Kredyt konsolidacyjny w PKO BP.

PKO kredyt konsolidacyjny to idealne rozwiązanie dla osób, które spłacają kilka zobowiązań finansowych jednocześnie i chcą zamienić je na jedną, niższą ratę. Jeśli po spłacie wszystkich zobowiązań zostaje Ci niewiele pieniędzy na pozostałe wydatki i nawet nie myślisz o oszczędzaniu, ponieważ brakuje Ci na to środków, to zdecyduj się na kredyt konsolidacyjny PKO.

Jeśli masz kredyty i pożyczki w różnych bankach, to zdecydowanie się na kredyt konsolidacyjny pozwoli Ci rozłożyć całość zadłużenia na mniejsze raty, które są łatwiejsze do spłaty. Kredyt konsolidacyjny w banku PKO BP nosi nazwę pożyczka konsolidacyjna.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Kredyt konsolidacyjny w PKO BP

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 250 000 zł
dostępnej kwoty kredytu

ikona5

Dogodny okres spłaty
Do 120 miesięcy

ikona6

RRSO od 11,80%
0% prowizji za udzielenie kredytu

Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.


PKO BP a kredyt konsolidacyjny – najważniejsze informacje

ikona7

Pożyczka konsolidacyjna PKO BP to propozycja dla osób, które chcą zmniejszyć wysokość swojej miesięcznej raty. Dzięki takiemu rozwiązaniu w domowym budżecie zostanie więcej pieniędzy, które można przeznaczyć na przyjemności i realizację marzeń. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z oferty banku?

Tak prezentują się wymagania banku PKO BP:

 • stałe źródło dochodu,
 • minimum 18 lat,
 • dowód osobisty,
 • dokumenty potwierdzające zarobki,
 • odpowiednia zdolność kredytowa.

Wymagania banku PKO BP są więc standardowe i podobne wytyczne, można obecnie znaleźć w każdej instytucji finansowej. Osoba, która chce otrzymać kredyt konsolidacyjny PKO, musi mieć stałe źródło dochodu. Możesz zostać również poproszony o dostarczenie zaświadczenia o zarobkach oraz zgody współmałżonka na kredyt.

Podsumowując niezbędne dokumenty, które przydadzą się podczas ubiegania o kredyt konsolidacyjny to: 

 • dowód osobisty,
 • zaświadczenie o zarobkach,
 • zgoda współmałżonka na kredyt.

Kredytobiorca może skorzystać z ubezpieczenia kredytu, choć nie jest to obowiązkowe. Warto jednak pamiętać, że dodatkowe ubezpieczenie może zwiększyć szansę na otrzymanie pozytywnej odpowiedzi od banku na wniosek kredytowy. Oprócz tego ubezpieczenie może się przydać podczas nieprzewidzianych sytuacji życiowych, które mogłyby znacząco utrudnić regularną spłatę raty. PKO BP kredyt konsolidacyjny to propozycja zarówno dla stałych, jak i nowych klientów, placówka nie wymaga posiadania konta w swoim banku.


Sprawdź, czy kredyt konsolidacyjny w PKO BP to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Spłać swoje zobowiązania i uzyskaj jedną, niższą ratę.

Wypełnij wniosek onlineDlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt konsolidacyjny w PKO BP.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice miedzy ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Koszty kredytu konsolidacyjnego w PKO BP.

ikona8

PKO BP konsolidacja to atrakcyjne rozwiązanie, jeśli chcesz pozbyć się kilku kredytów i pożyczek, a zamiast nich płacić ratę, która jest dopasowana do Twojego aktualnego budżetu.

Koszty konsolidacji wyglądają następująco:

 • 0% prowizji za udzielenie kredytu,
 • 0 zł za wcześniejszą spłatę,
 • nawet 250 000 zł dostępnej kwoty kredytu,
 • 120 miesięcy na spłatę,
 • RRSO od 11,80%,
 • możliwość dobrania dodatkowej gotówki na dowolny cel.


Każdy kredyt bankowy składa się z kilku kosztów. Podczas obliczania czy dana oferta jest korzystna, należy wziąć pod uwagę: oprocentowanie, prowizje, RRSO, koszty ubezpieczenia. Pożyczka konsolidacyjna PKO może pomóc Ci w walce z rosnącymi długami. Jest to korzystne rozwiązanie, jeśli spłata kilku rat jest dla Ciebie stresująca i chcesz ułatwić sobie spłatę kredytów.

Po konsolidacji będziesz musiał pamiętać o spłacie tylko jednej raty, a nie tak jak do tej pory kilku. Jeśli chcesz mieć pewność, że skonsolidowanie pożyczek i kredytów będzie dla Ciebie korzystne, możesz skorzystać z pomocy naszych doświadczonych doradców kredytowych. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie z dziedziny finansów, produktów bankowych i konsolidacji. Oferta banku PKO jest warta uwagi ze względu na stosunkowo niskie koszty dodatkowe oraz możliwość zaciągnięcia wysokiej kwoty zobowiązania.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Konsolidacja zobowiązań w PKO BP – sprawdź korzyści.


Kalkulator kredytu konsolidacyjnego w PKO BP.

Na stronie banku PKO BP można znaleźć kalkulator pożyczki konsolidacyjnej. Wystarczy podać sumę pożyczek do spłacenia, wysokość miesięcznej raty, kwotę, którą chcemy pożyczyć dodatkowo oraz zaznaczyć liczbę miesięcy, na którą chcemy rozłożyć spłatę zobowiązania. Po uzupełnieniu wszystkich pól kalkulator oblicza sugerowaną wysokość miesięcznej raty. Możesz zobaczyć propozycję kredytu, który jest dostępny w tym banku.

Warto jednak pamiętać, że ostateczną kwotę i koszt zobowiązania poznasz dopiero w momencie, gdy wypełnisz wniosek i zostanie on przeanalizowany przez bank. Kwoty podane w kalkulatorze na stronie internetowej są jedynie orientacyjne i podczas ich obliczania nie są wzięte pod uwagę indywidualne potrzeby i możliwości kredytobiorcy.

PKO konsolidacja uzyskana z pomocą doradcy Habza Finanse może okazać się najkorzystniejszym rozwiązaniem. Pośrednik może uzyskać dla Ciebie ofertę, która wykracza poza standardową. Warunki spłaty, kwota kredytu i czas trwania umowy zostanie dopasowany do Twoich indywidualnych możliwości. Oznacza to, że z naszą pomocą możesz zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze.


Wady i zalety kredytu konsolidacyjnego w PKO BP:

 
Prowizja 0%.
 
Wysoka maksymalna kwota kredytu.
 
Korzystne RRSO.
 
Długi okres spłaty kredytu.
 
Dodatkowe środki na dowolny cel do 30% wartości konsolidacji
 
Możliwość konsolidacji dowolnego typu zobowiązania finansowego.

PKO BP konsolidacja ma wiele zalet, jednak niektóre formalności związane z zaciągnięciem kredytu mogą być potraktowane jako wada. Przede wszystkim klient musi wykazać, że osiąga dochody. Niezbędne jest dostarczenie zaświadczenie o dochodach od pracodawcy. Oprócz tego bank PKO dokładnie analizuje zdolność kredytową każdego klienta. Podczas analizy zdolności kredytowej bank zapyta Cię m.in. o: dochody, zatrudnienie, liczbę osób na utrzymaniu, liczbę aktywnych zobowiązań kredytowych, wykształcenie itd. Można to uznać za wadę, ponieważ wydłuża to cały proces ubiegania się o zobowiązanie. Jest to jednak niezbędny element całej procedury, ponieważ w ten sposób bank upewnia się, że kredytobiorca będzie w stanie spłacić nowy kredyt.

Jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie, to PKO kredyt konsolidacyjny będzie droższy. Ubezpieczenie kredytu zwiększa jego całkowity koszt, ale dzięki temu zyskasz poczucie bezpieczeństwa. Ubezpieczenie może przydać się na wypadek utraty dochodów np. wskutek utraty pracy, choroby, wypadku. Wadą jest też to, że ubiegając się o kredyt samodzielnie, możesz nie uzyskać aż tak dobrych warunków, jak z pomocą doradcy kredytowego. 


Złóż wniosek o kredyt konsolidacyjny w PKO BP.

ikona8

Klienci banku PKO mogą wnioskować o kredyt na kilka sposobów. Są to:

 • złożenie wniosku przez aplikację lub serwis internetowy, jeśli posiadamy już konto w banku PKO BP
 • wizyta w placówce PKO Banku Polskiego,
 • rozmowa telefoniczna z pracownikiem banku,
 • wideorozmowa z pracownikiem instytucji.

Przed rozpoczęciem całej procedury wnioskowania o kredyt przygotuj:

 • dowód osobisty,
 • zaświadczenie o dochodach,
 • numer konta bankowego,
 • umowy dotychczasowych kredytów i pożyczek, które chcesz skonsolidować.

Jeśli poprawnie wypełnisz wniosek kredytowy, to cała procedura powinna przebiec szybko i bez większych problemów. Osoby będące w związku małżeńskim powinny dodatkowo przygotować zgodę współmałżonka na zaciągnięcie kredytu. Jeśli jesteś w związku małżeńskim, ale posiadasz rozdzielność majątkową, to ten dodatkowy dokument nie będzie Ci potrzebny. 


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Konsolidacja zobowiązań w PKO BP – sprawdź korzyści.


Opinie o kredycie konsolidacyjnym w PKO BP

Kredyt konsolidacyjny PKO cieszy się dobrą opinią wśród klientów tego banku. Jest to zobowiązanie finansowe, które może pomóc Ci wyjść z długów. Dzięki zmniejszeniu wysokości comiesięcznych rat spłata nowego zobowiązania jest łatwiejsza. PKO BP kredyt konsolidacyjny jest dostępny zarówno dla stałych, jak i nowych klientów banku. Jeśli chcesz ułatwić sobie spłatę swoich zobowiązań, to skorzystaj z tego rozwiązania. Po konsolidacji kredytów i pożyczek łatwiej będzie Ci zaplanować domowy budżet i będziesz mógł w nim znaleźć miejsce na oszczędności.

Jedyną przeszkodą w otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi na wniosek kredytowy może być analiza zdolności kredytowej. Kredytodawca przed udzieleniem kredytu konsolidacyjnego dokładnie przyjrzy się Twojej aktualnej sytuacji. 


Kredyt konsolidacyjny w PKO BP – podsumowanie!

Konsolidacja w banku PKO BP to propozycja nawet dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Bank PKO BP gwarantuje swoim klientom dogodne warunki kredytowania, wysokie kwoty pożyczki konsolidacyjnej PKO i umożliwia rozłożenie spłaty na długi okres. 

Bezpieczeństwo gwarantuje z kolei dodatkowe ubezpieczenie, z którego można skorzystać, decydując się na konsolidację w tym banku. Kredyt konsolidacyjny PKO pozwala zmniejszyć wysokość miesięcznej raty. Po podpisaniu umowy kredytowej pieniądze szybko trafią do wierzycieli, którym jesteś winny pieniądze. Jeśli skorzystasz z konsolidacji z dodatkową gotówką, te pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel.

Formalności związane z kredytem konsolidacyjnym w PKO Banku Polskim można załatwić w placówce lub online. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas to rozmowa telefoniczna z pracownikiem banku lub złożenie wniosku online będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Chętnie pomożemy Ci przejść całą procedurę ubiegania się o kredyt konsolidacyjny. Pomożemy Ci wypełnić wszelkie formalności i wybierzemy rozwiązanie, które pomoże Ci skutecznie wyjść z zadłużenia. Nie czekaj, aż Twoje zadłużenie urośnie. Skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatną konsultację.

Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny online
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt konsolidacyjny w PKO BP

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek