je w terminie – to buduje Twoją wiarygodną opinię jako potencjalnego dłużnika.

Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


Skonsoliduj swoje długi i wyjdź z pętli chwilówek.

Z naszą pomocą uzyskasz konsolidację chwilówek i wyjdziesz z długów – nawet do kilkuset tysięcy złotych bez zabezpieczeń. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i zapewnimy pełne wsparcie podczas okresu kredytowania. Zawalcz o lepsze życie bez zadłużenia.Czym jest przekredytowanie – jak sobie z nim radzić?.

ikona12

Jeżeli interesują Cię trudne kredyty, to z pewnością spotkałeś się już z terminem “przekredytowanie”. Mówimy o nim wtedy, kiedy zaciągamy zbyt wiele kredytów, pożyczek, mamy za dużo kart kredytowych, debetowych czy limitów w koncie.

Osoby przekredytowane to wszyscy klienci banków i instytucji finansowych, którzy nie są w stanie poradzić sobie z dużą ilością zobowiązań, co często sprawia, że są to właśnie bardzo trudne kredyty. Co jednak zrobić w takiej sytuacji? Jak wyjść z przekredytowania?

Czy trudne kredyty dla zadłużonych w ogóle istnieją? Zacznijmy od tego, iż najlepszym sposobem na trudne kredyty jest ich konsolidacja. Dlaczego? Bo właściwie przeprowadzona uchroni przed utraceniem płynności finansowej z powodu zbyt wysokich rat kredytu. Często zamiast stawiać na kolejne kredyty, można dobrać potrzebną ilość gotówki i wydłużyć okres spłaty. Wraz z nami można dokonać również zmian tj. przeniesie kredytu do innego banku, czy refinansowanie kredytu. W tym przypadku w grę wchodzi także kredyt dla firm bez zaświadczeń.


Zastanawiasz się kto może pomóc w trudnej sytuacji? Doradcy Habza Finanse!

Konsolidacja chwilówek online – sprawdź jakie korzyści daje spłata pożyczek pozabankowych.Trudne kredyty z pomocą doświadczonych ekspertów.

 1. Trudny kredyt z Habza Finanse to przede wszystkim większe szanse na pozyskanie potrzebnego finansowania. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza na temat praktyk poszczególnych placówek przybliża Cię do pozytywnej decyzji w sprawie trudnego kredytu.
 2. Trudny kredyt? Doradcy Habza Finanse to specjaliści, którzy mają także możliwość prowadzenia negocjacji z osobami decyzyjnymi w bankach, czego nie możesz zrobić w pojedynkę. Nie zgadzaj się na pierwsze lepsze finansowanie i postaw na kredyt dopasowany do twoich potrzeb.
 3. Z nami pozbędziesz się zadłużenia, a w zamian do spłaty pozostanie Ci tylko jeden kredyt, z niższą miesięczną ratą. Nie będziesz już musiał martwić się wieloma terminami spłaty oraz tym, skąd weźmiesz pieniądze na spłatę wszystkich długów w terminie.
 4. Nie trać czasu i postaw na sprawdzone rozwiązania. Trudny kredyt z Habza Finanse jest jak najbardziej możliwy. Przeprowadzimy Cię przez wszelkie formalności, a Tobie pozostanie jedynie terminowa spłata całkiem nowego i dużo tańszego zobowiązania.

Trudne kredyty – pomoc dla zadłużonych.

ikona5

Trudne kredyty dla zadłużonych to jedna ze specjalności Habza Finanse. Jak wygląda współpraca z nami? Po pierwsze, opiera się na zaufaniu i profesjonalizmie, które pozwalają na odpowiednie zdiagnozowanie problemu, wybranie ścieżki wyjścia z niego i konsekwentne nią podążanie.

Podczas rozmowy z pośrednikiem będziesz miał szansę na zapoznanie się z dostępnymi możliwościami, z których priorytetową zawsze jest kredyt bankowy. Analizujemy Twoją dotychczasową sytuację finansową: ilość, wysokość, rodzaj Twoich zobowiązań; wysokość Twoich dochodów i typ umowy, w oparcie o której pracujesz; a także ewentualne zaległości w spłacie.

