Kredyt konsolidacyjny w Millennium.

Kredyt konsolidacyjny Millennium to doskonałe rozwiązanie dla każdej osoby zmagającej się z mniejszą lub większą ilością długów. Dzięki niemu możesz łatwo przenieść inne zobowiązanie finansowe do Millennium na nowych, lepszych warunkach.

Kredyt konsolidacyjny Millennium kalkulator pozwoli na dopasowanie wysokości rat do Twoich możliwości finansowych. Dzięki temu odetchniesz z ulgą i zapomnisz wreszcie o kłopotach ze spłatą pożyczki lub kredytu. Wystarczy skontaktować się z naszymi specjalistami, aby pozyskać Millennium kredyt konsolidacyjny na jak najlepszych warunkach. Pozwól nam wziąć Twoje sprawy w nasze ręce.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Kredyt konsolidacyjny w Millennium

z Habza Finanse to:

ikona4

Prowizja 0%

ikona5

Dogodny okres spłaty
do 120 miesięcy na spłatę

ikona6

RRSO od 10,72%

Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.


Millennium a kredyt konsolidacyjny – najważniejsze informacje

ikona7

Co musisz wiedzieć o kredycie konsolidacyjnym w Millennium? Ofertę w tym banku można podzielić na dwa produkty konsolidacyjne – pożyczkę i kredyt konsolidacyjno-hipoteczny.

Pożyczka konsolidacyjna w Millennium:

 • możesz uzyskać wysoką kwotę środków (ustalana indywidualnie), która zostanie przeznaczona na spłatę zobowiązań stwarzających problemy finansowe,
 • okres spłaty pożyczki wynosi od 6 miesięcy do 10 lat,
 • prowizja wynosi 0 zł, jeśli kwota konsolidowanych zobowiązań zewnętrznych będzie większa niż 5000 zł.

Dla klientów, którzy chcą zrestrukturyzować zadłużenie i zabezpieczyć je hipoteką, Bank Millennium przygotował oddzielny produkt.

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny w Millennium:

 • możesz uzyskać kwotę odpowiadającą 80% wartości nieruchomości, 
 • elastyczny okres kredytowania od 3 do nawet 30 lat pozwala rozłożyć zobowiązanie na wygodne do spłaty raty,
 • Millennium nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu konsolidacyjnego hipotecznego i jego wcześniejszą spłatę.

Sprawdź, czy kredyt konsolidacyjny w banku Millennium to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Spłać swoje zobowiązania i uzyskaj jedną, niższą ratę.

Wypełnij wniosek online


Millennium konsolidacja – ubezpieczenie


ikona8

Pożyczka konsolidacyjna w Millennium może zostać zabezpieczona ubezpieczeniem Bezpieczna Pożyczka. Ubezpieczenie ma zapewnić kompleksowe wsparcie dla Ciebie oraz Twoich bliskich. Ubezpieczenie przyda się w trudnych sytuacjach, na które nie byłeś przygotowany. Z ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka można skorzystać łatwo w trakcie zawierania umowy w oddziale banku lub Millenecie.

Składka na ubezpieczenie wynosi 0,31% przyznanej kwoty zobowiązania miesięcznie i bank dolicza ją do kwoty kredytu. Ubezpieczenie przyda się na wypadek: 

 • utraty stałego źródła dochodów, 
 • hospitalizacji w wyniku wypadku,
 • czasowej niezdolności do pracy, 
 • śmierci w wyniku wypadku, 
 • całkowitej niezdolności do pracy,
 • inwalidztwa powstałego w wyniku wypadku, 
 • poważnego zachorowania.

W przypadku oferty kredytu konsolidacyjnego hipotecznego niezbędne jest ustanowienie zabezpieczenia w formie hipoteki na nieruchomości mieszkalnej, cesji z praw polisy ubezpieczenia nieruchomości od ognia i innych losowych zdarzeń lub cesji z praw polisy ubezpieczeniowej na życie kredytobiorcy ze wskazaniem banku, jako jedynego uprawnionego do otrzymania świadczenia.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt konsolidacyjny w Millennium.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice miedzy ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Koszty kredytu konsolidacyjnego w banku Millennium.

ikona8

Jedną z najważniejszych kwestii w przypadku kredytu konsolidacyjnego jest oczywiście jego koszt. Jeśli już bowiem zamieniasz uciążliwe zobowiązanie na inne, to warto zdecydować się na takie, które faktycznie pozwoli na odciążenie Twojego budżetu.

Koszt kredytu konsolidacyjnego w Millennium sprawia, że takie rozwiązanie jest w pełni opłacalne dla osoby borykającej się z mniejszą lub większą ilością długów.

Dokładne opłaty są oczywiście uzależnione od takich kwestii jak wysokość kwoty kredytowania oraz preferowany przez wnioskodawcę okres spłaty. Na koszt kredytu konsolidacyjnego Millennium składa się m.in. oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego, ubezpieczenie i prowizje. Zarówno w przypadku pożyczki konsolidacyjnej, jak i kredytu konsolidacyjnego hipotecznego prowizja za udzielenie wynosi 0%. RRSO pożyczki konsolidacyjnej Millennium wynosi 19,16% a kredytu 10,72%.

Przenosząc wybrany kredyt do Banku Millennium, kredytobiorca chce mieć pewność, że dany produkt pomoże mu uporać się z posiadanym aktualnie trudnym do spłaty zobowiązaniem. Warto więc zadbać o to, by opłaty poniesione w związku z kredytowaniem były jak najniższe. Pomoc doświadczonego doradcy jest w takim momencie niezwykle przydatna.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Konsolidacja zobowiązań w Millennium – sprawdź korzyści.


Kalkulator kredytu konsolidacyjnego – w Millennium.

Kredyt konsolidacyjny Millennium kalkulator to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu w szybki sposób możesz poznać koszt danego kredytu. Kredyt konsolidacyjny Millennium kalkulator można znaleźć w internecie.

W jaki sposób można z niego skorzystać? Wystarczy jedynie wskazać za pomocą suwaka kwotę, jaka jest Ci potrzebna w ramach kredytu, a następnie czas, w jakim chcesz spłacić daną ilość środków wraz z naliczonymi opłatami. W ten sposób osoba zainteresowana kredytem konsolidacyjnym Millennium pozna przewidywaną wysokość miesięcznej raty.

Warto jednak wziąć pod uwagę, że konkretna wysokość opłat będzie uzależniona od indywidualnej sytuacji klienta. Jeśli więc chcesz poznać dokładnie koszty oferowanego przez Bank Millennium produktu, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci w uzyskaniu realnych wyliczeń. Dzięki nim kalkulator kredytu konsolidacyjnego Millennium nie będzie Ci już potrzebny.Wady i zalety kredytu konsolidacyjnego w Millennium:

 
Długi okres kredytowania, nawet do 10 lat (czyli 120 miesięcy)
 
Kwota kredytu wynosząca od 30 do nawet 200 tysięcy złotych.
 
Korzystne RRSO.
 
Niskie wymagania.
 
Brak prowizji.
 
Możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych kosztów

Kredyt konsolidacyjny Millennium kalkulator może wiązać się z kilkoma niedogodnościami. Warto jednak zaznaczyć, że z takimi wadami mamy do czynienia w przypadku większości warunków oferowanych przez banki w ramach kredytu konsolidacyjnego.

 Klient musi przygotować się m.in. na konieczność udokumentowania dochodów, co może wiązać się z pewnymi komplikacjami w zakresie weryfikacji jego zdolności kredytowej. Oznacza to również dłuższą procedurę ubiegania się o uzyskanie takiego wsparcia finansowego. Zdarza się również, że w wyniku zbyt niskiej zdolności kredytowej, klient kredytu nie otrzymuje. Czy to zamyka drogę do uporania się z trudnymi długami? Absolutnie nie!


Złóż wniosek o kredyt konsolidacyjny w Millennium.

ikona8

Wypełnienie wniosku o kredyt konsolidacyjny w Millennium to czynność, która powinna zająć nie więcej niż kilkanaście minut. Taki wniosek możesz złożyć zarówno w wybranej placówce banku, jak i online – za pomocą strony internetowej. Kredyt konsolidacyjny Millennium to szybki sposób na pozyskanie kwoty potrzebnej do spłaty zobowiązań. I to bez wychodzenia z domu! 

Sporządzając taki dokument, musisz przygotować się na konieczność wpisania niezbędnych danych osobowych, kwoty zobowiązań, które chcesz skonsolidować, a także informacji dotyczących aktualnego zatrudnienia i otrzymywanych dochodów. W trakcie uzupełniania danych niezbędne będzie skorzystanie z danych znajdujących się na dowodzie osobistym.

Korzystając z pomocy specjalistów z Habza Finanse, nie musisz jednak przejmować się kwestiami formalnymi. Jesteśmy po to, byś mógł zająć się innymi ważnymi dla Ciebie sprawami, kiedy my zadbamy o to, by wszystkie przygotowane dokumenty potrzebne do ubiegania się o konsolidację kredytu w banku Millennium były kompletne i poprawne.

W wielu przypadkach wnioskodawca musi złożyć dodatkowe dokumenty, które zaświadczą o uzyskiwanych dochodach czy miesięcznych wydatkach. Duża ilość formalności oraz zawiłe zapisy umowy kredytowej mogą powodować pewne trudności i wątpliwości. My jesteśmy Twoimi przewodnikami po świecie kredytów – również w przypadku oferowanej przez Millennium konsolidacji. Bez trudności przeprowadzimy Cię przez każdy kolejny etap, tłumacząc wszelkie niejasności.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Konsolidacja zobowiązań w Millennium – sprawdź korzyści.


Opinie o kredycie konsolidacyjnym w Millennium

Kredyt konsolidacyjny Millennium zbiera pozytywne opinie klientów. Takie rozwiązanie cieszy się dużą popularnością wśród osób, które dzięki konsolidacji łatwo pozbyły się uciążliwych długów i zamieniły je na jeden łatwy do spłaty kredyt. Kredytobiorcy, którzy skorzystali już z takiego rozwiązania, wskazują przede wszystkim na to, że umożliwia ono zdobycie stosunkowo wysokiej kwoty środków na spłatę długów przy jednoczesnym długim okresie kredytowania. Istotną przeszkodą dla niektórych wnioskodawców staje się weryfikacja zdolności kredytowej i w związku z tym mogą oni uważać konsolidację Millennium za niekorzystną.

Sytuacja zmienia się jednak diametralnie z pomocą doświadczonego specjalisty z dziedziny kredytów. 


Kredyt konsolidacyjny w Millennium – podsumowanie!

Kredyt konsolidacyjny Millennium to jedno z najlepszych rozwiązań skierowanych do osób zmagających się z wysokimi długami. Gwarantowane przez bank warunki kredytowania powodują, że Millennium konsolidacja sprawdzi się nawet w najtrudniejszych przypadkach – wszystko dzięki wysokiej dostępnej kwocie oraz wydłużonemu okresowi spłaty. Bezpieczeństwo zapewnia natomiast korzystne ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka.

Dużym udogodnieniem dla każdego klienta jest także możliwość załatwienia wszelkich formalności bez wychodzenia z domu. Kalkulator kredytu konsolidacyjnego Millennium pozwala wstępnie zapoznać się z kosztem miesięcznej raty pożyczki konsolidacyjnej lub kredytu konsolidacyjnego hipotecznego. Po podpisaniu ostatecznej umowy z Millennium pieniądze szybko zostaną przelane na wskazane konto, kończąc problem uciążliwego zadłużenia. Nie czekaj na to, aż odsetki urosną do kolosalnych kwot, a do drzwi zapuka windykator lub komornik.

Nie trać czasu na wizyty w placówce banku. Nasi eksperci finansowi czekają na Twój telefon lub wiadomość. Chętnie pomogą Ci w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego Millennium na jak najlepszych warunkach, aby problem długów, z którymi się zmagasz, odszedł już w niepamięć.

Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny online
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt konsolidacyjny w Millennium

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek