Kredyt na finansowanie działalności firmy

Obawiasz się, że z powodu niewystarczającego budżetu Twój biznes upadnie? Nie pozwól na to! Skorzystaj z kredytu na finansowanie działalności gospodarczej i zadbaj o poprawne działanie Twojego przedsiębiorstwa. Dużą przeszkodą w rozwoju własnego biznesu bywają braki w budżecie. Można jednak tego uniknąć, wybierając przystępny produkt finansowy dostępny w bankach i instytucjach pożyczkowych. Atrakcyjny kredyt na działalność gospodarczą powinien rozwiązać problemy finansowe i pomóc w utrzymaniu firmy na rynku, a w wielu przypadkach również na jej rozwój.


Najlepsze oferty kredytów
według rankingu Oferto 2024.


Ponad 40 000 zadowolonych Klientów
indywidualnych i firm.


91% skuteczności
w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek.


Bez przedpłat
prowizję pobieramy tylko po uruchomieniu kredytu.


Kompleksowe wsparcie
indywidualne podejście i pełna pomoc od początku do końca.


Ogólnopolski zasięg
obsługujemy klientów z całej Polski, także online.


Skuteczność w trudnych przypadkach
podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.


Wygoda online
załatwiaj wszelkie formalności bez wychodzenia z domu.


Bezpieczne rozwiązania
gwarantujemy pełną transparentność i bezpieczeństwo.

Otrzymaj kredyt

Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.


Kredyt na finansowanie działalności gospodarczej – kto i kiedy może go otrzymać?

ikona7

Kredyt na finansowanie działalności gospodarczej występuje tak naprawdę w różnych wariantach. Jednym z kryteriów umożliwiających podział jest czas istnienia firmy ubiegającej się o wsparcie finansowe. Kredyty na rozpoczęcia działalności gospodarczej to środki, na które mogą liczyć nawet młode, niedawno powstałe firmy.

Istnienie takiego produktu jest dużym udogodnieniem dla młodych przedsiębiorców ze względu na fakt, że wiele banków odmawia udzielenia wsparcia na samym początku działania biznesu. Wystarczy jednak dogłębna znajomość rynku produktów finansowych i sukces w tej materii będzie gwarantowany. 

Pieniądze przedsiębiorca może również pozyskać w ramach kredytu na rozwój działalności. Od kredytu na start działalności różni się on tym, że skierowany jest do firm, które istnieją już jakiś czas, ale nie są zadowolone z aktualnej pozycji na rynku. Zdobyte w ten sposób środki właściciel firmy może wydać na zakup nowego sprzętu, nowe technologie, które usprawnią działanie przedsiębiorstwa, przydatne pracownikom szkolenia i wiele innych. Kredyty na działalność bieżącą mogą natomiast stanowić źródło doraźnego finansowania działalności gospodarczej. 


Sprawdź, czy kredyt na finansowanie działalności firmy to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Uzyskaj pieniądze na rozwój Twojej firmy.

Wypełnij wniosek online

Kredyt na działalność gospodarczą – gdzie się ubiegać o taki kredyt?

Banki i instytucje finansowe doskonale zdają sobie sprawę z potrzeb zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Kredyt na działalność jest ich odpowiedzią na te potrzeby. Jak go znaleźć? Samo trafienie na taki produkt nie powinno przysporzyć wielkiego problemu. Większą trudnością może jednak okazać się wybranie jednej spośród wszystkich dostępnych ofert. 

Kredyt na działalność gospodarczą znajdziemy w ofertach popularnych banków i instytucji pożyczkowych. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że każdy z dostępnych wariantów wyróżnia się innymi warunkami spłaty, tym m.in. wysokością prowizji, oprocentowania i innych opłat. Oprócz tego różnić się może maksymalna kwota dostępna w ramach kredytu. Dokonując wyboru, należy zwrócić również uwagę na możliwy okres spłaty oraz ewentualną wysokość rat. Dopiero analiza wszystkich tych czynników umożliwia podjęcie właściwej decyzji. 


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.

Kontakt

Pomożemy Ci uzyskać kredyt na finansowanie działalności firmy.

Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice między ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.

Wyślij wniosek

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny (09:00 - 19:00)

Kredyt na własną działalność – kto może się o niego ubiegać?


Kredyt na własną działalność to produkt stworzony z myślą o przedsiębiorcach potrzebujących wsparcia finansowego. Może ubiegać się o niego każdy właściciel firmy, która potrzebuje dodatkowych środków.

Cel, na jaki zostanie przeznaczona ta kwota, nie ma przy tym znaczenia. Na finansowanie może liczyć każdy bez względu na czas istnienia działalności. Wniosek może więc zostać zaakceptowany w przypadku młodego przedsiębiorcy, jak i tego, który własnym biznesem zajmuje się już długi czas.

Czy przeszkodą w uzyskaniu kredytu może być niska zdolność kredytowa? Negatywna historia kredytowa lub niewielkie dochody firmy mogą powodować komplikacje w zdobyciu potrzebnych środków. Otrzymanie w takiej sytuacji kredytu nie jest jednak niemożliwe! Z doświadczonym ekspertem z dziedziny kredytów proces ten nie powinien potrwać długo. 


Kredyty na rozpoczęcie działalności gospodarczej – jak je spłacić?

Posiadając własną firmę, nietrudno jest popaść w zadłużenie, w szczególności na początku jej istnienia, kiedy ilość wydatków jest ogromna. Jeśli liczba kredytów i wysokość miesięcznych rat zaczyna przekraczać możliwości przedsiębiorcy, pomocny może okazać się kredyt, który połączy wszystkie zobowiązania. Takie rozwiązanie również jest dostępne w ofertach banków i instytucji finansowych. Kredyt na finansowanie działalności gospodarczej może zostać użyty w celu spłaty innych długów.

Długów wywołanych kredytami na rozpoczęcie działalności gospodarczej da się jednak uniknąć. Kluczem do sukcesu jest uzyskanie preferencyjnych warunków umowy kredytowej. Ubiegając się o kredyt na rozpoczęcie działalności, należy wziąć pod uwagę takie kryteria, jak wysokość opłat, okres spłaty i wysokość miesięcznej raty.

Z pomocą kredytu na finansowanie działalności gospodarczej zrealizujesz wiele celów, jakie stawiasz sobie jako przedsiębiorca. Jest rewelacyjnym wyjściem w sytuacji, kiedy firma oczekuje na płatności od zwlekających z uregulowaniem faktur kontrahentów, a także gdy rynek danej branży przeżywa aktualnie kryzys. Kredyt na działalność gospodarczą sprawdzi się, kiedy budżet nie pozwala na dokonanie opłat dla ZUS i US. To świetne rozwiązanie na samym początku istnienia firmy. Jeśli marzysz o niezależności, ale nie masz wystarczającej ilości środków finansowych, kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej będzie strzałem w dziesiątkę. 

Kontakt

Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Kredyty na finansowanie działalności firmy – sprawdź możliwości.

Skontaktuj się

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny (09:00 - 19:00)

Kredyty na otworzenie działalności gospodarczej – najważniejsze zasady

Kredyt na start działalności to produkt, o który przedsiębiorca może wnioskować już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Zanim jednak wniosek zostanie złożony, na podstawie rzetelnych obliczeń i analiz warto przygotować biznesplan. Przedstawiając go pracownikom banku, młody przedsiębiorca staje się bardziej wiarygodny w oczach instytucji. Starając się o pozyskanie takiego produktu, warto również mieć na uwadze, że analizie zostanie poddana zdolność kredytowa właściciela firmy.

Kredyty na otworzenie działalności gospodarczej mogą wydawać się stosunkowo drogimi produktami. Dokładne prześwietlenie dostępnych produktów i dobrze przeprowadzony proces negocjacji to czynniki, które powinny jednak zagwarantować możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty.


Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online

Przykład reprezentatywny

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt na działalność gospodarczą

Na naszym blogu


Kontakt

Masz pytania?

Zadzwoń teraz
Wypełnij krótki wniosek

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny
(09:00 - 19:00)