Wraz z Klientem określamy, jaka miesięczna rata jest przez niego możliwa do udźwignięcia, następnie zaś wyszukujemy najlepsze w jego sytuacji oferty. Później przeprowadzamy przez cały proces wnioskowania o kredyt, pomagamy w zgromadzeniu dokumentów i cierpliwie odpowiadamy na wszelkie pytania. Co ważne, naszych Klientów wspieramy również po podpisaniu umowy.


Zastanawiasz się kto może pomóc w trudnej sytuacji?

Trudne kredyty online – nie czekaj, skontaktuj się z nami dziś!


Bardzo trudne kredyty – w Habza Finanse.

ikona5

Specjaliści Kredytowi HABZA Finanse specjalizują się w pośrednictwie ukierunkowanym na kredyty bankowe. Wieloletnie doświadczenie naszych pośredników pozwoliło na zgromadzenie potężnej bazy know-how.

Nieoczekiwane wydatki? Brak pieniędzy na spłatę raty? Reaguj od razu! Terminowa spłata rat przez kredytobiorcę jest niezwykle istotna.

Jeżeli pojawiły się opóźnienia w spłacie kredytu, niezwłocznie skontaktuj się z nami. Im wcześniej zaczniemy współpracę, tym łatwiej będzie uzyskać kredyt. Trudne kredyty to Nasza specjalność. Masz problem ze spłatą kredytu? Nie czekaj dłużej i zgłoś się do nas. Trudne kredyty wymagają wiedzy i doświadczenia. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Podczas rozmowy z pośrednikiem będziesz miał szansę na zapoznanie się z dostępnymi możliwościami. Osoby zatrudnione w firmie HABZA Finanse specjalizują się w pośrednictwie ukierunkowanym na kredyty bankowe. Wieloletnie doświadczenie naszych pośredników pozwoliło na zgromadzenie potężnej bazy know-how. Nieoczekiwane wydatki? Brak pieniędzy na spłatę raty? Reaguj od razu! Terminowa spłata rat przez kredytobiorcę jest niezwykle istotna. Jeżeli pojawiły się opóźnienia w spłacie kredytu, niezwłocznie skontaktuj się z nami. Im wcześniej zaczniemy współpracę, tym łatwiej będzie uzyskać kredyt.

W jakiej sytuacji mówimy o trudnym kredycie? Gdy nie ma możliwość uzyskania kredytu bezpośrednio w oddziale banku, kredyt jest trudny. Wywiad, który przeprowadzają pośrednicy kredytowi oraz raport pobrany ze strony Biura Informacji Kredytowej pozwolą na ustalenie skutecznej strategii. Należy zapoznać się z przyczyną odmowy a następnie wybrać bank, który:

 • Wyda pozytywną decyzję dotyczącą udzielenia kredytu
 • Zaproponuje warunki, które będą akceptowalne przez klienta

Jeśli chcesz ograniczyć swoje wydatki ureguluj wszystkie zobowiązania w postaci chwilówek. Twoja zdolność kredytowa zacznie być znacznie lepiej postrzegana wtedy, gdy zamkniesz karty kredytowePrzekredytowanie.

Osoby przekredytowane to wszyscy klienci banków i instytucji finansowych, którzy nie są w stanie poradzić sobie z dużą ilością zobowiązań. Właściwie przeprowadzona konsolidacja uchroni przed utraceniem płynności finansowej z powodu zbyt wysokich rat kredytu. Często zamiast stawiać na kolejne kredyty, można dobrać potrzebną ilość gotówki i wydłużyć okres spłaty. Wraz z nami można dokonać również zmian tj. przeniesie kredytu do innego banku, czy refinansowanie kredytu.

Nie pobieramy przedpłat. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju. Skontaktuj się z jednym z naszych profesjonalnych pośredników. Przejdź do zakładki zespół.


Trudne kredyty – proste rozwiązanie!

 

Skontaktuj się z nami

Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania
Iza kredyty gotówkowe Habza Finanse

Izabela – Ekspert kredytowy


 • Skuteczny doradca w uzyskiwaniu przede wszystkim trudnych kredytów.
 • Specjalizuje się w konsolidacji chwilówek.

Czym dokładnie są trudne kredyty?

Za trudne kredyty uznawane są zazwyczaj te pożyczki, których udzielenia odmówiła klientowi jedna instytucja finansowa lub więcej. Przyczyn takiej decyzji może być wiele, jednak najczęściej spotykaną jest niska zdolność kredytowa wnioskującego. Odmowę mogą spowodować również wpisy w Biurze Informacji Kredytowej oraz nieregularne dochody. Trudny kredyt oznacza zatem dosłowną trudność w jego uzyskaniu.

Jakie rodzaje trudnych kredytów możemy wyróżnić?

Trudność w otrzymaniu pożyczki może dotyczyć praktycznie każdego spośród jej rodzajów. Trudny kredyt kojarzymy często z zadłużeniem lub przekredytowaniem, jednak z odmową ze strony banku spotykają się nie tylko dłużnicy. Wiele instytucji finansowych odrzuca wnioski osób o zbyt niskich dochodach, które starają się o kredyt gotówkowy, konsolidacyjny, hipoteczny czy ratalny. Najczęstszym przypadkiem trudnego kredytu jest jednak konsolidacja chwilówek i innych zobowiązań.

Jakie dokumenty są potrzebne do ubiegania się o trudny kredyt?

To, jakie dokumenty będą niezbędne do uzyskania trudnego kredytu, w dużej mierze zależy od jego rodzaju, indywidualnej sytuacji klienta oraz polityki instytucji, do której wnioskujesz o pożyczkę. Starając się o kredyt, zawsze należy mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość — najlepiej dowód osobisty — oraz zaświadczenie o otrzymywanych dochodach, najlepiej z dodatkowym wyciągiem z banku. W przypadku konsolidacji konieczne będą także wcześniejsze umowy kredytowe, wykazujące wysokość zadłużenia.

Czy istnieje możliwość uzyskania trudnego kredytu bez stałego dochodu?

Tak, choć jest to czasochłonne wyzwanie. Brak stałego dochodu obniża twoją zdolność kredytową, czego konsekwencją jest mniejsza liczba firm, które mogą zdecydować się na udzielenie ci pożyczki. Czasami to właśnie nieregularne wynagrodzenie jest przyczyną, z powodu której kredyt jest określany jako trudny. Mimo wszystko istnieją jednak firmy, które decydują się na pomoc klientom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej.

Czy trudne kredyty mają wyższe oprocentowanie niż standardowe kredyty?

Choć pewnie ci się to nie spodoba, odpowiedź brzmi: to zależy. Od czego? Znaczenie ma przede wszystkim twoja zdolność kredytowa i rodzaj pożyczki, o którą się starasz. Jeśli kredyt należy do trudnych, jednak mimo wszystko po kilku próbach, negocjacjach i pomocy udzielonej przez doradcę kredytowego na jego udzielenie zdecyduje się bank, możesz liczyć na naprawdę korzystną ofertę. Natomiast jeśli konieczna okaże się współpraca z prywatną firmą, musisz niestety przygotować się na stosunkowo wysokie oprocentowanie i prowizję.

Czy trudne kredyty wymagają dodatkowych zabezpieczeń?

Jeśli o uzyskanie trudnego kredytu stara się osoba o niskiej zdolności kredytowej, instytucja finansowa, która go udziela, prawdopodobnie będzie wymagała zabezpieczenia pożyczki. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami dla kredytobiorcy. Właściciele firm decydujących się na pomoc osobom w trudnej sytuacji finansowej, chcą jednak uzyskać w ten sposób gwarancję spłaty pożyczki. Warto jednak pamiętać o tym, że mimo wszystko warunki umowy kredytowej powinny być dostosowane do twoich potrzeb i możliwości, a to z kolei oznacza, że możesz zachować lub odzyskać płynność finansową. Dzięki temu spłata ubezpieczenia również stanie się możliwa.

Czy istnieje górna granica kwoty, jaką można otrzymać w przypadku trudnego kredytu?

Czynniki takie jak minimalna i maksymalna kwota możliwa do uzyskania oraz okres spłaty trudnego kredytu są ustalane indywidualnie przez każdą z instytucji finansowych. Proponowane oferty tworzy się na podstawie zdolności kredytowej klienta i rodzaju pożyczki, o którą się stara. Parametry mogą różnić się w zależności od tego, czy konieczna jest konsolidacja chwilówek po terminie lub kredyt gotówkowy na spłatę innych zobowiązań, czy np. zwykły kredyt gotówkowy.

Czy trudne kredyty są dostępne dla osób z negatywną historią kredytową?

Fakt, że kredyt jest uznawany za trudny, najczęściej wynika właśnie z negatywnej historii lub niskiej zdolności kredytowej potencjalnego klienta. Osoby, które borykają się z tym problemem, wciąż mogą starać się o pożyczkę. Jej uzyskanie może być nieco czasochłonne, ponieważ prawdopodobnie poświęcisz sporo czasu na poszukiwanie i porównywanie dostępnych ofert. Istnieją jednak firmy, które udzielą ci pomocy finansowej, nawet jeśli posiadasz negatywną historię kredytową.

Jak długo trwa proces decyzyjny w przypadku trudnego kredytu?

Czas oczekiwania na decyzję instytucji finansowej w sprawie trudnego kredytu zależy od jej rodzaju oraz od formy pożyczki, o którą się staramy. Zazwyczaj prywatne firmy pożyczkowe udzielają swoim klientom natychmiastowych odpowiedzi, natomiast przedstawiciele banków poświęcają więcej czasu na analizę indywidualnej sytuacji każdego wnioskodawcy. Na czas podejmowania decyzji wpływa także poziom skomplikowania kredytu. Niezależnie od sytuacji, większość klientów otrzymuje jednak odpowiedź maksymalnie po upływie kilku dni roboczych.

Czy można skorzystać z usług doradcy finansowego w procesie ubiegania się o trudny kredyt?

Tak, co więcej — należy to zrobić. Pracownicy firmy Habza Finanse specjalizują się w doradztwie dotyczącym właśnie trudnych kredytów. Pomogli oni wielu osobom o niskiej zdolności kredytowej, którym nieregularne dochody lub wpisy w BIK przekreślały szanse na uzyskanie pożyczki w standardowy sposób. Doradca wskaże ci dostępne oferty i porówna ich warunki, abyś wybrał dla siebie najkorzystniejsze rozwiązanie.

Jakie ryzyko wiąże się z wnioskowaniem o trudny kredyt?

Wnioskując o trudny kredyt, tak naprawdę nic nie tracisz, ponieważ najgorsze, co może cię spotkać, to odmowa ze strony przedstawiciela instytucji. Natomiast w najlepszym przypadku momentalnie poprawisz swój komfort finansowy. Do starań o kredyt musisz jednak podejść rozsądnie. Przede wszystkim przeanalizuj dostępne oferty. Nie składaj wniosku do każdej z możliwych instytucji — po pierwsze: tracisz w ten sposób czas, a po drugie: potencjalne odmowy mogą zrazić cię do dalszych poszukiwań.

Jakie są najczęstsze błędy popełniane przy składaniu wniosków o trudne kredyty?

Osoby wnioskujące o trudne kredyty bardzo często popełniają dwa podstawowe błędy. Pierwszym z nich jest pominięcie najważniejszego kroku, czyli analizy poszczególnych ofert kredytowych przed przystąpieniem do składania wniosków. Drugi błąd polega na tym, że przyszli kredytobiorcy nie zapoznają się z wymaganiami każdej spośród instytucji, dotyczącymi między innymi dołączanych do wniosku dokumentów. Z tego powodu mogą spotkać się z odmowną decyzją lub koniecznością dostarczenia dodatkowych materiałów. Aby zaoszczędzić czas i zwiększyć swoje szanse, dobrze przygotuj się do tej procedury przed jej rozpoczęciem.

Jakie są potencjalne korzyści dla klientów korzystających z trudnych kredytów?

Jeśli uda ci się uzyskać trudny kredyt, osiągnięte z tego tytułu korzyści mogą być naprawdę liczne. Po pierwsze, otrzymasz środki na realizację zamierzonego celu. Niezależnie od tego, czy kierowała tobą chęć inwestycji, czy potrzeba spłaty długów, możesz przystąpić do działania. Po drugie, terminowa spłata zaciągniętej pożyczki spowoduje wzrost twojej zdolności kredytowej, co przełoży się na pozytywny odbiór twoich przyszłych wniosków kredytowych. Wzrośnie również twój komfort psychiczny i finansowy.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny online
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Trudne kredyty

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek