Czy warto brać kredyt konsolidacyjny w Getin Banku?

Konsolidacja w Getin Banku będzie dobrym wyborem dla tych klientów, którzy posiadają już zobowiązania w innych bankach i borykają się z nadmiarem rat do spłaty. Kredyt konsolidacyjny zamyka inne zobowiązania i łączy je w jedną, niższą ratę. Pozwala to na uporządkowanie finansów i łatwiejsze do udźwignięcia wywiązanie się z posiadanych już długów. Najważniejsze cechy kredytów konsolidacyjnych (w Getin Banku oraz w innych bankach) to:

 • zsumowanie wszystkich posiadanych zobowiązań: kredytów (gotówkowych, ratalnych czy innych), limitów w koncie, na kartach kredytowych i debetowych. Wiele banków dopuszcza również możliwość konsolidacji zadłużenia powstałego w wyniku zaciągnięcia pożyczek pozabankowyuch i chwilówek (chociaż nie wszystkie)
 • spłacenie zobowiązań i oficjalne ich zamknięcie; powstałe w ten sposób nowe zadłużenie stanowi nowy, dopasowany do naszych potrzeb i możliwości kredyt konsolidacyjny
 • obniżenie raty umożliwia maksymalne wydłużenie okresu kredytowania (w Getin Banku nawet do 120 miesięcy, a więc 10 lat). Im większa liczba miesięcy, w czasie których spłacamy nowe zobowiązanie, tym niższa jednostkowa rata
 • możliwość dobrania dodatkowej gotówki, którą spłacać będziemy w ramach konsolidacji (jest to opcja dostępna zazwyczaj dla klientów o lepszej zdolności i historii kredytowej)

Sprawdź, czy kredyt konsolidacyjny w Getin Banku to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Spłać swoje zobowiązania i uzyskaj jedną, niższą ratę.

Najważniejsze informacje o kredytach konsolidacyjnych dostępnych w Getin Banku

Kredyt konsolidacyjny w Getin Banku udzielany jest obecnie na następujących zasadach:

 • w kwocie nawet do 200 tysięcy złotych
 • na okres do 10 lat (120 miesięcy)
 • z RRSO na poziomie 10,4% oraz w oprocentowaniu zmiennym na poziomie 9,99% oraz przy zerowej prowizji
 • z możliwością dobrania dodatkowej gotówki na dowolny cel
 • z możliwością ustalenia dnia spłaty kredytu na dowolny, wygodny dla nas dzień (np. 3 dni po wpływie na konto wynagrodzenia; eliminuje to ryzyko opóźnień w spłacie)

Trzeba jednak wspomnieć, iż przy takiej ofercie bank wymaga od potencjalnego klienta:

 • wyrażenia zgód marketingowych (mailowych, telefonicznych i SMS-owych)
 • posiadania lub założenia konta osobistego i wpływy min. 2000 zł miesięcznie
 • wykonanie min. 5 transakcji BLIK lub kartą debetową do ww. konta
 • brak “relacji kredytowych” z Getin Bankiem w ostatnim pół roku

Ostatni punkt w praktyce oznacza, iż oferta ta dostępna jest również dla obecnych klientów banku – ale tylko tych, którzy w ostatnich sześciu miesiącach nie zaciągali innych zobowiązań w Getin Banku.

Pomożemy Ci uzyskać kredyt konsolidacyjny w Getin Banku.

Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice miedzy ofertami różnych banków i wskażemy, która z
nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.

Kredyt konsolidacyjny w Getin Banku i jego koszt

Na koszty konsolidacji w Getin Banku składają się:

 • oprocentowanie kredytu (w obecnej ofercie banku RRSO wynosi 10,4%, oprocentowanie zmienne zaś 9,99%)
 • prowizja od udzielenia, aktualnie będąca na poziomie 0%,

co czyni w tym zakresie ofertę Getinu dość standardową na tle innych banków. To, na co jednak warto zwrócić uwagę to fakt nieobowiązkowego ubezpieczenia kredytu, którego obecność zawsze znacząco wpływa na wysokość comiesięcznej raty.

Kalkulator kredytów konsolidacyjnych w Getin Banku

Getin Bank nie przedstawia na swojej stronie internetowej dedykowanego kalkulatora kredytu konsolidacyjnego. Narzędzie takie pozwala na obliczenie kosztów konsolidacji: oprocentowania, pojedynczej raty czy całkowitej kwoty spłaty. Dzięki temu jesteśmy w stanie określić np., na jak długo chcemy zaciągnąć nowy kredyt. Brak dostępności kalkulatora konsolidacji w Getin Banku nie oznacza jednak, iż nie mamy możliwości poznania wspomnianych kosztów – tu z pomocą przyjdzie wykwalifikowany doradca Habza Finanse, który nie tylko przedstawi te parametry, ale również wytłumaczy, co oznaczają one w praktyce oraz porówna warunki kredytu w innych bankach.

Jakie zalety ma kredyt konsolidacyjny w Getin Banku?

Do największych zalet konsolidacji w Getin Banku należą:

 • maksymalna kwota kredytowania (do 200 tysięcy złotych)
 • maksymalny okres kredytowania (nawet do 120 miesięcy, czyli 10 lat, co pozwala na obniżenie miesięcznej raty i znaczne odciążenie domowego budżetu)
 • dostępność również dla osób pracujących na umowę o dzieło lub zlecenia, emerytów i rencistów
 • możliwość dobrania dodatkowej gotówki (do konsolidowanych zobowiązań doliczana jest dodatkowa kwota, którą można dowolnie wykorzystać; spłacana jest w ramach całej konsolidacji)
 • brak obowiązkowego ubezpieczenia kredytu (który podnosi wysokość pojedynczej raty i czyni konsolidację droższą)

Czy kredyt konsolidacyjny w Getin Banku ma wady?

Jak można się domyślić, idealne produkty bankowe nie istnieją, a wśród największych wad kredytu konsolidacyjnego w Getin Banku wspomnieć należy:

 • mniejsza dostępność finansowania dla osób posiadających działalność gospodarczą (zgodnie z informacjami aktualnymi w czerwcu 2022 roku, takie źródło dochodu jest dopuszczalne, ale w kwocie zaledwie 50 000 na 5 lat)
 • konieczność założenia konta osobistego i wpływów na poziomie 2000 w miesiącu (oraz pięciu transakcji kartą lub BLIK-iem)
 • konieczność udzielenia zgód marketingowych

Jak złożyć wniosek o kredyt konsolidacyjny w Getin Banku?

Wniosek o kredyt konsolidacyjny w Getin Banku nie różni się znacznie od wniosków składanych w innych bankach. Potrzebne będą:

 • dokumenty potwierdzające zatrudnienie i wysokość dochodów
 • wniosek (w którym umieszczamy m.in. wysokość kosztów utrzymania i innych comiesięcznych zobowiązań)
 • aktualny dowód osobisty

Co ważne, aktualni klienci Getin Banku wstępną ofertę kredytu konsolidacyjnego poznać mogą po zalogowaniu się do swojego konta internetowego.

Nie wiesz, czy konsolidacja w Getin Banku to dobry pomysł?

W Habza Finanse porównamy dostępne oferty i pomożemy Ci zdobyć finansowanie, którego
potrzebujesz!

Jakie są opinie o kredytach konsolidacyjnych udzielanych przez Getin Bank?

Wśród opinii na temat kredytu konsolidacyjnego w Getin Banku przeważają te, które chwalą ofertę banku i sprawną procedurę przyznawania finansowania. Trzeba jednak pamiętać, iż ostateczną ocenę tego, czy dana propozycja konsolidacji jest dla nas naprawdę korzystna, warto skonsultować ze specjalistą, który zajmuje się doradztwem w tym zakresie na co dzień.

Czy opłaca się zaciągnąć kredyt konsolidacyjny w Getin Banku? Podsumowanie

Konsolidacja kredytów w Getin Banku opłaci się tym klientom, którzy chcą:

 • obniżyć wysokość comiesięcznych rat
 • obniżyć koszty posiadanych zobowiązań

W ofercie tego banku na duży plus zapisują się zaś brak konieczności ubezpieczenia kredytu oraz wysoka kwota finansowania (do 200 000) w okresie nawet do 10 lat (czyli 120 miesięcy). Warto wiedzieć, że opcja ta jest dostępna dla osób pracujących w oparciu o umowę o pracę, umowę o dzieło, umowę zlecenia albo posiadających emeryturę lub rentę.

Roman kredyty Habza Finanase
Roman – Ekspert kredytowy
 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt dla nauczyciela
kredyt dla policjanta
kredyt dla prawnika

Poznaj opinie Naszych klientów

Witam wszystkich którym pomogła firma HABZA. Bardzo rzeletnie podchodzą do sprawy,Wszystko udało sie skonsolidować i uzyskać dodatkowe środki na konto.Bardzo polecam i…

Dziękuję firmie Habza Finanse, że zatrudnia takie osoby jak Pan Bartosz Piędziak. Człowiek o wielkim sercu , który sprawia, że marzenia się…

Dziękuję za rzetelną i szybką pomoc Panu Jankowi oraz profesjonalne podejście do mojej sprawy polecam współpracę z habza finanse z Panem Jankiem.…

Habza pisze że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, a więc ja jestem tym nie możliwym do spełnienia. Jeśli wiedzą że zarobią…

Nasi eksperci

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz