Nadmierne zadłużenie dotyka coraz to więcej osób. Jednak nie jest to powód do wstydu, a znak aby podjąć odpowiednie kroki i wziąć finanse we własne ręce. Z nami pozyskasz kredyt dla zadłużonych, niezależnie od tego jak skomplikowana jest Twoja sytuacja. Z pomocą kredytu dla zadłużonych spłacisz aktualne długi, a w zamian pozostanie Ci tylko jedna rata dopasowana do Twoich aktualnych możliwości finansowych.

Kredyt dla zadłużonych – Habza Finanse

 • jedna niższa rata
 • bez dodatkowych zabezpieczeń
 • nawet do 350 tys. zł
 • wydłużony okres kredytowania
 • minimum formalności
 • profesjonalne wsparcie na każdym etapie kredytowania

Bank odmówił Ci udzielenia kredytu? To nie koniec Twoich możliwości.


Każdy z nas, kto kiedykolwiek korzystał już z produktów bankowych wie, że uzyskanie dodatkowego finansowania może być problematyczne. Szczególnie, kiedy nie spełniamy, często bardzo wyśrubowanych, wymagań. Nie najlepsza historia kredytowa, brak umowy o pracę albo zbyt niskie zarobki – to wszystko w oczach banków może całkowicie nas dyskryminować. A jeżeli posiadamy już inne zobowiązania finansowe, zaciągnięcie kolejnego staje się bardzo trudne, a czasem nawet niemożliwe. Na szczęście w Habza Finanse mamy sposoby na wyjście nawet z najbardziej złożonych sytuacji.

Postaw na skuteczne rozwiązania i wybierz Habza Finanse

W naszym codziennym życiu nie brakuje sytuacji, które sprawić mogą, iż nasza płynność finansowa zostanie poważnie zachwiana. Mierzyć możemy się bowiem z chorobą lub śmiercią bliskich, opóźnieniami w wypłacie wynagrodzenia, koniecznością naprawy lub zakupu nowego sprzętu RTV i AGD, pilnym remontem domu czy mieszkania, niespodziewanym i kosztownym wyjazdem lub jakimkolwiek innym, nagłym wypadkiem. Nie zawsze jesteśmy przygotowani na takie wyzwania, a jednak trzeba je jakoś sfinansować. 

Pożyczka dla zadłużonych pomaga tym, którzy posiadają już inne kredyty oraz pożyczki i boją się, że uzyskanie kolejnego może okazać się w ich przypadku niemożliwe. Doświadczeni eksperci kredytowi Habza Finanse dołożą wszelkich starań, aby pozyskać potrzebne finansowanie – nawet, jeżeli zmagasz się z problemem zadłużenia. Jak to robimy? Przede wszystkim z dużym wyczuciem i szacunkiem dla naszych Klientów. Dokładnie poznajemy ich sytuację, możliwości i potrzeby, analizujemy dochody i posiadane dotychczas zobowiązania, sprawdzamy stan baz, takich jak Biuro Informacji Kredytowej (BIK) czy Krajowy Rejestr Dłużników (KRD). Jesteśmy na bieżąco ze stale zmieniającą się ofertą banków, znamy ich meandry, kruczki prawne i wiemy, czego się wystrzegać. Zawsze cierpliwie i wyczerpująco odpowiadamy na pytania naszych Klientów – czy to o pożyczki dla zadłużonych, czy jakikolwiek inny produkt, który pozostawać może w ich zainteresowaniu. Wskazujemy dokładnie, jakich dokumentów będziemy potrzebować i skąd je pozyskać, pozostajemy też w stałym kontakcie, czy to telefonicznym, czy mailowym, na bieżąco informując o postępach naszych działań. Lubimy pracować z ludźmi, pomagać im, zmieniać ich życie na lepsze i spełniać ich marzenia.

Kto może ubiegać się o kredyt dla zadłużonych?

W naszym codziennym życiu nie brakuje sytuacji, które sprawić mogą, iż nasza płynność finansowa zostanie poważnie zachwiana. Mierzyć możemy się bowiem z chorobą lub śmiercią bliskich, opóźnieniami w wypłacie wynagrodzenia, koniecznością zakupu sprzętu RTV i AGD, pilnym remontem domu czy mieszkania, niespodziewanym i kosztownym wyjazdem lub innym, nagłym wypadkiem. Nie zawsze jesteśmy przygotowani na takie wyzwania, a jednak trzeba je jakoś sfinansować. 

Kredyt dla zadłużonych pomaga tym, którzy posiadają już inne kredyty oraz pożyczki i boją się, że uzyskanie kolejnego może okazać się w ich przypadku niemożliwe. Doświadczeni eksperci kredytowi Habza Finanse dołożą wszelkich starań, aby pozyskać potrzebne finansowanie – nawet, jeżeli zmagasz się z problemem zadłużenia. 

Niska zdolność kredytowa, obecność w bazach dłużników, negatywne wpisy w BIK-u to przeszkody, które wbrew pozorom da się pokonać pod warunkiem skorzystania z profesjonalnej pomocy. W związku z tym, jeśli znajdujesz się w bardzo złej sytuacji finansowej i obawiasz się, że nie ma z niej wyjścia – pożyczka dla zadłużonych może być rozwiązaniem dla Ciebie.

Nasi doradcy doskonale wiedzą, które firmy pożyczkowe i banki skłonne są pomagać osobom poważnie zadłużonym, tak więc nie musisz obawiać się, że spotkasz się z odmową. Bycie w bazach dłużników i inne wspomniane powyżej niefortunne okoliczności mogą uniemożliwić samodzielne uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej, ale dla dobrego pośrednika nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego też nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli chcesz raz na zawsze pozbyć się długów i uporządkować swoje finanse.

Pozyskaj kredyt dla zadłużonych z Habza Finanse i krok po kroku pozbądź się problematycznych długów.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Dokładnie analizujemy sytuację, możliwości i potrzeby, dochody i posiadane dotychczas zobowiązania, sprawdzamy stan baz, takich jak Biuro Informacji Kredytowej (BIK) czy Krajowy Rejestr Dłużników (KRD).

Jesteśmy na bieżąco ze stale zmieniającą się ofertą banków, znamy ich meandry, kruczki prawne i wiemy, czego się wystrzegać. Trudna sytuacja Klienta nie jest dla nas problemem – zgłoś się do Habza Finanse.

Zawsze cierpliwie i wyczerpująco odpowiadamy na pytania naszych Klientów – czy to o kredyt dla zadłużonych, czy jakikolwiek inny produkt, który pozostawać może w ich zainteresowaniu.

Wskazujemy dokładnie, jakich dokumentów będziemy potrzebować i skąd je pozyskać, pozostajemy też w stałym kontakcie, na bieżąco informując o postępach naszych działań. Lubimy pracować z ludźmi, pomagać im, zmieniać ich życie na lepsze.


Kredyt dla zadłużonych – jakie wymagania trzeba spełnić?

Pomagamy także osobom znajdującym się w bazach dłużników czy posiadającym niską zdolność kredytową, ponieważ zależy nam aby jak najwięcej zadłużonych Polaków mogło ustabilizować swoją sytuację finansową i wyjść na prostą. Wiemy, jakie firmy pożyczkowe oferują pożyczki dla zadłużonych, w tym dla tych, którzy dotychczas spotykali się tylko z odmowami. Nasze wieloletnie doświadczenie i szerokie kwalifikacje manifestują się w bardzo wysokiej skuteczności, a najlepszym świadectwem naszych kompetencji są liczni zadowoleni klienci.Niezależnie od tego, co jest przyczyną naszych problemów – niespodziewane wydatki, choroba, opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia przez pracodawcę czy konieczność spłacenia poprzednich zobowiązań – pożyczki dla zadłużonych często staje się jedyną szansą na wyjście z nich. Spłacając dotychczasowe długi jesteśmy w stanie niejako zacząć “nowe życie”, z czystą kartą i rozsądniejszym podejściem do pieniędzy. Rozwiązanie to bowiem powinno mieć długofalowe efekty, nie zaś doraźnie “łatać” nasz budżet i odsuwać jeszcze większe kłopoty. To bardzo istotna kwestia, o której nie można zapominać: w Habza Finanse staramy się nie tylko “ugasić pożary”, które aktualnie trawią budżet naszych Klientów – chcemy uczyć ich lepszego planowania wydatków, unikania zbędnego, niemądrego zadłużania się i wpędzania w spiralę zadłużenia. Rozwiązania, które im proponujemy, właśnie takie jak między innymi kredyt dla zadłużonych, mają na celu trwałe poprawienie sytuacji.

Co trzeba zrobić, aby ubiegać się o kredyt dla zadłużonych?

Kredyt dla zadłużonych swoją procedurą przyznawania nie różni się znacząco od procedury przyznawania innych produktów kredytowych i składa się z:

 • konieczności spełnienia podstawowych zasad: musisz mieć ważny dowód osobisty oraz konto bankowe do wypłaty środków (założone na Twoje nazwisko),
 • wypełnienia oświadczenia na temat sytuacji materialnej lub dostarczenia zaświadczenia o zarobkach – tu wszystko zależy od tego, czy ubiegamy się o finansowanie w firmach pożyczkowych (te stosują uproszczone procedury i wystarczy im Twoja deklaracja o źródle i wysokości osiąganych dochodów) czy też w banku (tutaj, co do zasady, zazwyczaj potrzebne są dokumenty sygnowane podpisem i pieczątką Twojego pracodawcy, zdarzają się jednak wyjątki, a każda sytuacja jest przecież inna),
 • analizy Twojej historii kredytowej i ustalenia Twojej zdolności kredytowej – czyli wskazania, jaką kwotę i na ile możesz pożyczyć,
 • o czym jeszcze trzeba pamiętać, kiedy ubiegamy się o kredyt dla zadłużonych? Musisz liczyć się także z ewentualnością, w której instytucja udzielająca wymagać będzie dodatkowych dokumentów, takich jak np. deklaracja PIT za poprzedni rok czy wyciąg z rachunku bankowego, na który wpływa nasza pensja lub przysługujące nam świadczenia.
kredyt dla zadłuzonych – spłata trudnych zobowiazań

Specjaliści kredytowi Habza Finanse dbają o Ciebie na każdym etapie procesu kredytowania.

Spokojnie, nie masz się czego bać! Specjaliści kredytowi Habza Finanse dbają o Ciebie na każdym etapie procesu pozyskiwania kredytu dla zadłużonych, maksymalizując Twoje szanse na uzyskanie kredytu gotówkowego dla zadłużonych.

Pożyczka dla zadłużonych w Habza Finanse to tylko kilka kroków, które sprawią, że Twoje życie w końcu będzie wolne od długów:

 • przygotujemy kilkanaście ofert i przeanalizujemy każdą z nich, dokładnie tłumacząc Ci, z czym się wiążą:
 • pomożemy Ci wybrać tę, która w Twojej sytuacji będzie najkorzystniejsza;
 • powiemy dokładnie, jakie dokumenty przygotować i na kiedy, a także jak i skąd je uzyskać;
 • kwestie, które nie wymagają Twojego udziału zostaną przez nas załatwione bezzwłocznie;
 • pomożemy w kontakcie z bankiem lub firmą pożyczkową i wynegocjujemy najkorzystniejszy możliwy kredyt;
 • będziemy z Tobą w stałym kontakcie – nie tylko do momentu podpisania umowy kredytowej, ale aż do dnia spłaty ostatniej raty nowego kredytu.

Habza Finanse – Twój sprawdzony doradca

Doświadczenie ekspertów Habza Finanse pozwoli Ci uzyskać kredyt dla zadłużonych i wyjść z kłopotów. Dlaczego jesteśmy tak skuteczni? Nasze wieloletnia praktyka pozwala nam na negocjowanie bezpośrednio na szczeblu decyzyjnym oraz na dostęp do rozwiązań i ofert, które są nieosiągalne w sytuacji, kiedy próbujesz pozyskać finansowanie na własną rękę. W świecie produktów kredytowych i pożyczkowych poruszamy się pewnie i sprawnie, a przede wszystkim dbając o to, aby nasz Klient na każdym etapie tej drogi wiedział dokładnie, co się dzieje. Cierpliwie odpowiadamy na wszystkie pytania, rozwiewamy wątpliwości i zawsze dokładamy wszelkiej staranności, aby nasze działania na rzecz klientów przyczyniły się do faktycznego, trwałego wyjścia z długów i realnej poprawy ich sytuacji materialnej.

Jeżeli interesuje Cię pożyczka dla zadłużonych – lub jakikolwiek inny produkt bankowy czy pozabankowy – nie czekaj i zgłoś się do Habza Finanse!

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Bez zdolności. Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

Kredyt dla zadłużonych z Habza Finanse to:

 • Do 350 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące
  bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%

Poznaj opinie Naszych klientów

Bardzo dziękuję Panu Bartkowi Sołkowicz za profesjonalną obsługę, rzetelne doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam współpracę w…

Z przykrością chciałem poinformować wszystkich zainteresowanych, że firma Habza Finanse jednak nie jest gotowa pomóc wszystkim w trudnej sytuacji. A byłem w…

Cieszę się, że spotkałam Paulinę P. Bardzo mi pomogła. Pełen profesjonalizm!

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz