Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas.

Posiadając kilka różnych zobowiązań, po jakimś czasie dostrzegamy obciążającą budżet wysokość łącznych rat.

Kredyty konsolidacyjne w BNP Paribas zaprojektowane zostały z myślą o odciążeniu portfela i uporządkowania finansów.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 200 000 zł
bez zabezpieczenia

ikona5

Dogodny okres spłaty
120 miesiące bez zabezpieczenia

ikona6

11,01%
Oprocentowanie w skali roku
od 11,01%, prowizja od 0%


BNP Paribas a kredyt konsolidacyjny – najważniejsze informacje

ikona7

W wielu przypadkach możesz również dobrać dodatkową gotówkę na dowolny cel; nikt nie będzie sprawdzał, na co zostanie wydana – w przeciwieństwie do “głównej” kwoty kredytu, która musi zostać przeznaczona na spłatę konsolidowanych produktów. 

Bazują na prostym, ale sprawdzonym i dającym dobre efekty mechanizmie:

 • Twoje dotychczasowe zobowiązania (kredyty, kredyty ratalne, kredyty samochodowe, zadłużenie na kartach kredytowych czy limity w kontach) zostają zsumowane
 • powstała w ten sposób kwota podzielona jest przez ilość miesięcy, w ramach których będziesz nowe zobowiązanie spłacać. Masz tu dwie opcje:
 • wydłużając okres spłaty uzyskujesz niższą ratę i najprawdopodobniej podnosisz całkowity koszt kredytu, ułatwiając sobie jednak comiesięczne wywiązywanie się ze spłaty
 • skracając go uzyskujesz wyższą miesięczną ratę, ale obniżasz całkowity koszt kredytu (mając pewność, iż Twoja sytuacja finansowa pozwala na płacenie wyższej raty)
 • wspomniana kwota stanowi nowy kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas, który spłaca i zamyka konsolidowane produkty

Sprawdź, czy kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Spłać swoje zobowiązania i uzyskaj jedną, niższą ratę.

Wypełnij wniosek online


Konsolidacja kredytów w BNP Paribas – etapy.


ikona8

W przypadku BNP Paribas środki z konsolidacji przelewane są przez bank, nie musisz się więc o to martwić. Musisz się jednak zastanowić, co jest dla Ciebie priorytetem: spłata wolniejsza, rozłożona na dłuższy czas, ale możliwa do udźwignięcia przez Twój przeciążony obecnie budżet czy spłata szybsza, rozłożona na krótszy czas – przy założeniu, że Cię na to finansowo stać.

W pierwszej opcji kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas sprawi, że Twoje dotychczasowe zobowiązania:

 • mają jedną, niższą ratę
 • są łatwiejsze do spłacania
 • obsługiwane są przed jeden bank, co oznacza mniej formalności i dokumentów oraz, w większości przypadków, niższe oprocentowanie (mając kilka lub kilkanaście zobowiązań w różnych bankach, które są różnie oprocentowane, zazwyczaj płacimy więcej, niż w przypadku jednego kredytu konsolidacyjnego w BNP Paribas)

W przypadku, w którym zależy Ci na szybszym spłaceniu zobowiązań, zamknięciu kredytu i obniżeniu jego ostatecznego kosztu – oraz gdy Twoje finanse na to pozwalają – konsolidacja w BNP Paribas da Ci:

 • niższy całkowity koszt kredytu (przy wyższej jednorazowej racie)
 • zakończenie kredytu po krótszym czasie
 • obniżenie oprocentowania ze względu na przeniesienie zobowiązań do jednego banku oraz ujednolicenie oprocentowania. W większości przypadków będzie ono niższe, niż stawki na różnych produktach kredytowych (dobrym przykładem jest tu zadłużenie w karcie kredytowej, który jest jednym z najdroższych produktów na rynku).

Kluczowe jest więc ustalenie potrzeb i priorytetów: czy zależy nam na spokojnej spłacie, bo nasz budżet nie jest już w stanie udźwignąć takich kwot rat (nawet przy założeniu, że ostatecznie kredyt będzie droższy); czy zależy nam na szybszym spłaceniu konsolidacji w BNP Paribas, oszczędzając na wysokości całkowitej kwoty spłaty (mając jednak pewność, że nas na to stać i mamy środki, które pozwolą co miesiąc wywiązywać się z tak przekalkulowanego zobowiązania). Co ważne, niezależnie od opcji, którą wybierzesz, rata kredytu konsolidacyjnego w BNP Paribas najczęściej będzie niższa, niż suma rat zobowiązań, które w jego ramach konsolidujesz.


Sprawdź, czy kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Spłać swoje zobowiązania i uzyskaj jedną, niższą ratę.Informacje o kredycie konsolidacyjnym w BNP Paribas.

ikona8

Dodatkowa gotówka to opcja, którą bez wątpienia warto rozważyć, trzeba jednak dokładnie przyjrzeć się, czy taka nadprogramowa suma nie podraża naszego nowego kredytu konsolidacyjnego BNP Paribas i nie czyni go trudniejszym do spłacania.

Jeżeli bowiem naszym celem jest obniżenie jednostkowej raty, aby łatwiej było ją każdego miesiąca udźwignąć, podnoszenie jej wysokości może nie być dobrym pomysłem. Wszystko sprowadza się więc do ustalenia osobistych priorytetów.


Kredyty konsolidacyjne w banku BNP Paribas
udzielane są na następujących warunkach:

 • maksymalna kwota finansowania – 200 tysięcy złotych
 • maksymalny okres kredytowania – 10 lat (120 miesięcy)
 • brak prowizji od udzielenia
 • oprocentowanie 10,49 w skali roku (przy RRSO 11,01%)
 • brak obowiązkowego ubezpieczenia kredytu (bank daje możliwość dobrania takiego produktu)
 • możliwość dobrania dodatkowej gotówki na dowolny cel

Konsolidacja w BNP Paribas dostępna jest dla osób uzyskujących dochody na podstawie:

 • umowy o pracę (na czas określony lub nieokreślony) i umowy zlecenie
 • działalności gospodarczej
 • renty, emerytury lub zasiłku przedemerytalnego
 • gospodarstwa rolnego
 • pracy za granicą

Dochody takie należy rzecz jasna właściwie udokumentować; dodatkowo w przypadku rolników wymagane są także m.in. dokumenty potwierdzające tytuł do użytkowania gospodarstwa i dowód uzyskiwania dopłat. Warto też zauważyć, że bank nie honoruje jednak zarobków uzyskiwanych w ramach umowy o dzieło.


Pomożemy Ci uzyskać kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas.

Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice miedzy ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.


Jaki jest koszt kredytu konsolidacyjnego w BNP Paribas?

Najważniejszymi kwestiami, które wpływają na koszt konsolidacji (w BNP Paribas i w każdym innym banku) są:

 • wysokość oprocentowania
 • wysokość prowizji od udzielenia
 • ubezpieczenie kredytu

Wysokość oprocentowania kredytu konsolidacyjnego w BNP Paribas plasuje się obecnie w standardowych wartościach (10,49%). Bank nie pobiera prowizji od udzielenia takiego finansowania, co znacznie obniża całkowity koszt kredytu. Zachęca do dobrania ubezpieczenia od choroby, śmierci, utraty pracy czy następstw nieszczęśliwych wypadków – jest to jednak opcja dobrowolna, a nie obowiązkowa.

Bank umieszcza na swojej stronie internetowej dedykowane narzędzie, dzięki któremu możliwe jest poznanie prognozowanego kosztu konsolidacji. Wpisując odpowiednie wartości (kwotę kredytu, liczbę rat oraz zaznaczając, czy chcemy opcję z ubezpieczeniem), otrzymujemy wysokość pojedynczej raty oraz ostateczny koszt całego finansowania. Taką symulację w ramach kalkulatora kredytu konsolidacyjnego w BNP Paribas przeprowadzać możemy dla różnych konfiguracji danych.Wady i zalety kredytu konsolidacyjnego w BNP Paribas:

 
brak prowizji od udzielenia (to zazwyczaj jeden z największych dodatkowych kosztów w tego typu finansowaniu)
 
źródła dochodu: umowy o pracę, umowy zlecenia, działalności gospodarczej, renty, emerytury,
 
możliwość uzyskania kredytu konsolidacyjnego w BNP Paribas w oparciu o dochody uzyskiwane zagranicą
 
brak konieczności ubezpieczenia kredytu (jest opcjonalne)
 
bank nie honoruje dochodów z umowy o dzieło
 
brak możliwości skonsolidowania zadłużenia powstałego w wyniku zaciągnięcia pożyczki pozabankowej

Nie wiesz, czy konsolidacja w BNP Paribas to dobry pomysł?

W Habza Finanse porównamy dostępne oferty i pomożemy Ci zdobyć finansowanie, którego potrzebujesz!


Kredyt konsolidacyjny BNP Paribas. Co musisz wiedzieć przed złożeniem wniosku?

Tego typu finansowanie cieszy się w Polsce ogromną popularnością, a w swojej ofercie mają go w zasadzie wszystkie banki – chociaż, rzecz jasna, na różniących się od siebie (czasem znacznie) warunkach. Konsolidację w BNP Paribas odróżnia przede wszystkim jeden ciekawy aspekt: oferta skierowana do klienta “ogólnego” oraz oddzielna oferta skierowana do rolników.

W pierwszym przypadku mówimy o osobach, które otrzymują dochody w ramach umowy o pracę, umowy zlecenia, działalności gospodarczej czy pracy zagranicą i chcą skonsolidować różne konsumpcyjne zobowiązania. Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas stworzony z myślą o rolnikach skupia się zaś przede wszystkim na skonsolidowaniu długów zaciągniętych na rzecz prowadzenia i rozwoju gospodarstwa rolnego, takich jak:

 • kredyty gotówkowe na inwestycje lub bieżącą działalność
 • kredyty inwestycyjne lub na bieżącą działalność
 • opłaty za wcześniejszą spłatę kredytów

W konsolidację wejść mogą również kredytu wzięte w innych bankach oraz instytucjach finansowych, a także w Agencji Nieruchomości Rolnych.


Złóż wniosek o kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas.

ikona8

Wśród opinii na temat konsolidacji w BNP Paribas przeważają pozytywne recenzje dotyczące maksymalnej wysokości kwoty kredytu oraz długości okresu spłaty, a także na przejrzystości prezentowanej oferty.

Chwalony jest także brak prowizji od udzielenia takiego kredytu oraz stosunkowo korzystna wysokość jego oprocentowania. Przewija się także wątek sprawnej obsługi oraz dość szybkiego wydawania decyzji o przyznaniu finansowania.

Konsolidacja w BNP Paribas to ciekawe rozwiązanie, które pozwala obniżyć koszty posiadanych zobowiązań i zamknąć je w jednym, wygodnym produkcie kredytowym.

To także jedna, niższa rata, jedno oprocentowanie, jeden dzień spłaty oraz mniej dokumentów.

Czy jednak kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas to najlepsza opcja właśnie dla Ciebie? W odpowiedzi na to pytanie pomoże doświadczony i wyspecjalizowany doradca Habza Finanse, który porówna dostępne oferty, doradzi, odpowie na wszelkie pytania oraz zmaksymalizuje Twoje szanse na uzyskanie finansowania.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Konsolidacja zobowiązań w BNP Paribas – sprawdź korzyści.


Wyciąg, dane z oferty BNP Paribas, na dzień 20 czerwca 2022, ze strony https://www.bnpparibas.pl/


Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny online
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek