Trudne kredyty to nasza specjalność. Niezależnie od tego jak skomplikowana jest Twoja sytuacja z nami masz szanse na pozyskanie potrzebnego finansowania. Tam gdzie inni rozkładają ręce, my podejmujemy wyzwanie. Do 350 tys. zł bez zabezpieczeń, dzięki którym spłacisz aktualne długi, a także pozyskasz dodatkowe środki na dowolny cel.

Trudne kredyty – Habza Finanse

Czy wiesz, że trudne kredyty to nasza specjalność? W Habza Finanse nie boimy się wyzwań, do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego możliwego rozwiązania. Niestraszne nam też bardzo trudne kredyty oraz kredyty dla firm bez zaświadczeń, w których zdobyciu pomagamy naszym klientom od lat. Jeżeli więc masz problem ze spłatą kredytu, to nie czekaj dłużej i zgłoś się do nas! Trudne kredyty dla zadłużonych wymagają bowiem wiedzy i doświadczenia, w którą uzbrojeni są nasi doradcy. Przekonaj się, że wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Czym charakteryzują się trudne kredyty? Czy każdy może liczyć na pomoc? 

W jakiej sytuacji mówimy o trudnym kredycie? Przede wszystkim, gdy nie ma możliwości uzyskania kredytu bezpośrednio w oddziale banku, który wydaje decyzję odmowną. Jej podstawą jest najczęściej niewystarczająca zdolność kredytowa oraz zaległości w spłacie dotychczasowych zobowiązań, zazwyczaj zaś połączenie obydwu tych czynników. Co można w takiej sytuacji zrobić? Kiedy w grę wchodzą trudne kredyty dla zadłużonych, jedyną rozsądną decyzją jest udanie się do specjalistów. Wywiad, który jako specjaliści kredytowi Habza Finanse przeprowadzimy, bazując między innymi na raporcie pobranym z Biura Informacji Kredytowej, pozwoli na ustalenie skutecznej strategii. Nasze działania zawsze zaczynamy od szczerej rozmowy, w ramach której diagnozujemy problemy naszych Klientów i szukamy jak najlepszego ich rozwiązania. Wiemy, że należy zapoznać się z przyczyną odmowy, a następnie wybrać bank, który:

 • Wyda pozytywną decyzję dotyczącą udzielenia kredytu
 • Zaproponuje warunki, które będą akceptowalne przez klienta

Naszym Klientom, którzy mają na swoim koncie wiele zobowiązań lub też bardzo trudne kredyty, radzimy także: 

 • jeśli chcesz ograniczyć swoje wydatki, to ureguluj wszystkie zobowiązania w postaci chwilówek,
 • twoja zdolność kredytowa zacznie być znacznie lepiej postrzegana wtedy, gdy zamkniesz karty kredytowe
 • jeżeli posiadasz inne kredyty, spłacaj je w terminie – to buduje Twoją wiarygodną opinię jako potencjalnego dłużnika

Czym jest przekredytowanie? Jak sobie z nim radzić?

Jeżeli interesują Cię trudne kredyty, to z pewnością spotkałeś się już z terminem “przekredytowanie”. Mówimy o nim wtedy, kiedy zaciągamy zbyt wiele kredytów, pożyczek, mamy za dużo kart kredytowych, debetowych czy limitów w koncie. Osoby przekredytowane to wszyscy klienci banków i instytucji finansowych, którzy nie są w stanie poradzić sobie z dużą ilością zobowiązań, co często sprawia, że są to właśnie bardzo trudne kredyty. Co jednak zrobić w takiej sytuacji? Jak wyjść z przekredytowania? Czy trudne kredyty dla zadłużonych w ogóle istnieją? Zacznijmy od tego, iż najlepszym sposobem na trudne kredyty jest ich konsolidacja. Dlaczego? Bo właściwie przeprowadzona uchroni przed utraceniem płynności finansowej z powodu zbyt wysokich rat kredytu. Często zamiast stawiać na kolejne kredyty, można dobrać potrzebną ilość gotówki i wydłużyć okres spłaty. Wraz z nami można dokonać również zmian tj. przeniesie kredytu do innego banku, czy refinansowanie kredytu. W tym przypadku w grę wchodzi także kredyt dla firm bez zaświadczeń.

Trudne kredyt z pomocą doświadczonych ekspertów Habza Finanse:

Trudny kredyt z Habza Finanse to przede wszystkim większe szanse na pozyskanie potrzebnego finansowania. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza na temat praktyk poszczególnych placówek przybliża Cię do pozytywnej decyzji w sprawie trudnego kredytu.

Trudny kredyt? Doradcy Habza Finanse to specjaliści, którzy mają także możliwość prowadzenia negocjacji z osobami decyzyjnymi w bankach, czego nie możesz zrobić w pojedynkę. Nie zgadzaj się na pierwsze lepsze finansowanie i postaw na kredyt dopasowany do twoich potrzeb.

Z nami pozbędziesz się zadłużenia, a w zamian do spłaty pozostanie Ci tylko jeden kredyt, z niższą miesięczną ratą. Nie będziesz już musiał martwić się wieloma terminami spłaty oraz tym, skąd weźmiesz pieniądze na spłatę wszystkich długów w terminie.

Nie trać czasu i postaw na sprawdzone rozwiązania. Trudny kredyt z Habza Finanse jest jak najbardziej możliwy. Przeprowadzimy Cię przez wszelkie formalności, a Tobie pozostanie jedynie terminowa spłata całkiem nowego i dużo tańszego zobowiązania.

Trudne kredyty. Pomoc zadłużonym w Habza Finanse

Trudne kredyty dla zadłużonych to jedna ze specjalności Habza Finanse. Jak wygląda współpraca z nami? Po pierwsze, opiera się na zaufaniu i profesjonalizmie, które pozwalają na odpowiednie zdiagnozowanie problemu, wybranie ścieżki wyjścia z niego i konsekwentne nią podążanie. Podczas rozmowy z pośrednikiem będziesz miał szansę na zapoznanie się z dostępnymi możliwościami, z których priorytetową zawsze jest kredyt bankowy. Analizujemy Twoją dotychczasową sytuację finansową: ilość, wysokość, rodzaj Twoich zobowiązań; wysokość Twoich dochodów i typ umowy, w oparcie o której pracujesz; a także ewentualne zaległości w spłacie. Wraz z Klientem określamy, jaka miesięczna rata jest przez niego możliwa do udźwignięcia, następnie zaś wyszukujemy najlepsze w jego sytuacji oferty. Później przeprowadzamy przez cały proces wnioskowania o kredyt, pomagamy w zgromadzeniu dokumentów i cierpliwie odpowiadamy na wszelkie pytania. Co ważne, naszych Klientów wspieramy również po podpisaniu umowy.

Bardzo trudne kredyty w Habza Finanse. Jak pomagamy?

Specjaliści Kredytowi HABZA Finanse specjalizują się w pośrednictwie ukierunkowanym na kredyty bankowe. Wieloletnie doświadczenie naszych pośredników pozwoliło na zgromadzenie potężnej bazy know-how. Nieoczekiwane wydatki? Brak pieniędzy na spłatę raty? Reaguj od razu! Terminowa spłata rat przez kredytobiorcę jest niezwykle istotna. Jeżeli pojawiły się opóźnienia w spłacie kredytu, niezwłocznie skontaktuj się z nami. Im wcześniej zaczniemy współpracę, tym łatwiej będzie uzyskać kredyt.
Trudne kredyty to Nasza specjalność. Masz problem ze spłatą kredytu? Nie czekaj dłużej i zgłoś się do nas. Trudne kredyty wymagają wiedzy i doświadczenia. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Podczas rozmowy z pośrednikiem będziesz miał szansę na zapoznanie się z dostępnymi możliwościami. Osoby zatrudnione w firmie HABZA Finanse specjalizują się w pośrednictwie ukierunkowanym na kredyty bankowe. Wieloletnie doświadczenie naszych pośredników pozwoliło na zgromadzenie potężnej bazy know-how. Nieoczekiwane wydatki? Brak pieniędzy na spłatę raty? Reaguj od razu! Terminowa spłata rat przez kredytobiorcę jest niezwykle istotna. Jeżeli pojawiły się opóźnienia w spłacie kredytu, niezwłocznie skontaktuj się z nami. Im wcześniej zaczniemy współpracę, tym łatwiej będzie uzyskać kredyt.

W jakiej sytuacji mówimy o trudnym kredycie? Gdy nie ma możliwość uzyskania kredytu bezpośrednio w oddziale banku, kredyt jest trudny. Wywiad, który przeprowadzają pośrednicy kredytowi oraz raport pobrany ze strony Biura Informacji Kredytowej pozwolą na ustalenie skutecznej strategii. Należy zapoznać się z przyczyną odmowy a następnie wybrać bank, który:

 • Wyda pozytywną decyzję dotyczącą udzielenia kredytu
 • Zaproponuje warunki, które będą akceptowalne przez klienta

Jeśli chcesz ograniczyć swoje wydatki ureguluj wszystkie zobowiązania w postaci chwilówek. Twoja zdolność kredytowa zacznie być znacznie lepiej postrzegana wtedy, gdy zamkniesz karty kredytowe.

Przekredytowanie

Osoby przekredytowane to wszyscy klienci banków i instytucji finansowych, którzy nie są w stanie poradzić sobie z dużą ilością zobowiązań. Właściwie przeprowadzona konsolidacja uchroni przed utraceniem płynności finansowej z powodu zbyt wysokich rat kredytu. Często zamiast stawiać na kolejne kredyty, można dobrać potrzebną ilość gotówki i wydłużyć okres spłaty. Wraz z nami można dokonać również zmian tj. przeniesie kredytu do innego banku, czy refinansowanie kredytu.

Nie pobieramy przedpłat. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju. Skontaktuj się z jednym z naszych profesjonalnych pośredników. Przejdź do zakładki zespół.

Trudne kredyty? Proste rozwiązanie! Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami

Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Bez zdolności. Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

Trudne kredyty z Habza Finanse to:

 • Do 350 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące
  bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%

Poznaj opinie Naszych klientów

Bardzo dziękuję firmie Habza, a szczególnie pani Ilonie Głodała za szybką i profesjonalną pomoc. Od samego początku cały proces przebiegał bardzo sprawnie.…

Pełen profesjonalizm i skuteczność. Dziękuję Panu Łukaszowi Brzostkowi który prowadził moja sprawę. Szacunek również za szczerość. Pan Łukasz doprowadził moją sprawę do…

Pan Mateusz Strzeżek polecam z całego serca super kontakt indywidualne podejście do klienta w rezultacie udało się uzyskać kredyt

Witam hcial bym podziękować P Krystianowi Krasuski pomugl mi jak najbardziej uzyskałem kredyt i jak najbardziej polecam usługi firmy habza Finanse profesjonaliści

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij pełny wniosek – umożliwi to doradcy znalezienie najlepszego rozwiązania dla Ciebie

Wniosek skrócony

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Habza Group Sp. z o.o.