Kredyty dla klientów indywidualnych.

Nasza oferta to przede wszystkim kredyty dla osób fizycznych. Znajdziesz wśród nich kredyt gotówkowy, kredyt konsolidacyjny, kredyt bez zdolności czy też kredyt na spłatę chwilówek.

Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym, przystępnym opisem poszczególnych rozwiązań i do wyboru tego, które będzie najbardziej odpowiednie dla Ciebie – służymy fachową pomocą w zakresie kredytów dla klientów indywidualnych.


ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Poznaj opinie

Naszych klientów

Kordian Horajski
Kordian Horajski
2024-02-07
Serdecznie Polecam! Konkretna i na poziomie obsługa klienta !! Człowiek zaangażowanie podejmuje się sytuacji i staje na wysokości zadania. (Dot.P.Lukasza)
Barbara Kraszewska
Barbara Kraszewska
2024-01-30
Polecam gorąco Panów Sebastian Duczyński oraz Łukasz Baćko
Krystian Szwedooo
Krystian Szwedooo
2024-01-30
Jak najbardziej polecam Panią Izabelę przeszukałem pół internetu i nikt nie chciał pomóc aż trafilem na Panią Izabelę która w jeden dzień wszystko załatwiła profesjonalna Pani wytłumaczy doradzi i praktycznie cały proces przeprowadzi za nas DZIEKUJE BARDZO ZA POMOOC 🙂
Joanna Cichocka
Joanna Cichocka
2024-01-30
Firma która pomaga najbardziej potrzebującym w krytycznych sytuacja.Bardzo miło się z nią współpracuje są bardzo skutecznie i bardzo polecam usługi tej firmy.Miła obsługa i szybkie działanie.Bardzo dziękuje tej firmie za pomoc.
Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski
2024-01-30
Chciałem pochwalić jakość usług, Pani Paulina Przybysz to naprawdę osoba o wysokiej wiedzy. Pomogła rozwiązać problem bez żadnej presji , wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i dziś mogę śmiało polecić, usługi państwu. Myślę że nikt na rynku lepiej nie odnajduje się w tym trudnym fachu. Polecam!
Małgorzata Swaczyna
Małgorzata Swaczyna
2024-01-29
Pan Krzysztof Białończyk to profesjonalista w każdym calu szybko i skutecznie załatwi kredyt. POLECAM
Peter Gordon
Peter Gordon
2024-01-26
Fachowo, indywidualne podejscie do problemu, swietny kontakt. No i falnie pozytywne rozwiązanie, polecam!!!
Rafał Patora
Rafał Patora
2024-01-26
Serdecznie polecam pana Sebastiana Duczyńskiego, bardzo dobra współpraca, zaangażowany i dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.


Jakie wymagania trzeba spełnić – aby otrzymać kredyt?

ikona7

Kredyty dla klientów indywidualnych należą do najpopularniejszych produktów bankowych. Czym jest kredyt dla osób indywidualnych, nazywany również kredytem dla osób fizycznych, nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Bank udostępnia nam określoną kwotę pieniędzy, którą my zobowiązujemy się oddać w wyznaczonym terminie – powiększoną o prowizję oraz odsetki.

Zanim bank wypłaci nam pieniądze, musi zapoznać się z szeregiem informacji na nasz temat, których ocena będzie decydująca dla wysokości pożyczanej nam kwoty, wysokości prowizji, długości okresu kredytowania, stopy procentowej oraz zakresu i rodzaju zabezpieczenia takiego zobowiązania.

Możliwości finansowania płynące z kredytów dla osób indywidualnych w zasadzie nie mają ograniczeń. Pozyskane środki w większości przypadków możemy przeznaczyć na każdy wybrany przez nas cel.

Najbardziej elastycznym jest w tym przypadku oczywiście kredyt gotówkowy, który sfinansuje zarówno zakup samochodu, jak i egzotyczne wakacje lub wymarzony ślub. Kredyt ratalny pomoże nam nabyć wymarzony sprzęt – przy czym warto zauważyć, że w ostatnich latach zakres finansowania dostępny dzięki kredytom ratalnym bardzo się powiększył.

Dziś na raty możemy kupić nie tylko lodówkę, pralkę czy komputer, ale również torebkę, buty, a także kosztowne zabiegi medyczne. Kredyt na zakup samochodu pozwoli nam cieszyć się komfortem nowego auta na warunkach zazwyczaj nieco korzystniejszych, niż “ogólny” kredyt gotówkowy, chociaż trzeba pamiętać, że wymaga on więcej formalności.

Niezwykle popularnymi są także kredyty konsolidacyjne, dzięki którym można spłacić inne, wcześniejsze zobowiązania – a dzięki połączeniu ich w jednym banku cieszyć się pojedynczą, niższą ratą. Inną odmianą kredytu konsolidacyjnego jest kredyt na spłatę chwilówek, który działa w ten sam sposób: przenosimy zobowiązania do jednej instytucji, która spłaca nasze długi i proponuje jedną, skonsolidowaną, niższą ratę.


Pomożemy Ci skonsolidować chwilówki.

Raty chwilówek zaczęły być znaczącym obciążeniem dla Twojego budżetu? Chciałbyś mieć do spłaty tylko jedno zobowiązanie zamiast kilku? Specjaliści kredytowi Habza Finanse pomogą Ci rozwiązać ten problem i pozyskają dla Ciebie korzystny kredyt konsolidacyjny. Zyskaj jedną niższą ratę, która jest łatwiejsza do spłaty.

Wypełnij wniosek online

Na co można przeznaczyć – kredyt dla osób fizycznych?

ikona7

Banki czerpią informacje z wielu źródeł. Przede wszystkim ze złożonego wniosku kredytowego, ale także z załączonych dokumentów oraz z bazy Biura Informacji Kredytowej i z różnych rejestrów dłużników. Część działań przeprowadzana jest automatycznie, bez udziału klienta, aczkolwiek za jego zgodą (tak jest w przypadku weryfikacji w BIK-u, na którą trzeba wyrazić zgodę podczas wypełniania wniosku kredytowego), inne zaś mogą wymagać od niego pewnych działań. Mowa tutaj głównie o zgromadzeniu szeregu dokumentów, takich jak przykładowo zaświadczenie o dochodach od pracodawcy czy wyciąg z konta bankowego.

Bank nie jest w stanie uzyskać ich samodzielnie (z wyłączeniem sytuacji, w której mamy w danym banku rachunek osobisty i chce on uzyskać jego historię), w związku z czym niezbędne jest zwrócenie się do odpowiedniej instytucji lub osoby (na przykład pracodawcy), po czym przekazanie ich potencjalnemu kredytodawcy.


Jak widać, finanse dla Ciebie to złożony temat, natomiast proces zaciągania kredytu można znacznie ułatwić i przyspieszyć, korzystając z pomocy eksperta w załatwieniu wszystkich formalności.

Informacje te dotycząc przede wszystkim:

 • naszych dochodów i źródeł finansowania – miejsca pracy i rodzaju umowy z pracodawcą (umowa o pracę na czas określony lub nieokreślony, umowa cywilno-prawna, czyli umowa o dzieło i umowa zlecenie, kontrakt, własna działalność gospodarcza lub też dochody z gospodarstwa rolnego, najmu czy dzierżawy); a także stażu pracy, wykształcenia oraz piastowanego przez nas stanowiska/funkcji
 • wysokości naszych dochodów w określonym przedziale czasowym (udokumentowanych np. wyciągiem bankowym, zaświadczeniem wystawianym i uwierzytelnianym przez pracodawcę lub rocznym zobowiązaniem podatkowym)
 • kosztów życia i ilości osób pozostających na naszym utrzymaniu – w tym przede wszystkim wydatków na comiesięczne opłaty (czynsz, woda, prąd, gaz, opłaty za internet i telewizję kablową, abonamenty zdrowotne etc.), wyżywienie, paliwo i/lub dojazdy do pracy/szkoły, czesne za przedszkole, szkołę lub studia, a także alimenty
 • zobowiązań kredytowych – informacje na temat wysokości oraz czasu pozostającego do spłaty kredytów mieszkaniowych i kredytów hipotecznych, zaciągniętych pożyczek, w tym kredytów gotówkowych, kredytów na zakup samochodów, kredytów w koncie, kredytów odnawialnych, kart kredytowych, kredytów ratalnych, chwilówek oraz innych, wpływających na naszą zdolność kredytową

Skonsoliduj swoje długi i wyjdź z pętli chwilówek.

Z naszą pomocą uzyskasz konsolidację chwilówek i wyjdziesz z długów – nawet do kilkuset tysięcy złotych bez zabezpieczeń. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i zapewnimy pełne wsparcie podczas okresu kredytowania. Zawalcz o lepsze życie bez zadłużenia.Jak wygląda procedura – uzyskania kredytu?

ikona7

Prowadzone przez nas działania mają na celu dopasowanie kredytu do profilu klienta. Oferta dla klientów indywidualnych daje możliwość uzyskania środków pieniężnych na realizację różnych celów.

Przy doborze najkorzystniejszego kredytu kierujemy się sytuacją klienta – podczas pierwszej rozmowy telefonicznej przeprowadzamy wywiad, który pozwala nam wstępnie stwierdzić, która z dostępnych możliwości pożyczkowych będzie najlepsza.

Stawiamy na wzajemne zaufanie – pozwala ono na sprawną ocenę sytuacji i znalezienie optymalnego rozwiązania, zaś wstępna weryfikacja danych pomaga nam w doborze najlepszej strategii. Informacje, których wymagamy, to: oczekiwana kwota kredytu, rodzaj kredytu, aktualne zobowiązania kredytowe (kwoty oraz nazwy banków, które je obsługują), zobowiązania w postaci chwilówek, źródło pozyskiwanych dochodów oraz ich wysokość, stan cywilny, wiek, miejsce zamieszkania, możliwość uzyskania poręczenia (bądź innej formy zabezpieczenia kredytu).

 

Kolejną fazą jest pośrednictwo w negocjacjach pomiędzy klientem a bankiem. Jako HABZA Finanse współpracujemy wyłącznie z zaufanymi pracownikami instytucji bankowych, których bazę tworzymy od czasu rozpoczęcia naszej działalności.

Mamy możliwość pozyskania informacji na temat prawdopodobieństwa otrzymania oferty kredytowej przez klienta w poszczególnych bankach jeszcze przed złożeniem wniosku. Co ważne, nie wysyłamy w imieniu naszych klientów zbędnych zapytań – działania “po omacku” są widoczne w BIK-u i mogą stać się przyczyną braku możliwości uzyskania kredytu w jakimkolwiek banku. Dokumenty niezbędne do złożenia wniosku kredytowego są dostępne na naszej stronie internetowej.

Kolejny etap polega na przekazaniu do HABZA Finanse wypełnionych druków. Pośrednik kredytowy składa dokumenty do banku, a następnie czeka na informację zwrotną. Po uzyskaniu potwierdzenia możliwości uzyskania kredytu klient jest informowany o tym fakcie niezwłocznie.

Ostatnim etapem jest podpisanie umowy z bankiem lub inną instytucją udzielającą finansowania. Przez cały czas ekspert z HABZA Finanse czuwa nad prawidłowym przebiegiem procesu kredytowego.

Finanse dla Ciebie – skontaktuj się z nami

Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Zastanawiasz się kto może pomóc w spłacie chwilówki? Doradcy Habza Finanse!

Konsolidacja chwilówek online – sprawdź jakie korzyści daje spłata pożyczek pozabankowych.


Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny online
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Finanse dla Ciebie Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyty dla klientów indywidualnych

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek