Kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym – co musisz wiedzieć?


Jeżeli masz już kilka kredytów i zastanawiasz się nad wzięciem kolejnego – konsolidacja w Banku Pocztowym jest opcją, którą warto rozważyć. Dlaczego?  Mechanizm kredytu konsolidacyjnego w Banku Pocztowym polega na postępowaniu zgodnie z tymi dwoma krokami:

 • najpierw Twoje dotychczasowe zobowiązania są sumowane i spłacone – w ten sposób powstaje nowy kredyt
 • kwota konsolidacji dzielona jest przez ilość miesięcy, w trakcie których będziesz je spłacał
ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 150 000 zł
bez zabezpieczenia

ikona5

Dogodny okres spłaty
120/144 miesiące bez zabezpieczenia

ikona6

8,88%
Oprocentowanie w skali roku
od 8,88%, prowizja od 8,88%


Wyciąg, dane z oferty Banku Pocztowego, na dzień 20 czerwca 2022, ze strony https://www.pocztowy.pl/
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 KC.

Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Informacje o kredycie konsolidacyjnym w Banku Pocztowym

ikona7

Chociaż konsolidacja kredytów jest produktem dostępnym w większości polskich banków, rzecz jasna jej warunki różnią się pomiędzy poszczególnymi ofertami. I tak, kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym:

 

 • oprocentowany jest od 8,88% w skali roku (warto zwrócić uwagę na słowo “od”, które wskazuje, iż jest to najniższa możliwa wysokość oprocentowania; zatem, co do zasady, jest ono ustalane indywidualnie w przypadku każdego potencjalnego klienta)
 • jego kwota wynosić może do 150 tysięcy złotych
 • okres kredytowania to maksymalnie 120 miesięcy (czyli 10 lat)
 • obowiązuje prowizja od udzielenia, wynosząca od 8,88% całości finansowania (ponownie, “od”, co oznacza, iż jest to najmniejsza możliwa wysokość prowizji, z pewnością niedostępna dla wszystkich kredytobiorców)
 • istnieje możliwość dobrania dodatkowej gotówki na dowolny cel; suma ta zostaje doliczona do kwoty kredytu konsolidacyjnego i spłacana jest w jednej racie

Bank Pocztowy nie precyzuje jasno, jaka forma zatrudnienia jest przez niego preferowana – jednak brak dokładnej informacji, czy oprócz umowy o pracę honorowane są np. dochody z działalności gospodarczej, kontraktów, umowy zlecenia i umowy o dzieło sugeruje, iż nie są one brane pod uwagę. Nie dowiemy się też, czy w konsolidację w Banku Pocztowym możemy “wrzucić” także pożyczki pozabankowe i chwilówki, jednak doświadczenie uczy, że skoro takie dane nie znajdują się na stronie, to takiej opcji niestety nie ma.


Sprawdź, czy kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Spłać swoje zobowiązania i uzyskaj jedną, niższą ratę.

Wypełnij wniosek online

Koszt kredytu konsolidacyjnego w Banku Pocztowym


ikona8

Na koszty tego typu finansowania składają się tradycyjnie:

Bank Pocztowy nie wymaga ubezpieczenia (chociaż umożliwia jego dobranie i do tego zachęca), więc kluczowe są dwa aspekty, czyli oprocentowanie i prowizja. Konsolidacja kredytów w Banku Pocztowym należeć będzie zapewne do droższych produktów, ponieważ bazowa wysokość oprocentowania to 8,88% (założyć należy, że taką propozycję otrzymają tylko klienci o najwyższych dochodach i o najlepszej historii kredytowej), a do tego bank ten przewiduje doliczenie prowizji od udzielenia finansowania.

Jego wysokość również zaczyna się od 8,88% i dla większości potencjalnych klientów jest nieosiągalna – zaproponowana zostanie im wyższa prowizja.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice miedzy ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.


 

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego – w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy nie umieszcza na swojej stronie żadnego narzędzia, które umożliwia wyliczenie całkowitego kosztu kredytu konsolidacyjnego oraz poznania wysokości raty, przez co trudno zorientować się nawet w szacunkowych propozycjach tej instytucji w zakresie konsolidacji.


Wady i zalety kredytu konsolidacyjnego w Banku Pocztowym:

 
Możliwość bezpłatnego uiszczania opłat w placówkach Poczty Polskiej
 
Możliwość dobrania dodatkowej sumy na dowolne wydatki
 
Dość wysoka kwota kredytowania (do 150 tysięcy złotych)
 
Długi okres kredytowania (10 lat, czyli 120 miesięcy)
 
Brak przedpłat.
 
Prowadzenie negocjacji na szczeblu decyzyjny.

Po stronie wad konsolidacji w Banku Pocztowym należy z kolei wynotować przede wszystkim prowizję od udzielenia takiego kredytu, zaczynającą się od poziomu 8,88% i ostatecznie ustalaną indywidualnie, po rozpatrzeniu każdego wniosku. Chcąc więc wziąć kredyt konsolidacyjny na kwotę 100 tysięcy złotych, zostaniemy obciążeni prowizją w wysokości minimum 8800 złotych. Co prawda zostanie ona wkalkulowana w sam kredyt i będziemy spłacać ją w ramach rat, jednak jest to duży koszt, który musimy ponieść.

Warto również wspomnieć o kwestii oprocentowania kredytów konsolidacyjnych w Banku Pocztowym: z jednej strony minimalna wysokość oprocentowania wynosi 8,88%, co jest poziomem atrakcyjnym, jednak z drugiej strony jest to jedynie próg wyjścia, którego nie osiągną wszyscy ubiegający się o takie finansowanie. Tak dobre oprocentowanie będzie zapewne dostępne przede wszystkim dla klientów o bardzo dobrej historii kredytowej i stosunkowo wysokiej zdolności kredytowej (czyli dobrych zarobkach i niskich kosztach stałych).


Złóż wniosek o kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym.

Wniosek o konsolidację w Banku Pocztowym złożyć można zarówno online, jak i w jednej z placówek – przy czym podpisania umowy dokonać można jedynie na miejscu. Co istotne, wymagane dokumenty to ważny dowód osobisty oraz drugi dokument ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość lub, zamiennie, opłacony rachunek z ostatnich 2 miesięcy. Jak czytamy na stronie internetowej, kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym przyznany może być nawet w jeden dzień.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Konsolidacja zobowiązań w Banku Pocztowym – sprawdź korzyści.


Opinie o kredycie konsolidacyjnym w Banku Pocztowym.

W opiniach na temat konsolidacji w Banku Pocztowym przewija się wątek braku nadążania instytucji za współczesnymi trendami w obsłudze klientów, szczególnie w kwestii aplikacji mobilnej i konieczności załatwiania większości spraw osobiście w oddziale. Jako jeden z pozytywnych aspektów wskazywana jest możliwość wpłacania rat kredytu konsolidacyjnego w placówkach pocztowych, których jest w Polsce ponad 4,5 tysiąca.


Kredyt konsolidacyjny w banku Bank Pocztowy – podsumowanie!

Kredyt konsolidacyjny to rozwiązanie, które pomóc może tym z nas, którzy posiadają zobowiązania w więcej, niż w jednym banku. Przed wyborem odpowiedniego rozwiązania trzeba pamiętać, że oferty w poszczególnych bankach różnią się kwotą, okresem spłaty i oprocentowaniem.

 

 

Konsolidacja w Banku Pocztowym może być dobrym produktem, jednak zawsze warto skonsultować złożenie wniosku ze specjalistą – a dokładniej z doradcą Habza Finanse, który sprawdzi wszystkie dostępne opcje, zestawi je ze sobą i wytłumaczy, na czym polegają różnice między nimi, a następnie zarekomenduje najlepsze w danej sytuacji oferty.

Później gładko przeprowadzi Cię przez formalności związane z wnioskowaniem o finansowanie, pomoże zgromadzić potrzebne dokumenty oraz je wypełnić; w razie potrzeby będzie też negocjował z bankiem, pozostając w stałym kontakcie z Tobą i trzymając rękę na pulsie.

Warto więc zauważyć, że konsolidacja w Banku Pocztowym to dobre rozwiązanie zarówno dla tych z nas, którzy wydłużając okres kredytowania chcą uzyskać niższą ratę (przy zwiększeniu całkowitego kosztu kredytu), jak i dla tych, których sytuacja finansowa pozwala na skrócenie okresu kredytowania – co daje nam wyższą pojedynczą ratę, ale ostatecznie obniża koszt całego kredytu.

Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny online
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek