Trudne kredyty to nasza specjalność. Niezależnie od tego jak skomplikowana jest Twoja sytuacja z nami masz szanse na pozyskanie potrzebnego finansowania. Tam gdzie inni rozkładają ręce, my podejmujemy wyzwanie. Do 350 tys. zł bez zabezpieczeń, dzięki którym spłacisz aktualne długi, a także pozyskasz dodatkowe środki na dowolny cel.

Trudne kredyty – Habza Finanse

Czy wiesz, że trudne kredyty to nasza specjalność? W Habza Finanse nie boimy się wyzwań, do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego możliwego rozwiązania. Niestraszne nam też bardzo trudne kredyty oraz kredyty dla firm bez zaświadczeń, w których zdobyciu pomagamy naszym klientom od lat. Jeżeli więc masz problem ze spłatą kredytu, to nie czekaj dłużej i zgłoś się do nas! Trudne kredyty dla zadłużonych wymagają bowiem wiedzy i doświadczenia, w którą uzbrojeni są nasi doradcy. Przekonaj się, że wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Czym charakteryzują się trudne kredyty? Czy każdy może liczyć na pomoc? 

W jakiej sytuacji mówimy o trudnym kredycie? Przede wszystkim, gdy nie ma możliwości uzyskania kredytu bezpośrednio w oddziale banku, który wydaje decyzję odmowną. Jej podstawą jest najczęściej niewystarczająca zdolność kredytowa oraz zaległości w spłacie dotychczasowych zobowiązań, zazwyczaj zaś połączenie obydwu tych czynników. Co można w takiej sytuacji zrobić? Kiedy w grę wchodzą trudne kredyty dla zadłużonych, jedyną rozsądną decyzją jest udanie się do specjalistów. Wywiad, który jako specjaliści kredytowi Habza Finanse przeprowadzimy, bazując między innymi na raporcie pobranym z Biura Informacji Kredytowej, pozwoli na ustalenie skutecznej strategii. Nasze działania zawsze zaczynamy od szczerej rozmowy, w ramach której diagnozujemy problemy naszych Klientów i szukamy jak najlepszego ich rozwiązania. Wiemy, że należy zapoznać się z przyczyną odmowy, a następnie wybrać bank, który:

 • Wyda pozytywną decyzję dotyczącą udzielenia kredytu
 • Zaproponuje warunki, które będą akceptowalne przez klienta

Naszym Klientom, którzy mają na swoim koncie wiele zobowiązań lub też bardzo trudne kredyty, radzimy także: 

 • jeśli chcesz ograniczyć swoje wydatki, to ureguluj wszystkie zobowiązania w postaci chwilówek,
 • twoja zdolność kredytowa zacznie być znacznie lepiej postrzegana wtedy, gdy zamkniesz karty kredytowe
 • jeżeli posiadasz inne kredyty, spłacaj je w terminie – to buduje Twoją wiarygodną opinię jako potencjalnego dłużnika

Czym jest przekredytowanie? Jak sobie z nim radzić?

Jeżeli interesują Cię trudne kredyty, to z pewnością spotkałeś się już z terminem “przekredytowanie”. Mówimy o nim wtedy, kiedy zaciągamy zbyt wiele kredytów, pożyczek, mamy za dużo kart kredytowych, debetowych czy limitów w koncie. Osoby przekredytowane to wszyscy klienci banków i instytucji finansowych, którzy nie są w stanie poradzić sobie z dużą ilością zobowiązań, co często sprawia, że są to właśnie bardzo trudne kredyty. Co jednak zrobić w takiej sytuacji? Jak wyjść z przekredytowania? Czy trudne kredyty dla zadłużonych w ogóle istnieją? Zacznijmy od tego, iż najlepszym sposobem na trudne kredyty jest ich konsolidacja. Dlaczego? Bo właściwie przeprowadzona uchroni przed utraceniem płynności finansowej z powodu zbyt wysokich rat kredytu. Często zamiast stawiać na kolejne kredyty, można dobrać potrzebną ilość gotówki i wydłużyć okres spłaty. Wraz z nami można dokonać również zmian tj. przeniesie kredytu do innego banku, czy refinansowanie kredytu. W tym przypadku w grę wchodzi także kredyt dla firm bez zaświadczeń.

Trudne kredyt z pomocą doświadczonych ekspertów Habza Finanse:

Trudny kredyt z Habza Finanse to przede wszystkim większe szanse na pozyskanie potrzebnego finansowania. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza na temat praktyk poszczególnych placówek przybliża Cię do pozytywnej decyzji w sprawie trudnego kredytu.

Trudny kredyt? Doradcy Habza Finanse to specjaliści, którzy mają także możliwość prowadzenia negocjacji z osobami decyzyjnymi w bankach, czego nie możesz zrobić w pojedynkę. Nie zgadzaj się na pierwsze lepsze finansowanie i postaw na kredyt dopasowany do twoich potrzeb.

Z nami pozbędziesz się zadłużenia, a w zamian do spłaty pozostanie Ci tylko jeden kredyt, z niższą miesięczną ratą. Nie będziesz już musiał martwić się wieloma terminami spłaty oraz tym, skąd weźmiesz pieniądze na spłatę wszystkich długów w terminie.

Nie trać czasu i postaw na sprawdzone rozwiązania. Trudny kredyt z Habza Finanse jest jak najbardziej możliwy. Przeprowadzimy Cię przez wszelkie formalności, a Tobie pozostanie jedynie terminowa spłata całkiem nowego i dużo tańszego zobowiązania.

Trudne kredyty. Pomoc zadłużonym w Habza Finanse

Trudne kredyty dla zadłużonych to jedna ze specjalności Habza Finanse. Jak wygląda współpraca z nami? Po pierwsze, opiera się na zaufaniu i profesjonalizmie, które pozwalają na odpowiednie zdiagnozowanie problemu, wybranie ścieżki wyjścia z niego i konsekwentne nią podążanie. Podczas rozmowy z pośrednikiem będziesz miał szansę na zapoznanie się z dostępnymi możliwościami, z których priorytetową zawsze jest kredyt bankowy. Analizujemy Twoją dotychczasową sytuację finansową: ilość, wysokość, rodzaj Twoich zobowiązań; wysokość Twoich dochodów i typ umowy, w oparcie o której pracujesz; a także ewentualne zaległości w spłacie. Wraz z Klientem określamy, jaka miesięczna rata jest przez niego możliwa do udźwignięcia, następnie zaś wyszukujemy najlepsze w jego sytuacji oferty. Później przeprowadzamy przez cały proces wnioskowania o kredyt, pomagamy w zgromadzeniu dokumentów i cierpliwie odpowiadamy na wszelkie pytania. Co ważne, naszych Klientów wspieramy również po podpisaniu umowy.

Bardzo trudne kredyty w Habza Finanse. Jak pomagamy?

Specjaliści Kredytowi HABZA Finanse specjalizują się w pośrednictwie ukierunkowanym na kredyty bankowe. Wieloletnie doświadczenie naszych pośredników pozwoliło na zgromadzenie potężnej bazy know-how. Nieoczekiwane wydatki? Brak pieniędzy na spłatę raty? Reaguj od razu! Terminowa spłata rat przez kredytobiorcę jest niezwykle istotna. Jeżeli pojawiły się opóźnienia w spłacie kredytu, niezwłocznie skontaktuj się z nami. Im wcześniej zaczniemy współpracę, tym łatwiej będzie uzyskać kredyt.
Trudne kredyty to Nasza specjalność. Masz problem ze spłatą kredytu? Nie czekaj dłużej i zgłoś się do nas. Trudne kredyty wymagają wiedzy i doświadczenia. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Podczas rozmowy z pośrednikiem będziesz miał szansę na zapoznanie się z dostępnymi możliwościami. Osoby zatrudnione w firmie HABZA Finanse specjalizują się w pośrednictwie ukierunkowanym na kredyty bankowe. Wieloletnie doświadczenie naszych pośredników pozwoliło na zgromadzenie potężnej bazy know-how. Nieoczekiwane wydatki? Brak pieniędzy na spłatę raty? Reaguj od razu! Terminowa spłata rat przez kredytobiorcę jest niezwykle istotna. Jeżeli pojawiły się opóźnienia w spłacie kredytu, niezwłocznie skontaktuj się z nami. Im wcześniej zaczniemy współpracę, tym łatwiej będzie uzyskać kredyt.

W jakiej sytuacji mówimy o trudnym kredycie? Gdy nie ma możliwość uzyskania kredytu bezpośrednio w oddziale banku, kredyt jest trudny. Wywiad, który przeprowadzają pośrednicy kredytowi oraz raport pobrany ze strony Biura Informacji Kredytowej pozwolą na ustalenie skutecznej strategii. Należy zapoznać się z przyczyną odmowy a następnie wybrać bank, który:

 • Wyda pozytywną decyzję dotyczącą udzielenia kredytu
 • Zaproponuje warunki, które będą akceptowalne przez klienta

Jeśli chcesz ograniczyć swoje wydatki ureguluj wszystkie zobowiązania w postaci chwilówek. Twoja zdolność kredytowa zacznie być znacznie lepiej postrzegana wtedy, gdy zamkniesz karty kredytowe.

Przekredytowanie

Osoby przekredytowane to wszyscy klienci banków i instytucji finansowych, którzy nie są w stanie poradzić sobie z dużą ilością zobowiązań. Właściwie przeprowadzona konsolidacja uchroni przed utraceniem płynności finansowej z powodu zbyt wysokich rat kredytu. Często zamiast stawiać na kolejne kredyty, można dobrać potrzebną ilość gotówki i wydłużyć okres spłaty. Wraz z nami można dokonać również zmian tj. przeniesie kredytu do innego banku, czy refinansowanie kredytu.

Nie pobieramy przedpłat. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju. Skontaktuj się z jednym z naszych profesjonalnych pośredników. Przejdź do zakładki zespół.

Trudne kredyty? Proste rozwiązanie! Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami

Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Bez zdolności. Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

Trudne kredyty z Habza Finanse to:

 • Do 350 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące
  bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%

Poznaj opinie Naszych klientów

Serdecznie pozdrawiam Panią Paulinę Przybysz. To dzięki jej zangażowaniu i fachowości mój problem sfinansowania życiowej inwestycji został zrealizowany. Polecam współpracę ponieważ to…

Przez Pandemie moja sytuacja finansowa była w bardzo złym stanie, wręcz krytycznym. Dzięki Panu Łukaszowi mogę spać spokojnie. Jeżeli szukacie rozwiązania problemów…

My work was was done faster than expected. Just wanted to thank Marceli Kwaśniewski for great cooperation. Thank you

Witam serdecznie..Bardzo dziękuję panu Marcelli za szybką i profesjonalną pomoc..Panie Marcelli jest pan wielki Dziękuję :)

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz