Nadmierne zadłużenie dotyka coraz to więcej osób. Jednak nie jest to powód do wstydu, a znak aby podjąć odpowiednie kroki i wziąć finanse we własne ręce. Z nami pozyskasz kredyt dla zadłużonych, niezależnie od tego jak skomplikowana jest Twoja sytuacja. Z pomocą kredytu dla zadłużonych spłacisz aktualne długi, a w zamian pozostanie Ci tylko jedna rata dopasowana do Twoich aktualnych możliwości finansowych.

Kredyt dla zadłużonych z Habza Finanse to:

 • Do 300 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące bez zabezpieczenia

 • 8,49%

  Oprocentowanie w skali roku od 8,49%, prowizja od 0%


Kredyt dla zadłużonych – Habza Finanse

 • jedna niższa rata
 • bez dodatkowych zabezpieczeń
 • nawet do 300 tys. zł
 • wydłużony okres kredytowania
 • minimum formalności
 • profesjonalne wsparcie na każdym etapie kredytowania

Bank odmówił Ci udzielenia kredytu? To nie koniec Twoich możliwości.


Każdy z nas, kto kiedykolwiek korzystał już z produktów bankowych wie, że uzyskanie dodatkowego finansowania może być problematyczne. Szczególnie, kiedy nie spełniamy, często bardzo wyśrubowanych, wymagań. Nie najlepsza historia kredytowa, brak umowy o pracę albo zbyt niskie zarobki – to wszystko w oczach banków może całkowicie nas dyskryminować. A jeżeli posiadamy już inne zobowiązania finansowe, zaciągnięcie kolejnego staje się bardzo trudne, a czasem nawet niemożliwe. Na szczęście w Habza Finanse mamy sposoby na wyjście nawet z najbardziej złożonych sytuacji.

Nie trać czasu i zacznij walczyć ze swoimi długami.

Z pomocą specjalistów kredytowych Habza Finanse pozyskasz atrakcyjny kredyt dla zadłużonych – szybko i przy minimum formalności. Zagwarantujemy Ci profesjonalne wsparcie oraz zadbamy o to, aby rata nowego kredytu była dopasowana do Twoich obecnych możliwości finansowych.

Postaw na skuteczne rozwiązania i wybierz Habza Finanse

W naszym codziennym życiu nie brakuje sytuacji, które sprawić mogą, iż nasza płynność finansowa zostanie poważnie zachwiana. Mierzyć możemy się bowiem z chorobą lub śmiercią bliskich, opóźnieniami w wypłacie wynagrodzenia, koniecznością naprawy lub zakupu nowego sprzętu RTV i AGD, pilnym remontem domu czy mieszkania, niespodziewanym i kosztownym wyjazdem lub jakimkolwiek innym, nagłym wypadkiem. Nie zawsze jesteśmy przygotowani na takie wyzwania, a jednak trzeba je jakoś sfinansować. 

Pożyczka dla zadłużonych pomaga tym, którzy posiadają już inne kredyty oraz pożyczki i boją się, że uzyskanie kolejnego może okazać się w ich przypadku niemożliwe. Doświadczeni eksperci kredytowi Habza Finanse dołożą wszelkich starań, aby pozyskać potrzebne finansowanie – nawet, jeżeli zmagasz się z problemem zadłużenia. Jak to robimy? Przede wszystkim z dużym wyczuciem i szacunkiem dla naszych Klientów. Dokładnie poznajemy ich sytuację, możliwości i potrzeby, analizujemy dochody i posiadane dotychczas zobowiązania, sprawdzamy stan baz, takich jak Biuro Informacji Kredytowej (BIK) czy Krajowy Rejestr Dłużników (KRD). Jesteśmy na bieżąco ze stale zmieniającą się ofertą banków, znamy ich meandry, kruczki prawne i wiemy, czego się wystrzegać. Zawsze cierpliwie i wyczerpująco odpowiadamy na pytania naszych Klientów – czy to o pożyczki dla zadłużonych, czy jakikolwiek inny produkt, który pozostawać może w ich zainteresowaniu. Wskazujemy dokładnie, jakich dokumentów będziemy potrzebować i skąd je pozyskać, pozostajemy też w stałym kontakcie, czy to telefonicznym, czy mailowym, na bieżąco informując o postępach naszych działań. Lubimy pracować z ludźmi, pomagać im, zmieniać ich życie na lepsze i spełniać ich marzenia.

Kredyt dla zadłużonych z Habza Finanse to:

 • Do 300 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące bez zabezpieczenia

 • 8,49%

  Oprocentowanie w skali roku od 8,49%, prowizja od 0%

Kto może ubiegać się o kredyt dla zadłużonych?

W naszym codziennym życiu nie brakuje sytuacji, które sprawić mogą, iż nasza płynność finansowa zostanie poważnie zachwiana. Mierzyć możemy się bowiem z chorobą lub śmiercią bliskich, opóźnieniami w wypłacie wynagrodzenia, koniecznością zakupu sprzętu RTV i AGD, pilnym remontem domu czy mieszkania, niespodziewanym i kosztownym wyjazdem lub innym, nagłym wypadkiem. Nie zawsze jesteśmy przygotowani na takie wyzwania, a jednak trzeba je jakoś sfinansować. 

Kredyt dla zadłużonych pomaga tym, którzy posiadają już inne kredyty oraz pożyczki i boją się, że uzyskanie kolejnego może okazać się w ich przypadku niemożliwe. Doświadczeni eksperci kredytowi Habza Finanse dołożą wszelkich starań, aby pozyskać potrzebne finansowanie – nawet, jeżeli zmagasz się z problemem zadłużenia. 

Niska zdolność kredytowa, obecność w bazach dłużników, negatywne wpisy w BIK-u to przeszkody, które wbrew pozorom da się pokonać pod warunkiem skorzystania z profesjonalnej pomocy. W związku z tym, jeśli znajdujesz się w bardzo złej sytuacji finansowej i obawiasz się, że nie ma z niej wyjścia – pożyczka dla zadłużonych może być rozwiązaniem dla Ciebie.

Nasi doradcy doskonale wiedzą, które firmy pożyczkowe i banki skłonne są pomagać osobom poważnie zadłużonym, tak więc nie musisz obawiać się, że spotkasz się z odmową. Bycie w bazach dłużników i inne wspomniane powyżej niefortunne okoliczności mogą uniemożliwić samodzielne uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej, ale dla dobrego pośrednika nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego też nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli chcesz raz na zawsze pozbyć się długów i uporządkować swoje finanse.

Pozyskaj kredyt dla zadłużonych z Habza Finanse i krok po kroku pozbądź się problematycznych długów.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Dokładnie analizujemy sytuację, możliwości i potrzeby, dochody i posiadane dotychczas zobowiązania, sprawdzamy stan baz, takich jak Biuro Informacji Kredytowej (BIK) czy Krajowy Rejestr Dłużników (KRD).

Jesteśmy na bieżąco ze stale zmieniającą się ofertą banków, znamy ich meandry, kruczki prawne i wiemy, czego się wystrzegać. Trudna sytuacja Klienta nie jest dla nas problemem – zgłoś się do Habza Finanse.

Zawsze cierpliwie i wyczerpująco odpowiadamy na pytania naszych Klientów – czy to o kredyt dla zadłużonych, czy jakikolwiek inny produkt, który pozostawać może w ich zainteresowaniu.

Wskazujemy dokładnie, jakich dokumentów będziemy potrzebować i skąd je pozyskać, pozostajemy też w stałym kontakcie, na bieżąco informując o postępach naszych działań. Lubimy pracować z ludźmi, pomagać im, zmieniać ich życie na lepsze.

Pomożemy Ci pozyskać korzystny kredyt dla zadłużonych.

Nasi specjaliści kredytowi dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu znajdą dla Ciebie wyjście nawet z najtrudniejszej sytuacji. Przeanalizujemy dostępne oferty i przedstawimy Ci tę najkorzystniejszą – nie musisz martwić się o formalności, ponieważ wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Kredyt dla zadłużonych – jakie wymagania trzeba spełnić?

Pomagamy także osobom znajdującym się w bazach dłużników czy posiadającym niską zdolność kredytową, ponieważ zależy nam aby jak najwięcej zadłużonych Polaków mogło ustabilizować swoją sytuację finansową i wyjść na prostą. Wiemy, jakie firmy pożyczkowe oferują pożyczki dla zadłużonych, w tym dla tych, którzy dotychczas spotykali się tylko z odmowami. Nasze wieloletnie doświadczenie i szerokie kwalifikacje manifestują się w bardzo wysokiej skuteczności, a najlepszym świadectwem naszych kompetencji są liczni zadowoleni klienci.Niezależnie od tego, co jest przyczyną naszych problemów – niespodziewane wydatki, choroba, opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia przez pracodawcę czy konieczność spłacenia poprzednich zobowiązań – pożyczki dla zadłużonych często staje się jedyną szansą na wyjście z nich. Spłacając dotychczasowe długi jesteśmy w stanie niejako zacząć “nowe życie”, z czystą kartą i rozsądniejszym podejściem do pieniędzy. Rozwiązanie to bowiem powinno mieć długofalowe efekty, nie zaś doraźnie “łatać” nasz budżet i odsuwać jeszcze większe kłopoty. To bardzo istotna kwestia, o której nie można zapominać: w Habza Finanse staramy się nie tylko “ugasić pożary”, które aktualnie trawią budżet naszych Klientów – chcemy uczyć ich lepszego planowania wydatków, unikania zbędnego, niemądrego zadłużania się i wpędzania w spiralę zadłużenia. Rozwiązania, które im proponujemy, właśnie takie jak między innymi kredyt dla zadłużonych, mają na celu trwałe poprawienie sytuacji.

Co trzeba zrobić, aby ubiegać się o kredyt dla zadłużonych?

Kredyt dla zadłużonych swoją procedurą przyznawania nie różni się znacząco od procedury przyznawania innych produktów kredytowych i składa się z:

 • konieczności spełnienia podstawowych zasad: musisz mieć ważny dowód osobisty oraz konto bankowe do wypłaty środków (założone na Twoje nazwisko),
 • wypełnienia oświadczenia na temat sytuacji materialnej lub dostarczenia zaświadczenia o zarobkach – tu wszystko zależy od tego, czy ubiegamy się o finansowanie w firmach pożyczkowych (te stosują uproszczone procedury i wystarczy im Twoja deklaracja o źródle i wysokości osiąganych dochodów) czy też w banku (tutaj, co do zasady, zazwyczaj potrzebne są dokumenty sygnowane podpisem i pieczątką Twojego pracodawcy, zdarzają się jednak wyjątki, a każda sytuacja jest przecież inna),
 • analizy Twojej historii kredytowej i ustalenia Twojej zdolności kredytowej – czyli wskazania, jaką kwotę i na ile możesz pożyczyć,
 • o czym jeszcze trzeba pamiętać, kiedy ubiegamy się o kredyt dla zadłużonych? Musisz liczyć się także z ewentualnością, w której instytucja udzielająca wymagać będzie dodatkowych dokumentów, takich jak np. deklaracja PIT za poprzedni rok czy wyciąg z rachunku bankowego, na który wpływa nasza pensja lub przysługujące nam świadczenia.
kredyt dla zadłużonych – spłata trudnych zobowiazań

Specjaliści kredytowi Habza Finanse dbają o Ciebie na każdym etapie procesu kredytowania.

Spokojnie, nie masz się czego bać! Specjaliści kredytowi Habza Finanse dbają o Ciebie na każdym etapie procesu pozyskiwania kredytu dla zadłużonych, maksymalizując Twoje szanse na uzyskanie kredytu gotówkowego dla zadłużonych.

Pożyczka dla zadłużonych w Habza Finanse to tylko kilka kroków, które sprawią, że Twoje życie w końcu będzie wolne od długów:

 • przygotujemy kilkanaście ofert i przeanalizujemy każdą z nich, dokładnie tłumacząc Ci, z czym się wiążą:
 • pomożemy Ci wybrać tę, która w Twojej sytuacji będzie najkorzystniejsza;
 • powiemy dokładnie, jakie dokumenty przygotować i na kiedy, a także jak i skąd je uzyskać;
 • kwestie, które nie wymagają Twojego udziału zostaną przez nas załatwione bezzwłocznie;
 • pomożemy w kontakcie z bankiem lub firmą pożyczkową i wynegocjujemy najkorzystniejszy możliwy kredyt;
 • będziemy z Tobą w stałym kontakcie – nie tylko do momentu podpisania umowy kredytowej, ale aż do dnia spłaty ostatniej raty nowego kredytu.

Habza Finanse – Twój sprawdzony doradca

Doświadczenie ekspertów Habza Finanse pozwoli Ci uzyskać kredyt dla zadłużonych i wyjść z kłopotów. Dlaczego jesteśmy tak skuteczni? Nasze wieloletnia praktyka pozwala nam na negocjowanie bezpośrednio na szczeblu decyzyjnym oraz na dostęp do rozwiązań i ofert, które są nieosiągalne w sytuacji, kiedy próbujesz pozyskać finansowanie na własną rękę. W świecie produktów kredytowych i pożyczkowych poruszamy się pewnie i sprawnie, a przede wszystkim dbając o to, aby nasz Klient na każdym etapie tej drogi wiedział dokładnie, co się dzieje. Cierpliwie odpowiadamy na wszystkie pytania, rozwiewamy wątpliwości i zawsze dokładamy wszelkiej staranności, aby nasze działania na rzecz klientów przyczyniły się do faktycznego, trwałego wyjścia z długów i realnej poprawy ich sytuacji materialnej.

Jeżeli interesuje Cię pożyczka dla zadłużonych – lub jakikolwiek inny produkt bankowy czy pozabankowy – nie czekaj i zgłoś się do Habza Finanse!

Roman kredyty Habza Finanase
Roman – Ekspert kredytowy
 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Kto może starać się o kredyt dla zadłużonych?

Kredyt dla zadłużonych to duża pomoc przede wszystkim dla osób, które mają kilka różnych kredytów i pożyczek, a uzyskanie kolejnego zobowiązania może być dla nich trudne albo wręcz niemożliwe. Jak wiadomo negatywne wpisy w BIK oraz kilka, a nawet kilkanaście aktywnych zobowiązań finansowych znacznie obniża zdolność kredytową. Kredyt dla zadłużonych jest produktem finansowym, który dedykowany jest osobom z trudnościami finansowymi. To duża pomoc w całym procesie wychodzenia z długów.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt dla zadłużonych?

Tak jak każdy kredyt, także kredyt dla osób zadłużonych wiąże się z procedurami, przez które trzeba przejść, aby uzyskać pieniądze od banku lub firmy pożyczkowej. Przede wszystkim musisz mieć ważny dowód osobisty oraz konto bankowe. Oprócz tego musisz przejść przez analizę zdolności oraz historii kredytowej, oraz wypełnić oświadczenia na temat sytuacji materialnej. Najczęściej osoba starająca się o taki kredyt jest także proszona o dostarczenie zaświadczenia o dochodach. To czy otrzymasz kredyt dla zadłużonych, nie jest uzależnione jedynie od Twojej zdolności kredytowej. Dlatego nawet jeśli jest ona niska, to nie musi od razu oznaczać, że uzyskasz decyzję odmowną. Swoje szanse na pozytywną decyzję kredytową możesz zwiększyć dzięki współpracy z doświadczonymi doradcami kredytowymi.

Na co zwrócić uwagę wybierając kredyt dla zadłużonych?

Jeśli współpracujesz z doradcami kredytowymi, to nie musisz się martwić o to, że podejmiesz niekorzystną decyzję kredytową. Otrzymasz także odpowiedź na każde swoje pytanie i będziesz mógł spać spokojnie z myślą, że w końcu uzyskałeś kredyt, który pozwoli Ci wyjść z długów. To, co jednak jest dość kluczowe w kredycie dla zadłużonych i na co warto zwrócić uwagę to umowa. Sprawdź, czy wszystkie treści w niej zawarte są dla Ciebie zrozumiałe i czy będziesz w stanie spełnić jej warunki. Zapoznaj się ze wszelkimi opłatami wynikającymi z nowego kredytu oraz oceń czy zgrają się one z Twoim aktualnym budżetem.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Bez zdolności. Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

Kredyt dla zadłużonych z Habza Finanse to:

 • Do 300 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące bez zabezpieczenia

 • 8,49%

  Oprocentowanie w skali roku od 8,49%, prowizja od 0%

Poznaj opinie Naszych klientów

Wszystko poszło sprawnie

Witam wszystkich którym pomogła firma HABZA. Bardzo rzeletnie podchodzą do sprawy,Wszystko udało sie skonsolidować i uzyskać dodatkowe środki na konto.Bardzo polecam i…

Dziękuję firmie Habza Finanse, że zatrudnia takie osoby jak Pan Bartosz Piędziak. Człowiek o wielkim sercu , który sprawia, że marzenia się…

Dziękuję za rzetelną i szybką pomoc Panu Jankowi oraz profesjonalne podejście do mojej sprawy polecam współpracę z habza finanse z Panem Jankiem.…

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij pełny wniosek – umożliwi to doradcy znalezienie najlepszego rozwiązania dla Ciebie

Wniosek skrócony

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Habza Group Sp. z o.o.