Kredyt dla zadłużonych.

Nadmierne zadłużenie dotyka coraz to więcej osób. Jednak nie jest to powód do wstydu, a znak aby podjąć odpowiednie kroki i wziąć finanse we własne ręce.

Z nami pozyskasz kredyt dla zadłużonych, niezależnie od tego jak skomplikowana jest Twoja sytuacja. Z pomocą kredytu dla zadłużonych spłacisz aktualne długi, a w zamian pozostanie Ci tylko jedna rata dopasowana do Twoich aktualnych możliwości finansowych. Nawet do 45 tys zł na oświadczenie.


ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.


Kredyt dla zadłużonych

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 45 000 zł
na oświadczenie

ikona5

Dogodny okres spłaty
96 miesięcy

ikona6

12,50%
Oprocentowanie w skali roku
od 12,50%, prowizja od 0%

Robert – Ekspert kredytowy


 • Pomoże Tobie w trudnej sytuacji.
 • Specjalizuje się w konsolidacji zadłużeń.

Kredyt dla zadłużonych
Habza Finanse

ikona8

Bank odmówił Ci udzielenia kredytu? To nie koniec Twoich możliwości. Każdy z nas, kto kiedykolwiek korzystał już z produktów bankowych wie, że uzyskanie dodatkowego finansowania może być problematyczne. 


Szczególnie, kiedy nie spełniamy, często bardzo wyśrubowanych, wymagań. Nie najlepsza historia kredytowa, brak umowy o pracę albo zbyt niskie zarobki – to wszystko w oczach banków może całkowicie nas dyskryminować.

A jeżeli posiadamy już inne zobowiązania finansowe, zaciągnięcie kolejnego staje się bardzo trudne, a czasem nawet niemożliwe. Na szczęście w Habza Finanse mamy sposoby na wyjście nawet z najbardziej złożonych sytuacji.


Nie trać czasu i zacznij walczyć ze swoimi długami.

 Z pomocą specjalistów kredytowych Habza Finanse pozyskasz atrakcyjny kredyt dla zadłużonych – szybko i przy minimum formalności. Zagwarantujemy Ci profesjonalne wsparcie oraz zadbamy o to, aby rata nowego kredytu była dopasowana do Twoich obecnych możliwości finansowych.

Wypełnij wniosek online


Postaw na skuteczne rozwiązanie i wybierz – Habza Finanse


ikona4

W naszym codziennym życiu nie brakuje sytuacji, które sprawić mogą, iż nasza płynność finansowa zostanie poważnie zachwiana. Mierzyć możemy się bowiem z chorobą lub śmiercią bliskich, opóźnieniami w wypłacie wynagrodzenia, koniecznością naprawy lub zakupu nowego sprzętu RTV i AGD, pilnym remontem domu czy mieszkania, niespodziewanym i kosztownym wyjazdem lub jakimkolwiek innym, nagłym wypadkiem.

Nie zawsze jesteśmy przygotowani na takie wyzwania, a jednak trzeba je jakoś sfinansować. 

Pożyczka dla zadłużonych pomaga tym, którzy posiadają już inne kredyty oraz pożyczki i boją się, że uzyskanie kolejnego może okazać się w ich przypadku niemożliwe. Doświadczeni eksperci kredytowi Habza Finanse dołożą wszelkich starań, aby pozyskać potrzebne finansowanie – nawet, jeżeli zmagasz się z problemem zadłużenia. Jak to robimy? Przede wszystkim z dużym wyczuciem i szacunkiem dla naszych Klientów. Dokładnie poznajemy ich sytuację, możliwości i potrzeby, analizujemy dochody i posiadane dotychczas zobowiązania, sprawdzamy stan baz, takich jak Biuro Informacji Kredytowej (BIK) czy Krajowy Rejestr Dłużników (KRD).

Jesteśmy na bieżąco ze stale zmieniającą się ofertą banków, znamy ich meandry, kruczki prawne i wiemy, czego się wystrzegać. Zawsze cierpliwie i wyczerpująco odpowiadamy na pytania naszych Klientów – czy to o pożyczki dla zadłużonych, czy jakikolwiek inny produkt, który pozostawać może w ich zainteresowaniu. Wskazujemy dokładnie, jakich dokumentów będziemy potrzebować i skąd je pozyskać, pozostajemy też w stałym kontakcie, czy to telefonicznym, czy mailowym, na bieżąco informując o postępach naszych działań. Lubimy pracować z ludźmi, pomagać im, zmieniać ich życie na lepsze i spełniać ich marzenia.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci pozyskać korzystny kredyt dla zadłużonych.

 Nasi specjaliści kredytowi dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu znajdą dla Ciebie wyjście nawet z najtrudniejszej sytuacji. Przeanalizujemy dostępne oferty i przedstawimy Ci tę najkorzystniejszą – nie musisz martwić się o formalności, ponieważ wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.Kto może się ubiegać się o kredyt dla zadłużonych?

ikona6

W naszym codziennym życiu nie brakuje sytuacji, które sprawić mogą, iż nasza płynność finansowa zostanie poważnie zachwiana. Mierzyć możemy się bowiem z chorobą lub śmiercią bliskich, opóźnieniami w wypłacie wynagrodzenia, koniecznością zakupu sprzętu RTV i AGD, pilnym remontem domu czy mieszkania, niespodziewanym i kosztownym wyjazdem lub innym, nagłym wypadkiem. Nie zawsze jesteśmy przygotowani na takie wyzwania, a jednak trzeba je jakoś sfinansować. 

Kredyt dla zadłużonych pomaga tym, którzy posiadają już inne kredyty oraz pożyczki i boją się, że uzyskanie kolejnego może okazać się w ich przypadku niemożliwe. Doświadczeni eksperci kredytowi Habza Finanse dołożą wszelkich starań, aby pozyskać potrzebne finansowanie – nawet, jeżeli zmagasz się z problemem zadłużenia. 

Niska zdolność kredytowa, obecność w bazach dłużników, negatywne wpisy w BIK-u to przeszkody, które wbrew pozorom da się pokonać pod warunkiem skorzystania z profesjonalnej pomocy. W związku z tym, jeśli znajdujesz się w bardzo złej sytuacji finansowej i obawiasz się, że nie ma z niej wyjścia – pożyczka dla zadłużonych może być rozwiązaniem dla Ciebie.

Nasi doradcy doskonale wiedzą, które firmy pożyczkowe i banki skłonne są pomagać osobom poważnie zadłużonym, tak więc nie musisz obawiać się, że spotkasz się z odmową. Bycie w bazach dłużników i inne wspomniane powyżej niefortunne okoliczności mogą uniemożliwić samodzielne uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej, ale dla dobrego pośrednika nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego też nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli chcesz raz na zawsze pozbyć się długów i uporządkować swoje finanse.


Zastanawiasz się kto może pomóc w spłacie chwilówki? Doradcy Habza Finanse!

Konsolidacja chwilówek online – sprawdź jakie korzyści daje spłata pożyczek pozabankowych.Kredyt dla zadłużonych – pozbądź się problematycznych długów.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 1. Dokładnie analizujemy sytuację, możliwości i potrzeby, dochody i posiadane dotychczas zobowiązania, sprawdzamy stan baz, takich jak Biuro Informacji Kredytowej (BIK) czy Krajowy Rejestr Dłużników (KRD).

 2. Jesteśmy na bieżąco ze stale zmieniającą się ofertą banków, znamy ich meandry, kruczki prawne i wiemy, czego się wystrzegać. Trudna sytuacja Klienta nie jest dla nas problemem – zgłoś się do Habza Finanse.

 3. Zawsze cierpliwie i wyczerpująco odpowiadamy na pytania naszych Klientów – czy to o kredyt dla zadłużonych, czy jakikolwiek inny produkt, który pozostawać może w ich zainteresowaniu.

 4. Wskazujemy dokładnie, jakich dokumentów będziemy potrzebować i skąd je pozyskać, pozostajemy też w stałym kontakcie, na bieżąco informując o postępach naszych działań. Lubimy pracować z ludźmi, pomagać im, zmieniać ich życie na lepsze.


Robert – Ekspert kredytowy


 • Pomoże Tobie w trudnej sytuacji.
 • Specjalizuje się w konsolidacji zadłużeń.

Kredyt dla zadłużonych jakie wymagania trzeba spełnić?

ikona6

Pomagamy także osobom znajdującym się w bazach dłużników czy posiadającym niską zdolność kredytową, ponieważ zależy nam aby jak najwięcej zadłużonych Polaków mogło ustabilizować swoją sytuację finansową i wyjść na prostą. Wiemy, jakie firmy pożyczkowe oferują pożyczki dla zadłużonych, w tym dla tych, którzy dotychczas spotykali się tylko z odmowami.

Nasze wieloletnie doświadczenie i szerokie kwalifikacje manifestują się w bardzo wysokiej skuteczności, a najlepszym świadectwem naszych kompetencji są liczni zadowoleni klienci. Niezależnie od tego, co jest przyczyną naszych problemów – niespodziewane wydatki, choroba, opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia przez pracodawcę czy konieczność spłacenia poprzednich zobowiązań – pożyczki dla zadłużonych często staje się jedyną szansą na wyjście z nich.

Spłacając dotychczasowe długi jesteśmy w stanie niejako zacząć “nowe życie”, z czystą kartą i rozsądniejszym podejściem do pieniędzy. Rozwiązanie to bowiem powinno mieć długofalowe efekty, nie zaś doraźnie “łatać” nasz budżet i odsuwać jeszcze większe kłopoty. To bardzo istotna kwestia, o której nie można zapominać: w Habza Finanse staramy się nie tylko “ugasić pożary”, które aktualnie trawią budżet naszych Klientów – chcemy uczyć ich lepszego planowania wydatków, unikania zbędnego, niemądrego zadłużania się i wpędzania w spiralę zadłużenia. Rozwiązania, które im proponujemy, właśnie takie jak między innymi kredyt dla zadłużonych, mają na celu trwałe poprawienie sytuacji.


Kredyt dla zadłużonych z Habza Finanse to:

 
jedna niższa rata
 
na oświadczenie
 
nawet do 45 tys. zł
 
wydłużony okres kredytowania
 
minimum formalności
 
profesjonalne wsparcie na każdym etapie kredytowania


Co trzeba zrobić, aby ubiegać się o kredyt dla zadłużonych?

Kredyt dla zadłużonych swoją procedurą przyznawania nie różni się znacząco od procedury przyznawania innych produktów kredytowych i składa się z:

 • konieczności spełnienia podstawowych zasad: musisz mieć ważny dowód osobisty oraz konto bankowe do wypłaty środków (założone na Twoje nazwisko),
 • wypełnienia oświadczenia na temat sytuacji materialnej lub dostarczenia zaświadczenia o zarobkach – tu wszystko zależy od tego, czy ubiegamy się o finansowanie w firmach pożyczkowych (te stosują uproszczone procedury i wystarczy im Twoja deklaracja o źródle i wysokości osiąganych dochodów) czy też w banku (tutaj, co do zasady, zazwyczaj potrzebne są dokumenty sygnowane podpisem i pieczątką Twojego pracodawcy, zdarzają się jednak wyjątki, a każda sytuacja jest przecież inna),
 • analizy Twojej historii kredytowej i ustalenia Twojej zdolności kredytowej – czyli wskazania, jaką kwotę i na ile możesz pożyczyć,
 • o czym jeszcze trzeba pamiętać, kiedy ubiegamy się o kredyt dla zadłużonych? Musisz liczyć się także z ewentualnością, w której instytucja udzielająca wymagać będzie dodatkowych dokumentów, takich jak np. deklaracja PIT za poprzedni rok czy wyciąg z rachunku bankowego, na który wpływa nasza pensja lub przysługujące nam świadczenia.

Zastanawiasz się kto może pomóc w spłacie chwilówki? Doradcy Habza Finanse!

Konsolidacja chwilówek online – sprawdź jakie korzyści daje spłata pożyczek pozabankowych.Specjaliści kredytowi dbają o Ciebie na każdym etapie procesu kredytowania.

Spokojnie, nie masz się czego bać! Specjaliści kredytowi Habza Finanse dbają o Ciebie na każdym etapie procesu pozyskiwania kredytu dla zadłużonych, maksymalizując Twoje szanse na uzyskanie kredytu gotówkowego dla zadłużonych.

 • Pożyczka dla zadłużonych w Habza Finanse to tylko kilka kroków, które sprawią, że Twoje życie w końcu będzie wolne od długów:
  przygotujemy kilkanaście ofert i przeanalizujemy każdą z nich, dokładnie tłumacząc Ci, z czym się wiążą:

 • pomożemy Ci wybrać tę, która w Twojej sytuacji będzie najkorzystniejsza;

 • powiemy dokładnie, jakie dokumenty przygotować i na kiedy, a także jak i skąd je uzyskać;

 • kwestie, które nie wymagają Twojego udziału zostaną przez nas załatwione bezzwłocznie;

 • pomożemy w kontakcie z bankiem lub firmą pożyczkową i wynegocjujemy najkorzystniejszy możliwy kredyt;

 • będziemy z Tobą w stałym kontakcie – nie tylko do momentu podpisania umowy kredytowej, ale aż do dnia spłaty ostatniej raty nowego kredytu.


Habza Finanse – Twój sprawdzony doradca

ikona10

Doświadczenie ekspertów Habza Finanse pozwoli Ci uzyskać kredyt dla zadłużonych i wyjść z kłopotów. Dlaczego jesteśmy tak skuteczni?

Nasze wieloletnia praktyka pozwala nam na negocjowanie bezpośrednio na szczeblu decyzyjnym oraz na dostęp do rozwiązań i ofert, które są nieosiągalne w sytuacji, kiedy próbujesz pozyskać finansowanie na własną rękę. W świecie produktów kredytowych i pożyczkowych poruszamy się pewnie i sprawnie, a przede wszystkim dbając o to, aby nasz Klient na każdym etapie tej drogi wiedział dokładnie, co się dzieje.

Cierpliwie odpowiadamy na wszystkie pytania, rozwiewamy wątpliwości i zawsze dokładamy wszelkiej staranności, aby nasze działania na rzecz klientów przyczyniły się do faktycznego, trwałego wyjścia z długów i realnej poprawy ich sytuacji materialnej.

Robert – Ekspert kredytowy


 • Pomoże Tobie w trudnej sytuacji.
 • Specjalizuje się w konsolidacji zadłużeń.

Pytania naszych klientów – FAQ dt kredytów dla zadłużonych

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt dla zadłużonych?

Tak jak każdy kredyt, także kredyt dla osób zadłużonych wiąże się z procedurami, przez które trzeba przejść, aby uzyskać pieniądze od banku lub firmy pożyczkowej. Przede wszystkim musisz mieć ważny dowód osobisty oraz konto bankowe. Oprócz tego musisz przejść przez analizę zdolności oraz historii kredytowej, oraz wypełnić oświadczenia na temat sytuacji materialnej.

Najczęściej osoba starająca się o taki kredyt jest także proszona o dostarczenie zaświadczenia o dochodach. To czy otrzymasz kredyt dla zadłużonych, nie jest uzależnione jedynie od Twojej zdolności kredytowej. Dlatego nawet jeśli jest ona niska, to nie musi od razu oznaczać, że uzyskasz decyzję odmowną. Swoje szanse na pozytywną decyzję kredytową możesz zwiększyć dzięki współpracy z doświadczonymi doradcami kredytowymi.

Kto może starać się o kredyt dla zadłużonych?

Kredyt dla zadłużonych to duża pomoc przede wszystkim dla osób, które mają kilka różnych kredytów i pożyczek, a uzyskanie kolejnego zobowiązania może być dla nich trudne albo wręcz niemożliwe. Jak wiadomo negatywne wpisy w BIK oraz kilka, a nawet kilkanaście aktywnych zobowiązań finansowych znacznie obniża zdolność kredytową. Kredyt dla zadłużonych jest produktem finansowym, który dedykowany jest osobom z trudnościami finansowymi. To duża pomoc w całym procesie wychodzenia z długów.

Na co zwrócić uwagę wybierając kredyt dla zadłużonych?

Jeśli współpracujesz z doradcami kredytowymi, to nie musisz się martwić o to, że podejmiesz niekorzystną decyzję kredytową. Otrzymasz także odpowiedź na każde swoje pytanie i będziesz mógł spać spokojnie z myślą, że w końcu uzyskałeś kredyt, który pozwoli Ci wyjść z długów. To, co jednak jest dość kluczowe w kredycie dla zadłużonych i na co warto zwrócić uwagę to umowa. Sprawdź, czy wszystkie treści w niej zawarte są dla Ciebie zrozumiałe i czy będziesz w stanie spełnić jej warunki. Zapoznaj się ze wszelkimi opłatami wynikającymi z nowego kredytu oraz oceń czy zgrają się one z Twoim aktualnym budżetem.

Czy kredyt dla zadłużonych jest dostępny dla osób z negatywną historią kredytową?

Kredyt dla zadłużonych jest dedykowany głównie osobom z trudnościami finansowymi, dlatego osoby z negatywną historią kredytową również mogą się o niego ubiegać. Oczywiście każda sytuacja jest inna, a negatywna historia kredytowa przybiera różne formy. Warto więc skorzystać z pomocy doświadczonego doradcy kredytowego, z którym nasze szanse na pozytywną decyzję będą większe.

Jakie dokumenty są potrzebne do ubiegania się o kredyt dla zadłużonych?

Aby ubiegać się o kredyt dla zadłużonych, musisz mieć ważny dowód osobisty oraz konto bankowe. Dodatkowo może być wymagane oświadczenie na temat sytuacji materialnej lub zaświadczenie o zarobkach, wyciąg z rachunku bankowego czy PIT – w zależności od instytucji, w której się ubiegasz o kredyt.

Czy muszę dostarczyć zaświadczenie o zarobkach, aby ubiegać się o kredyt dla zadłużonych?

W firmach pożyczkowych może wystarczyć Twoja deklaracja o źródle i wysokości dochodów, natomiast w bankach zazwyczaj potrzebne są dokumenty sygnowane podpisem i pieczątką pracodawcy, choć zdarzają się wyjątki.

Jak długi może być okres kredytowania w przypadku kredytu dla zadłużonych?

Okres kredytowania dla kredytu dla zadłużonych może różnić się w zależności od instytucji finansowej i indywidualnych warunków kredytu. Warto skonsultować się z doradcą kredytowym, aby poznać szczegóły oferty.

Czy istnieje możliwość uzyskania kredytu dla zadłużonych bez dodatkowych zabezpieczeń?

W przypadku kredytu dla zadłużonych, wymagania dotyczące zabezpieczeń mogą różnić się w zależności od instytucji finansowej i indywidualnej sytuacji klienta. Warto skonsultować się z doradcą kredytowym, aby poznać szczegóły oferty.

Czy możliwe jest uzyskanie kredytu dla zadłużonych w przypadku braku zdolności kredytowej?

Choć zdolność kredytowa wpływa na decyzję o przyznaniu kredytu, jest jeszcze druga strona medalu. Kredyt dla zadłużonych jest dedykowany osobom z trudnościami finansowymi, a więc instytucja udzielająca kredytu dopuszcza wsparcie osób w różnej sytuacji materialnej. Współpraca z doświadczonymi doradcami kredytowymi może zwiększyć szanse na pozytywną decyzję kredytową, nawet przy niskiej zdolności kredytowej.

Na co należy zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy kredytu dla zadłużonych?

Przed podpisaniem umowy kredytu dla zadłużonych, warto sprawdzić, czy wszystkie treści są zrozumiałe i czy będziesz w stanie spełnić jej warunki. Zapoznaj się ze wszelkimi opłatami wynikającymi z nowego kredytu oraz oceń, czy będą one kompatybilne z Twoim aktualnym budżetem.

Jakie są podstawowe wymagania, aby ubiegać się o kredyt dla zadłużonych?

Podstawowe wymagania, aby ubiegać się o kredyt dla zadłużonych, to posiadanie ważnego dowodu osobistego oraz konta bankowego założonego na Twoje nazwisko. Wymagane jest także oświadczenie o sytuacji materialnej lub zaświadczenie o zarobkach, wyciąg z konta, PIT – w zależności od instytucji, w której się ubiegasz o kredyt.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny online
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt dla zadłużonych

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Wniosek skrócony